Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

keepsoul

Powerlifting yapan biri için ilk kür

Önerilen İletiler

keepsoul    5

Herkese iyi bayramlar şimdiden. Yaklaşık 5-6 aydır powerlifting sporu ile uğraş içindeyim. Güç artışı, kas kazanımı ve değişimim, 38 yaşıma göre gayet keyifli. İlk kür olarak testesteron enanthe ile başlamak istiyorum. Amacım ise, güç artışı ve olabildiğince de kas hacmi elde etmek. Tavsiyeleriniz doğrultusunda nasıl bir yol çizmemi istersiniz? İlaçları aldım.

Aklımdaki şu haftalık 250 mg ile başlayıp, duruma göre 500 mg ile devam etmek.  @metinav

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hafifzargana    216

kür öncesi içi sonu kan-testleri kullanman gereken vitaminler vesayre forumu daha çok oku gereken her şey yazıyor zaten planlaman uygun ne kadar süre yapacaksın bunu pct protokollerini kür içi hcg kullanımını da araştılmalısın

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.578
keepsoul, 1 saat önce yazdı:

Herkese iyi bayramlar şimdiden. Yaklaşık 5-6 aydır powerlifting sporu ile uğraş içindeyim. Güç artışı, kas kazanımı ve değişimim, 38 yaşıma göre gayet keyifli. İlk kür olarak testesteron enanthe ile başlamak istiyorum. Amacım ise, güç artışı ve olabildiğince de kas hacmi elde etmek. Tavsiyeleriniz doğrultusunda nasıl bir yol çizmemi istersiniz? İlaçları aldım.

Aklımdaki şu haftalık 250 mg ile başlayıp, duruma göre 500 mg ile devam etmek.  @metinav

500 mg altı çok bir şeye derman olmaz, libidona katkısı olur biraz daha motivasyonun artar :) 15 hafta ve üzeri kullanım sağlayabilirsin.Güç artışı için ilk 30-40 gün hap steroidlerden danabol veya anapolon eklemeyi düşünebilirsin.Gerekli koruyucu destekleri aldığın sürece herhangi bir rahatsızlığın da yoksa düşünebilirsin kür konusunu.Aldığına göre o aşamaları geçmişsin :)

Beslenmen de en az kür kadar önemli, iyi araştırma yapmalısın ve vucudunu tanıyarak yol almalısın...

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
keepsoul    5
metinav, 20.04.2023 - 17:39 yazdı:

500 mg altı çok bir şeye derman olmaz, libidona katkısı olur biraz daha motivasyonun artar :) 15 hafta ve üzeri kullanım sağlayabilirsin.Güç artışı için ilk 30-40 gün hap steroidlerden danabol veya anapolon eklemeyi düşünebilirsin.Gerekli koruyucu destekleri aldığın sürece herhangi bir rahatsızlığın da yoksa düşünebilirsin kür konusunu.Aldığına göre o aşamaları geçmişsin :)

Beslenmen de en az kür kadar önemli, iyi araştırma yapmalısın ve vucudunu tanıyarak yol almalısın...

Değerli yorumunuz için, Çok teşekkür ederim. Beslenmem güzel, koruyucu desteklerden de alacağım elbette. Elimde yohimbin de var. Onu da kullanacağım kür boyunca. Herhangi bir rahatsızlığım yok evet. Ve bugün ilk enjeksiyonumu kendi kendime yaptım 250 mg olarak yaptım. Pazartesi veya Salı 250 mg daha yapıp, devam edeceğim. Anapolon bulacağıma pek inanamıyorum, yine de araştıracağım.

Hafifzargana, 20.04.2023 - 17:00 yazdı:

kür öncesi içi sonu kan-testleri kullanman gereken vitaminler vesayre forumu daha çok oku gereken her şey yazıyor zaten planlaman uygun ne kadar süre yapacaksın bunu pct protokollerini kür içi hcg kullanımını da araştılmalısın

Güzel düşünceleriniz için teşekkür ederim. 

Enjeksiyonlarımı kendim, omuzdan yapmaya ve ilk idmanı da bugün yapmaya başladım. Henüz kana karıştığını düşünmediğim için, squat yaparken normal çalışma kilomun üstüne çıkıp, aynı tekrarları yapabildim. Plasebo etkisi de olabilir fakat, libido artışı var. 15 haftanın sonunda nasıl bir yol izlememi istersiniz? @metinav 

ayrıca bir kaç hafta sonra kür içi tahlil de yaptıracağım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
keepsoul    5

Kür de 13 gün geride kaldı. Test. Enant. Güzel güzel işleyip, libidoma etki etmekte. Bugün akşam yemekle vastarel’e başladım. Antrenmanlara gelecek olursak; powerlifting yaptığım için, kilolar haftalık minik minik artmaya başladı. Acelemiz yok (yaşım 38). Eğer bir aksilik olmazsa, @metinav hocamızın da dediği gibi 15 hafta üzeri olacak. Sonrasına ne yapacağım, vücuduma göre hareket edeceğim.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
keepsoul    5

Evet kürümüzde 5. Hafta neticeleniyor. Sağ göğüs kaşıntısı dışında, herhangi bir sorunum olmadı. Onu da yarım tablet dostinex ile çözdüm. İdmanlarım olduğundan daha sert, kısa ve yettiğince şiddetli olmaya başladı. Önlem maksatlı da olsa, nac 600 almaya başladım bu hafta başından beri. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.