Jump to content
  • Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Bay-T

Sahte zpch! kanmayın, kandırılmayın!

Önerilen İletiler

6arrows    67
Rhapsody3132, 50 dakika önce yazdı:

www.zphcmedicine.com/ sitesinde kodu yazında orijinal diyor
zphc.hk, zphc.com orjinal demiyor

ürünün yerli malı boştur muhtemelen. ha boş değilse de bir tableti 40mcg iken bir tableti 3mcg de olabilir 150mcg de olabilir

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

enxgin    2
gönderildi (düzenlendi)
ardas, 03.09.2024 - 20:38 yazdı:

Arkadaş aşağı yazmış dostum yapan her türlü yapıyor eline geldi ürün kodu tarattın fake çıktı ürün satıcı senden geri iade mi alcak bir sürü olay var adamlar küfür edip engelliyor direk olan her türlü parana oluyor sen dolusunu buldun diye en iyisi o olmuyor almadan önce de satıcıya kodu at taratıcam desende atmaz eline geçtikten sonra boş çıktığını anlarsanda süs olarak koyarsın.

Orjinal ürün ile fake ürün arasında dağlar kadar fark var. Kutu, bandrol, dış ambalaj, doğrulama sitesi, ampul, flakon, renk komple farklı bunları idrak edemeyecekler zaten internetten ayakkabı dahi almasın. Orjinali ile birebir aynı(yukarıda ki kıstaslar) görünümlü sahte ürün yok.

tarihinde enxgin tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas    373
gönderildi (düzenlendi)
enxgin, 48 dakika önce yazdı:

Orjinal ürün ile fake ürün arasında dağlar kadar fark var. Kutu, bandrol, dış ambalaj, doğrulama sitesi, ampul, flakon, renk komple farklı bunları idrak edemeyecekler zaten internetten ayakkabı dahi almasın. Orjinali ile birebir aynı(yukarıda ki kıstaslar) görünümlü sahte ürün yok.

Dostum adam sana boş ürünü sattıktan sonra ne yapabilceksin adam gidipte çakma ürünün fotosunu mu koycak oraya bir sürü konu bar bunla ilgili adam benim ürünüm doludur diyip engeli çakıyor hala bir sürü fark var diyosun. Türkiyede 10 kişi satıyorsa 9 u boş ondan insanlarda riske girmek istemiyor sen kullanıyosan devam et body techin boşu da bana denk gelmedi gelip insanlar niye bu kadar bu markadan uzak kalıyolae yazıyor muyum yazmıyorum demek ki çakması çok piyasada.

tarihinde ardas tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
enxgin    2
ardas, 27 dakika önce yazdı:

Dostum adam sana boş ürünü sattıktan sonra ne yapabilceksin adam gidipte çakma ürünün fotosunu mu koycak oraya bir sürü konu bar bunla ilgili adam benim ürünüm doludur diyip engeli çakıyor hala bir sürü fark var diyosun. Türkiyede 10 kişi satıyorsa 9 u boş ondan insanlarda riske girmek istemiyor sen kullanıyosan devam et body techin boşu da bana denk gelmedi gelip insanlar niye bu kadar bu markadan uzak kalıyolae yazıyor muyum yazmıyorum demek ki çakması çok piyasada.

Neyi savunduğunu hala anlayamadım?? kaynağın sağlamsa orjinal olarak ZPHC bulabiliyorsan ZPHC alıcaksın tabi ki. Senin mantığınla hiç bir streroidi internetten almamak lazım. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ben şuna karşıyım birilerinden ürün alanlar markayı ürüünü aldıktan sonra buraya konu açıyorlar sahtemi sizce diye. Arkadaşım madem bu siteyi forumu biliyorsunuz önce açılmış konulara bakın araştırın öyle satın alın. Saçma yani. Zphc medicine sahte zaten. Orjinal zphc de bazı serileri bozuk bence yaninartık kaç flakon denedim denettirdim size sayamam. Düşünsenize adam 28 yaşında hayatında ilk defa küre girecek vücudu bomboş ben o adama gözetimim dahilinde 10 haftalık testo deca kürüne soktum birebir ben çalıştırdım salonda ama tık yok. Body tech e gelince yine aynı şekilde artık piyasayı gerçekten iyi bilmeden öğrenmeden ürün almayın paranıza sağlığınıza zamanınıza ümitlerinize yazık

• Beğen 1
  • +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas    373
enxgin, Bir saat önce yazdı:

Neyi savunduğunu hala anlayamadım?? kaynağın sağlamsa orjinal olarak ZPHC bulabiliyorsan ZPHC alıcaksın tabi ki. Senin mantığınla hiç bir streroidi internetten almamak lazım. 

