Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

quacky

T3 hormonu

Önerilen İletiler

quacky    93

Tiroid hormonlarıyla kafamıza göre oynamanın, aşırı dozun ölüme kadar götürdüğünü ve doğal üretimi baskıladığını biliyoruz.Steroidler ve vücut geliştirmede kullanılan ilaçlarla alakalı makaleler yazan "Bill Roberts'in bir makalesinde Tiromel hakkında günlük 12.5 mcg dozun(yani yarım tablet) yağ yakımına katkı "insancıl" bir şekilde sağladığını ve doğal üretimi baskılamadığını söylüyor. Bu konu hakkında düşünceleriniz nelerdir? @metinav @Vural2

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hafifzargana    216

ben katılıyorum düşük dozlarda kullanılabilir ben de kullanacağım zaten ben t4 kullanacağım ama 

örneğin 3 aylık bir yağ yakım dönemi planladık ben bu silahın 2.ayda devreye sokulması gerektiğini düşünüyorum zaten ilk ay su kaybı ödem kaybı falan derken hızlıca kilo verilecek metabolizmada şak diye yavaşlamıyor uzun süre düşük kalori alacaksın ancak öyle yavaşlıyor metabolizma yavaşlamadan yağ kaybı yavaşlamadan veya durmadan kullanmak çokta mantıklı gelmiyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    925
Hafifzargana, 26 dakika önce yazdı:

ben katılıyorum düşük dozlarda kullanılabilir ben de kullanacağım zaten ben t4 kullanacağım ama 

örneğin 3 aylık bir yağ yakım dönemi planladık ben bu silahın 2.ayda devreye sokulması gerektiğini düşünüyorum zaten ilk ay su kaybı ödem kaybı falan derken hızlıca kilo verilecek metabolizmada şak diye yavaşlamıyor uzun süre düşük kalori alacaksın ancak öyle yavaşlıyor metabolizma yavaşlamadan yağ kaybı yavaşlamadan veya durmadan kullanmak çokta mantıklı gelmiyor

Reis t4 kullanmak çok mantıksız. T4 inaktif tiroit hormonu zaten vücutta Farklı mekanizmalar ile t3 dönüyor. Yani direkt t3 almak hem daha mantıklı hem daha net sonuç sağlıyor 

• Beğen 2
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hafifzargana    216
Askabar, Bir saat önce yazdı:

Reis t4 kullanmak çok mantıksız. T4 inaktif tiroit hormonu zaten vücutta Farklı mekanizmalar ile t3 dönüyor. Yani direkt t3 almak hem daha mantıklı hem daha net sonuç sağlıyor 

katılıyorum fakat t3 erişimi daha zor bulamayabilirim arkadaşım bir çok eczaneye sormuş piyasada yok diyerek t4 veriyorlarmış

dediğin gibi t4 depo hormon diyetten dolayı metobolizma yavaşladığında ve t3 düştüğünde vücut inaktif t4 ü ihtiyacı olan t3 e çevirir diye düşünüyorum yanlış mı bu fikir sence 

tarihinde Hafifzargana tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    925
Hafifzargana, 19 dakika önce yazdı:

katılıyorum fakat t3 erişimi daha zor bulamayabilirim arkadaşım bir çok eczaneye sormuş piyasada yok diyerek t4 veriyorlarmış

dediğin gibi t4 depo hormon diyetten dolayı metobolizma yavaşladığında ve t3 düştüğünde vücut inaktif t4 ü ihtiyacı olan t3 e çevirir diye düşünüyorum yanlış mı bu fikir sence 

Ben çok kolay ulaşıyorum. Yok diyorlar depo ya bakar mısınız vs diyorum hemen getiriyorlar 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mahmutaga    35

