Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

ArdaK2

Only testo doz önerisi

Önerilen İletiler

ArdaK2    53

Merhabalar ikinci kürüme giricem ilk kürüm 1-4 hafta 250mg testo e. 4-22 hafta 500mg testo e. yaptım ikinci kürümü de only testo yapicam ilk kür biteli 12 hafta pct biteli 4 hafta oluyor 2 hafta daha bekleyip girmeyi düşünüyorum kaç mg testo önerirsiniz yine 250 ile başlayıp 500e mi çıkartsam direk 500 mü başlasam 

Boy: 185 Kilo: 83 Yağ Oranı: %12-13

tarihinde ArdaK2 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

bartu    1
ArdaK2, 35 dakika önce yazdı:

Merhabalar ikinci kürüme giricem ilk kürüm 1-4 hafta 250mg testo e. 4-22 hafta 500mg testo e. yaptım ikinci kürümü de only testo yapicam ilk kür biteli 12 hafta pct biteli 4 hafta oluyor 2 hafta daha bekleyip girmeyi düşünüyorum kaç mg testo önerirsiniz yine 250 ile başlayıp 500e mi çıkartsam direk 500 mü başlasam 

Herhangi bir yan etki yaşadınız mı? Testis atrofisi gibi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
janbertozen    338
ArdaK2, 36 dakika önce yazdı:

Hocam madem bu kadar hızlı yeniden küre gireceksiniz pct neden yaptınız.  Değerleri normal halinize getirmişsiniz şimdi yeniden kür,değerleri bir arttırıp bir azaltmak vücut için aşırı sağlıksız bir süreç pct den sonra 12 hafta dinlenilmeli bence . Dinlenilmeyecekse 4-8 hafta 125 mg testo ile cruise yapılıp küre girilmeli 

İllada gireceğim diyorsanız 250 ile başlayıp her 4 -6 haftada belirli dozlarda arttırılabilir 250-350-500 gibi 

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.398
ArdaK2, 2 saat önce yazdı:

4 hafta daha beklemen daha iyi olur. Vücut tam manası ile anca toparlıyor. PCT dediğin dönem de vücut için oldukça stresli bir dönem.

83kg biri için dediğin dozlar gayet iyi. Ben direk 500 başlıyorum only testo da. Sonraki dönem 250 ile başlayacağım. Sen de bu şekilde devam edebilirsin. 250 ile başlayıp kilo alışın durduğu yerde doz artırabilirsin.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.536
rastlantisal, 1 saat önce yazdı:

4 hafta daha beklemen daha iyi olur. Vücut tam manası ile anca toparlıyor. PCT dediğin dönem de vücut için oldukça stresli bir dönem.

83kg biri için dediğin dozlar gayet iyi. Ben direk 500 başlıyorum only testo da. Sonraki dönem 250 ile başlayacağım. Sen de bu şekilde devam edebilirsin. 250 ile başlayıp kilo alışın durduğu yerde doz artırabilirsin.

Dedeye katılıyorum,

Eğer kürü kısa yapacaksan 500 mg ile eğer 12 haftadan uzun yapacaksan 250 mg ile başlayıp 500'e çıkarabilirsin.

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ArdaK2    53
Rdm, Bir saat önce yazdı:

Dedeye katılıyorum,

Eğer kürü kısa yapacaksan 500 mg ile eğer 12 haftadan uzun yapacaksan 250 mg ile başlayıp 500'e çıkarabilirsin.

Hocam uzun yapicam minumum 20 hafta tabi testlerde herhangi bir sıkıntı çıkmaz ise peki 250 ile gelişim durunca 350 375 gibi dozları öneriyormusun direk 500 mü

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.385
ArdaK2, 53 dakika önce yazdı:

Hocam uzun yapicam minumum 20 hafta tabi testlerde herhangi bir sıkıntı çıkmaz ise peki 250 ile gelişim durunca 350 375 gibi dozları öneriyormusun direk 500 mü

500 test kullandığında herhangi bir aromataz kullanmana gerek kalmayacaksa kullan fakat 500 kullanırken arimidex kullanacaksan o dozajı düşürmen gelişim açısından daha iyi olacaktır. 300 test 200 rimo 0 ai > 500 test haftada 1 arimidex

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.536
ArdaK2, 18 saat önce yazdı:

Ben dozajlar hakkında yorum yapmamaya karar verdim artık. Cidden bu dozaj işini milimetrik hesaplarla yapan, yiyeceklerini tartıp yiyen, antrenmanlarını nizami/düzenli yapan kişi sayısı memlekette bir elin parmaklarını geçmezken dozaj konuşmak mantık dışı kalıyor. 

Diyelim ki kilo alımın/gelişimin durdukça dozaj arttıracaksın, peki bu ölçümleri gerçekten hafta hafta yapacak mısın ? Veya hadi diyelim tartıya çıktın kilo almadığını farkettin peki beslenmen hep aynı olacak mı ki kilo alımının durmasının nedeninin kullandığın steroidden kaynaklı olduğuna karar verebilesin? Veya kilonu tarttın, eline mezura alıp her hafta kas gelişimini ölçecek misin ?

Velhasıl yukarıdaki sorulardan en az birine hayır diyorsan zaten dozajı 250'den sonra 300-400-500 olarak arttırmanın pek mantıklı bir sebebi de olmayacak.

