Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

son

Iran testo orjinal mi

Önerilen İletiler

son    50

merhaba arkadaşlar bu fotoğraftaki iran testo forumda geçende muhabbeti döndü ama bu ampüller eşit. 500mg vurdum 2haftadır şuanlık bi his yok 4.haftada test vericem bakalım orjinal mi

IMG_0423.jpeg IMG_0426.jpeg IMG_0425.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

forbit    851

Dostum millet ne anlasın resminden renginden kokusundan dünyanın en saçma şeyi karpuza bakıp kelek mi değil mi diye sormak.

Kullanmışsın 4. hafta aç karna test ver vurduktan 2 gün sonra orada zaten belli olur.  Ama sanmam sahte olduğunu.

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
son, 48 dakika önce yazdı:

merhaba arkadaşlar bu fotoğraftaki iran testo forumda geçende muhabbeti döndü ama bu ampüller eşit. 500mg vurdum 2haftadır şuanlık bi his yok 4.haftada test vericem bakalım orjinal mi

konusu önceden açılan arkadaştan mı aldın dostum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
YigitKong, 1 dakika önce yazdı:

Kel kafalıdan mı aldın

geçen sesli mesaj atmış istersen bir konteynır var heralde yapıp yapıp satıyor 😄😄

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
YigitKong    2
son, 53 dakika önce yazdı:

IMG_0423.jpeg IMG_0426.jpeg IMG_0425.jpeg

Enerji, sivilce artışı hiç mi birşey olmadı dostum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
son    50
YigitKong, 7 dakika önce yazdı:

Kel kafalıdan mı aldın

Evet o adamdan aldim ve ne enerji sivilce akne fln yok enerjinin olmamasini diyete bağlıyorum 1haftadır 0carbım çünki ama ne bileyim açılması lazımdı test vereceğim 2 hafta sonra

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
YigitKong    2
son, 12 dakika önce yazdı:

Evet o adamdan aldim ve ne enerji sivilce akne fln yok enerjinin olmamasini diyete bağlıyorum 1haftadır 0carbım çünki ama ne bileyim açılması lazımdı test vereceğim 2 hafta sonra

Test sonuclarını paylaş mutlaka 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
son    50
YigitKong, 1 dakika önce yazdı:

Test sonuclarını paylaş mutlaka 

Etki olmaması normalmi hiçbir etki yok 2.hafta

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
YigitKong    2

son, 23 dakika önce yazdı:

Etki olmaması normalmi hiçbir etki yok 2.hafta

Ereksiyon da artış, libido artış cinsel istek hiç mi yok gerçekten..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
son    50
YigitKong, Şimdi yazdı:

Ereksiyon da artış, libido artış cinsel istek hiç mi yok gerçekten..

Hiç bir şey yok bide ilk başta 1000mg vurmuştum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
YigitKong    2
son, 1 dakika önce yazdı:

Hiç bir şey yok bide ilk başta 1000mg vurmuştum 

Oha hocam 😀 aromatize olmuş belli ki

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
YigitKong    2
steroidnediryahu, Şimdi yazdı:

Nasıl his olmayabilirki imkansız enjeksiyondan ertesi gün direkt olması gerekir hissetmen gerekir

Ne hissedebilir

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
YigitKong, Şimdi yazdı:

Ne hissedebilir

Sabah devasa bir morning wood. İnanılmaz bir şekilde dinç uyanması. Mutlu olması , umursamaz olması. Antremanda bariz yedigine ictigine dikkat etmemesine rağmen etmiş gibi pump olması

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
steroidnediryahu, 4 dakika önce yazdı:

Sabah devasa bir morning wood. İnanılmaz bir şekilde dinç uyanması. Mutlu olması , umursamaz olması. Antremanda bariz yedigine ictigine dikkat etmemesine rağmen etmiş gibi pump olması

Enantat hemen 1 günde bu etkileri gösterirmi ki hocam ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Geleceğin Olympia'sı, Şimdi yazdı:

Enantat hemen 1 günde bu etkileri gösterirmi ki hocam ?

Enjeksiyondan sonra kanda 1.5 gün civarında en yüksek seviyeye ulaşıyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
YigitKong    2
steroidnediryahu, 10 dakika önce yazdı:

Hocam uykusuzluk geç yatınca bu gibi etkiler azalıyor sanırsam uyku düzenom çok bozuldu enerjim düştü

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Testo e için 7 günde bir enjeksiyon yapıldığında örnek seviyeler

image.png

YigitKong, 31 dakika önce yazdı:

Hocam uykusuzluk geç yatınca bu gibi etkiler azalıyor sanırsam uyku düzenom çok bozuldu enerjim düştü

Evet 8 saat kesintisiz uyku ışık olmadan önemli

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
son    50
steroidnediryahu, 27 dakika önce yazdı:

Testo e için 7 günde bir enjeksiyon yapıldığında örnek seviyeler

Bende ne etki ne birşey hiçbirşey yok plasebo etkisi bile yok 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
son, 4 dakika önce yazdı:

Bende ne etki ne birşey hiçbirşey yok plasebo etkisi bile yok 

Eczaneden 2 ampul sustanon al bi hafta 250p.tesi-250cuma onu vur testo e nin yerine karşılaştırmasını yap

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
KlasikFizik    232

4. Haftadan sonra ereksiyon sorunum var diyip ürolojiden test verip bizimle paylaşabilir misin testo miktarını ben de alışveriş yaptım eğer boşsa iade edicem

@Greblan hocam sizin tecrübeniz vsrdi sanırım sizinkiler çalıştı mı?

tarihinde KlasikFizik tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762

aynı kişiden 8 haftadır iran testo kullanıyorum son testlerimde hdl, ldl, alt ast vesaire her şeyi rayına soktuğum ve dinlenme aşamasında olduğum için test verme gereği duymadım ama her hangi bir ereksiyon, sabah ereksiyonu, kütle kaybı gibi problemlerim yok herhalde boş olsa hissederdim 8 hafta az bir süre değil 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
son    50
galicik, 3 dakika önce yazdı:

aynı kişiden 8 haftadır iran testo kullanıyorum son testlerimde hdl, ldl, alt ast vesaire her şeyi rayına soktuğum ve dinlenme aşamasında olduğum için test verme gereği duymadım ama her hangi bir ereksiyon, sabah ereksiyonu, kütle kaybı gibi problemlerim yok herhalde boş olsa hissederdim 8 hafta az bir süre değil 

Hocam siz bilirsiniz 1500 civarı kcal alıyorum hepsi proteinden geliyor omega d b c çinko magnezyum tam aliyorum ama kalori düşük ondan hissetmiyor olabilir miyim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.