Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

GRECO-ROMAN WRESTLER

Merhaba ,Mehmet abi,Trexianos abi ve diger abiler yardim ltf

Önerilen İletiler

Selam Aleykum abiler ve arkadaslar ,bodybuildingi 1.5 yildir yapiyorum, ve yaklasik 8-9 aydan sizlerin yardimiyla kure girmek istiyorum , kurden beklentim fazla degil , 1-0 olsun benim olsun tarzinda yapmak istiyorum, saf kas kutlesi kazanmak adina yapicagim kur bu

kendi kurunu kendi yapiyor demeyin,sadece kafamda olusturdiklarim bunlar ,sadece bu kurun uygun olup olmadigini, kurdeki eksiler ve artilarini duzenlemeye yardim edebilirseniz cook sevinirim

yas 19,DAHA COK ERKEN DEMEYIN LUTFEN,boyum 1.80 , kilo 82 , yag oranim 12-13 % , mezomorfum, ve biraz DERI KALINLIGI/fazlaligi VAR BENDE , ONU NASIL INCELTEBILIRIM ?

KUR DISINDA BESLENMEM HER GUN TEMIZ 4000-5000 KALORI aliyorum , ama kurde nasil beslenmem gerekeni bilmiyorum

zararli seyleri tuketmiyorum,gunde 5gr tuz, 5gr seker, ekmek 1-2 dilim , gazli icecekler yok ,cikolatada yok, alkol sigara falan KULLANMIYORUM

kurumde eger yalnislarim varsa lutfen duzeltin ve bu ilk kurum olacak 10 haftalik kur

10 hafta - 300 mg testosteron propionat

10 hafta - 400 mg boldenon

4 hafta 40-50 mg turinabol

kurde siradan multivitamin mi kullanayim ? yoksa ANIMAL PAK mi ?

kurde ARIMIDEX kullanayimmi ? kullanirsam kac mg olmali ?

kurde ayriyetten vitamin c , nac 600, balik yagi, cinko, enginar kullanicam ama kac adet/kapsul/gr kullanmaliyim ?

bu kurde PCT de PREGNYL 'e gerek varmi ? yokmu ?

pct de 20 mg nolvadex ve 50 mg clomen kullanicam 3 hafta

kurde protein tozuna gerek varmidir ? varsa kac olcek ?

ve pct boyunca CREATIN kullanicam , guc dusmemesi icin ve yine birseyi vardi, sanirim testosteron yukselmesimi neydi ?

kurde nasil antrenman yapmaliyim ? lutfen yardim edin , guc antrenmani falan ?

kurde beslenmem nasil olmali ? kurdeyken kilo basina kac gr protein /karb / yag almaliyim ?

ve bu kur uygunmudur ?

hersey icin cok tesekkur ederim hepinize

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

tolgacan94    213

neden definasyon ile bulk arasında kalmış bir kür düşündün anlamadım yağ oranın güzel enanthante ile gitmen her türlü daha mantıklı işini iyi bilen düzgün beslenen makrolarını sayan adam bulk kürü ile takır takır olur zaten :)

500mg testo enanthante 12 hafta

400 mg boldenon 12 hafta

4 hafta 30 mg danabol

işini görecektir boldenon 1-0 olsun bizim olsunun tanımı zaten :)

propionate ilk kürde ağır kaçabilir değerler daha küçük görünüyor ama günaşırı 100 mg proionate vurmak kanda testosteronun günlük 80 ile 22 mg arası dolanması ve dalgalanma oluşturması demek haftada 500 mg testo enanthante vurdugunuzda kanınızda 60-50 mg arasında gezinen bir testo değeri olur ve daha stabil ilerler günlük bakımda ilk kürde propionate ye gerek yok hele boldenon ile kullanmaya hiç gerek yok.

http://www.steroidcalc.com/

kürlerinizi buradan oluşturabilir gün gün ortalama kandaki seviyeleri görebilirsiniz

kreatini 365 gün 5 gr şeklinde alabilirsin

protein tozu ve diğer olaylar beslenmene bağlı o gün alman gerekeni tamamlamak ve ektradan 1 shake içmek faydasız olur dersek yalan olur ama besinlerle alabiliyosan gerek yok.

kafaya göre pct yazmaya gerek yok son enjeksiyondan 14 gün sonra bi kan testi yaptırırsın bakarız.

animal pak güzel oluyor maliyetli olsa da ama her türlü ekstradan çinko almalısın.

kafadan arimidexle dalmaya gerek yok boşuna hem ilaç sokarsın vucuduna hemde maliyet artar bu küçük dozajlarda jinekomasti riski az yatkınlık yoksa elle muayene yapmalı kendini bi terslik görünce prolaktin ve östrojen seviyene baktırıp müdahale etmeli.

