Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

SiBurak

Naturelden ilaca geçiş ilk kür

Önerilen İletiler

SiBurak    1

Satıcı banaa vortex testo priponat vortex tren acetat ve vortex ligandrol gönderecekti tren yerine deca göndermiş yanlış ilaç olduğunu söylediğim halde bu da kısa ester diyip savruşturdu

Bu kürde yağ yakımı verimli olur mu veya neler eklemeliyim 

180 95 kiloyum

48 saatte 1 enjeksiyon yapıyorum

200 priponat 

100 deca

Antrenmanlardan önce ağızdan 3 fıs ligandrol 

Naturel görüntümü yükledim \\

IMG_20230331_085518_553.jpg IMG_20230330_142836_769.jpg Screenshot_2023-04-11-09-32-16-956_com.google.android.apps.photos-edit.jpg Screenshot_2023-04-11-09-32-04-445_com.google.android.apps.photos-edit.jpg

• Olumsuz 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Jacop    60
SiBurak, 2 saat önce yazdı:

Satıcı bana vortex testo priponat vortex tren acetat ve vortex ligandrol gönderecekti tren yerine deca göndermiş yanlış ilaç olduğunu söylediğim halde bu da kısa ester diyip savruşturdu

satıcıyı şikayet etmekle korkutup ilaçları iade et dostum vortex ürünleri tamamen zaman kaybı.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bugracos    14

Olur olur kardeşim harika planlama xD 

tarihinde Bugracos tarafından düzenlendi
  • ahahaha 1
  • Olumsuz 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Greblan    98
SiBurak, 2 saat önce yazdı:

Satıcı bana vortex testo priponat vortex tren acetat ve vortex ligandrol gönderecekti tren yerine deca göndermiş yanlış ilaç olduğunu söylediğim halde bu da kısa ester diyip savruşturdu

İade edebiliyorsan et. Edemezsen de çöpe at.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jacop    60
ArdaK2, 12 dakika önce yazdı:

Deca ile yağ yakımı hmm

kratos farkı diyebiliriz 

• Beğen 2
  • ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SiBurak    1

Hocam ilk kürüm bilgi eksikliği demişim yardım için açmışım herkes bi dalgaya vuruyor buraya kimse asansörle gelmedi o merdiveni ben de kullanıyorum herkes emek veriyor motivasyon düşürüp boş şeyler yazmanıza gerek yok 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.461
SiBurak, 2 dakika önce yazdı:

Hocam ilk kürüm bilgi eksikliği demişim yardım için açmışım herkes bi dalgaya vuruyor buraya kimse asansörle gelmedi o merdiveni ben de kullanıyorum herkes emek veriyor motivasyon düşürüp boş şeyler yazmanıza gerek yok 

Dostum şuan senin yerinde olsam ilaçları iade edebiliyorsam ederim. İade edemiyorsan 300 test p ile diyetimi yaparım.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Greblan    98
SiBurak, 7 dakika önce yazdı:

Bro aldigin ilaçlarin ne işe yaradiğini, hangi donemlerde kullanildigini, yararlarini ve zararlarini senin başta araştirip bilmen ögrenmen lazim. O adam da sana deca verince sunu demeliydin: Benimle dalga mi geciyorsun sen? Yağ yakimi için deca mi kullanilir? Ek olarak gorumda yeterince gezseydin eğere o vortex markasını burdaki kimsenin önermediğini, satıcının resmen dolandırıcı olduğunu anlardın. Burdaki kişiler elbette ki sana yardımcı olmaya çalışır ama temel ve kolay erişim sağlanan bilgiler içinde kullanma burayı be bro. Forumda arayıp max 10 dk gezsen bulacaktın cevaplarını. Sonra dalga geçti oluyorlar. Gülünüp geçilecek şeyler yazıyorsun 😵‍💫

• Beğen 2
  • Olumsuz 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SiBurak    1
otopsicikedi, Bir saat önce yazdı:

Dostum şuan senin yerinde olsam ilaçları iade edebiliyorsam ederim. İade edemiyorsan 300 test p ile diyetimi yaparım.

Satıcı bulamadık hocam acemilik oldu 

Greblan, Bir saat önce yazdı:

Bro aldigin ilaçlarin ne işe yaradiğini, hangi donemlerde kullanildigini, yararlarini ve zararlarini senin başta araştirip bilmen ögrenmen lazim. O adam da sana deca verince sunu demeliydin: Benimle dalga mi geciyorsun sen? Yağ yakimi için deca mi kullanilir? Ek olarak gorumda yeterince gezseydin eğere o vortex markasını burdaki kimsenin önermediğini, satıcının resmen dolandırıcı olduğunu anlardın. Burdaki kişiler elbette ki sana yardımcı olmaya çalışır ama temel ve kolay erişim sağlanan bilgiler içinde kullanma burayı be bro. Forumda arayıp max 10 dk gezsen bulacaktın cevaplarını. Sonra dalga geçti oluyorlar. Gülünüp geçilecek şeyler yazıyorsun 😵‍💫

Kral forumu bugün buldum hesap açılıştan anlayacağın üzere 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    242

Decayi kenara birak almişsin artık hacim kurunde kullanırsin onun yerine masteron al bütçen varsa winstrol de eklersin

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SiBurak    1
Tr3n, 27 dakika önce yazdı:

Decayi kenara birak almişsin artık hacim kurunde kullanırsin onun yerine masteron al bütçen varsa winstrol de eklersin

IMG_20230408_143153_158.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bugracos    14
SiBurak, 1 saat önce yazdı:

Satıcı bulamadık hocam acemilik oldu 

Kral forumu bugün buldum hesap açılıştan anlayacağın üzere 

Tamam işte kardeşim google a vortex yazsan lan hepsini geçtim bir steroid ismi yazsan zaten forum karşına çıkıyor zor değil ya araştırma yaparken daha google da search yazmamışken, youtube yorumlardan ilk kez gözüme çarptı burası az emek az fazla değil, sağlık senin sağlığın para senin paran inan bana umrumda değil, ben hatta hata yapan insanları, cahil cahil kulaktan duyma ilaç alan insanları gördüğümde mutlu oluyorum ilaçlar bu kadar popülerleşmişken, ivme sürekli artıyorken kötü örneklerde lazım insanlara, bazılarının başının yanması lazım ki insanların gözlerinin önünde kaslı fiziklerden ziyade ilaçlar yüzünden sağlığını kaybeden hüsran dolu somut sonuçlarda olsun… Satıcı bulamadık kısmına gelecek olursak satıcı araştırırken ki insta dm kutumu sana atsam muhtemelen ismini cismini duymadığınız tonlarxa adam vardır bu camiadaki a kişisinden z kişisine kadar araştırıp araştırıp yazdım sorguladım, baskı yaptım ellerinde ilaçlar hakkında inan bana sazan gibi atlayınca çok güzel iteliyorlar alayı kansız araştırırsan çook doğru isimlere ulaşırsın, yeniyim demek sadece bahane başka bir şey değil..

• Beğen 1
  • ahahaha 1
  • Olumsuz 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: SiBurak
      Testo priponat 2 günde 200 mg
      Deca 2 günde 100 
      Ligandrol antrenman öncesi 2mg
      180 93kg 
      Lh 0.93
      Prolaktin 15.8
      Total testo>15
      Fsh <0.3
      E2 76
      Tsh 3.84
      Serbest T4 10.1
      Ast 17

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.