Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Tunahankrc

Enjeksiyonları ikiye bölmenin faydası nedir?

Önerilen İletiler

Tunahankrc    12

Herkese Selamın Aleyküm sizce haftalık 500 mg enjeksiyonu tek seferde almakla ikiye bölüm farklı günlerde almak arasında fark var mıdır ? Birde Steroid tarzı yağlı ilaçlar bacaktan vurulması daha mı riskli cevaplarsanız sevinirim. @rastlantisal @otopsicikedi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Emreturlu    13

Enjeksiyonları bacaktan yapıyorum ilk zamanlar ağrı yapar ama alıştıkça pek hissetmezsin. İlaçlar sterilse sorun yaşamazsın. Tek seferde yapman daha iyi bölersen bacaktan sürekli ağrılı geçer haftalık vurmakla bölmenin bir farkı yok uzun ester zaten testo. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.436
Tunahankrc, Bir saat önce yazdı:

Herkese Selamın Aleyküm sizce haftalık 500 mg enjeksiyonu tek seferde almakla ikiye bölüm farklı günlerde almak arasında fark var mıdır ? Birde Steroid tarzı yağlı ilaçlar bacaktan vurulması daha mı riskli cevaplarsanız sevinirim. @rastlantisal @otopsicikedi

İlaçları bölerek biraz daha sık şekilde enjeksiyon yapmak. İlacın kanında peak noktada tutmanı sağlar.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ArdaK2    53
otopsicikedi, 40 dakika önce yazdı:

İlaçları bölerek biraz daha sık şekilde enjeksiyon yapmak. İlacın kanında peak noktada tutmanı sağlar.

Testo enanth için şartmidir peki 250-250 vurmak

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.436
ArdaK2, 15 dakika önce yazdı:

Testo enanth için şartmidir peki 250-250 vurmak

Bu sporda şart diye birşey yok fakat bende başladığımda iki enjeksiyon yapacağım

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762

Bir hevesle haftada 2 başlıyorsun, hatta enjeksiyon günü gelsin diye heyecanla bekliyorsun bir süre sonra yerler enjeksiyonunu moduna geçiyorsun hele ödem yaşadıysan 1 kere, o gün gelmesin diye dua ediyorsun, tek seferde yap geç aldığımız alt tarafı testo neyin pick i neyin dalgalanması zaten enant emilimi vurduğun bölgede 5 gün sürüyor 2 yapsan ne tek yapsan ne, nasıl rahat edersen o şekilde yap kasma kendini. Uzun ester arkadaşlar prop ürün olsa, kısa ester bir ürün olsa üzerine fazlasıyla tartışalım ama uzun ester bir çok yarışmacı bile sağlı sollu 5er cc tek günde enjeksiyon yapıyor. 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ArdaK2    53
galicik, 47 dakika önce yazdı:

Bir hevesle haftada 2 başlıyorsun, hatta enjeksiyon günü gelsin diye heyecanla bekliyorsun bir süre sonra yerler enjeksiyonunu moduna geçiyorsun hele ödem yaşadıysan 1 kere, o gün gelmesin diye dua ediyorsun, tek seferde yap geç aldığımız alt tarafı testo neyin pick i neyin dalgalanması zaten enant emilimi vurduğun bölgede 5 gün sürüyor 2 yapsan ne tek yapsan ne, nasıl rahat edersen o şekilde yap kasma kendini. Uzun ester arkadaşlar prop ürün olsa, kısa ester bir ürün olsa üzerine fazlasıyla tartışalım ama uzun ester bir çok yarışmacı bile sağlı sollu 5er cc tek günde enjeksiyon yapıyor. 

Burak hoca psikolejik dalgalanma olur demişti 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
ArdaK2, 2 saat önce yazdı:

Burak hoca psikolejik dalgalanma olur demişti 

xD 40 Haftadır tek enjeksiyon yapıyorum, kaldı ki ilaç vurduğun gün emilmiyor 5 gün sürüyor emilmesi bacaktan ilk kez enjeksiyon yap ilacın dağıldığı bölgelerin ağrıdığını bile hissediyorsun ben bir sıkıntı yaşamadım, ne ereksiyonda ne güçte ne psikojik olarak, dostum bilimsel metriklere dayanarak konuşmuyorum, bilimsel kısmında da bir araştırma yapmadım böylesi rahatıma geliyor, tek enjeksiyon yapan sporcu dostlarımı gördüm tek enjeksiyona döndüm çift enjeksiyondan farklı bir dalgalanma yaşamadım bu şekilde de devam ediyorum hangisi kafana yatarsa, hangisi hayat konforuna daha uygunsa onu tercih etmende fayda olacaktır sağlıklı sporlar.. 

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.457

Plazmada olabildiğince stabil değerlerde tutmaya çalışıyoruz ilacı. O yüzden sık enjeksiyon bu mantığa daha uygun. Esterine göre sıklık ayarlanabilir. enhantate haftada 2, prop her gün, sustanon haftada 3 vs vs diye uzar liste. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
lucozade    17

Sık enjeksiyon yapmak her zaman daha faydalıdır. Haftada tek enjeksiyon yapmak kandaki hormon değerlerinde ani yükselmeler yapacaktır. Sık enjeksiyon yaparak hormon dalgalanmasını daha stabil tutabilirsiniz. Ayrıca unutmamak gerekir ki vücudunuza testosteron girdikten sonra değişen şey sadece testo seviyeniz değil. Buna bağlı olarak diğer hormonlarınızda da artışlar olur. Bu nedenle daha stabil kan değerleri için sık enjeksiyon her zaman daha iyidir. Ayrıca aromatizasyon bakımından da enjeksiyon sıklığının önemli olduğunu söylemeliyim. Ne kadar sık enjeksiyon o kadar stabil testosteron-östrojen aromatizasyonu.

Steroid plotter siteleri var. Oradan enjeksiyon frekansınızı girip kandaki muhtemelen peak noktalarına bakabilirsiniz.

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.