2.5-3 gr protein 2 gr sağlıklı yağ 5 gr karbo güzel büyütür :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
neden definasyon ile bulk arasında kalmış bir kür düşündün anlamadım yağ oranın güzel enanthante ile gitmen her türlü daha mantıklı işini iyi bilen düzgün beslenen makrolarını sayan adam bulk kürü ile takır takır olur zaten :)

500mg testo enanthante 12 hafta

400 mg boldenon 12 hafta

4 hafta 30 mg danabol

işini görecektir boldenon 1-0 olsun bizim olsunun tanımı zaten :)

propionate ilk kürde ağır kaçabilir değerler daha küçük görünüyor ama günaşırı 100 mg proionate vurmak kanda testosteronun günlük 80 ile 22 mg arası dolanması ve dalgalanma oluşturması demek haftada 500 mg testo enanthante vurdugunuzda kanınızda 60-50 mg arasında gezinen bir testo değeri olur ve daha stabil ilerler günlük bakımda ilk kürde propionate ye gerek yok hele boldenon ile kullanmaya hiç gerek yok.

http://www.steroidcalc.com/

kürlerinizi buradan oluşturabilir gün gün ortalama kandaki seviyeleri görebilirsiniz

kreatini 365 gün 5 gr şeklinde alabilirsin

protein tozu ve diğer olaylar beslenmene bağlı o gün alman gerekeni tamamlamak ve ektradan 1 shake içmek faydasız olur dersek yalan olur ama besinlerle alabiliyosan gerek yok.

kafaya göre pct yazmaya gerek yok son enjeksiyondan 14 gün sonra bi kan testi yaptırırsın bakarız.

animal pak güzel oluyor maliyetli olsa da ama her türlü ekstradan çinko almalısın.

kafadan arimidexle dalmaya gerek yok boşuna hem ilaç sokarsın vucuduna hemde maliyet artar bu küçük dozajlarda jinekomasti riski az yatkınlık yoksa elle muayene yapmalı kendini bi terslik görünce prolaktin ve östrojen seviyene baktırıp müdahale etmeli.

2.5-3 gr protein 2 gr sağlıklı yağ 5 gr karbo güzel büyütür :)

tesekkur ederim tolgacan :)

dianabol kullanmicam, turinabol kullanicam ,bu benim kesin tercihim :tar

ve neden testo enanthate dedin ? ben onun su tutmasindan ve kandan uzun sure gitmemesi yuzunden korktum, sence yalnismi ? ve enanthatin tuttugu su birakinca gidermi ? kaliciligi varmidir ? o yuzden kuru kas kitlesi icin propionat dedim , yalnisim varsa ozur dilerim !

ve senin dedigin gibi kuru 12 hafta yapabilirim

agir kacabilir derken ?

ve bunlar enanthat/propionat/boldenone deri altindada su tutarmi bu ilaclar ?

ve bir az -azcik olsada bu kurde yag yakmak mumkunmu ? SAGLAM KARDIYO ILE BIRLIKTE ? ve kardiyoyu ne zaman yapmaliyim , idmandan oncemi sonrami ? ve 20-25 dk yetermi ?

ve bulkta karin kasi calisilirmi ?

ve antrenman programlarim nasil olmali ?

cevabin icin tesekkur ederim :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tolgacan94    213

ilaçların temizi yoktur benim gözümde sen düzgün beslenirsen her türlü temiz büyürsün zaten su tutmadan kas kazanımı diye birşey yok creatin kullanmanın amacı da su tutmak. enanthante kullanınca şişeceksin propionate kullanınca kuruyacaksın diye birşey yok bi bizim halkımızın huyu bu ak yada kara seçmek :)

işi bilen adamlar var deca enanthante kullanır takır takır sixpack ile gezer kimi adamlar var tren acetat propionate kürüne girip yüzde 10 u göremez :)

