Jump to content
  • Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Biped

Ne olmuş olabilir?

Önerilen İletiler

Biped    18

Abilerim kardeşlerim selamlar ben küre yeni başladım İran enantat ve Rimo alıyorum
Dün ikinci haftanın enjeksiyonunu yaptım. Geçen hafta ilacı ikiye bölerek Triceps ve omuzdan vurdum çünkü şırınga tek seferde E vitamini testo ve Rimonun hepsini almıyordu. Neyse dün tekrar İki ayrı şırıngaya böldüm. Sağ elimi kullanan biriyim. Sol Bicepse girdim Sıkıntısız şekilde çıktım kanama vs olmadan.

Sıra geldi sağ kola. Ilaçlar bildiğiniz üzere yağlı olduğu için zor gidiyor ve benim sol el başladı hafiften titremeye iğneyi vururken. Nefes kontrolümü de yönetememeye başladım. Strese girdim artık bitsin diye. Bitti geri çektim biraz kan oldu. Kalktım çıktım banyodan beş on saniye sonra iyi bi halsizlik çöktü vücut sıcaklığım artmaya ve görüşüm hafif bulanmaya başladı. Balkona çıktım soğuk vursun diye ama o soğukta bile her yerimden terler akmaya başladı tüm vücudumda hissettim.

Beş altı bardak soğuk suyu diktim kafama. Dedim gidiyorum herhalde ya ölücem ya bayılıcam. Yarım saat içinde kendime geldim. Acaba sol elimi kullanım açısından tersime gelip stres yaşadığım ve kanı gördüğüm için tansiyon düşmesi mi oldu yoksa yanlış bir şey mi yaptım? Ilk hafta Triceps ve omuzdan yaptım sağ elimi kullanıp sol omuz ve triceps  tarafına.

Hiç bir problem yaşamamıştım oysa. @metinav

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Larues    235

Panik atak olduğunu düşünüyorum ciddi bisey olsa konu açamazdın şahsi fikrim 

• Beğen 4

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gymibo    137

Bence panik halinden tansiyonun düşmüş olabilir. Yine de sorunun tekrarlarsa acile yada polikinlige basvurmani oneririm

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    3.505
Biped, 18 dakika önce yazdı:

Abilerim kardeşlerim selamlar ben küre yeni başladım İran enantat ve Rimo alıyorum
Dün ikinci haftanın enjeksiyonunu yaptım. Geçen hafta ilacı ikiye bölerek Triceps ve omuzdan vurdum çünkü şırınga tek seferde E vitamini testo ve Rimonun hepsini almıyordu. Neyse dün tekrar İki ayrı şırıngaya böldüm. Sağ elimi kullanan biriyim. Sol Bicepse girdim Sıkıntısız şekilde çıktım kanama vs olmadan.

Sıra geldi sağ kola. Ilaçlar bildiğiniz üzere yağlı olduğu için zor gidiyor ve benim sol el başladı hafiften titremeye iğneyi vururken. Nefes kontrolümü de yönetememeye başladım. Strese girdim artık bitsin diye. Bitti geri çektim biraz kan oldu. Kalktım çıktım banyodan beş on saniye sonra iyi bi halsizlik çöktü vücut sıcaklığım artmaya ve görüşüm hafif bulanmaya başladı. Balkona çıktım soğuk vursun diye ama o soğukta bile her yerimden terler akmaya başladı tüm vücudumda hissettim.

Beş altı bardak soğuk suyu diktim kafama. Dedim gidiyorum herhalde ya ölücem ya bayılıcam. Yarım saat içinde kendime geldim. Acaba sol elimi kullanım açısından tersime gelip stres yaşadığım ve kanı gördüğüm için tansiyon düşmesi mi oldu yoksa yanlış bir şey mi yaptım? Ilk hafta Triceps ve omuzdan yaptım sağ elimi kullanıp sol omuz ve triceps  tarafına. Hiç bir problem yaşamamıştım oysa.

