Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

son

Only testo ile definasyon

Önerilen İletiler

son    50

merhaba arkadaşlar 12 haftalık bir definasyon kürüne girdim sizce planlama nasıl

ilk 4 hafta 1000mg testo e

sonraki 4 750 + clen haftada 1 duruma göre arimidex

sonraki 4 aynı

diyet planlamasıda 150carb 180protein

yağ sadece yumurtadan geliyor

sizce nasıl @otopsicikedi @Vural2 @Rdm

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Alayına35f    10

Merhaba yazdıklarınızı okuyunca profilinize bakıp yaşınızın 18 olduğunu görünce  olayı az çok çözümledim burda bir çok kişi  hormonlar zirve olduğu bir dönemde ilaç kullanımı önermiyor hatta ilaç satıcısı ve sayfa kurucu hocamız bile ticaretini bir kenara bırakıp sürekli uyarıyor ve üstüne üstlük 1000 mg intihar gözüyle bakıyorum dönüşü olmayan yola girebilirsiniz tek tavsiyem yaşınızın verdiği heyecana kapılmayın bu düşüncelerden vazgeçin.

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Greblan    98
son, 14 dakika önce yazdı:

merhaba arkadaşlar 12 haftalık bir definasyon kürüne girdim sizce planlama nasıl

sonraki 4 aynı

1k testo ne knk ya. Şu dozajı sana kim önerdiyse engelle geç o kişiyi. Ek olarak 4haftada ne kazanacaksın ki sonrasında 750ge düşeceksin? 250 testo gir sonrasında 350-437-500 diye illa arttiracam dersen arttirirsin. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
qwert    25
son, 58 dakika önce yazdı:

sonraki 4 aynı

1000 mg testo e şaka mı dostum yani bu çok fazla ve bunu kullanamayacağın için aromatize olup  jinekomastiye çeviricek bide yaşın 18 hormonların en aktif olduğu dönem sen bu aktifliği küre girerek kapatıcaksın sistemi yazık günah yapma kendine bırak kürü falan kilolu kal belli yaşa gelince kilo vermen dahada hızlanacak sporunda var hazır kilolu şekilde daha çok kas koyarsın hem yaş genç hem vucut hormon işleyişi güzel

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.434
son, Bir saat önce yazdı:

sonraki 4 aynı

Beni etiketlemişsin ama yazdıklarıma hiç bakmamışsın. 1k testo kullanmayi düşündüğüne göre ilaçlar hakkında neredeyse hiç bir bilgin yok. Bu bilgilerini geliştirirken diyetini yaparsan senin için çok daha iyi olur. İlk kürünü definasyon için yapmak istemezsin çünkü ilaçlardan en çok verim alacağın zamanda sen vücudunda olmayan kası ilaçlarla çıkarmaya calışacaksın. O yüzden natural şekilde diyetini yapmanı öneririm. Belki yazdıklarım bir kulağından girip diğerinden çıkacak genede ilaç kullanmak gibi bir hataya düşeceksin en azından kan testlerini yaptır.

• Vayyyy!! 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
son    50
otopsicikedi, 4 dakika önce yazdı:

Beni etiketlemişsin ama yazdıklarıma hiç bakmamışsın. 1k testo kullanmayi düşündüğüne göre ilaçlar hakkında neredeyse hiç bir bilgin yok. Bu bilgilerini geliştirirken diyetini yaparsan senin için çok daha iyi olur. İlk kürünü definasyon için yapmak istemezsin çünkü ilaçlardan en çok verim alacağın zamanda sen vücudunda olmayan kası ilaçlarla çıkarmaya calışacaksın. O yüzden natural şekilde diyetini yapmanı öneririm. Belki yazdıklarım bir kulağından girip diğerinden çıkacak genede ilaç kullanmak gibi bir hataya düşeceksin en azından kan testlerini yaptır.

çok teşekkürler bu listeyi ben yaptım en azından tam kuru olup öyle başlayayım ve 1kyı unutayım çünki zaten ilk kürüm ve mantıksız 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762

Dostum muhtemelen definasyon yapacak kadar bile kas kütlen yok, boşuna kendini paralayacaksın başka bir şey değil illa girecekler uzun soluklu only testo yapıp 250mg başlayıp zamanla arttırıp, temiz beslenip kas kütleni arttırmaya çalışman olacaktır. 

