Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Imajeste

Tren küründe kan tahlil değerleri (yardim)

Önerilen İletiler

Imajeste    34

Selamun aleyküm saygı değer hocalarım Trenbolone enantat Testo ve bolde kurundeyim tren ekleyeli yeni 4. Hafta ma girdim tren etkileri güzel yaşıyorum antrenman da ama kan tahlılı verdım gidişat nasıl sizce nasıl bır önlem almalıyım yoksa değerler gayet normalmi kürde iken yardımcı olursanız çok memnun olurum şimdiden teşekkür ederim emegınıze sağlık @rastlantisal @Loving @otopsicikedi @galicik

Screenshot_2023-04-19-03-40-44-465_tr.gov.saglik.enabiz.jpg Screenshot_2023-04-19-03-40-42-035_tr.gov.saglik.enabiz.jpg Screenshot_2023-04-19-03-40-24-153_tr.gov.saglik.enabiz.jpg Screenshot_2023-04-19-03-40-16-783_tr.gov.saglik.enabiz.jpg Screenshot_2023-04-19-03-40-09-787_tr.gov.saglik.enabiz.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

otopsicikedi    1.406
Imajeste, 2 saat önce yazdı:

Selamun aleyküm saygı değer hocalarım Trenbolone enantat Testo ve bolde kurundeyim tren ekleyeli yeni 4. Hafta ma girdim tren etkileri güzel yaşıyorum antrenman da ama kan tahlılı verdım gidişat nasıl sizce nasıl bır önlem almalıyım yoksa değerler gayet normalmi kürde iken yardımcı olursanız çok memnun olurum şimdiden teşekkür ederim emegınıze sağlık @rastlantisal @Loving @otopsicikedi @galicik

Dozajların neler ögrenmek gerek çünkü arimidex vs kullandırtmadan e2yi düzenlemek gerek.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Imajeste    34
otopsicikedi, 11 dakika önce yazdı:

Dozajların neler ögrenmek gerek çünkü arimidex vs kullandırtmadan e2yi düzenlemek gerek.

Haftada 400 mg tren 500 Testo 400 bolde

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Imajeste    34
baltalı hano, 17 dakika önce yazdı:

Koruyucu ve vitamin olarak neler kullanıyorsun?

Omega 3 

Milk thistle 

C vitamını 

D vitamini 

Çinko 

Magnezyum

Nac900 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.406
Imajeste, 4 saat önce yazdı:

Haftada 400 mg tren 500 Testo 400 bolde

Bu kürde bolde yerine masteron olmalıydı. O sayede e2yi kontrol etmek çok daha kolay olurdu. Şuan senin yerinde olsam testi 400e düşürür boldeyi 500 yapardım. Bu bence e2yi düşürecektir. Kan testlerinde prolaktini göremedim eğer oda yüksekse trenin dozunu düşürebilirsin. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Imajeste    34
otopsicikedi, 2 saat önce yazdı:

Bu kürde bolde yerine masteron olmalıydı. O sayede e2yi kontrol etmek çok daha kolay olurdu. Şuan senin yerinde olsam testi 400e düşürür boldeyi 500 yapardım. Bu bence e2yi düşürecektir. Kan testlerinde prolaktini göremedim eğer oda yüksekse trenin dozunu düşürebilirsin. 

Prolaktın gayet güzel cıkmjs referans ıcınde ama ben Flakon değil ampul ürünlerin hepsi nasıl ayarlıcam dozajı öyle yanı sonuçlar genel olarak hocam ıyımı kötümü cıkmjs bır çok değer referans aralığında mesela karaciğer değerleri vs vs gibi başka nasıl düşürebiliriz e2 yi örnek 

IMG_20230419_090350.jpg

Naçizane fikrım hani kur sonuna kadar böyle devam etse çok büyük sorun yaratır mı veya haftada 1 arımıdex alımı veya yarın arımıdex alımı düşürmeye yardımcı olurmu kürü çok baltalarmı trenı sız daha iyi bilirsiniz hocam 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.406
Imajeste, 2 saat önce yazdı:

Prolaktın gayet güzel cıkmjs referans ıcınde ama ben Flakon değil ampul ürünlerin hepsi nasıl ayarlıcam dozajı öyle yanı sonuçlar genel olarak hocam ıyımı kötümü cıkmjs bır çok değer referans aralığında mesela karaciğer değerleri vs vs gibi başka nasıl düşürebiliriz e2 yi örnek 

Karaciğerin bence çok kötü durumda değil. Milk thistle dozunu ikiye çıkarabilirsin. Ben ilk önce dozajlar ile e2, prolaktin değerlerini çözüme kavuşturma tarafındayım. Ama haftada 2 kez yarim yarim arimidex kullanırsan düzene girecektir. Çok bir eksisi olmayacaktır. Ampulleride boş flakona doldurabilirsin.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Imajeste    34
otopsicikedi, 9 dakika önce yazdı:

Karaciğerin bence çok kötü durumda değil. Milk thistle dozunu ikiye çıkarabilirsin. Ben ilk önce dozajlar ile e2, prolaktin değerlerini çözüme kavuşturma tarafındayım. Ama haftada 2 kez yarim yarim arimidex kullanırsan düzene girecektir. Çok bir eksisi olmayacaktır. Ampulleride boş flakona doldurabilirsin.

O zaman yarın itibari ile 1 yarım dıger gün 1 yarım seklınde mı atayım arımıdex ve kaç hafta devam edeyım 4 yeterlı olurmu ve küre çok zarar vermez değil mi yarım attıgım da 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.406
Imajeste, 35 dakika önce yazdı:

O zaman yarın itibari ile 1 yarım dıger gün 1 yarım seklınde mı atayım arımıdex ve kaç hafta devam edeyım 4 yeterlı olurmu ve küre çok zarar vermez değil mi yarım attıgım da 

3 gün ara ile kullanmanı öneririm. Haftada 1 arimidexin küründe kayıp yaşamana sebep olacağını sanmıyorum. Bir sonraki kan testine kadar kullanmada fayda var. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Imajeste    34
ArdaK2, 45 dakika önce yazdı:

Treni kaça aldın ve kesin çalışıyor mu eminmisin 

Evet kesin tabiki yan etkı ve antremandaki güzel etkılerı yasıyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ArdaK2    53
Imajeste, 10 dakika önce yazdı:

Evet kesin tabiki yan etkı ve antremandaki güzel etkılerı yasıyorum

Ne kadar verdin trene 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit    856

Karaciğer konusuna dikkat et koruyucuları eksik etme dostum günde kaç lt su içiyorsun?

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Imajeste    34
forbit, 7 saat önce yazdı:

Karaciğer konusuna dikkat et koruyucuları eksik etme dostum günde kaç lt su içiyorsun?

Hocam yalan söylemiyım net 5 litre içiyorum günlük su 

ArdaK2, 7 saat önce yazdı:

Ne kadar verdin trene 

1250 TL kutusu 

otopsicikedi, 8 saat önce yazdı:

3 gün ara ile kullanmanı öneririm. Haftada 1 arimidexin küründe kayıp yaşamana sebep olacağını sanmıyorum. Bir sonraki kan testine kadar kullanmada fayda var. 

Bu şekilde başlıyorum o zaman doğrumudur hocam

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.