Ben kendim t3 kullandim yaklasik 2 ay on ve of ara sira kilo vermek icin. Bir hafta gunluk 20mg sonra yavas yavas 60 mg kadar ciktim. 60 mg fena terleme ve yag yakinmi var. Resmen yakiyor herseyi amacim kilo vermekse. Ben hic bir Yan etki simdiye kadar pek gormedim. Tek gordugum Yan etki oda kaslarim dökülüyor. Cunku vucutta cok t3 hormonu aldigim zaman kas dokulmesi yapiyor bana. Bir kac seferde bogazimdaki bademcikler sikisma yapti kardio makinesinde. Agridi ve sonra gecti. Bundan baska bir Yan etki gormedim. Gun icinde asiri energi dolu oluyom ve yemekler hizli sindiriyom sanki hic yemek yemedim gibi cunku yakiyor resmen 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    925
Mahmutaga, 24 dakika önce yazdı:

Ben kendim t3 kullandim yaklasik 2 ay on ve of ara sira kilo vermek icin. Bir hafta gunluk 20mg sonra yavas yavas 60 mg kadar ciktim. 60 mg fena terleme ve yag yakinmi var. Resmen yakiyor herseyi amacim kilo vermekse. Ben hic bir Yan etki simdiye kadar pek gormedim. Tek gordugum Yan etki oda kaslarim dökülüyor. Cunku vucutta cok t3 hormonu aldigim zaman kas dokulmesi yapiyor bana. Bir kac seferde bogazimdaki bademcikler sikisma yapti kardio makinesinde. Agridi ve sonra gecti. Bundan baska bir Yan etki gormedim. Gun icinde asiri energi dolu oluyom ve yemekler hizli sindiriyom sanki hic yemek yemedim gibi cunku yakiyor resmen 

Reis 20 ve 60 mg nasıl kullandın. Hap 25 mg değil mi? Nasıl 20 yada 60 a ayarladın 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mahmutaga    35
Askabar, 10 dakika önce yazdı:

Reis 20 ve 60 mg nasıl kullandın. Hap 25 mg değil mi? Nasıl 20 yada 60 a ayarladın 

Kardes benimki 20 mg hap seklinde geldi. Avrupa yasiyom ve marka baska burda. Markasini hatirlamiyom. Bir hap 20 mg seklinde. 1 hafta her gun 1 hap aldim ve 2 hafta 3 hap ciktim 60 mg.

ben yaklasik 20 kg verdim kisa zamanda tek et ve salat yedim. 

Yaklasik 2-3 ay kullandim mola tutmadan. Ve herzaman t3 hormonum geri döndü. Hic Sikinti yasamadim ben.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
batuhan33    24

Tiroid hormonu ile oynamanızı kesinlikle tavsiye etmiyorum. Sizler geçtim Olympian olmayı orta karar bir pro bile değilsiniz. Eğer ki ben bu iş için bütün hayatımı gözden çıkardım derseniz kullanın, o ayrı. Bu işler overdose testo, deca alıp ereksiyon olamamaya benzemez. Dallas McCarver nasıl ölmüş, farklı olarak küründe hangi ilaçları kullanıyormuş bir araştırın okuyun isterseniz. Yağ yakabileceğiniz birçok ilaç ve takviye var. Sağlığınızdan canınızdan olacağınıza paranızdan olun. T3'e ihtiyaç duyacağınız kadar nasıl bir spor hayatınız var ayrıca merak ediyorum.

• Beğen 2
  • Olumsuz 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Larues    235
batuhan33, 47 dakika önce yazdı:

Tiroid hormonu ile oynamanızı kesinlikle tavsiye etmiyorum. Sizler geçtim Olympian olmayı orta karar bir pro bile değilsiniz. Eğer ki ben bu iş için bütün hayatımı gözden çıkardım derseniz kullanın, o ayrı. Bu işler overdose testo, deca alıp ereksiyon olamamaya benzemez. Dallas McCarver nasıl ölmüş, farklı olarak küründe hangi ilaçları kullanıyormuş bir araştırın okuyun isterseniz. Yağ yakabileceğiniz birçok ilaç ve takviye var. Sağlığınızdan canınızdan olacağınıza paranızdan olun. T3'e ihtiyaç duyacağınız kadar nasıl bir spor hayatınız var ayrıca merak ediyorum.

