Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

zafersims

Turinabol ve ilk kür

Önerilen İletiler

zafersims    16

Herkese merhabalar, kıymetli hocalarım, abilerim.
20 yaşında, 181 boy, 75 kgyim.
6 Mart'ta testo e.-boldenon- danabol kürüne başladım. İlk kürüm.

Yaşımın küre göre henüz erken olduğunun farkındayım, 2 yıl doğal olarak yaptığım spora 6 ay ara verince hiç yapmamis gibi hatta daha kötü bir forma girince demoralize oldum ve böyle bir karar aldım, küre girdim ve tekrar yaş konusunu açmadan sizlerden fikir almak istedim.

Haftada 500mg testo e. 400mg bolde ve günde 30-40 mg danabol alıyorum (erken kalktığım günler 40)

İlaç markaları ZPHC, çalışıp çalışmadığını henüz anlayamıyorum, danabol su tuttu bunu fark ettim yoğun bir güç artışı var, damarlanma yoğun, libido 2. haftadan itibaren çok yüksek. 8. haftada test verme kararı aldım küre ilk başladığım zaman.

Benim en büyük hatam kür öncesi kan testi vermemiş olmam, biraz aceleye geldi biraz da yüksek hevesten dolayı bu durumu malesef yaşadım elbette dönüp geriye test veremem ancak herhangi bir aksi durumda hemen kontrol ettireceğim. Şuanlik bir sorun görünmüyor.

Danabol bir hafta sonra bitince keseceğim. İlk başladığımda da böyle bir karar almıştım zaten. 6 Mart'ta 71 kg başladığım kürde 21. gün şuan 75 kgyim (danabolun tuttuğu suyun farkındayım gözle görülebiliyor) İlaçları aldığım abim, danabolu kesince 1 ay da turinabol ekleyelim, testo e.-boldenon- turinabol yapalım dedi.

Ben de bu konuyu sizlere danışmak istedim. Kullandığım için testo e.- boldenon ve danabol hakkında uzun süre forumda da araştırma yaptım ancak turinabol hakkında bilgi sahibi değilim.

Beslenme olarak günlük pirinç, tavuk, kahvaltıda yumurta patates, ara öğün pirinç unu, muz tüketiyorum. Gramaj yazamıyorum çünkü değişkenlik gösteriyor öğrenci olduğum için de ekonomik olarak elimden geleni yapmaya çalışıyorum.

Kür içinde koruyucu olarak da omega3, c vitamini, d3, multivitamin, milkthistle, ve enginar suyu kullanıyorum. Her öğünün yanına çoğunlukla yeşillik ekliyorum. 

8. haftada kan testi sonrası sizlerle paylaşıp bilgi almak isteyecektim ancak yukarıda belirttiğim turinabol durumu olunca sizlere danışmak istedim. Saygılar. @metinav

tarihinde zafersims tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

metinav    4.553

Yaptığın hataların farkında olman da iyi bir şey, fakat bazı hataların telafisi olmuyor, olmaz...20 yaşında kür yapmak böyle hatalardan...

Benim sana bu saatten sonra tavsiyem şu olur : tablet steroidlerden uzak dur, testosteron+boldenon şeklinde ilerle ve 12-15 haftada sonlandır.Daha sonra kuralına uygun olarak pct yap ve bu işi bitir.

Kilo/kas kaybı yeterli beslenmemekten ve gerektiği gibi antrenman yapmamaktan kaynaklanıyor.Steroid kullanarak bu olumsuzlukları bir ölçüde baypass ediyor olman, bıraktığında eski haline dönmeni engellemez :) Buna neden olan durumu anlayıp gerektiği gibi uygulamadığın sürece sonuç hep aynı olur...

Hoca dediğin ve sana steroidleri satan kişinin düşüncelerini okuyamam, fakat eğer senin bu konuda cahil olduğunu biliyor ve güvenini kazandıysa, çalışmayan veya yarım doz steroidlerin eksikliğini örtbas etmek için, sürekli tablet steroidleri kullanmanı isteyip kamufle çabası gösterebilir...Normal şartlarda kürlerin başına eklenen tablet steroidler, motivasyon ve küre yüksek moodla giriş amaçlı kullanılıyor.Asıl anaboliklerin tam anlamıyla etkinliğini göstermesi zaman aldığından kullanıcıyı bu sürede aktif durumda tutmak hedeflenmektedir.İkincil faydaları yönüyle kullanımları konudan ayrı tutuyorum.Genel olarak böyle bir kullanım standardı var...

İç organları ciddi derecede yorabildiklerinden, elden geldiğince kullanmamak lazım.Özellikle senin yaşlarda daha da zarar verici olur.

Turinabol de danabol benzeri ve daha az su tutan bir anabolik tablet.Kullanımı cep yakar, bir öğrenci için gereksiz masraf.Onun yerine sabırlı olup gıdaya harcaman daha mantıklı olur...

tarihinde metinav tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zafersims    16
metinav, 2 dakika önce yazdı:

Yaptığın hataların farkında olman da iyi bir şey, fakat bazı hataların telafisi olmuyor, olmaz...20 yaşında kür yapmak böyle hatalardan...

Benim sana bu saatten sonra tavsiyem şu olur : tablet steroidlerden uzak dur, testosteron+boldenon şeklinde ilerle ve 12-15 haftada sonlandır.Daha sonra kuralına uygun olarak pct yap ve bu işi bitir.

Kilo/kas kaybı yeterli beslenmemekten ve gerektiği gibi antrenman yapmamaktan kaynaklanıyor.Steroid kullanarak bu olumsuzlukları bir ölçüde baypass ediyor olman, bıraktığında eski haline dönmeni engellemez :) Buna neden olan durumu anlayıp gerektiği gibi uygulamadığın sürece sonuç hep aynı olur...

Hoca dediğin ve sana steroidleri satan kişinin düşüncelerini okuyamam, fakat eğer senin bu konuda cahil olduğunu biliyor ve güvenini kazandıysa, çalışmayan veya yarım doz steroidlerin eksikliğini örtbas etmek için, sürekli tablet steroidleri kullanmanı isteyip kamufle çabası gösterebilir...Normal şartlarda kürlerin başında kullanılan tablet steroidler motivasyon ve küre yüksek moodla giriş amaçlı kullanılıyor.Asıl anaboliklerin tam anlamıyla etkinliğini göstermesi zaman aldığından kullanıcıyı bu sürede aktif durumda tutmak hedeflenmektedir.İkincil faydaları yönüyle kullanımları konudan ayrı tutuyorum.Genel olarak böyle bir kullanım standardı var...

İç organları ciddi derecede yorabildiklerinden, elden geldiğince kullanmamak lazım.Özellikle senin yaşlarda daha da zarar verici olur.

Turinabol de danabol benzeri ve daha az su tutan bir anabolik tablet.Kullanımı cep yakar, bir öğrenci için gereksiz masraf.Onun yerine sabırlı olup gıdaya harcaman daha mantıklı olur...

çok teşekkür ederim hocam kıymetli bilgileriniz için, evet bazı hataların telafisi olmuyor malesef, ben de tabletlerin iç organlara ağır hasar bindirdiği için sizlerle paylaşma kararı aldım, beklediğim yorumdu bahsettiğiniz konu, tekrardan teşekkür ederim, testo, bolde şeklinde 15 hafta yapıp ardindan pct yapıp sonlandıracağım, 8. haftada kan testi verip forumda tekrardan paylaşarak durumu değerlendireceğim, saygılar 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.