Güvenilir satıcın yoksa evet zaten. Orjinal buluyorsan al zaten okuman anlaman yok mu ? benim dediğim piyasada satanların çoğu boş satıyor10 satıcıdan 9 u boş ise git o 1 satıcıyı bulabilmek için millet diğerlerine paramı kaptırsın az düşün gidip zphc nin testosunu almak yerine iran alıyor ondan çoğu kişi piyasada çakması yok gibi bir şey çünkü riske atmak istemiyorlar.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
enxgin    2

Testodan bahsetmiyorum. Yeri gelir eczaneden de alırsın onu. Bende çoğu zaman iran testo kullanıyorum.

Demek istediğim AAS alacaksan laboratuvar markaları belli, 5-10 tane marka var. Ürün alacaksan bu markaların dışına çıkmak saçma. Bu markaların dışına çıktığın zaman ismi cismi belli olmayan markacık görünümlü (Optimum Yarışmacı serisi gibi ) ne olduğu belli olmayan saçma sapan ürünler kalıyor. Laboratuvar ürününün orjinalini bulamıyorsan diğerlerine bulaşmana hiç gerek yok. Zamanını orjinal ürün bulmak için harca.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rhapsody3132, 03.09.2024 - 22:56 yazdı:

www.zphcmedicine.com/ sitesinde kodu yazında orijinal diyor
zphc.hk, zphc.com orjinal demiyor

Zphc medicinden aldığım anapolonu kullanıyorum şuan. Satıcısıda açık açık tr üretimi diyor. Şuan deli dehşet ağırlık artışı olmadı ama anapolon kullanirken 2. Bench yapısım. 5 kilo daha ekledim beslenmem kötü olmasına rağmen.Anapolonun sonlarına doğruda form atarım 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loeren    14
gönderildi (düzenlendi)
Ahmetphenylprop, Bir saat önce yazdı:

Zphc medicinden aldığım anapolonu kullanıyorum şuan. Satıcısıda açık açık tr üretimi diyor. Şuan deli dehşet ağırlık artışı olmadı ama anapolon kullanirken 2. Bench yapısım. 5 kilo daha ekledim beslenmem kötü olmasına rağmen.Anapolonun sonlarına doğruda form atarım 

Hocam eczanede anapolon dururken neden zphc alıyorsun? Türkiye'de böyle bir imkân varken kullanmıyorsun. Aşırı saçma değil mi sence de?

tarihinde Loeren tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas    373
gönderildi (düzenlendi)
enxgin, 2 saat önce yazdı:

Testodan bahsetmiyorum. Yeri gelir eczaneden de alırsın onu. Bende çoğu zaman iran testo kullanıyorum.

Demek istediğim AAS alacaksan laboratuvar markaları belli, 5-10 tane marka var. Ürün alacaksan bu markaların dışına çıkmak saçma. Bu markaların dışına çıktığın zaman ismi cismi belli olmayan markacık görünümlü (Optimum Yarışmacı serisi gibi ) ne olduğu belli olmayan saçma sapan ürünler kalıyor. Laboratuvar ürününün orjinalini bulamıyorsan diğerlerine bulaşmana hiç gerek yok. Zamanını orjinal ürün bulmak için harca.

hahaha hayatın boyunca sadece zhpc kullandın belli ki çoğu istediğim ürünlerin hepsinin orjinallerine erişebiliyorum zaten kendim için mi diyorum sence adamlar piyasada çakması çok olduğu için uzak duruyolar bu markadan sende gelmişsin niye insanlar bu marka konusunda tereddüt yaşıyolar diye mesaj yazıyosun adam demek ki orjinalini bulamamış bu marka dışında ilaç kullanmamışsın gelip burda akıl veriyorsun orjinal ürünü bulmakla harca diye. Helal dostum sen orjinalini bulmuşsun bütün herkes hemen zhpc alsın. Senin gibi okuma anlaması olmayan birine laf anlatçam diye platformdan uzaklaştırılmak istemiyorum ondan 5-6 kez oku öyle cevap yaz. ( ha şunu da hala anlamamışsın ben sana anlıcağın şekilde yaziyim zhpc kötü diyen yok güzel kardeşim dolusunu bulursan her ilaç iyi tr piyasasında boş versiyonu daha çok olduğu için insanlar almak istemiyor)

tarihinde ardas tarafından düzenlendi
  • Olumsuz 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ahmet377    34