T3 ve insülin direk intihar 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
KlasikFizik    233
batuhan33, 3 saat önce yazdı:

Konuyu açan kişi tehlikesinin farkında olduğunu yazarak belirtmiş zaten burda bilgi alışverişinde bulunmaya çalışıyor. İnsanların seviyesinin ne olduğunu belirlemekte senin haddine değil ki bilmiyorsun bile. Bu saygısız uslubunla fikrininde hiç bir önemi kalmiyor. Asıl bu konular konusulmadikca bilinçsiz kullanımlar gerçekleşir, forumda tiroidle alakalı tek şey uzak durun elle tutulur hiç bişey yok, bu şekilde olmamalı insanlar tecrübelerini, bilgilerini aktarmalı

Larues, 2 saat önce yazdı:

Adam kullandığını belirtmiş geri doğal döngüsünü de geri getirmiş, keza insülinde de bilinçli  kullanımlarla başarılı cycelar mevcut. Demek ki intihar değilmiş, sanki dnpden bahsediyorsunuz. O intihar bu intihar su intihar, beyler burası DOPİNG forumu natural bodybuilding forumu değil:)

• Beğen 2
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hafifzargana    216
Larues, 2 saat önce yazdı:

arkadaşlar neden ?

insülin in saçma sapan kullanımında doğacak hipoglsemi ve pankreas problemleri dışında ne zararı var ? 

ki bu problemi yaşamanız için kesmeden uzun süreler kullanmanız gerekiyor aynı zamanda 4iu ve üzeri insülin vurup yemek yememeniz gerekiyor bunu yapacak kadar bilinçsizseniz o sizin probleminiz 

t3-t4 ü sedantel bireyler yıllarca kullanıyor tutupta leblebi gibi t3 yutup boğazlarınızda yaşanan hassasiyete rağmen önlem almıyorsanız o sizin enayiliğiniz diyet döneminde günde 1 kez 8 hafta boyunca kullanılan 25 mcg tiromel in size bir zararı olmaz tiroitlerinizde baskılanmaz 

sadece 1 kez testosteron kullanıp sistemi açılmayan kişiler olduğu gibi bunları da doğru kullansa bile kalıcı zararlar görebilecek kişiler var fakat istisnalar kaideyi bozmaz olaya böyle bakıyorsanız hiç bir şey kullanmayın

trenbolon kullanan adamlar insülin öldürür diyor günde 1 gram trenbolon kullanırsan da ölürsün o zaman trenbolon öldürür kullanmasın kimse 

clenbutrol kullanan adamlar t3 öldürür diyor 

bir çok profesyonel kullandığı anabolikleri azaltmak için insülin ve gh kullanıyor saçma sapan şeyler yapmazsanız bunlar anaboliklerden daha az zararlı 

batuhan33, 3 saat önce yazdı:

dallas ın esas ölüm sebebi sol ventrikül hipertrofisi diye biliyorum üstüne kullandıklarından bağımsız kalp damar hastalıklarına elverişli bir genetiği varmış

refaransın üzerinde bir t3 kimseye kalp krizi geçirttirmez hipo ve hiper troid hastaları var ailemde bahsettiğin gibi bir şey değil bu 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mahmutaga    35

Biraz sakin olun kardesler. Bir insan almak Istiyorsa alsin. Kafaya taktiysa alir iste. Ben kafama koydum ve denedim ve sonra memmum kaldim pek Yan etki hissetmedim yazdigim gibi. T3 bana guzel kilo verdiriyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
batuhan33, 4 saat önce yazdı:

Hocam dallas abinin kanında 55k ng/dl testo vardı adam ölmesin de ne yapsın.