laf kalabalığını bırakırsak dediğim gibi propionate nin dalgalanması vucutta ve keskin artışı bi anda girişi senin vucudunda ne tepki verir bilemeyiz ilk kürün amacı vucudunu tartmak yanetkileri sezmek vucudunun tepkilerini farketme kürüdür.zaten her türlü efsane patlayacak ilk çünkü.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ilaçların temizi yoktur benim gözümde sen düzgün beslenirsen her türlü temiz büyürsün zaten su tutmadan kas kazanımı diye birşey yok creatin kullanmanın amacı da su tutmak. enanthante kullanınca şişeceksin propionate kullanınca kuruyacaksın diye birşey yok bi bizim halkımızın huyu bu ak yada kara seçmek :)

işi bilen adamlar var deca enanthante kullanır takır takır sixpack ile gezer kimi adamlar var tren acetat propionate kürüne girip yüzde 10 u göremez :)

laf kalabalığını bırakırsak dediğim gibi propionate nin dalgalanması vucutta ve keskin artışı bi anda girişi senin vucudunda ne tepki verir bilemeyiz ilk kürün amacı vucudunu tartmak yanetkileri sezmek vucudunun tepkilerini farketme kürüdür.zaten her türlü efsane patlayacak ilk çünkü.

hizli cevap icin cok tesekkur ederim :mrgreen:

ve tamam enanthat olsun o zaman

ve sordugum gibi azda olsa yag yakabilirmiyiz saglam kardiyo ve diyetle , seker-tuz-un minimum sekilde olarak

ve bu 5000-6000 kalorilik temiz beslenme ve saglam antrenmanlarla ne kadar alabiliriz bu kurden ? 5-6 kilo alabilirmiyiz ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tolgacan94    213

4000 4500 civarı senin için yeterli olacaktır fazlası yağlanmana neden olur bence temiz alsanda

ürünlerin orjinal olduğunu varsayarak ortalama 7 ila 14 kilo arasında alırsın(Kas kütlesi felan değil onu diyeyim bazı insanların hatta çoğu kişinin yanıldığı nokta bu çünkü) çok açık bir değer farkındayım ama müneccim değiliz sonuçta o kadar çok değişken var ki 4500 kalori alarak güzel sonuçlar ortaya çıkacağı kesin :) alabilirsen güzel ben bile sıkılıyorum artık bayıyor 3500 lerden sonrası insanı 89 kiloyum şuanda yüzde 15 gibi yağ oranında

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
DeMoNhUnTeR    234

Selamlar,

İlk kür için Enantat uygun seçim olur.

Bu dozlarda jinekomasti belirtileri olacağını sanmıyorum. Ancak su tutmak istemezsen arimidex kullanabilirsin. Kür sonrasında fazla su kaybı olmayacağı için aynadaki görüntün fazla değişmeyecektir.

Animal PAK gereksiz pahalı olur normal multivitamin+çinko+nac600 kür sonuna kadar yeterlidir.

Kreatini genelde pctde öneririm (güç kaybı ve su atma bu dönemde olur)

Kürde beslenme hakkında;

- Vücut geliştirmecilerin beslenmeleri genelde yıl boyunca aynıdır 400-600 kalori genelde pct döneminde fazla alınır onun dışında kürde özel beslenme ve supplement kullanımı diye bir şey yok. Kürde özel beslenip sonra bırakanların da durumu ortada zaten.

-Antrenman konusunda ise 3 aylık kür boyunca daha önce denemediğin sistemler varsa onları deneyebilirsin ve antrenman şiddetini dayanabildiğin kadar arttırabilirsin. (Giant set sistemi, Alman Hacim Programı vs.)

Yağ yakma konusunda da zorlanacağını sanmıyorum zaten kür bitimine doğru kas kütlen artacağı için yağ oranın % 1-3 düşmüş olacaktır. Beslenmeni kesmene gerek yok. %10un altına inmeni zaten önermem.

PCT her zaman dediğimiz gibi sonuçlara göre yazılır ama pregnyl gerekeceğini sanmıyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
4000 4500 civarı senin için yeterli olacaktır fazlası yağlanmana neden olur bence temiz alsanda

ürünlerin orjinal olduğunu varsayarak ortalama 7 ila 14 kilo arasında alırsın(Kas kütlesi felan değil onu diyeyim bazı insanların hatta çoğu kişinin yanıldığı nokta bu çünkü) çok açık bir değer farkındayım ama müneccim değiliz sonuçta o kadar çok değişken var ki 4500 kalori alarak güzel sonuçlar ortaya çıkacağı kesin :) alabilirsen güzel ben bile sıkılıyorum artık bayıyor 3500 lerden sonrası insanı 89 kiloyum şuanda yüzde 15 gibi yağ oranında

'''kas kutlesi falan degil onu diyeyim...''' diye yazmissin,- peki Kas kutlesi degilse ne o zaman ? ve bu cumleyi yazdiktan sonra su cumleyi yazmissin : ''4500 kalori alarak guzel sonuclar ortaya cikacagi kesin'' demissin , bu ne anlamda ? guzel sonuc derken ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Selamlar,

İlk kür için Enantat uygun seçim olur.