çakma zphc de orjinalde defalarca kullandım farkı anlamanın en iyi yolu tabiki kendi üzerinizde çalışıp çalışmadığına bakmak çalışıyorsa ve hangi satıcıdan aldıysanız o ürünü ondan almaya devam edeceksiniz doğrulama kodu imiş fln bunlarında sahtesi yapılabiliyor ona kalırsa en dandik iron pharma gibi markaların bazılarında bile QR  doğrulama kodu var, ilacı her yerden okuttuğunuzda orjinal çıkmasıda bence o ilacın kesinlikle çalışacağı anlamına gelmiyor 

Loeren, 6 saat önce yazdı:

Hocam eczanede anapolon dururken neden zphc alıyorsun? Türkiye'de böyle bir imkân varken kullanmıyorsun. Aşırı saçma değil mi sence de?

eczane anapolonunun hiç bir işe yaramadığı konusunda çok fazla duyum almıştım daha önce bu forumdan da duydum  bunu, eczane anapolonu kullanan varmı aranızda ? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ritalin    47
gönderildi (düzenlendi)

beyler orjinal dediğiniz hiçbir ürün orjinal değil neyi uzatıp kavga ediyorsunuz?😂steroid dediğimiz şey underground yahu ne orjinali? temiz steril yapılanı vardır bir de  çer çöp olanı vardır, ki çer çöp olanla temiz steril olanı bile bazen aynı adamlar yapıyor :))

ahmet377, 7 saat önce yazdı:

çakma zphc de orjinalde defalarca kullandım farkı anlamanın en iyi yolu tabiki kendi üzerinizde çalışıp çalışmadığına bakmak çalışıyorsa ve hangi satıcıdan aldıysanız o ürünü ondan almaya devam edeceksiniz doğrulama kodu imiş fln bunlarında sahtesi yapılabiliyor ona kalırsa en dandik iron pharma gibi markaların bazılarında bile QR  doğrulama kodu var, ilacı her yerden okuttuğunuzda orjinal çıkmasıda bence o ilacın kesinlikle çalışacağı anlamına gelmiyor 

eczane anapolonunun hiç bir işe yaramadığı konusunda çok fazla duyum almıştım daha önce bu forumdan da duydum  bunu, eczane anapolonu kullanan varmı aranızda ? 

eskileri bilmem de yeni tarihli eczane anapolonlar benim vazgeçilmezim

tarihinde Ritalin tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
enxgin    2
gönderildi (düzenlendi)
ardas, 10 saat önce yazdı:

hahaha hayatın boyunca sadece zhpc kullandın belli ki çoğu istediğim ürünlerin hepsinin orjinallerine erişebiliyorum zaten kendim için mi diyorum sence adamlar piyasada çakması çok olduğu için uzak duruyolar bu markadan sende gelmişsin niye insanlar bu marka konusunda tereddüt yaşıyolar diye mesaj yazıyosun adam demek ki orjinalini bulamamış bu marka dışında ilaç kullanmamışsın gelip burda akıl veriyorsun orjinal ürünü bulmakla harca diye. Helal dostum sen orjinalini bulmuşsun bütün herkes hemen zhpc alsın. Senin gibi okuma anlaması olmayan birine laf anlatçam diye platformdan uzaklaştırılmak istemiyorum ondan 5-6 kez oku öyle cevap yaz. ( ha şunu da hala anlamamışsın ben sana anlıcağın şekilde yaziyim zhpc kötü diyen yok güzel kardeşim dolusunu bulursan her ilaç iyi tr piyasasında boş versiyonu daha çok olduğu için insanlar almak istemiyor)

21 yaşındasın ama mantık kurma ile alakalı problemlerin var.

Eczane ürünü = Sustanon, Aburaihan (İran), Rimabolone, Abdiibrahim Anapolon

UGL = Blackmarket laboratuvarları/Yasal laboratuvarlar (Dünya çapında satış yapanlar - Üretim tesisi ve dağıtım ağı, test cihazları, çalışan kimyagerleri olanlar Örnek Zphc, sp, alpha pharma, spectrum, humax)

Merdivenaltı = Çinden hammade alıp evinde, orada burada üretim yapanlar ve kendini marka, laboratuvarlar olarak göstermeye çalışan dandikler  (Overdose,  Optimum, Ufc pharma vs.. vs.. vs..)

Şimdi seni bu tamamlanmamış mantık şeması ile baş başa bırakıyorum. Biraz zorla kafayı çözersin, mantığında gelişmiş olur. Hala anlamadıysan hangi durumda, almak istediğin ürüne göre ben seni yönlendiricem. 

