Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

35rattt

Lantus sorunsalı

Önerilen İletiler

35rattt    0

Herkese Selamlar. 2 aylık only sustanon kürüme 6 gündür lantus eklemiş bulunmaktayım. amaç sadece iştah artışı,besinlerden daha fazla yararlanmak vs vs kısaca kilo almaktı. lakin lantus bende pek bir işe yaramıyor veya ben öyle düşünüyorum. ilk gün 5 unite sonraki gün 10 unite deneyip az olduğunu düşündüğüm için 15 uniteye çıktım. şeker düşüşüne bağlı iştah artışı olmadı bu süreçte. 15 unitede uykum arttı gün içinde aşırı uyuyorum ve ayağa kalktığımda anlık gözüm kararıyor ama iştah asla artmıyor bu sebeple tekrar 10 uniteye düştüm. şimdi soruma gelicek olursak lantus konusunda ne yapmalıyım? düşürmeli mi yükseltmeli miyim? neden hayvan gibi acıkmıyorum? + olarak hızlı metabolizmaya sahibim bu sebepten ötürü propycil adında anti-tiroid ilacı kullanmayı düşünüyorum. ( sabah-akşam tek tablet) mantıken metabolizmam yavaşlayacak bu da işime gelicek gibi. son t4 tahlilim 2021 de yapıldı 1.20 çıktı. @metinav

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Askabar    915
35rattt, 30 dakika önce yazdı:

Herkese Selamlar. 2 aylık only sustanon kürüme 6 gündür lantus eklemiş bulunmaktayım. amaç sadece iştah artışı,besinlerden daha fazla yararlanmak vs vs kısaca kilo almaktı. lakin lantus bende pek bir işe yaramıyor veya ben öyle düşünüyorum. ilk gün 5 unite sonraki gün 10 unite deneyip az olduğunu düşündüğüm için 15 uniteye çıktım. şeker düşüşüne bağlı iştah artışı olmadı bu süreçte. 15 unitede uykum arttı gün içinde aşırı uyuyorum ve ayağa kalktığımda anlık gözüm kararıyor ama iştah asla artmıyor bu sebeple tekrar 10 uniteye düştüm. şimdi soruma gelicek olursak lantus konusunda ne yapmalıyım? düşürmeli mi yükseltmeli miyim? neden hayvan gibi acıkmıyorum? + olarak hızlı metabolizmaya sahibim bu sebepten ötürü propycil adında anti-tiroid ilacı kullanmayı düşünüyorum. ( sabah-akşam tek tablet) mantıken metabolizmam yavaşlayacak bu da işime gelicek gibi. son t4 tahlilim 2021 de yapıldı 1.20 çıktı.

Bence hiç gerek yok lantus kullanmana. Kullanmış birisi olarak söylüyorum ben kullanmadan önce 4-5 ay araştırma yaptım. Ve onyl sustanon kürüne ne cesaret lantus eklemek. 5-10 ünite 70 kg bir birey için muhtemelen az gelecektir Ama hiç kullanmamanı öneririm 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
35rattt    0
Askabar, 2 saat önce yazdı:

Bence hiç gerek yok lantus kullanmana. Kullanmış birisi olarak söylüyorum ben kullanmadan önce 4-5 ay araştırma yaptım. Ve onyl sustanon kürüne ne cesaret lantus eklemek. 5-10 ünite 70 kg bir birey için muhtemelen az gelecektir Ama hiç kullanmamanı öneririm 

anladım hocam.kür geçmişimv var sağlıktan çok şuanki hedefim kütle, lantusu bırakabilirim ama aklımda şuan anti-tiroid ilaç kullanıp metabolizmayı yavaşlatmak var. bunun hakkında düşüncen nedir?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.536
35rattt, 1 saat önce yazdı:

anladım hocam.kür geçmişimv var sağlıktan çok şuanki hedefim kütle, lantusu bırakabilirim ama aklımda şuan anti-tiroid ilaç kullanıp metabolizmayı yavaşlatmak var. bunun hakkında düşüncen nedir?

Çabuk gelen kütle çabuk gider, yaşın henüz çok genç iştahsızlık yaşaman ve metabolizmanın hızlı çalışması senin yaşlarındakiler için gayet normal.

Kaliteli beslenir, sıkı idman yapar, sürekliliği sağlarsan 3-4 senenin sonunda istediğin hacime ulaşır, bu kez de iştahını bastırmak için arayışlara girersin.

Vücut geliştirme ile ilgileniyorsan kısa süreli değil uzun süreli hedefler belirlemelisin.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
35rattt    0
Rdm, 23 dakika önce yazdı:

Çabuk gelen kütle çabuk gider, yaşın henüz çok genç iştahsızlık yaşaman ve metabolizmanın hızlı çalışması senin yaşlarındakiler için gayet normal.

