Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

vitalikRS

Uzun süreli bulk kürü

Önerilen İletiler

vitalikRS    10

Selamlar öncelikle güncel durumum 1.83 72kg 2 yıl önce 53kg olarak başlamıştım doğal halimle güzel bir kütle yakaladığımı düşünüyorum, kür geçmişi olarak 3 aylık bir sustanon tecrübem oldu nisan ortalarına doğru sağlık kısmında da her şey yolunda giderse seneye nisan 15'e kadar yaklaşık 1 yıl boyunca bulk kürü yapıp 90-100 bandına çıkmayı planlıyorum fakat kararsız kaldığım noktalar var.

1-Aklımda test e + boldenon kickstart olarak günlük 40mg dianabol var fakat boldenon yerine deca kullanmak daha mantıklı mı olur yoksa nor19 grubuna bulaşmak mantıksız mı?

2-Testlerde sorun çıkmadığı sürece bolde veya deca en uzun kaç ay kullanılabilir? Kür içerisinde 1-2 ay ara verip only testo ile cruise yapıp sonra yeniden başlamak daha etkili mi olur?

3-Gördüğüm kadarıyla bazı boldenon kullanıcıları ilaç geç açıldığı için başlarda yüksek dozajlarda yükleme yapıp sonrasında düşürüyor bu mantıklı bir hareket mi?

Cevaplarsanız sevinirim :)

@metinav @rastlantisal dedelerim siz de fikirlerinizi belirtirseniz güzel olur

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

quacky    93

1- Danabol çıkarabilirsin boşu boşuna karaciğer tahribatı hiç bir faydası yok, kick start yapman gereken bir durum yoksa yapma ilaçların açılmasını bekle. Nor19 grubu tehlikeli ve idamesi zor ilaç grupları yeterli tecrüben veya hocan varsa max 8-10 hafta ekleyebilirsin. 

2- Deca için zamanlamayı yukarda verdim,  sana tavsiyem kan testinde bir sorun çıkmadığı sürece 24 hafta blast 8 hafta cruise şeklinde uzun kür yapman.

3- Değil

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.561
vitalikRS, 1 saat önce yazdı:

1-Aklımda test e + boldenon kickstart olarak günlük 40mg dianabol var fakat boldenon yerine deca kullanmak daha mantıklı mı olur yoksa nor19 grubuna bulaşmak mantıksız mı?

Standart giriş seviyesi bir kürdür ve uygulanabilir.Plasebo ve motivasyona gerek duymuyorsan tablet kullanıp yerine preworkout yada creatin tercih edebilirsin.Zira karaciğer değerlerini bozuyor ve östrojeni gereksiz yükseltiyor.

2-Testlerde sorun çıkmadığı sürece bolde veya deca en uzun kaç ay kullanılabilir? Kür içerisinde 1-2 ay ara verip only testo ile cruise yapıp sonra yeniden başlamak daha etkili mi olur?

Deca kullanımını 8 haftadan fazla yapmak sorunlara neden olabiliyor.Benim önerim 8. ci haftada kesmek şeklinde...Boldenon eğer tansiyon sorunu ve kanın koyulaşma durumu takip edilip önlem alınabilirse, 6 ay kullanılabilir.Bu şekilde kullanan arkadaşlar da oldu forumda.Ben kendim maalesef çömezlik döneminde tansiyon sıkıntısı yaşadığım için 14. cü haftada kesmek zorunda kalmıştım...

3-Gördüğüm kadarıyla bazı boldenon kullanıcıları ilaç geç açıldığı için başlarda yüksek dozajlarda yükleme yapıp sonrasında düşürüyor bu mantıklı bir hareket mi?

İlaçların içindeki esterlerden dolayı belirlenen zamanda açılması sözkonusudur.Bunu fazla alarak öne çekmek mümkün değil, tam tersine hiper doz durumu ortaya çıkar ve gereksiz bir yükleme olur.Sabırla o süreyi beklemek gerekiyor.

Only testosteron bir yıl hiç kesmeden dozları arttırıp azaltarak kullanılabilir.Anabolikleri ise arada ekleyip çıkarmak gerekli...

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
scorocco    113
metinav, 4 saat önce yazdı:

Standart giriş seviyesi bir kürdür ve uygulanabilir.Plasebo ve motivasyona gerek duymuyorsan tablet kullanıp yerine preworkout yada creatin tercih edebilirsin.Zira karaciğer değerlerini bozuyor ve östrojeni gereksiz yükseltiyor.

Deca kullanımını 8 haftadan fazla yapmak sorunlara neden olabiliyor.Benim önerim 8. ci haftada kesmek şeklinde...Boldenon eğer tansiyon sorunu ve kanın koyulaşma durumu takip edilip önlem alınabilirse, 6 ay kullanılabilir.Bu şekilde kullanan arkadaşlar da oldu forumda.Ben kendim maalesef çömezlik döneminde tansiyon sıkıntısı yaşadığım için 14. cü haftada kesmek zorunda kalmıştım...

İlaçların içindeki esterlerden dolayı belirlenen zamanda açılması sözkonusudur.Bunu fazla alarak öne çekmek mümkün değil, tam tersine hiper doz durumu ortaya çıkar ve gereksiz bir yükleme olur.Sabırla o süreyi beklemek gerekiyor.

Only testosteron bir yıl hiç kesmeden dozları arttırıp azaltarak kullanılabilir.Anabolikleri ise arada ekleyip çıkarmak gerekli...