• Beğen 3
  • Vayyyy!! 1
  • Alkış 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ArdaK2    53

Ben dozajlar hakkında yorum yapmamaya karar verdim artık. Cidden bu dozaj işini milimetrik hesaplarla yapan, yiyeceklerini tartıp yiyen, antrenmanlarını nizami/düzenli yapan kişi sayısı memlekette bir elin parmaklarını geçmezken dozaj konuşmak mantık dışı kalıyor. 

Diyelim ki kilo alımın/gelişimin durdukça dozaj arttıracaksın, peki bu ölçümleri gerçekten hafta hafta yapacak mısın ? Veya hadi diyelim tartıya çıktın kilo almadığını farkettin peki beslenmen hep aynı olacak mı ki kilo alımının durmasının nedeninin kullandığın steroidden kaynaklı olduğuna karar verebilesin? Veya kilonu tarttın, eline mezura alıp her hafta kas gelişimini ölçecek misin ?

Velhasıl yukarıdaki sorulardan en az birine hayır diyorsan zaten dozajı 250'den sonra 300-400-500 olarak arttırmanın pek mantıklı bir sebebi de olmayacak.

Hocam kilo artınca değil gelişim durunca dedim zaten ben ayrıca antrenmanlarımı düzenli yapıyorum 2-3 haftada bir ya ağırlık ya tekrarı arttırıyorum şuan kendim için iyi bir antrenman programını buldum beslenme konusuna da gelirsek hergün aynı şeyleri yiyorum tartıyorum şuan bulktayım 500gr pirinç 500gr patates 600gr tavuk 30gr kuruyemiş yiyorum hergün fix kilo artışı durdukça pirinci arttırıyorum cheat çok nadir yapıyorum uykuyla ile de ilgili bir problemim yok 

tarihinde ArdaK2 tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.385

Çok güzel yazmışsın abi. Ama bence hobi olarak bile yapılıyorsa yazdığın şekilde süreç takip edilmeli ki alınan riskin bir karşılığı olsun.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.536
otopsicikedi, Bir saat önce yazdı:

Çok güzel yazmışsın abi. Ama bence hobi olarak bile yapılıyorsa yazdığın şekilde süreç takip edilmeli ki alınan riskin bir karşılığı olsun.

Teşekkür ederim :) ama imam cemaat ilişkisi bizim ülkemizde her zaman geçerli.

Bizde vücut geliştirme burada istediğimiz kadar yazıp çizelim, aynanın karşısına geçip kendimize bakmaktan ve 3 temel harekette salonda herkesten fazla kilo kaldırmaya çalışmaktan ibaret. Forumda bu işi hakkıyla yapan toplasak 3 kişi yoktur.

@Askabar mesela çok çok acemi başlayıp işi manyaklık derecesinde devam ettiriyor ki onun onda biri kadar dikkat etmiyoruzdur. Aklıma bir ikinci kişi gelmedi forumda varsa bile :) 

ArdaK2, Bir saat önce yazdı:

Hocam kilo artınca değil gelişim durunca dedim zaten ben ayrıca antrenmanlarımı düzenli yapıyorum 2-3 haftada bir ya ağırlık ya tekrarı arttırıyorum şuan kendim için iyi bir antrenman programını buldum beslenme konusuna da gelirsek hergün aynı şeyleri yiyorum tartıyorum şuan bulktayım 500gr pirinç 500gr patates 600gr tavuk 30gr kuruyemiş yiyorum hergün fix kilo artışı durdukça pirinci arttırıyorum cheat çok nadir yapıyorum uykuyla ile de ilgili bir problemim yok 

O zaman tebrik ederim seni, azınlık olan taraftasın :) Bu kadar dikkat ediyorsan dozajlarını gerektiğinde arttırıp arttırmamayı da takip edebilirsin bence :) 

Başarıların daim olsun...

• Beğen 3
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
suteruben    12
Rdm, 6 dakika önce yazdı:

Bizde vücut geliştirme burada istediğimiz kadar yazıp çizelim, aynanın karşısına geçip kendimize bakmaktan ve 3 temel harekette salonda herkesten fazla kilo kaldırmaya çalışmaktan ibaret. Forumda bu işi hakkıyla yapan toplasak 3 kişi yoktur.

@Askabar mesela çok çok acemi başlayıp işi manyaklık derecesinde devam ettiriyor ki onun onda biri kadar dikkat etmiyoruzdur. Aklıma bir ikinci kişi gelmedi forumda varsa bile :) 

Kürdeyken ben çok önem veriyorum ama kürde değilken nedense salıyorum mesela küre girince antrenman atlamam her hafta mezura ile ölçü alırım not defterim var tek tek yazarım ölçüleri ölçü arttıkça motivasyon artıyor bende yemeklerimi yanımda taşırım ama kürdrn çıkınca ölçü küçüldüğü için mezurayı ayda bir elime alırım tartıya çıkmam sadece ayna üzerinden form takibi yaparım sonuçta yarışmacı değiliz genelimiz ama ilaç kuklanıyorsak hakkını verelim en azından 😂

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    919
Rdm, 4 saat önce yazdı:

O zaman tebrik ederim seni, azınlık olan taraftasın :) Bu kadar dikkat ediyorsan dozajlarını gerektiğinde arttırıp arttırmamayı da takip edebilirsin bence :) 

Başarıların daim olsun...

Çok teşekkür ederim abi bu işe başlarken hobi olarak görüp öyle başlamıştım ama Şuan bir çok insana komik gelse bile 7-8 seneye olimpiada yarışma gibi bir düşüncem var. Bunun için elimden gelen her şeyi yapacağım. 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.