Kaliteli beslenir, sıkı idman yapar, sürekliliği sağlarsan 3-4 senenin sonunda istediğin hacime ulaşır, bu kez de iştahını bastırmak için arayışlara girersin.

Vücut geliştirme ile ilgileniyorsan kısa süreli değil uzun süreli hedefler belirlemelisin.

anladım teşekkür ederim 🙏 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.578
35rattt, 6 saat önce yazdı:

Herkese Selamlar. 2 aylık only sustanon kürüme 6 gündür lantus eklemiş bulunmaktayım. amaç sadece iştah artışı,besinlerden daha fazla yararlanmak vs vs kısaca kilo almaktı. lakin lantus bende pek bir işe yaramıyor veya ben öyle düşünüyorum. ilk gün 5 unite sonraki gün 10 unite deneyip az olduğunu düşündüğüm için 15 uniteye çıktım. şeker düşüşüne bağlı iştah artışı olmadı bu süreçte. 15 unitede uykum arttı gün içinde aşırı uyuyorum ve ayağa kalktığımda anlık gözüm kararıyor ama iştah asla artmıyor bu sebeple tekrar 10 uniteye düştüm. şimdi soruma gelicek olursak lantus konusunda ne yapmalıyım? düşürmeli mi yükseltmeli miyim? neden hayvan gibi acıkmıyorum? + olarak hızlı metabolizmaya sahibim bu sebepten ötürü propycil adında anti-tiroid ilacı kullanmayı düşünüyorum. ( sabah-akşam tek tablet) mantıken metabolizmam yavaşlayacak bu da işime gelicek gibi. son t4 tahlilim 2021 de yapıldı 1.20 çıktı. @metinav

Bu yaşta kür doğru olmadığı gibi, insülin alımı da mantıklı değil.Ama madem girmişsin bu işe, lantus dozuyla oynamak yerine beslenmende aldığın karbonhidratı arttır.Uyku bastırması yorgunluk bitkinlik insülinin etkisiyle oluyor.Acıkma hissine takılma, çünkü lantus kan şekerini dengeli bir şekilde sabit tutmaya yarayan uzun etkili bir formu.Acıkma hissi için kısa etkili olanları tercih etmek gerekir.Lantus sana uzun vadede istediğin desteği sağlar.Beslenmeni tekrar gözden geçir sustanon tek başına 10 kg kadar kilo artışı sağlıyor, lantusla birlikte bu etki kalıcılık kazanabilir...

Troidlerle hiç bir şekilde oynama.Normalde metabolizman hızlı da olsa sustanon ve lantusla birlikte belli oranda o hız düşecektir.Yani troid sentezin ve salınımın azalacaktır.Böyle olmasa kimse kas kazanamazdı zaten...Bahsettiğin ilacı sajın alıp kullanma, sana yararrı olmadığı gibi zarar verir...Bu şekilde devam et, öğün sayılarını arttır az az ama sık beslen.Mideni şişirme sadece karbonhidrat ağırlığını %60-70 lere çıkar.Baktın değişen bir şey olmuyor, bu sefer karbonhidrat türünü değiştir.Makarna ekmek vb. hızlı kan şekerini arttırıp düşüren gıdaları kullan.Bulgur yulaf vb. sindirimi uzun sürenlerden uzak dur.Yağlanma ve yağlanmama durum takibini yap ona göre miktar/çeşit olarak değişiklik yap...

Teoriler çoğu zaman gerçeklerle örtüşmez, onun için deneyimler bu konuda daha yol gösterici olmaktadır...

Ayriyeten bazı ilaç türlerinin de kilo almaya katkısı var.Özellikle antihistaminler, antidepresanlar vb. İştah olması kilo alacağın anlamına gelmiyor, çöp şiş gibi olup, bir oturusta iki üç kişilik yemek yiyen iştahlı insanlar var :)

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Nisay67    40

Bende tam iştah için insülin denemek istiyordum ki bu başlığa denk geldim. mk677 kullanmıştım. şuan nanox ghrp 6 kullanıyorum fakat sıfır iştah. beni bu sporda en çok zorlayan konu iştah oldu. metinav hocam, iştah için eczane ürünü kısa ester insülin bulabilir miyiz. bilginiz varmı? @metinav

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    915
Nisay67, 1 saat önce yazdı:

Bende tam iştah için insülin denemek istiyordum ki bu başlığa denk geldim. mk677 kullanmıştım. şuan nanox ghrp 6 kullanıyorum fakat sıfır iştah. beni bu sporda en çok zorlayan konu iştah oldu. metinav hocam, iştah için eczane ürünü kısa ester insülin bulabilir miyiz. bilginiz varmı? @metinav