Bu dozlarda jinekomasti belirtileri olacağını sanmıyorum. Ancak su tutmak istemezsen arimidex kullanabilirsin. Kür sonrasında fazla su kaybı olmayacağı için aynadaki görüntün fazla değişmeyecektir.

Animal PAK gereksiz pahalı olur normal multivitamin+çinko+nac600 kür sonuna kadar yeterlidir.

Kreatini genelde pctde öneririm (güç kaybı ve su atma bu dönemde olur)

Kürde beslenme hakkında;

- Vücut geliştirmecilerin beslenmeleri genelde yıl boyunca aynıdır 400-600 kalori genelde pct döneminde fazla alınır onun dışında kürde özel beslenme ve supplement kullanımı diye bir şey yok. Kürde özel beslenip sonra bırakanların da durumu ortada zaten.

-Antrenman konusunda ise 3 aylık kür boyunca daha önce denemediğin sistemler varsa onları deneyebilirsin ve antrenman şiddetini dayanabildiğin kadar arttırabilirsin. (Giant set sistemi, Alman Hacim Programı vs.)

Yağ yakma konusunda da zorlanacağını sanmıyorum zaten kür bitimine doğru kas kütlen artacağı için yağ oranın % 1-3 düşmüş olacaktır. Beslenmeni kesmene gerek yok. %10un altına inmeni zaten önermem.

PCT her zaman dediğimiz gibi sonuçlara göre yazılır ama pregnyl gerekeceğini sanmıyorum.

abi cevaplarin icin cok tsk ederim , alman hacim programi guc antrenmanimi ? yoksa baska birsey mi ? peki abi bu 5x5 antrenmani nedir abi ? bizim ulkede pek yok bu altin bilgiler

ve giant sette tum bolgeler icin ayni seyimi kasteder ? ve giant set sistemini aciklayabilirmisin abi ? :?

arimidex turkmen eczanelerde bulabilirmiyim ? baska ismi'de varmi bu ilacin ?

ve abi bu kurde saf kas kutlesi kazanabilirmiyim ?

ve bu kurden kazandiklarimi koruyabilirmiyim ? korursam nasil korumam gerekir abi , bilgi verebilirmisin ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tolgacan94    213

'''kas kutlesi falan degil onu diyeyim...''' i açıklayayim define ağırlığın artsa artsa 2 kg civarı artar(çok değişken var) aldığın kiloları güzelce koruyabilirsin düzen sağlarsan gerisi komple yağ değil kasın çektiği su vucudunun topladığı su ve aldığın yağ olur.

zaten tek kürde 7 kg kuru kas ekleseydik hepimiz 1 2 kür yapar bırakırdık :))

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
'''kas kutlesi falan degil onu diyeyim...''' i açıklayayim define ağırlığın artsa artsa 2 kg civarı artar(çok değişken var) aldığın kiloları güzelce koruyabilirsin düzen sağlarsan gerisi komple yağ değil kasın çektiği su vucudunun topladığı su ve aldığın yağ olur.

zaten tek kürde 7 kg kuru kas ekleseydik hepimiz 1 2 kür yapar bırakırdık :))

anladim tolgacan, cok sagol, o da yeter ya bana, aldigiim su gitmesin, yeter benim icin , ve deri altinada su toplatir mi bunlar ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tolgacan94    213

genetik ile ve ne kadar hazır olup olmadığınla ilgili 6 ay spor yapıp küre girip (yapma dememe rağmen) halleri olan kadın gibi eli yüzü ayakları heryeri şiş şiş gezen bırakınca aldığı herşeyi geri verende var.bahsedilen sınıra dayanmış olma mevzusu bu yüzden önemli.

dozajlara vucudun hazırsa pek deri altında sırıtmaz ama 5 6 senelik sporcu olup suratı şişenleri de görmedim dersem yalan olur genetik ve ilaçlara vucudun vereceği tepki önemli

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
genetik ile ve ne kadar hazır olup olmadığınla ilgili 6 ay spor yapıp küre girip (yapma dememe rağmen) halleri olan kadın gibi eli yüzü ayakları heryeri şiş şiş gezen bırakınca aldığı herşeyi geri verende var.bahsedilen sınıra dayanmış olma mevzusu bu yüzden önemli.

dozajlara vucudun hazırsa pek deri altında sırıtmaz ama 5 6 senelik sporcu olup suratı şişenleri de görmedim dersem yalan olur genetik ve ilaçlara vucudun vereceği tepki önemli

OOOO, Trebrikler Tolgacan abi, moderator olmussun , peki Trexianos abiye noldu ?

