Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Imajeste

Trene binmek🚂

Önerilen İletiler

Imajeste    34

Selamun aleyküm arkadaşlar ve saygı değer hocalarım TRENBOLONE ENANTATH kurumun 2. Hafta 1. İğnemi bu sabah vuruldum sadece merak ettiğim soru etkiler ne zaman hissedilmeye başlar acetat kısa esterde biliyorum ama enantath uzun esterde nasıl oluyor ( Güc artısı, pump artısı, büyüme vs) gibi fıkır alışverişi yapalım sımdıden teşekkür ederim herkese 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Tr3n    230

1 ay sonunda net etki alırsın 1 ay geçtiği zaman yan etki vs pump kaslar da sertlik yoksa yoksa sahtedir

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Imajeste    34
Tr3n, 12 dakika önce yazdı:

1 ay sonunda net etki alırsın 1 ay geçtiği zaman yan etki vs pump kaslar da sertlik yoksa yoksa sahtedir

Enjeksiyon da sadece yanma var bıraz odem yok ateş olmadı gece terlemesı vs de yok şuan çok bır sınır de yapmadı uzun ester 2. Hafta yenı yanı üçüncü ıgnemı vuruldum daha erken diye mı acaba 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    230
Imajeste, 14 saat önce yazdı:

Enjeksiyon da sadece yanma var bıraz odem yok ateş olmadı gece terlemesı vs de yok şuan çok bır sınır de yapmadı uzun ester 2. Hafta yenı yanı üçüncü ıgnemı vuruldum daha erken diye mı acaba 

Ateş bendede olmadı yan etkiler değişiyor kişiden kişiye kiminde oluyor kiminde olmuyor bulk kurundede tren kullandım cut dönemdede gece terlemesi yapmadı 2 hafta erken gözle görünür görüntü için 1 ay geçsin bakarsın hangi markayı tercih ettin 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Imajeste    34
Tr3n, 05.04.2023 - 11:57 yazdı:

Ateş bendede olmadı yan etkiler değişiyor kişiden kişiye kiminde oluyor kiminde olmuyor bulk kurundede tren kullandım cut dönemdede gece terlemesi yapmadı 2 hafta erken gözle görünür görüntü için 1 ay geçsin bakarsın hangi markayı tercih ettin 

Pharmtec markası 

Selamun aleyküm arkadaşlar 10 haftalık bir tren enantat bolde testesteron enantat kurundeyım zaten 18 haftadır ben testo bolde kurundeydım + Tren ekledım ıcıne 2. Hafta yenı bitti tren enjeksiyonumda dün antrenman da yaşadıklarım ilaç calısma  baslangıcımı bu ve ilerleyen 6-7 . Haftalar da daha nasıl şeyler bekliyor bızı fıkır verirseniz sevınırım 

Dün setlerımı çok daha rahat atmaya basladım ve pump olurken ön kon arka kol çalısıyordum asırı bır sertlik var çelik gibi hissediyorum pump bolgemı ve 2 defa da rüyamda kabus tarzı seyler görmeye basladım harıcı sinir paranoya vs çok bır etkı yapmadı o yönden @rastlantisal @galicik @otopsicikedi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Safak102    7
Imajeste, 05.04.2023 - 17:15 yazdı:

Pharmtec markası 

Selamun aleyküm arkadaşlar 10 haftalık bir tren enantat bolde testesteron enantat kurundeyım zaten 18 haftadır ben testo bolde kurundeydım + Tren ekledım ıcıne 2. Hafta yenı bitti tren enjeksiyonumda dün antrenman da yaşadıklarım ilaç calısma  baslangıcımı bu ve ilerleyen 6-7 . Haftalar da daha nasıl şeyler bekliyor bızı fıkır verirseniz sevınırım 

Dün setlerımı çok daha rahat atmaya basladım ve pump olurken ön kon arka kol çalısıyordum asırı bır sertlik var çelik gibi hissediyorum pump bolgemı ve 2 defa da rüyamda kabus tarzı seyler görmeye basladım harıcı sinir paranoya vs çok bır etkı yapmadı o yönden @rastlantisal @galicik @otopsicikedi

Kür nasıl gidiyor trenden memnunmusun

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Probis    181
Imajeste, 05.04.2023 - 17:15 yazdı:

Pharmtec markası 

keşke tren acetat ekleseydin dostum kür sonuna daha uygun olurdu

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.