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bence önce sadece  yağ yakımı ilacı kullan illa ilaç kullanacaksan. Clen,yohimbe hatta para sıkıntı değilse ghrp tarzı peptitler de olabilir. Steroidlere de  de bulka hazır olduğunda girersin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
YigitKong    2
qwert, Bir saat önce yazdı:

1000 mg testo e şaka mı dostum yani bu çok fazla ve bunu kullanamayacağın için aromatize olup  jinekomastiye çeviricek bide yaşın 18 hormonların en aktif olduğu dönem sen bu aktifliği küre girerek kapatıcaksın sistemi yazık günah yapma kendine bırak kürü falan kilolu kal belli yaşa gelince kilo vermen dahada hızlanacak sporunda var hazır kilolu şekilde daha çok kas koyarsın hem yaş genç hem vucut hormon işleyişi güzel

1000 mg yüksek bir doz ama abartılacak bir yanı yok saf testodan hiç bi zarar gelmez

• ahahaha 1
  • Şaşkın 1
  • Olumsuz 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Preworkout    104
YigitKong, Şimdi yazdı:

1000 mg yüksek bir doz ama abartılacak bir yanı yok saf testodan hiç bi zarar gelmez

ilk küründe 1 gr testo alırsa ilerdeki kürlerinde aldığı verim çok düşer.Karaciğerini gereksiz yorar

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
YigitKong    2
Preworkout, 8 dakika önce yazdı:

ilk küründe 1 gr testo alırsa ilerdeki kürlerinde aldığı verim çok düşer.Karaciğerini gereksiz yorar

Evet doğru ama çok abartılacak bir korkunç tarafı yok. Yüksek doz trenden decadan korkulacak asıl.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
YigitKong, 17 dakika önce yazdı:

Çoğu aromatize olucak zaten 1gr testoyu vücut kullanamayacak ki.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Preworkout    104
YigitKong, 17 dakika önce yazdı:

Evet doğru ama çok abartılacak bir korkunç tarafı yok. Yüksek doz trenden decadan korkulacak asıl.

ekonomide zarardan kar etmek diye bi kavram vardır.500mg testonun karaciğerine verceği zarar 1x diyelim 1000mg'ın verceği 3x olsun.500mg kullanıp 2x i minimalize[zarardan kar] etmek varken neden zararın hepsini alalım.Bu sağlık en ufak zarar bile çok önemli umarım anlatabilmişimdir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.539
YigitKong, Bir saat önce yazdı:

Hiç bir ? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
YigitKong    2
Rdm, 2 saat önce yazdı:

Hiç bir ? 

Arkadaşım zaten 100 mg alsanda doğal döngünü kapatıyorsun düşük doz vurunca testoyu sağlıklı olmuyorsun ben sadece testo için yüksek dozun aşırı önemli olmadığını düşünüyorum diğer ilaçlar için kesinlikle değil zaten 

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.539
YigitKong, 9 saat önce yazdı:

Arkadaşım zaten 100 mg alsanda doğal döngünü kapatıyorsun düşük doz vurunca testoyu sağlıklı olmuyorsun ben sadece testo için yüksek dozun aşırı önemli olmadığını düşünüyorum diğer ilaçlar için kesinlikle değil zaten 

Arkadaşım 1 adet  ilaç da baş ağrısını kesiyor ama 1 kutu içemiyoruz değil mi ?

Bu senin aşırı önemli olmadığını düşünmenden bağımsız bilimsel bir gerçeklik, yani  yüksek doz yüksek yan etki yapar.

Diğer ilaçlar kesinlikle değil zaten diye bahsettiğin anabolik/androjenik steroidlerin tümü testosterondan türetilmiştir. 

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bugracos    14
YigitKong, 8 saat önce yazdı:

Mantığa bakar mısın ya xD siz nasıl yaklaşımlarımda bulunuyorsunuz ya nasıl olsa döngü kapandı bas flakonu …Androjen açık açık söyleyeyim arkadaş 12-16 arası pick yapar sonrasında natural bir adam gibi ilerleme sağlarsın sadece kütle korur üzgünüm ama only testo kürler bir boka yaramıyor Hocam 8 kg aldım afferim zargana kardeşim 60’girdin 68 oldun zaten kemiklerin sayılıyordu, artık az sayılıyor gün geçtikçe denedikçe şunu gözlemledim adamlar boşuna androjen ve anabolik diye sınıflara ayırmamışlar… 

• ahahaha 2
  • Olumsuz 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mokarper    15
Bugracos, 2 saat önce yazdı:

Mantığa bakar mısın ya xD siz nasıl yaklaşımlarımda bulunuyorsunuz ya nasıl olsa döngü kapandı bas flakonu …Androjen açık açık söyleyeyim arkadaş 12-16 arası pick yapar sonrasında natural bir adam gibi ilerleme sağlarsın sadece kütle korur üzgünüm ama only testo kürler bir boka yaramıyor Hocam 8 kg aldım afferim zargana kardeşim 60’girdin 68 oldun zaten kemiklerin sayılıyordu, artık az sayılıyor gün geçtikçe denedikçe şunu gözlemledim adamlar boşuna androjen ve anabolik diye sınıflara ayırmamışlar… 

Buna katılmıyorum. natural testom 350 lerdeydi 250 mg testo ile bunu 1400 yaptım. Kilom da 60 falan değil ha, 110 :D . 1.5 ay geçti 120 yim şuan. bence ilk steroid deneyiminde only testo kesinlikle işe yarar ve olması gereken budur.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bugracos    14
mokarper, 2 saat önce yazdı:

Buna katılmıyorum. natural testom 350 lerdeydi 250 mg testo ile bunu 1400 yaptım. Kilom da 60 falan değil ha, 110 :D . 1.5 ay geçti 120 yim şuan. bence ilk steroid deneyiminde only testo kesinlikle işe yarar ve olması gereken budur.