Küçük bir toplar damara denk gelmiş olabilirsin. kalbe bir anda çok miktar anabolik zuhur edince dediğin etkileri yaşarsın. Daha fazlasında şok geçirir bayılırsın. Daha da fazlası zaten hastaneye taşırlar seni. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Biped    18
rastlantisal, 20 dakika önce yazdı:

Küçük bir toplar damara denk gelmiş olabilirsin. kalbe bir anda çok miktar anabolik zuhur edince dediğin etkileri yaşarsın. Daha fazlasında şok geçirir bayılırsın. Daha da fazlası zaten hastaneye taşırlar seni. 

Hocam aslında yüksek miktarda da almıyorum 250 testo 200 rimobolan ama muhtemelen sizin dediğiniz gibi ufaktan bi toplar damar işin tadını kaçırmış olabilir bundan sonra tek başıma yaptığım iğnelerde sol elimi kullanmayı düşünmüyorum. Teşekkür ederim cevabınız için.

Larues, 28 dakika önce yazdı:

Panik atak olduğunu düşünüyorum ciddi bisey olsa konu açamazdın şahsi fikrim 

Evet anlık bi komplikasyon yaşadım tadımı kaçırdı ama şu an iyiyim dediğiniz gibi ciddi bir şey olsa şu an yazabiliyor olamazdım. Teşekkürler.

gymibo, 23 dakika önce yazdı:

Bence panik halinden tansiyonun düşmüş olabilir. Yine de sorunun tekrarlarsa acile yada polikinlige basvurmani oneririm

Evet sol el titreyince doksan derecelik açının biraz bozulması, iğnenin istemsizce geri çıkması sonra benim kontrolümü sağlamaya çalışıp tekrar ileri ittirmem ve biraz kanama olması kafamı bozmuş olmalı muhtemel. Teşekkürler

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bugracos    14

Kalça varken hadi kendim enjeksiyon yapacağım aksiyon arıyorum dedin, size olarak kütle olarak bacak varken neden 30gr tricepsten veya omuzdan enjeksiyon yapıyorsun alsa alsa 1cc ilaç alacak omuzun bir kolun direkt devre dışı anlamsız..

• Olumsuz 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Biped, 4 saat önce yazdı:

Sağ elimi kullanan biriyim. Sol Bicepse girdim Sıkıntısız şekilde çıktım kanama vs olmadan.

Sıra geldi sağ kola. Ilaçlar bildiğiniz üzere yağlı olduğu için zor gidiyor ve benim sol el başladı hafiften titremeye iğneyi vururken

Bicepsden mi enjeksiyon yapıyorsunuz ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Biped    18
Anayurt Oteli, 13 dakika önce yazdı:

Bicepsden mi enjeksiyon yapıyorsunuz ?

Sadece Biceps değil her hafta değiştirmeyi düşünüyorum. Omuz, triceps ve Biceps. Kalça ve bacak yok.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Biped, Bir saat önce yazdı:

Sadece Biceps değil her hafta değiştirmeyi düşünüyorum. Omuz, triceps ve Biceps. Kalça ve bacak yok.

Kalça Bacak Omuz dön hocam Biceps e enjeksiyon yapmak çok garip hiç görmedim , büyük ihtimal fazlaca sinir ve damar geçiyordur riskli.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Biped    18
Anayurt Oteli, 4 saat önce yazdı:

Kalça Bacak Omuz dön hocam Biceps e enjeksiyon yapmak çok garip hiç görmedim , büyük ihtimal fazlaca sinir ve damar geçiyordur riskli.

Bacak ve kalça da bana riskli geliyor nedense çekiniyorum 😄  

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.786
Biped, 10 saat önce yazdı:

Beş altı bardak soğuk suyu diktim kafama. Dedim gidiyorum herhalde ya ölücem ya bayılıcam. Yarım saat içinde kendime geldim. Acaba sol elimi kullanım açısından tersime gelip stres yaşadığım ve kanı gördüğüm için tansiyon düşmesi mi oldu yoksa yanlış bir şey mi yaptım? Ilk hafta Triceps ve omuzdan yaptım sağ elimi kullanıp sol omuz ve triceps  tarafına.

Stres kaynaklı olması muhtemel.