Dandik bi piyasa var en azından insanlar kavramları öğrensin diye uğraşıyoruz. Senin gibi mantıksız bir çocuk geliyor ve insanları yönlendirmeye çalışıyor.

Anapolon istiyorsan eczaneden alırsın, primobolan istiyorsan eczaneden alırsın, ZPHC almak zorunda değilsin. Testo e istiyorsan iran alabilirsin. Niye çünkü eczane ürünü değilmi. Aferin kavramak üzeresin. Tren lazımsa? Testo p lazımsa nereden alırsın? ... alırım çünkü daha mantıklı! 3 noktayı doldur :))

tarihinde enxgin tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
enxgin    2

IMG_2596.thumb.jpg.60899aaa591fc14da7976be96c19ee1b.jpg

Bak burada eczane var, ugl var, çakma var, merdivan altı da var : )) Hangisini önersem acaba aa dur 21 yaşında öğrenci bir arkadaşımız iyi olanı önerme demişti Aydınlattı bizi @ardas

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas    373
enxgin, 55 dakika önce yazdı:

Bak burada eczane var, ugl var, çakma var, merdivan altı da var : )) Hangisini önersem acaba aa dur 21 yaşında öğrenci bir arkadaşımız iyi olanı önerme demişti Aydınlattı bizi

Yeminle anlama kıtlığınız var formda 2 şey okuyan bilmişlik yapıyor ya zhpc nin çakmasını zhpc üretmiyor türkiyedeki satıcılar çok tutulduğunu bildiği için kendileri üretiyor iran gibide ucuz ilaç olmadığı için kar marjı yüksek oluyor dolayısıyla insanlar almak istemiyor diyorum hala zhpc yi savunuyorsun bana yazık sana olayın zhpc ile alakası bile yok olay bunu kendileri üretip zhpc olarak gösteren satıcılar 21 yaşında olmam bilmemem anlamına gelmiyor o çok bilmiş mesajıma dislike atan arkadaşlardan 10 kat fazladır :) . Millete güvenilir satıcı bulamıyorsan noxy al denmesinin sebebide bu satıcısı belli sattığı ilacın doluluğu belli.

• Tamam 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
enxgin    2

Bak şurada anlaşalım 2+2 = 4  kadar net.

Eczane ürünü = Ürünün eczanede varsa al.

UGL  = Ürün eczanede yoksa buradan al. Çünkü başka standartlara göre üretim yapan yok. 

Merdiven altı ya da çakma (Evogen falan da bu grupta) = Buralara hiç girme içinde ne olduğu, nasıl yapıldığı şansına kalmış. Rulet oynamak gibi. 

Dolandırılma şansım daha yüksek olsada gidip gerçek ürün bulmak isterim. Riskleri alamıyorsam bu işlere hiç girmem. Denize düştün diye yılana sarılmazsın.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metropol    137
ardas, 34 dakika önce yazdı:

Yeminle anlama kıtlığınız var formda 2 şey okuyan bilmişlik yapıyor ya zhpc nin çakmasını zhpc üretmiyor türkiyedeki satıcılar çok tutulduğunu bildiği için kendileri üretiyor iran gibide ucuz ilaç olmadığı için kar marjı yüksek oluyor dolayısıyla insanlar almak istemiyor diyorum hala zhpc yi savunuyorsun bana yazık sana olayın zhpc ile alakası bile yok olay bunu kendileri üretip zhpc olarak gösteren satıcılar 21 yaşında olmam bilmemem anlamına gelmiyor o çok bilmiş mesajıma dislike atan arkadaşlardan 10 kat fazladır :) . Millete güvenilir satıcı bulamıyorsan noxy al denmesinin sebebide bu satıcısı belli sattığı ilacın doluluğu belli.

geçen sene yurtdışından zphc npp getirttim arkadaştan trden aldığım zphcle karşılaştırdım ikiside aynı ikiside aynı herşeyi aynı hatta daha ucuza aldım trdeki satıcılar kötü evet zphc herkes almaktan korkuyor sahtesi çok diye adamların yaptığı sahte bu allah için yurtdışında da mı sahte bu ürün iran tabrizden gelen arkadaşım anapolonu 1sigara parasına aldı salondan arkadaşlarım acaba sahtemidir satıcılardan aldığım iran marka diyor yazık ne diyeyim eğer öyleysede helal olsun bu kadar ezik oldukları için 🤣

images (32).jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas    373

Dostum bende insanlara alma demiyorum zaten herkes mutlaka boş ilaç ala ala öğrenmiştir dolusunu nasıl bulcaklarını bazıları riske girmek istemiyor dolayısıyla tercih edilmiyor yoksa benim zhpc kötü dediğim yok dolusunu bulan alsın.