Abi bak olaya yine sağından solundan başka yerlerinden bakıyorsunuz sende naturalkende testo yokmuş ki, bak dostum bir çok only testodan verim aldım oo öö diye gelen adamların avuç içleri bile yumuşacık bu sporda iyi kötü bir geçmişi olmayan kişiler, androjen sadece sabit bir ruh hali ve kütle korur belli bir noktaya kadar da istemsizce sizce koymana yardımcı olur.. şimdi daha uzun yazmayacağım testo oranına kütlene bakınca kusura bakma muhtemelen aşırı yağlı bir insansın senin küre bile girmemen gerek neyse abi anlatamayacağım.

• Olumsuz 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Greblan    98
Bugracos, 13 dakika önce yazdı:

Abi bak olaya yine sağından solundan başka yerlerinden bakıyorsunuz sende naturalkende testo yokmuş ki, bak dostum bir çok only testodan verim aldım oo öö diye gelen adamların avuç içleri bile yumuşacık bu sporda iyi kötü bir geçmişi olmayan kişiler, androjen sadece sabit bir ruh hali ve kütle korur belli bir noktaya kadar da istemsizce sizce koymana yardımcı olur.. şimdi daha uzun yazmayacağım testo oranına kütlene bakınca kusura bakma muhtemelen aşırı yağlı bir insansın senin küre bile girmemen gerek neyse abi anlatamayacağım.

Biraz yaniltici olmuş. Bulundugum ilçedeki alet en fazla 1009a kadar ölçüm yapiyor ve ben naturelken bile 1009cikmistim. 12hafta kadar 500testo ilerledim ramazandan beridir de diyetteyim 350testo aliyorum ve kutle koydugumun farkindayim. Kür öncesi diyetimde diplerde 73tüm su anda diyetin dipleri değil fakat 86kiloyum. Hepsi aç karına. Hadi testo e. Bile 2-3kilo su tutsa 8-10kilo kütle kazanmisim. Ha sorarsin bunun yuzde 40-50sini bacaktan kazanmisimdir cunku son 8-10aydir bacak calisiyorum adam akilli. Demek istedigim only testo ile verim alma isi bence dedigin gibi degil.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bugracos    14
Greblan, 4 dakika önce yazdı:

Biraz yaniltici olmuş. Bulundugum ilçedeki alet en fazla 1009a kadar ölçüm yapiyor ve ben naturelken bile 1009cikmistim. 12hafta kadar 500testo ilerledim ramazandan beridir de diyetteyim 350testo aliyorum ve kutle koydugumun farkindayim. Kür öncesi diyetimde diplerde 73tüm su anda diyetin dipleri değil fakat 86kiloyum. Hepsi aç karına. Hadi testo e. Bile 2-3kilo su tutsa 8-10kilo kütle kazanmisim. Ha sorarsin bunun yuzde 40-50sini bacaktan kazanmisimdir cunku son 8-10aydir bacak calisiyorum adam akilli. Demek istedigim only testo ile verim alma isi bence dedigin gibi degil.

Dostum belli bir noktaya kadar verim alabilirsin belli bir süre verim alırsın bunu belirttim ciddi bir doku kazanımın olmaz uzun lafın kısası döngünü 20 hafta kapatmana değmez ilk kürlerde 200mg bile olsa anabolik eklenmeli.

• Vayyyy!! 1
  • Olumsuz 4

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
YigitKong    2
Bugracos, 7 saat önce yazdı:

Demekki senin genetiğin kötüymğç kankam only testo kürüyle hayvan gibi büyüdüm

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
YigitKong, 6 dakika önce yazdı:

Demekki senin genetiğin kötüymğç kankam only testo kürüyle hayvan gibi büyüdüm

Fotoğraftaki sen isen harbiden hayvan gibi büyümüşsün hocam

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mokarper    15

Bugracos, 3 saat önce yazdı:

image.png.377d8e44b758a3a37dd6188e44f577be.png

5 yıl spor geçmişi, yummmuşacık avuç içleri, 0 ilaç, 350 total testo formu. 110 kg :) 

Bugracos, 3 saat önce yazdı:

Boş yapıyorsun. Kendin büyüyemediğin için mi bu tavırlar? zayıf adama zargana kütleli adama yağlı dersin. kendi vücudundan tatmin olmamanın sebebi biz değiliz. Hayırlı forumlar.

• Beğen 2
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.