Benim önerim testo enantat+rimobolanı birer ampülü tek şırıngaya çek.Haftalık toplam 2 ampül testo 2 ampül de rimo kullandığını varsayarsak 2 enjektör 2 ml sıvı elde ederiz.Bunları sağ ve sol kalçadan yap saplama şeklinde.E vitamini karıştırmaya gerek yok.Turuncu uçlu aşı için kullanılan enjektör vurmak için gayet ideal.Çekerken yeşil uçla çekip enjektöre hazırlayın.Eğer rimoyu haftalık 4 ampül kullanıyorsan o zaman 3, yada omuzların küçükse 4 enjektör hazırlaman gerekir haftalık.Rimoları 100+100 şeklinde iki enjektör yaparsın ve sağ sol kalçadan vurursun.Testoları omuz büyükse haftalık 500 kullanıyorsan 2 ml tek omuza, eğer küçükse iki enjektör şeklinde bölerek sağ ve sol omuza vurabilirsin.Ben zamanında bu şekilde yapıyordum bir sıkıntı da yaşamadım.Kullandığın steroidler eczane ürünüyse mikrop barındırmıyorsa ve doğru enjektörü kullanıp iğne ucunu fazla oynatmıyorsan sorun yaşamazsın.Enjekte ederken hızlı yaparsan aynı yaşadığın gibi baygınlık hissi olabiliyor bu gayet doğal kana karıştığından genelde böyle oluyor.Ama sıkıntı yok damar kontrolü ben hiç yapmadım bu zamana kadar.Sadece trenbolon enjeksiyonlarında direkt damara gelirse kana hızlı karıştığında baygınlık tansiyon şeker düşüklüğü hissi oluyordu.Bunu da çok yavaş enjekte ederek minimal düzeye çekebilirsiniz.Sol elini kullanmakta sıkıntı yaşıyorsan kendine uygun kas gurubuna, genelde sağa enjekte edebilirsin; veya sol elini kullanmayı geliştirmelisin.Haftada bir enjeksiyon aynı bölgeye rahat bir şekilde yapılabilir, dikkat edildiğinde.Dönüşümlü kasları kullanmak her zaman daha iyidir...

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Biped    18
metinav, 10 dakika önce yazdı:

Stres kaynaklı olması muhtemel.

Benim önerim testo enantat+rimobolanı birer ampülü tek şırıngaya çek.Haftalık toplam 2 ampül testo 2 ampül de rimo kullandığını varsayarsak 2 enjektör 2 ml sıvı elde ederiz.Bunları sağ ve sol kalçadan yap saplama şeklinde.E vitamini karıştırmaya gerek yok.Turuncu uçlu aşı için kullanılan enjektör vurmak için gayet ideal.Çekerken yeşil uçla çekip enjektöre hazırlayın.Eğer rimoyu haftalık 4 ampül kullanıyorsan o zaman 3, yada omuzların küçükse 4 enjektör hazırlaman gerekir haftalık.Rimoları 100+100 şeklinde iki enjektör yaparsın ve sağ sol kalçadan vurursun.Testoları omuz büyükse haftalık 500 kullanıyorsan 2 ml tek omuza, eğer küçükse iki enjektör şeklinde bölerek sağ ve sol omuza vurabilirsin.Ben zamanında bu şekilde yapıyordum bir sıkıntı da yaşamadım.Kullandığın steroidler eczane ürünüyse mikrop barındırmıyorsa ve doğru enjektörü kullanıp iğne ucunu fazla oynatmıyorsan sorun yaşamazsın.Enjekte ederken hızlı yaparsan aynı yaşadığın gibi baygınlık hissi olabiliyor bu gayet doğal kana karıştığından genelde böyle oluyor.Ama sıkıntı yok damar kontrolü ben hiç yapmadım bu zamana kadar.Sadece trenbolon enjeksiyonlarında direkt damara gelirse kana hızlı karıştığında baygınlık tansiyon şeker düşüklüğü hissi oluyordu.Bunu da çok yavaş enjekte ederek minimal düzeye çekebilirsiniz.Sol elini kullanmakta sıkıntı yaşıyorsan kendine uygun kas gurubuna, genelde sağa enjekte edebilirsin; veya sol elini kullanmayı geliştirmelisin.Haftada bir enjeksiyon aynı bölgeye rahat bir şekilde yapılabilir, dikkat edildiğinde.Dönüşümlü kasları kullanmak her zaman daha iyidir...

