Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

KlasikFizik

Testo trt enjeksiyon dozajı ayarlama

Önerilen İletiler

KlasikFizik    234

Merhabalar hocalarım, TRT doz testoya geçeceğim haftalık 125mg testoyu 2 gune bölüp kullanacağım.Bir ampülde klasik 250mg testo var yani 2 haftalık dozajımı bu süreçte 4e bölmem lazım. 5cc yeşil üçlü enjektör mevcut bende fakat bu enjektörde dozaj ayarlamak biraz zor geldi açıkçası bunun başka bir pratik yolu var mı? Veya haftada tek seferde 125 vursam dalgalanma sorunu yaşar mıyım yardımcı olabilir misiniz  @Rdm @rastlantisal  @galicik  @Vural2

tarihinde KlasikFizik tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

otopsicikedi    1.400
KlasikFizik, 3 dakika önce yazdı:

Merhabalar hocalarım, TRT doz testoya geçeceğim haftalık 125mg testoyu 2 gune bölüp kullanacağım.Bir ampülde klasik 250mg testo var yani 2 haftalık dozajımı bu süreçte 4e bölmem lazım. 5cc yeşil üçlü enjektör mevcut bende fakat bu enjektörde dozaj ayarlamak biraz zor geldi açıkçası bunun başka bir pratik yolu var mı? Veya haftada tek seferde 125 vursam dalgalanma sorunu yaşar mıyım yardımcı olabilir misiniz  @Rdm @rastlantisal  @galicik  @Vural2

İnsülin enjektörü ile ayarlayabilirsin çok daha detaylı. 1 mllik enjektörler yani. Ampulleride flakona boşaltıp kullanabilirsin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
KlasikFizik    234
otopsicikedi, 37 dakika önce yazdı:

İnsülin enjektörü ile ayarlayabilirsin çok daha detaylı. 1 mllik enjektörler yani. Ampulleride flakona boşaltıp kullanabilirsin.

Elimde.flakon mevcut değil enjektörde saklamayı düşünüyorum, kalçadan enjeksiyon yapıyorum. Söylediğiniz gibi insülin enjektörüne daha detaylı bir şekilde çekip insülin enjektörüne yeşil uç takip enjeksiyon yapabilir miyim?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.400
KlasikFizik, 3 saat önce yazdı:

Elimde.flakon mevcut değil enjektörde saklamayı düşünüyorum, kalçadan enjeksiyon yapıyorum. Söylediğiniz gibi insülin enjektörüne daha detaylı bir şekilde çekip insülin enjektörüne yeşil uç takip enjeksiyon yapabilir miyim?

Yaparsın dostum

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
KlasikFizik    234
otopsicikedi, 15 saat önce yazdı:

Yaparsın dostum

Bugün gittim insülin enjektörü aldım fakat bunun ucu çıkmıyor ki ucuna yeşil uç takabileyim

Yardımcı olabilecek var mı insülin enjektörü istedim 0.5ml insülin enjektörü verdiler ucunda iğne sabit çıkmıyor, ne yapmalıyım?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
YigitKong    2
KlasikFizik, 12 dakika önce yazdı:

Yardımcı olabilecek var mı insülin enjektörü istedim 0.5ml insülin enjektörü verdiler ucunda iğne sabit çıkmıyor, ne yapmalıyım?

Kardeşim 5 lik enjektör alacaksın 3 adet 3 adet de kahverengi uçlu insulin iğnesi zaten için de uç ayrı olarak bulunuyor o ucu 5 lik enjektöre takıp vurucaksın.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
KlasikFizik    234
YigitKong, 24 dakika önce yazdı:

Kardeşim 5 lik enjektör alacaksın 3 adet 3 adet de kahverengi uçlu insulin iğnesi zaten için de uç ayrı olarak bulunuyor o ucu 5 lik enjektöre takıp vurucaksın.

Kalçadan enjeksiyon yapıyorum diyorum niye insülin ignesiyle enjeksiyon yapayım postu okumuyor musun kardeşim

tarihinde KlasikFizik tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
YigitKong    2
KlasikFizik, 3 dakika önce yazdı:

Kalçadan enjeksiyon yapıyorum diyorum niye insülin ignesiyle enjeksiyon yapayım postu okumuyor musun kardeşim

Yeşil uçla vur ozaman

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
KlasikFizik    234
YigitKong, Şimdi yazdı:

Yeşil uçla vur ozaman

Hocam benim derdim o değil, enjektöre 250mg tanesi 62.5mg testo olucak şekilde 4 enjeksiyonluk ayarlamak istiyorum yani 2 haftada toplam 1 ampül TRT Dozaj yapicam. Fakat elimde 5cc enjektörler varken bu ayırma işlemini yapmak bi hayli zor nerdeyse 1 çizgiye denk, insülin iğnesi önerdi arkadaş gittim aldım fakat bunda ayrı takmalı iğne yoktu 0.5cc kendinden iğneli insülin enjektörü verdiler. Ben bu ayırma işlemini en sağlıklı şekilde nasıl yapabilirim, daha da kolaylaştırmak için haftada 2 enjeksiyon yerine tek seferde 125mg vursam testo ent.da dalgalanma yaşar mıyım? Benim sorunum bu

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.400
KlasikFizik, 13 dakika önce yazdı:

Hocam benim derdim o değil, enjektöre 250mg tanesi 62.5mg testo olucak şekilde 4 enjeksiyonluk ayarlamak istiyorum yani 2 haftada toplam 1 ampül TRT Dozaj yapicam. Fakat elimde 5cc enjektörler varken bu ayırma işlemini yapmak bi hayli zor nerdeyse 1 çizgiye denk, insülin iğnesi önerdi arkadaş gittim aldım fakat bunda ayrı takmalı iğne yoktu 0.5cc kendinden iğneli insülin enjektörü verdiler. Ben bu ayırma işlemini en sağlıklı şekilde nasıl yapabilirim, daha da kolaylaştırmak için haftada 2 enjeksiyon yerine tek seferde 125mg vursam testo ent.da dalgalanma yaşar mıyım? Benim sorunum bu

https://www.hepsiburada.com/berika-insulin-enjektoru-1-cc-pm-HBC00000NQPJT

Bunların ucu çıkıyor olması gerek. Bence TRT dozda olsa en güzeli iki vurmak.

• Vayyyy!! 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
quacky    93

Doz bu kadar düşükken haftada 1 yada 2 enjeksiyon yapman arasındaki farklar gözle görülür olmayacaktır, bir yan etki vs. hissetmeyeceksin, bunun yüzlerce örneği de mevcut. Dozaj arttıkça aromatizasyon kontrolü, yarılanma ömrü göze batmaya başlar o zaman enjeksiyon sıklığını arttırırsın. Yani 125mg dozajı haftada 1 kere vurabilirsin. Bu sorunu çözdük, diğer sorun sana insülin enjektörü diye verdikleri ürün şeker hastaları için 0.5CC insülin iğnesi, bunun iğnesi enjektörüyle birleşik geliyor. Senin yapman gereken "1CC Beybi Enjektör" almak(buda insülin enjektörü olarak geçer ama sen 1cc diye iste) daha sonra kutusundaki iğnesiyle beraber 1CC enjektörüne dozajını ayarlayıp kalçadan enjeksiyon yapıyorsan yeşil uç iğne takarak enjeksiyon gerçekleştirmek. 60 mg dozaj için bu kadar ölçüm zahmetine girme bu kadar düşük dozajlarda dediğim gibi fark yok :) 

• Beğen 2
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.