Tolgacan94 , bizim yaptigimiz kurleri 17 yasindaki gencler yaparsa ne gibi eksileri olur ? bizim salonda yapan cok, bilincsizler, bende durumlarini merak ettim.

bunlara ne olur , sen soylemistin ya hormonlari tam oturmamis biri yaparsa , kotu olur diye, bunu tam olarak anlatirmisin? nasil kotu olur? nesi kotu olur? ve kuru minimum zararda bitirip, pct yi duzgun yapip, eksiksiz 2 tane kur yapsalar , bunlardami sonra durumlari kotu olur sence ?

ve bu 2 kurde kazandiklari kutlelerini -antrenman,supplar,ve iyi beslenmeyle birlikte bi aksilik olmadigi surece koruyabilirlermi ?

burdaki antrenorler baya bir para pul manyagi oldular,para iciin elindeki steroidleri kucuk cocuklara satiyolar valla, bitmis insanlar :-(

tarihinde Misafir tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
teşekkür ederim :) trexianosun bilgilendirmesi şurada kurallara uyulmayan birşeyler olmuş malesef

viewtopic.php?f=4&t=1954

SEVGILI LOVING ABI, forum kirliligi yapmiyorum abi, sadece alinti ile tebrik edicem , bunu kotuluk icin yapti sanma sakin abi, forum kirliligi yapti olarak algilama,sadece moderator olduguna sevindim

ve Tolgacan abi, basarinin devamini dilerim bende :alt

ve yukaridaki yaziyi okurmusun, 1 kere duzelttim , afedersin !

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tolgacan94    213

OOOO, Trebrikler Tolgacan abi, moderator olmussun , peki Trexianos abiye noldu ?

Tolgacan94 , bizim yaptigimiz kurleri 17 yasindaki gencler yaparsa ne gibi eksileri olur ? bizim salonda yapan cok, bilincsizler, bende durumlarini merak ettim.

bunlara ne olur , sen soylemistin ya hormonlari tam oturmamis biri yaparsa , kotu olur diye, bunu tam olarak anlatirmisin? nasil kotu olur? nesi kotu olur? ve kuru minimum zararda bitirip, pct yi duzgun yapip, eksiksiz 2 tane kur yapsalar , bunlardami sonra durumlari kotu olur sence ?

ve bu 2 kurde kazandiklari kutlelerini -antrenman,supplar,ve iyi beslenmeyle birlikte bi aksilik olmadigi surece koruyabilirlermi ?

burdaki antrenorler baya bir para pul manyagi oldular,para iciin elindeki steroidleri kucuk cocuklara satiyolar valla, bitmis insanlar :-(

viewtopic.php?t=2041&p=14883#p14883 bugün daha şurada konuştum bunları açıkçası 21 i bitirene kadar bence dokunma endokrin sistemine benim fikrim tabi vucut senin vucudun.para insanlara böyle şeyler yaptırıyor suç satanlarda değil bence onu araştırmadan hiçbir amacı dahi olmadan alıp kullananda bence eğitim seviyemiz malesef kötü durumlarda araştırmak yok hoca ne derse o olura varılıyor.

koruma konusu beslenmeni oturttuktan sonra düzgün bir pct ile hiç sorun değil çoğu korunur fakat 2 küre 20 kg gözüyle bakmamak gerek öyle olsaydı 60 kg birine verelim 4-5 kür 100 kg çıksın :) beklentilerin ne bilmiyorum 2 tane düzgün yapılmış kürden 5-6 kg dan fazla define ağırlık artışı bekleme ilk olan da var diye sonrasında daha da düşer bu sayılar o kadar da sihirli birşey değil türkiyede vurulan dozajlar bunlara musade edecek miktarda da değil zaten :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

viewtopic.php?t=2041&p=14883#p14883 bugün daha şurada konuştum bunları açıkçası 21 i bitirene kadar bence dokunma endokrin sistemine benim fikrim tabi vucut senin vucudun.para insanlara böyle şeyler yaptırıyor suç satanlarda değil bence onu araştırmadan hiçbir amacı dahi olmadan alıp kullananda bence eğitim seviyemiz malesef kötü durumlarda araştırmak yok hoca ne derse o olura varılıyor.

