Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

bartu

Testo-tren kürü

Önerilen İletiler

bartu    1

Öncelikle merhabalar, Spor geçmişim var yalnızca bir hastalıktan ötürü kas yıkımına uğramıştım ve şimdi tekrardan başladım.

bugün ilk dozumu vurdum. 100 testo + 100 tren toplam kür süresi 8 hafta sürecek. 

tavsiye ve önerileriniz benim için önemli saygılar.

8066807C-32CB-4A85-B7AA-5123B7513954.jpeg CF4E0591-3B27-4591-8792-F19F38B342D0.jpeg F6E03D56-79B4-4361-9028-83E1DD3F1B34.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Darkdefender    52

Reis trenlik bi kütle yok 10hafta tek testo devam et bi toparla duruma göre anabolizan eklersin bu steroid anabolizan gibi ilaçları doğal sınırın zirvesine gelip kullanırsan daha çok fayda sağlarsın 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Greblan    98
bartu, 40 dakika önce yazdı:

Öncelikle merhabalar, Spor geçmişim var yalnızca bir hastalıktan ötürü kas yıkımına uğramıştım ve şimdi tekrardan başladım.

bugün ilk dozumu vurdum. 100 testo + 100 tren toplam kür süresi 8 hafta sürecek. 

tavsiye ve önerileriniz benim için önemli saygılar.

8066807C-32CB-4A85-B7AA-5123B7513954.jpeg CF4E0591-3B27-4591-8792-F19F38B342D0.jpeg F6E03D56-79B4-4361-9028-83E1DD3F1B34.jpeg

8-12hafta only testo git sonrasında kütle kazanımına göre rimo fln ekleyebilirsin bence. Tren şu vucuda ekleyecegin 3-5kilo kasa degmeyecektir zaten.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
janbertozen    338

iki arkadaşıma da katılıyorum trene gerek yok only testoyla bile toplayacaksındır illa yanına bir ilaç istiyorsan rimo ideal 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
bartu    1

Peki tavsiyeniz nedir şu an 300-350 gr pirinç, 300-350 gr tavuk , salata, sabah yumurta yulaf yiyorum. 
bir de koruyucu olarak ne alabilirim. Teşekkürler. :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ArdaK2    53
bartu, 50 dakika önce yazdı:

Peki tavsiyeniz nedir şu an 300-350 gr pirinç, 300-350 gr tavuk , salata, sabah yumurta yulaf yiyorum. 
bir de koruyucu olarak ne alabilirim. Teşekkürler. :)

300-350gr tavuk bence az minimum 500 e çıkart pirinç i de kilo artışı durdukça 100gr arttirirsın 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
bartu    1
ArdaK2, 7 dakika önce yazdı:

300-350gr tavuk bence az minimum 500 e çıkart pirinç i de kilo artışı durdukça 100gr arttirirsın 

Yanıtınız için teşekkürler.Peki takviye olarak hangi ilaçları kullanmalıyım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ArdaK2    53
bartu, 51 dakika önce yazdı:

Yanıtınız için teşekkürler.Peki takviye olarak hangi ilaçları kullanmalıyım

Supplement olarak diyorsun sanırım

Omega3

Magnezinc (magnezyum, çinko)

B complex

Duruma göre ezbere kullanımına karşıyım ast alt yükselir ise milk thistle kullanabilirsin değerler düzelmez ise + nac600 kullanabilirsin

Kür bitince pct dönemi 1-2gr c vitamini

tarihinde ArdaK2 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
bartu    1
ArdaK2, 8 dakika önce yazdı:

Supplement olarak diyorsun sanırım

Omega3

Magnezinc (magnezyum, çinko)

B complex

Duruma göre ezbere kullanımına karşıyım ast alt yükselir ise milk thistle kullanabilirsin değerler düzelmez ise + nac600 kullanabilirsin

Kür bitince pct dönemi 1-2gr c vitamini

Yok hocam supplement değil jino olsun pct olsun bunlar hakkında bilgi almak istemiştim. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ArdaK2    53
bartu, 54 dakika önce yazdı:

Yok hocam supplement değil jino olsun pct olsun bunlar hakkında bilgi almak istemiştim. 