T3 ü vücuk doğal olarak ortalama günde 35 mcg sentetiğe denk gelecek kadar üretiyor zaten. Coğu insan nedense 2 tiromel atsan kalpten gidersin kafasında

tarihinde aslankralmufasa tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
batuhan33    24

Ben bu kafayı anlamıyorum işte. Top 10 Olympianlar bile pro olana kadar growth, T3 ve follistatin gibi ürünleri hiç kullanmadıklarını söylüyorlar. Samsan Dauda bu konuda baya dürüst konuşuyordu. Baya birilerini de görmüştüm vakti zamanında insta soru cevap etkinliklerinde. Yani sanki daha iyi bilinen yöntemleri kullandınız da bir bunlar kaldı. Bu zihniyeti Avrupa'da pek görmüyorum ben, nedense bizim Türklerde çok var.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
quacky    93
batuhan33, 8 dakika önce yazdı:

Ben bu kafayı anlamıyorum işte. Top 10 Olympianlar bile pro olana kadar growth, T3 ve follistatin gibi ürünleri hiç kullanmadıklarını söylüyorlar. Samsan Dauda bu konuda baya dürüst konuşuyordu. Baya birilerini de görmüştüm vakti zamanında insta soru cevap etkinliklerinde. Yani sanki daha iyi bilinen yöntemleri kullandınız da bir bunlar kaldı. Bu zihniyeti Avrupa'da pek görmüyorum ben, nedense bizim Türklerde çok var.

Türklerden memnun değilsen Türk forum postlarına yorum yapmayabilirsin :D Yabancı forumlarda T3 ve insulin cycle logları, üye tecrübeleri, bilgileriyle alakalı en az 500 tane konu var nasıl avrupada görmüyorsun? Asıl Türklerde göremessin, biz kullanırız ama bu tarz hassas konularda bilgimizi paylaşamayız çünkü sizin gibi insanlar gelir böyle yargılamaya çalışır bir de onlarla uğraşırız. Cbumda off seasonda sadece 500 testo alıyor hatta pro olana kadar trt doz almıştır :x, peri masallarını bırakalım biraz gerçekçi olalım Samson Dauda dediğim adamın aldığı T3 dozuyla benim doğal üretimden daha düşük alacağın T3 dozu topicini bir tutamassın.

tarihinde quacky tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
batuhan33    24
quacky, Şimdi yazdı:

Türklerden memnun değilsen Türk forum postlarına yorum yapmayabilirsin :D Yabancı forumlarda T3 ve insulin cycle logları, üye tecrübeleri, bilgileriyle alakalı en az 500 tane konu var nasıl avrupada görmüyorsun? Asıl Türklerde göremessin, biz kullanırız ama bu tarz hassas konularda bilgimizi paylaşamayız çünkü sizin gibi insanlar gelir böyle yargılamaya çalışır bir de onlarla uğraşırız. Cbumda off seasonda sadece 500 testo alıyor hatta pro olana kadar trt doz almıştır, peri masallarını bırakalım biraz gerçekçi olalım Samson Dauda dediğim adamın aldığı T3 dozuyla benim doğal üretimden daha düşük alacağın T3 dozu topicini bir tutamassın.

Arkadaşım ben ne diyorum sen diyorsun. Posta mı koymuş oluyorsun şimdi anlamadım? Galiba yazdıklarımı tam idrak edememişsin bile. Çok istiyorsanız kullanın. Herkes kendi sermayesini kendi taşıyor. Ama unutmayın hadece herkes deli de bir siz akıllı değilsiniz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
quacky    93
batuhan33, Şimdi yazdı:

Arkadaşım ben ne diyorum sen diyorsun. Posta mı koymuş oluyorsun şimdi anlamadım? Galiba yazdıklarımı tam idrak edememişsin bile. Çok istiyorsanız kullanın. Herkes kendi sermayesini kendi taşıyor. Ama unutmayın hadece herkes deli de bir siz akıllı değilsiniz.