İştah için insülin kullanmak duyduğum en saçma şeylerden. Kan şekerini düşüyor evet ama iştah yoksa kan şekeri düşük olsa bile yemek yiyesin gelmiyor. Orjinal ghrp 6 denedim çok iyi iştah konusunda ama bırakınca öyle bir iştah kapatıyor ki kullandığına pişman ediyor 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mhmt38    287

Benexol b12 müthiş iştah açıyor. Bir test yaptırıp değerler düşükse tavsiye edebilrim bu ilacı. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
son    50

insülin çok korkutucu düşüneceğin son şey olsun tiroid insülin 

Nisay67, 3 saat önce yazdı:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
qwert    25
35rattt, 07.04.2023 - 09:58 yazdı:

2 aylık only sustanonda kazanımın ne oldu kas olarak görüntünde ciddi bi değişim oldu mu yoksa sadece güç mü geldi acaba ? ve eczane kolay veriyor mu sen nereden aldın ve fiyatı ne şuanda

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Nisay67    40
Mhmt38, 12 saat önce yazdı:

Benexol b12 müthiş iştah açıyor. Bir test yaptırıp değerler düşükse tavsiye edebilrim bu ilacı. 

Dostum denemedim mi, kutu kutu kullandim. Boldenon ve mk677 dahil. Yok abi su içmek bile zulum gibi gelir mi insana. Şöyle bi mantik yüruttum ot içinde insan delo gibi acikirya, sebebi kan sekeri dusuyo. İnsulinde kan sekerini dusurcegine gore aciktirma amacli kullanmayi dusundum. İstahsizligi cekmeyen bilemez.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Larues    235
Mhmt38, 15 saat önce yazdı:

Benexol cidden öyle onu aldığım gün yiyip yiyip doymuyorum geceleri bile yemek düşünüyor oldum günlük 1kg pirinç rahat yiyorum

Askabar, 16 saat önce yazdı:

İştah için insülin kullanmak duyduğum en saçma şeylerden. Kan şekerini düşüyor evet ama iştah yoksa kan şekeri düşük olsa bile yemek yiyesin gelmiyor. Orjinal ghrp 6 denedim çok iyi iştah konusunda ama bırakınca öyle bir iştah kapatıyor ki kullandığına pişman ediyor 

Aynen öyle benim arkadaş Humalog vurmuştu mesela iştahı olmadığı için 2 ui vurdu benim yediğim yemeğin anca yarısını yiyebildi az daha hipoya giriyordu😂 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.383
Larues, 9 dakika önce yazdı:

Aynen öyle benim arkadaş Humalog vurmuştu mesela iştahı olmadığı için 2 ui vurdu benim yediğim yemeğin anca yarısını yiyebildi az daha hipoya giriyordu😂 

2IU ile nasıl hipoya giriyordu?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Larues    235
otopsicikedi, Bir saat önce yazdı:

2IU ile nasıl hipoya giriyordu?

İlk vuruşuydu ayrıca iştahı olmadığı için hipoya giriyodu 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Nisay67    40
YoungWolf, 18 saat önce yazdı:

Gerçten sırf iştah için insülin mi kullanmak istiyorsunuz.

Megace kullanabilirsin.

Hocam bu kanser ilacı galiba, bi sakatlık olmasın?

YoungWolf, 18 saat önce yazdı:

Gerçten sırf iştah için insülin mi kullanmak istiyorsunuz.

Megace kullanabilirsin.

Bu arada anoreksiya tedavisindede kullanilan bir ilacmis, dostum sen kullandin mi ya da kullanan tandigin oldu mu etileri vs nasil? Denemedigim bir bu kaldi cunku

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
YoungWolf    50

İnsulinden daha tehlikesiz oldugu kesin. İştah artisi ciddi şekilde yapti bende birinci haftadan sonra. Deneyebilirsin.

Herangi bir yan etki yaşamadim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mhmt38    287
Nisay67, 27.05.2023 - 12:31 yazdı:

Dostum denemedim mi, kutu kutu kullandim. Boldenon ve mk677 dahil. Yok abi su içmek bile zulum gibi gelir mi insana. Şöyle bi mantik yüruttum ot içinde insan delo gibi acikirya, sebebi kan sekeri dusuyo. İnsulinde kan sekerini dusurcegine gore aciktirma amacli kullanmayi dusundum. İstahsizligi cekmeyen bilemez.

İnan bir dönem dünyanın  en iştahsız insanı olabilirdim.Bu yaşta hala metabolizmam da aşırı hızlı. İştah ve mide büyümesi biraz zaman işi. Tabi ki kan şekerine de baktır. Ben baktırdım 2 defa ve hiçbir anormallik yok. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.