@metropol  benimde dediğim o zaten dostum orjinalini bulabiliyorsan al instada satanlar adam 1 tane orjinal ürün almış 4 yıl önce onun fotosunu paylaşıp duruyo gönderdikleri ürün çakma bişi foto 144p olmuş artık paylaşıla paylaşıla güvenilir birnden alırsan zaten iyi.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loeren, 19 saat önce yazdı:

Aslında ilk hafta eczane anapolonu almıştım fakat benim bulunduğum bolgede eczanede bulamadım getirmek istedim bı tanesi razı olduda adana deposundan 3 günde geldi.Sustanonda eczane ürünü heryerde var ama rahat bulabiliyorsun. Aynısı anapolonda geçerli değil maalesef 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Bay-T
      Evet geçmişte sahte zphcler ile alakalı konu açmıştım dostlar onu yine aşağıda paylaşacağım. Şimdi size dünya genelinde sahte olmayan gerçek olan zphc nin 1,2 grubuyla yapılan janoshik testlerini paylaşacağım. Markanın bu iki grubu muhtemelen tüm grupları tam dolu değil o yüzden bu markayı tercih etmeden 10 kere daha düşünseniz iyi olur. Sahte olanlarının içeriğini hiç konuşmuyorum bile bakın.

Diğer sahte zphcler ile alakalı açtığım konu okumak isteyenlere.

biraz önce ofiste tv açtım zap yaparken bir de ne göreyim Yer izmir arkadaşlar hangi markaya ait olduklarını bir kaç yere sordum tel ile dönüş yapacaklar kimindir neyindir gibi öğreneyim onuda paylaşırım.
      güncelleme : MARKA HELIX LABS kullananlara geçmiş olsun nerede nasıl üretildiğini görün paranıza zamanınıza hadi hepsini geçtim sağlığınıza yazık.
      http://www.gazetevatan.com/turkiye-sampiyonu-gozaltina-alindi-yurtdisindan-turkiye-ye-getir-1367228-gundem/

Arkadaşlar uzun zamandır yoktum demişler ki öldü. Söyleyin onlara @Bay-T geri döndü  yahu arkadaşlar nasıl özledim forumu sizi anlatamam işlerimden sebep yurt dışındaydım korona vs derken iş hayatımız da bireysel yaşantımızda bom b+++k oldu. Ne spora ne foruma bakamadım ama şükür hayatın kısmen normalleşmeye başlamaya yaklaşmasıyla bizlerde moral depoladık ve dedim ki piyasa da kim ne yapmış. Geçtiğimiz günlerde istanbul da anadolu yakasında 2,3 yer basılıyor ve en büyük yakalanmalardan birisi olarak sayılan baskının videosunu aşağı bırakıyorum yapan kişilerin ismine kadar markalara kadar bilgi gelmişti  ve şuan yerli piyasaya çıkan en az 5 ve üzeri markayı da bu adamlar yapıyor diyorlardı video izleyince doğruymuş dedim. piyasada çokça ürün var burak hocaya da söyledim görünce şaşırdı diyemem yapanları en az benim kadar tanıyormuş zaten asıl ben şaşırdım diyeyim  neyse bakallımmmmmm 1 haziran da salonlarda görüşmek üzere selamlar olsun. aldığım son bilgilere göre balkan dahil piyasaya yakalanmadan önce 2 milyon tl üzeri ürün dağıttıkları söyleniyor.
      yakalanan ve adamların çete olarak yaptıkları toplam gruplar
      thaiger pharma alpha avory generic vermodje  rootcell peptidler sarmlar da var işin içinde piyasa çok kötüydü bu coronayı fırsat bilip tamamen yayılmışlar çok dikkat edin derim.ve videoda gözükenlerin dışında daha 3,4 farklı markada var.hatta bu adamlar tek kişi değil tepe noktalardan birileri var işin içinde çok detay vermiyeceğim sıkıntı olabilecek mevkidekilerden bahsediyorum.sakın o kod efendim abd ürünü yok malta ürünü yok rusya ürünü kanmayın çinliler bugün ferrarinin aynısını yapıp satıyorlar haberiniz olsun  
      http://video.haber7.com/video-galeri/163944-istanbulda-kacak-ve-sahte-ilac-operasyonu

• Yazan: Mlt44
      Sahte steroid test kitleri spesifik substratlarla renk değişikliğine gore spektrofotometre analizi
      https://www.amazon.com/ROIDTEST-Complete-Steroid-Testing-System/dp/B01BLQYGN8

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.