Teşekkür ederim hocam İki ampül Rimo ve tek ampül enantat vuruyorum. Dediğiniz gibi E vitamini koymam artık çünkü yüksek mg ilaçlar almıyorum. İki bölge şeklinde bölmeye devam edeceğim saygılar sevgiler

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bugracos    14

Vallaha 4cc sp ürünü 1cc evegeni tek enjektörde tek seferde bir kalçaya vuruyorum haftalık  ne ağrı ne sızı ne ödem, 5cc kalça için fazla biliyorum, deneye deneye gittim kafama haftalık tek seferde enjeksiyon yapmayı koymuştum, 2-2 yapıyordum, 3-1 denedim sıkıntı olmadı en son 3 e 1 evegen çektim 4, diğer tarafa 1 denedim yine sıkıntı olmadı baktım gidiyor 4 ilaç 1 evegen tek kalçaya geçtim ağrı sızı 0 ilaç kaliteliyse  ilacın içindeki alkol miktarı da az oluyor ilacın içindeki yağa da alerjin yoksa 5cc bile sıkıntı yaratmıyor kısacası.

• Olumsuz 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
turboakif    72

Kan tutmuş, Böyle durumlarda kolonyağından burna bir kaç firts nefes çek ayakları yüksekte tutmanın faydası var.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kanka rimoyu nereden aldin ve orjinal mi?

@Biped

Biped, 22 saat önce yazdı:

Kanka stres yapmissin sorun yok. Kanama zaten normal damara denk gelmistir ancak korkma benimde basima geldi. Ilk enjeksiyonumda gozum kararmisti sonra hocam stresten dedi 😀 merak etme sorun yok

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Biped    18
metinkarayagci, 3 saat önce yazdı:

Kanka rimoyu nereden aldin ve orjinal mi?

@Biped

Kanka stres yapmissin sorun yok. Kanama zaten normal damara denk gelmistir ancak korkma benimde basima geldi. Ilk enjeksiyonumda gozum kararmisti sonra hocam stresten dedi 😀 merak etme sorun yok

Sorma başkan valla ölücem sandım o an 😆  orijinal. Eczanelerden topladım ama dolaşmak yerine Google eczane yazınca yakınlardakileri gösteriyor telefon numaraları da yazıyor bir çoğunun. Tek tek arayıp soruyorum. İki üç hafta önce 95 liraydı zaten pahalıydı şimdi 125 lira olmuş lanet gelsin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Probis    181
Biped, 33 dakika önce yazdı:

Sorma başkan valla ölücem sandım o an 😆  orijinal. Eczanelerden topladım ama dolaşmak yerine Google eczane yazınca yakınlardakileri gösteriyor telefon numaraları da yazıyor bir çoğunun. Tek tek arayıp soruyorum. İki üç hafta önce 95 liraydı zaten pahalıydı şimdi 125 lira olmuş lanet gelsin.

125 olmadı hocam ben 2-3 gün önce aldım tanesi 95'tl.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Biped    18
Probis, 1 saat önce yazdı:

125 olmadı hocam ben 2-3 gün önce aldım tanesi 95'tl.

Hocam cuma günü İki ayrı eczaneden aldım valla 125 lira olmuştu tanesi. Yeni geldiği için de olabilir çünkü İki yerde de on gün öncesine kadar kalmamıştı

Bugracos, 22 saat önce yazdı:

Kalça varken hadi kendim enjeksiyon yapacağım aksiyon arıyorum dedin, size olarak kütle olarak bacak varken neden 30gr tricepsten veya omuzdan enjeksiyon yapıyorsun alsa alsa 1cc ilaç alacak omuzun bir kolun direkt devre dışı anlamsız..

Bacaktan fazlasıyla damar geçtiği için tırsıyorum biraz 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.