koruma konusu beslenmeni oturttuktan sonra düzgün bir pct ile hiç sorun değil çoğu korunur fakat 2 küre 20 kg gözüyle bakmamak gerek öyle olsaydı 60 kg birine verelim 4-5 kür 100 kg çıksın :) beklentilerin ne bilmiyorum 2 tane düzgün yapılmış kürden 5-6 kg dan fazla define ağırlık artışı bekleme ilk olan da var diye sonrasında daha da düşer bu sayılar o kadar da sihirli birşey değil türkiyede vurulan dozajlar bunlara musade edecek miktarda da değil zaten :)

Beklentim degil, meraktan sordum sadece , peki endokrin sistemi ne ne oluyo bunarli kullaninca ?

ve 2 kurle 20 kg kas demiyorum bende, kas ici su tutumu korunurmu demek istedim ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tolgacan94    213

beslenmene göre tutulur attığım konuda nerelere ne olabileceğini yazdım aslında ama vucudun tamamı etkilenir :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
beslenmene göre tutulur attığım konuda nerelere ne olabileceğini yazdım aslında ama vucudun tamamı etkilenir :)

Merhaba Tolgacan abi, abi senden sorular sormak istiyorum, yardim edersen cok mutlu olurum!

1.abi berbat birsey oldum ya artik ben , boy 1.83 kilo 83 um suan, ama inan abi bana o kadar inceldimki sana anlatamam,ayni kilo ama boy uzadi, bundan etkilenmis olabilirmi ? eskiden 1.77 falandi herhalde boyum, kisa vaktim cok kasli gorunuyordum ya , simdi 1.83 boyda cok acizim abi :cry: salondakiler de ne oldu sana cok zayiflamissin diyolar abi, eskiden giydigim seyler de artik cirkin oturuyolar ustume :-(

2. abi hani demistim ya hatirliyomusun kure giricem demistim, onda ben testo 500 mg 12 hafta,bolde 400 mg 12 hafta ,turanabol 50-60 mg 4 hafta yapicam demistim, bu kuru yaptiktan sonra aldigim kilolari koruyabilirmiyim ? ve sen soyle demistin abi ""KURDEN SONRAKI 6 AY KURDE YAPTIGIN KASIN KALICILIGINI BELIRLER ''DEMISTIN,BU DOGRUMU SENCE ABI?KURDE VE KURDEN SONRAKI ZAMANLARDA ANTRENMANLARI AKSATMADAN , DIYETI BOZMADAN,PCT YI DUZGUN YAPIP,BESLENMEYI DE TAM YAPTIKTAN SONRA BIR SIKINTI OLMAZ DEGILMI?, ABI BESLENMEMI TEMIZ 4500 KALORI YAPIYORUM, AMA ARTIK SUPPLEMENTLEREDE PARA HARCIYARAK YORULDUM,PARA KARSILIGIN DA DA HAKKINI ALABILSEN KESKE ONLARDAN,AMA BIRYERE KADARMIS ONU ANLADIM, 2 YIL OLCAK YAKINDA BODYBUILDING YAPTIGIMA

VE BOYLE BASLADIM SPORA

BASLADIGIMDA 92 KILOYDUM, 1.65 BOYUNDA :) , 25-30 % HERHALDE YAG ORANIM

6 AY SONRA DA 62 KILO OLDUM SANIRIM 1.75 BOYUNDA HERHALDE 15 % YAG ORANI BILMIYORUM TAM

VE 1.5 YIL SONRA DA 83 KILO OLDUM,1.83 BOYUNDA , YAG ORANIM DA SUAN, OLSA OLSA 13-14 %

3.VE SON SORU TOLGACAN ABI, BENIM DERI FAZLALIGIM VAR, ODEM MI DERI KALINLIGI MI BILMIYORUM, AMA HATLARIM HIC BELLI DEGIL,INANILMAZ MORALIMI BOZUYO,VE COK YUMSAK BENIM KASLARIM ABI BU DERI KALINLIGI YUZUNDEN, BUNA CARE OLARAK KURDEYKEN ENJEKTE WINSTROL KULLANSAM FAYDASI OLURMU DERIMIN INCELMESINE ? 5 HAFTA 200 MG DAN

TURANABOL BITTIKTEN SONRA BASLAMAYI DUSUNUYORUM WINSTROLE ? ABI NEDERSIN FAYDASI DOKUNURMU ABI BU DERI ALTI SUYUNU ATMAYA, VE PCT DE DE CLENBUTEROL KULLANICAM, KASLARI BIR MIKTAR KORUMASI ICIN , VE BIRAZ YAG YAKMAK ICIN !!!