Dozlar düşük östrojen çok artacağını sanmıyorum göğüs ucunda kaşıntı batma olur ise test verirsin duruma göre arimidex veya tomoksifen kullanabilirsin prolaktin de çok yüksek çıkar ise dostinex kullanılabilir pct dönemi için klomen, tomoksifen, ovitrella kullanılabilir 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
bartu    1
ArdaK2, Bir saat önce yazdı:

Dozlar düşük östrojen çok artacağını sanmıyorum göğüs ucunda kaşıntı batma olur ise test verirsin duruma göre arimidex veya tomoksifen kullanabilirsin prolaktin de çok yüksek çıkar ise dostinex kullanılabilir pct dönemi için klomen, tomoksifen, ovitrella kullanılabilir 

Peki dozlar uygun mu hocam yoksa arttırmalı mıyım?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bugracos    14

Trt doz ile kür mü ? İlaçlarında muhtemelen ugly olur, girme küre sedander bir bireysin oturup kalksan kas kazanacaksın iğneyi vurunca hulk falan olmayacaksın

• Beğen 1
  • Olumsuz 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
frostinheart    48

Bence bir süre natürel devam edin 6 7 ay içinde duruma göre değerlendirin. Bu formda küre girilmesini mantıksız buluyorum şahsen

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ArdaK2    53
bartu, Bir saat önce yazdı:

Peki dozlar uygun mu hocam yoksa arttırmalı mıyım?

Biraz az kalmış 100mg testo doğal da üretiyordur vücut zaten bence kür yapılacaksa minimum 250mg olmalı tren overdose ise 100mg başlangıç için yeterli olacaktır ama daha çok başlangıçtasın bir süre natural gitmeni tavsiye ederim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
bartu    1
ArdaK2, 1 saat önce yazdı:

Biraz az kalmış 100mg testo doğal da üretiyordur vücut zaten bence kür yapılacaksa minimum 250mg olmalı tren overdose ise 100mg başlangıç için yeterli olacaktır ama daha çok başlangıçtasın bir süre natural gitmeni tavsiye ederim 

250 testo 250 tren mi yapayım hocam

ArdaK2, 1 saat önce yazdı:

Naturel yapamıyorum hocam güç yok 

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
STALOB    126

küründen treni çıkar şuan ki formuna tren çok gereksiz . testoyu sabit 500 tut 8-10 hafta git sonra yanına rimo veya bolde ekleyebilirsin 10-12 hafta da öyle gidersin sonra duruma göre bakarsın danışırsın 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
bartu, 10 dakika önce yazdı:

Naturel yapamıyorum hocam güç yok 

Dostum. bize de güç vahiy gelmiyor, çalışarak çabalayarak süreklilik ile kazanılıyor, inan bana obez olup iyi kötü güç sahibi olmaktansa bu halin kat kat iyi kısa sürede çok iyi değişimler yakalarsın takılma güce.. Kürüde şuanlık rafa kaldır bence 

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Larues    235

Beyler yalvarıyorum şu treni kullanmayın vücuda geri dönüşümüz hasar veriyor şuan anlamazsınız ama ilerde üzülürsünüz 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
bartu    1
Larues, 3 saat önce yazdı:

Beyler yalvarıyorum şu treni kullanmayın vücuda geri dönüşümüz hasar veriyor şuan anlamazsınız ama ilerde üzülürsünüz 

Aldık bir kere hocam…

Doz olarak nasıl yapmalıyım akıl verebilecek var mı

Pazartesi çarşamba yapacağım

Testo 100

tren 100

pzt ve çarşamba aynı şekil total 200 e 200

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Larues    235
bartu, Bir saat önce yazdı:

Aldık bir kere hocam…

Doz olarak nasıl yapmalıyım akıl verebilecek var mı

Pazartesi çarşamba yapacağım

Testo 100

tren 100

pzt ve çarşamba aynı şekil total 200 e 200

Bence kullanma çok sert ilaç etkilerini yıllar sonra bile görebilirsin veteriner ilacı vücudun alt üst olur en azından sevdiklerini düşün. Yinede tercih senin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
bartu    1
Larues, 2 dakika önce yazdı:

Bence kullanma çok sert ilaç etkilerini yıllar sonra bile görebilirsin veteriner ilacı vücudun alt üst olur en azından sevdiklerini düşün. Yinede tercih senin

İlk enjeksiyonu yaptım sorun olur mu ki kessek

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
bartu    1
janbertozen, 6 dakika önce yazdı:

olmaz   birşey bırak treni bundan sonra kullanma yeter 

Only testo olarak mı devam edeyim hocam

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
bartu, 26 dakika önce yazdı:

Only testo olarak mı devam edeyim hocam

500 mg only testo devam et. 1 kutu da anapolon al eczaneden günde 1 tab atarsın ilk 20 gün. Sonra kan testi ver alt ast çok yüksek değilse devam edersin anapolona. Koruyucu olarak da asetilsistein(mucovit isimli ilaçta var) ve milk thistle kullanabilirsin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ArdaK2    53

Anapolon tavsiye etmiyorum ast alt değerlerin fırlicak boş su tutucaksın anapolon bitince o kilolar da gidicek verdiği etki sadece kullandığın dönem kadar karaciğerini yormakla kalicaksin 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.