Eline sağlık değerli yorumlarınız için 🙏

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ımposible    2
metinav, 9 saat önce yazdı:

Ellerine verdiğiniz bilgiler için teşekkürler öncelikle.. 1 yıl boyunca only testo kullanılabilir demişşiniz fakat bu durum da testislerin ufalması halinde ne önerirsiniz ?

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.561
ımposible, 15 dakika önce yazdı:

Ellerine verdiğiniz bilgiler için teşekkürler öncelikle.. 1 yıl boyunca only testo kullanılabilir demişşiniz fakat bu durum da testislerin ufalması halinde ne önerirsiniz ?

Hcg ve türevlerini ayda bir kullanmayı öneriyorum...

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ımposible    2
metinav, 29 dakika önce yazdı:

Hcg ve türevlerini ayda bir kullanmayı öneriyorum...

Hocam bunun için ne önerirsiniz ve sizce ne kadar bir doz uygun olur 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.561
ımposible, 2 saat önce yazdı:

Hocam bunun için ne önerirsiniz ve sizce ne kadar bir doz uygun olur 

Ayda bir pregnyl 1500-2000 iü veya 1,5 ayda bir, ovitrelle 1 enjektör tek seferde uygulanabilir.Testisler küçülmeden buna gerek yok...

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Darkdefender    52
metinav, 02.04.2023 - 13:31 yazdı:

Ayda bir pregnyl 1500-2000 iü veya 1,5 ayda bir, ovitrelle 1 enjektör tek seferde uygulanabilir.Testisler küçülmeden buna gerek yok...

Ovitrelle 430tl  olmuş :(

metinav, 02.04.2023 - 13:31 yazdı:

Hocam kür içi ovitrelle kullandım testisler küçüldü diye 48 saati geçti kullanalı herhangi bir kıpırtı yok kaç gün sonra etki ediyor acaba 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
bysabri1    37
metinav, 2.04.2023 - 00:12 yazdı:

Hocam doğru bolde tansiyon yapabiliyor hele deca ile beraber haliyle sıkıntı yaratıyor bunun için tansiyon hemde kolestrol için Telvis 80 ile ezetrol 10 kullanımına ne diyorsunuz acaba bolde süresi boyunca?Hem damar genişlemesine hemde boldenin yarattığı sorunları azaltrımı sizce?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.561
bysabri1, 8 saat önce yazdı:

Hocam doğru bolde tansiyon yapabiliyor hele deca ile beraber haliyle sıkıntı yaratıyor bunun için tansiyon hemde kolestrol için Telvis 80 ile ezetrol 10 kullanımına ne diyorsunuz acaba bolde süresi boyunca?Hem damar genişlemesine hemde boldenin yarattığı sorunları azaltrımı sizce?

Tansiyon için doğaldan ilaç çeşitlerine kadar geniş bir yelpazede çözüm bulunabilir ve bence de gerekli...Kolesterol için dozları ve beslenmeyi temiz tuttuktan sonra enginar, milk thistle, omega 3 vb. yeterli olur.OLmazsa o zaman hdl koesterolü sınırlamak için ilaç tercih edilebilir.Tansiyonun beyine zararı var ilk etapta, bunu önleyebildikten sonra vucut ve kas sisteminde çok önemsenmese de olabilir.Vucuttaki hassas sistemler yapılar var tansiyonu dengelemeye çalışan, göz beyin kulak gibi dokuları organları korumaya yetmeyebiliyor, kullanılan anaboliklerin yan etkilerinden dolayı...Özellikle 10 kg ve üzeri kilo artışı yaşayan kişilerin bu konuya daha fazla önem vermesi gerekir.

Günlük 2 diş sarımsak bile tansiyon için yeterli geliyor.Fakat kan sıvısının içindeki koyu kısmının artması (alyuvar, plazma vb.) sıvı kısmın azalması durumunu ilaçlar tedaviye yetmiyor.Bu özellikle alyuvarları aşırı arttıran anabolik kürlerinde yaşanıyor.Kan değerlerinde hemptokrit denilen testde görülebiliyor.Öncesinde kan vermek ve günlük alınan sıvı miktarını arttırmak ve ödem atmak gerekiyor...

metinav, 58 dakika önce yazdı:

Tansiyon için doğaldan ilaç çeşitlerine kadar geniş bir yelpazede çözüm bulunabilir ve bence de gerekli...Kolesterol için dozları ve beslenmeyi temiz tuttuktan sonra enginar, milk thistle, omega 3 vb. yeterli olur.OLmazsa o zaman hdl koesterolü sınırlamak için ilaç tercih edilebilir.Tansiyonun beyine zararı var ilk etapta, bunu önleyebildikten sonra vucut ve kas sisteminde çok önemsenmese de olabilir.Vucuttaki hassas sistemler yapılar var tansiyonu dengelemeye çalışan, göz beyin kulak gibi dokuları organları korumaya yetmeyebiliyor, kullanılan anaboliklerin yan etkilerinden dolayı...Özellikle 10 kg ve üzeri kilo artışı yaşayan kişilerin bu konuya daha fazla önem vermesi gerekir.

Günlük 2 diş sarımsak bile tansiyon için yeterli geliyor.Fakat kan sıvısının içindeki koyu kısmının artması (alyuvar, plazma vb.) sıvı kısmın azalması durumunu ilaçlar tedaviye yetmiyor.Bu özellikle alyuvarları aşırı arttıran anabolik kürlerinde yaşanıyor.Kan değerlerinde hemptokrit denilen testde görülebiliyor.Öncesinde kan vermek ve günlük alınan sıvı miktarını arttırmak ve ödem atmak gerekiyor...

"ldl" kolesterolü olacaktı :)

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.