CEVAPLADIGIN ICIN DE ALLAH SENDEN RAZI OLSUN TOLGACAN ABI !!!

amacim 10 % yag oraninda incecik deriyle kuru hatli, buyuk damarli ve kasli gorunmek olcak , bunu yapmama sende yardim edersen ve destek cikarsan abi dile benden ne dilersen !!! asiri damarli gozukmek istiyorum :) boldenon da belli etmede yardimi dokunur sanirim ? turanabolla birlikte damarlari

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tolgacan94    213

KURDEN SONRAKI 6 AY KURDE YAPTIGIN KASIN KALICILIGINI BELIRLER altına her zaman imzamı atarım :) üzerine ek yapayim kürden sonra kişinin kendine has kendini iyi bilerek yaptığı pct de en az bunun kadar önemli kimse önemsemez ama çoğu kişi yapmadığı yada adam gibi önemsemeyip pct yi savsakladığı içi kazandığı kuru kasların birçoğunu kısa sürede kaybediyor başta hala kaslar su tuttuğu için anlaşılmıyor ama definasyona girip suyu atınca ben çok eridim oluyor :)

winstrolün faydası olur fakat geçici olur yani kürden sonra 3 4 hafta öyle gezersin belki daha kısa sonra gider psikolojin bozulur dersin ki bidaha küre girmeliyim.

177 kişinin 83 olması demekle 183 kişinin 89 90 olması aynı şey boydan dolayıdır belki pump inmiştir birde üzerine sen fazla takıyorsundur.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
KURDEN SONRAKI 6 AY KURDE YAPTIGIN KASIN KALICILIGINI BELIRLER altına her zaman imzamı atarım :) üzerine ek yapayim kürden sonra kişinin kendine has kendini iyi bilerek yaptığı pct de en az bunun kadar önemli kimse önemsemez ama çoğu kişi yapmadığı yada adam gibi önemsemeyip pct yi savsakladığı içi kazandığı kuru kasların birçoğunu kısa sürede kaybediyor başta hala kaslar su tuttuğu için anlaşılmıyor ama definasyona girip suyu atınca ben çok eridim oluyor :)

winstrolün faydası olur fakat geçici olur yani kürden sonra 3 4 hafta öyle gezersin belki daha kısa sonra gider psikolojin bozulur dersin ki bidaha küre girmeliyim.

177 kişinin 83 olması demekle 183 kişinin 89 90 olması aynı şey boydan dolayıdır belki pump inmiştir birde üzerine sen fazla takıyorsundur.

Tolgacan abi, senin bu hizina hayranim :), cevaplar icin cok tsk ederim

winstrolu tam anlamadim? biraz daha aciklarmisiniz ? peki clenbuterol pct de kas kaybini biraz da olsa onlemeye ve biraz da olsa yag yakmaya faydasi olurmu?

benim su 2 yildir ayiramadigim deri kalinligi veya deri alti su tutumunu ayirsam bana yeter !

ve abi damarlari nasil daha belirginlesdirip daha da buyutebiliriz ?

PUMP INMISTIR demissiniz, bu pump nasil iniyo abi? inerse nasil geri getirebiliyoruz?

ve bu yapacagim kurde sanirim PREGNYLE GEREK YOK ?

pct yi test sonuclar iyi ciksa soyle yapmak istiyorum, 20-30 mg nolvadex,25-50 mg clomid 4 hafta, bu yetermi ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tolgacan94    213

abi damarlari nasil daha belirginlesdirip daha da buyutebiliriz ? b vitamini takviyeleri boldenon antremanlarına superset ve/veya dropsetler ekleyerek damar arttırabilirsin ama bazı şeylerin genetik olduğunu da söylemeliyim kimisi yırtsada istediği kadar damarlanamaz kimisi uğraşmadan bile istediğinden fazlasını alır.