Tamam akıllı arkadaşım bilgin yoksa yargılamayı bıraktıysan teşekkürler yorumun için iyi gecelerin olsun :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
atakanr1    7

İşinize yarar ise T3 kullanım sağladım tarafımca bulması zor değil her eczanede var. İlk 3 gün bişe hissetmiyorsun doz arttırdığın gün ( ilk 5 gün 1 tablet 15. Güne kadar 2 tablet 30. Gün 3 tablet sonra 2 1 diye düşürüp bıraktım)  boğazlar sanki hasta olmuşsun gibi şişiyor yeme içme yuktunma sıkıntı yapıyor çok az bir vücud sıcaklıkta artış oluyor cardiyo terleme ve nabız ister istemez daha Yüksek ama normal 140 150 arası cardiyo nabzım 165 lere kadar çıkardı oda hit cardiyoda sindirim hazımsızlık çekiyorsanız on numara iş yapıyor. 2. Haftadan sonra kabullenir bir boğaz şişliği oluyor doz düşmeye başladın mı hayat normale dönüyor 6 haftalık primat sisteminde sadece 10 gün max verim alıyorsun ama doz max seviyede iken cayır cayır ne var ne yok yakıyor bu sırada diyet yapmazsan ne yersen ye kilo almıyorsun ama diyet ve spor ile combin edersen inatçı yağlar gidiyor 6 haftada 30 dk kardiyo 45 dk ağırlık ant. haftada 4 gün arada diyet bozmalı 8 kg verdim. Kullanım tavsiyesi vs bana düşmez ama spora üye olan bütün kadınların 2 ay sonra pt tavsiyesi ile clen kullanımı var itin ayağında artık bu tarz şeyler clen kadar sıkıntı değil bence ama döngüyü kapatırsa geçmiş olsun dönüş yok clen sıkıntı yaratırsa direk ölüme gidiyor 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Shiedas    9
atakanr1, 22.04.2023 - 23:15 yazdı:

İşinize yarar ise T3 kullanım sağladım tarafımca bulması zor değil her eczanede var. İlk 3 gün bişe hissetmiyorsun doz arttırdığın gün ( ilk 5 gün 1 tablet 15. Güne kadar 2 tablet 30. Gün 3 tablet sonra 2 1 diye düşürüp bıraktım)  boğazlar sanki hasta olmuşsun gibi şişiyor yeme içme yuktunma sıkıntı yapıyor çok az bir vücud sıcaklıkta artış oluyor cardiyo terleme ve nabız ister istemez daha Yüksek ama normal 140 150 arası cardiyo nabzım 165 lere kadar çıkardı oda hit cardiyoda sindirim hazımsızlık çekiyorsanız on numara iş yapıyor. 2. Haftadan sonra kabullenir bir boğaz şişliği oluyor doz düşmeye başladın mı hayat normale dönüyor 6 haftalık primat sisteminde sadece 10 gün max verim alıyorsun ama doz max seviyede iken cayır cayır ne var ne yok yakıyor bu sırada diyet yapmazsan ne yersen ye kilo almıyorsun ama diyet ve spor ile combin edersen inatçı yağlar gidiyor 6 haftada 30 dk kardiyo 45 dk ağırlık ant. haftada 4 gün arada diyet bozmalı 8 kg verdim. Kullanım tavsiyesi vs bana düşmez ama spora üye olan bütün kadınların 2 ay sonra pt tavsiyesi ile clen kullanımı var itin ayağında artık bu tarz şeyler clen kadar sıkıntı değil bence ama döngüyü kapatırsa geçmiş olsun dönüş yok clen sıkıntı yaratırsa direk ölüme gidiyor 

döngü kapandı diyelim günde yarım tablet (12.5mcg) kullansam geri açılmaz mı? tiroit kolay yenilenen bi hormon zaten

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.