winstrol son dakika ilacı yani ilacı kullandığın süre boyunca istediğin gibi görünür sonra hızla eski haline geri dönersin damarlandırmaz daha çizgisel durursun olan damarlar belli olur tabi.

düzgün dozajlı ayarlanmış pct yetecektir şimdiden söyleyemem yapman gereken kür sonunda tahlil ona göre bakarız

clenbuterole de gerek yok kas yıkımını felan engellemez eski bro hocalarımızın dillerinde dolaşan bir söylenti sadece birsürü bilimsel makale bulabilirim.

su tutumu senin beslenmenle alakalı demekki birşeyleri yanlış yapıyorsun yeterli su içmiyor içtiğin suyuda saka su gibi diyete uygun sulardan seçmiyorsundur beslenmende çok tuz vardır gibi gibi.

pump için antreman şeklini değişmelisin üstte dediğim drop ve süpersetler bu konuda da yardımcı olacaktır yada hiç bulaşmayıp antremanın intensi ile yani yoğunluğu yukarı çıkartır isen oda yardımcı olabilir abartmadan tabiki.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
abi damarlari nasil daha belirginlesdirip daha da buyutebiliriz ? b vitamini takviyeleri boldenon antremanlarına superset ve/veya dropsetler ekleyerek damar arttırabilirsin ama bazı şeylerin genetik olduğunu da söylemeliyim kimisi yırtsada istediği kadar damarlanamaz kimisi uğraşmadan bile istediğinden fazlasını alır.

winstrol son dakika ilacı yani ilacı kullandığın süre boyunca istediğin gibi görünür sonra hızla eski haline geri dönersin damarlandırmaz daha çizgisel durursun olan damarlar belli olur tabi.

düzgün dozajlı ayarlanmış pct yetecektir şimdiden söyleyemem yapman gereken kür sonunda tahlil ona göre bakarız

clenbuterole de gerek yok kas yıkımını felan engellemez eski bro hocalarımızın dillerinde dolaşan bir söylenti sadece birsürü bilimsel makale bulabilirim.

su tutumu senin beslenmenle alakalı demekki birşeyleri yanlış yapıyorsun yeterli su içmiyor içtiğin suyuda saka su gibi diyete uygun sulardan seçmiyorsundur beslenmende çok tuz vardır gibi gibi.

pump için antreman şeklini değişmelisin üstte dediğim drop ve süpersetler bu konuda da yardımcı olacaktır yada hiç bulaşmayıp antremanın intensi ile yani yoğunluğu yukarı çıkartır isen oda yardımcı olabilir abartmadan tabiki.

Tolgacan abi, damarlar bende cok var, goguste arkada kolda , ama bu deri den dolayi belirgin degiller , ve istedigim gibi buyuk degiller

abi gunde 3-4 lt temiz su iciyorum,ve gunde 5 gr tuz gecmicek sekilde yiyorum, deri alti su tutumu degilde, deri kalinligi desek tam yeri olur,yani deri sarkmasi biraz

ve superset diyorsun ya abi, o antrenman nasil olur , soylemi mesela, bench press le-dumbell press SUPERSET, bittikten sonra incline bench press-butterfly SUPERSETI , boylemi gidiyo antrenman sistemi ? abi yalnis anlama bilmiyor deme, ama bizde antrenmanlarin ismi RUSCA DILDE SOYLENIYO ,o yuzden pek bilmiyorum DROP, GIANT ???

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tolgacan94    213

Superset kavramı aslen birbirine zıt çalışan iki kas grubu egzersizinin(biceps-triceps, sırt-göğüs gibi) ara verilmeden, arka arkaya yapılmasıdır. Ara verilmeden yapılan bu iki hareket bir set sayılır.

Drop set bir egzersizde belirli bir ağırlık ile doğru formda bir tekrar daha yapamayacak duruma geldikten sonra(tükenişe ulaşmak) ağırlığı düşürerek o ağırlık ile de tükenişe ulaşmaktır. Bu ağırlık düşüşü tercihe gör bir, iki, üç hatta dört kere bile olabilir.

Bileşik set kavramı ise genellikle süperset ile karıştırılır ve ikisi de aynı şey olarak kullanılır fakat bileşik set aslen aynı kas grubunu çalıştıran iki egzersizin arka arkaya, ara vermeden yapılmasıdır.

bu 3 ü de güzel kombinasyonlardır sürekli drop set yapılmaz bu arada 3 hafta normal 1 hafta dropset olarak gidilebilir.

deri konusunda yapılacak tek şey definasyon :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.