Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

anabolikadam

Sadece winstrol?

Önerilen İletiler

anabolikadam    72

Kolay gelsin hocalarım. Aklımda şöyle bir düşünce var, sizce sadece winstrol (su atımı için) kullanılır mı? Testosterone gibi diğer şeyler yok sadece winstrol tablet. Burada deneyimlemiş insanların görüşleri çok önemlidir benim için. Sizce sadece su atımı için kullanılır mı yoksa gereksiz mi?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

mcanmeco    314
anabolikadam, 2 saat önce yazdı:

Kolay gelsin hocalarım. Aklımda şöyle bir düşünce var, sizce sadece winstrol (su atımı için) kullanılır mı? Testosterone gibi diğer şeyler yok sadece winstrol tablet. Burada deneyimlemiş insanların görüşleri çok önemlidir benim için. Sizce sadece su atımı için kullanılır mı yoksa gereksiz mi?

İster tablet, ister enjekson ikiside aynı maddeden yapılıyor, hangisini kullanırsan kullan doğal testesteron üretimini durdurur, yani testesteron olmadan winstrol kullanamazsın 

Testo suz kullanabileceğin sıvı clen, sarms gibi ilaçlar var

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Larues    235
mcanmeco, 2 dakika önce yazdı:

İster tablet, ister enjekson ikiside aynı maddeden yapılıyor, hangisini kullanırsan kullan doğal testesteron üretimini durdurur, yani testesteron olmadan winstrol kullanamazsın 

Testo suz kullanabileceğin sıvı clen, sarms gibi ilaçlar var

Hayır Clen sarms efedrin hatta insülin dahi doğal testoyu kapatiyor kapatmasa bile sekteye uğratiyor 

• Beğen 1
  • Olumsuz 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mokarper    15
Larues, 5 saat önce yazdı:

Hayır Clen sarms efedrin hatta insülin dahi doğal testoyu kapatiyor kapatmasa bile sekteye uğratiyor 

clen ve efedrinin döngüyü nasıl kapattığını açıklar mısın? Çok mantıksız.

tarihinde mokarper tarafından düzenlendi
  • Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mcanmeco    314
Larues, 8 saat önce yazdı:

Nereye yorum yapsam tam aksiyle yorumda bitiyorsun 1 değil 2 değil devamlı bunu yapıyorsun, bana yorum yapıcağın zaman,  ürünün getirisini, götürüsnü yan etkilerini iyice araştır 

Ben efedrin yada insülin den bahsetmiyorum ve bulk kürü yapmıyorsan bütün sarm lar testo baskılamaz  

Sadece clenbuterol bile kullanmış olsa doğal döngüsü yine kapanmıycak ki ben sarm dan bahsediyorum sıvı clenden bahsediyorum 

Sen şimdi sekteye uğratıyor derken bile kararsız sın,, döngü kapanıyor mu? Kapanmıyormu net bişey söyle de adam ona göre kullansın 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Larues    235
mokarper, 12 saat önce yazdı:

clen ve efedrinin döngüyü nasıl kapattığını açıklar mısın? Çok mantıksız.

Clen için forumda konu var sperm üretimi ve ereksiyon sorunu yaşayan bir arkqdas vardı " GECICI OLARAK " tabii kullanım şekli de önemli. Efedrini de bizzat arkadaşım yasadi kullandıktan 4 5 gün sonra geçti 

mcanmeco, 8 saat önce yazdı:

Nereye yorum yapsam tam aksiyle yorumda bitiyorsun 1 değil 2 değil devamlı bunu yapıyorsun, bana yorum yapıcağın zaman,  ürünün getirisini, götürüsnü yan etkilerini iyice araştır 

Ben efedrin yada insülin den bahsetmiyorum ve bulk kürü yapmıyorsan bütün sarm lar testo baskılamaz  

Sadece clenbuterol bile kullanmış olsa doğal döngüsü yine kapanmıycak ki ben sarm dan bahsediyorum sıvı clenden bahsediyorum 

Sen şimdi sekteye uğratıyor derken bile kararsız sın,, döngü kapanıyor mu? Kapanmıyormu net bişey söyle de adam ona göre kullansın 

Sekteye ugratiyor desek daha doğru olur benim hatam 

• Olumsuz 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mokarper    15
Larues, 7 saat önce yazdı:

Clen için forumda konu var sperm üretimi ve ereksiyon sorunu yaşayan bir arkqdas vardı " GECICI OLARAK " tabii kullanım şekli de önemli. Efedrini de bizzat arkadaşım yasadi kullandıktan 4 5 gün sonra geçti 

Efedrin de clen de stimulanttır. Arkadaşının başına böyle bir şeyin gelmiş olduğu bu argümanını desteklemez. Testosteronu baskıladığından nasıl emin oldun? Ereksiyonu etkileyen tek faktör testosteron değil ki? Efedrinden kaynaklandığından nasıl bu kadar emin? Bilimsel olarak açıklayamıyorsan böyle argümanların arkasında durmamalısın.

tarihinde mokarper tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Larues    235
mokarper, 35 dakika önce yazdı:

Efedrin de clen de stimulanttır. Arkadaşının başına böyle bir şeyin gelmiş olduğu bu argümanını desteklemez. Testosteronu baskıladığından nasıl emin oldun? Ereksiyonu etkileyen tek faktör testosteron değil ki? Efedrinden kaynaklandığından nasıl bu kadar emin? Bilimsel olarak açıklayamıyorsan böyle argümanların arkasında durmamalısın.

Sekteye uğrattigini soyleyerek düzelttim. Efedrin Kullandıktan sonra bir takım sorunlar yaşadığını kendisi söyledi aynı şekilde insülin muhabbetinde de  aynisk oldu. Ben tecrubelerimi gördüklerimi yazıyorum ki kendisi o zamanlar naturaldi hic bir şey kullanmıyordu bir şeylerin arkasına sığınmak bana bir şey kazandirmayacak herhangi bir iddiam da yok

tarihinde Larues tarafından düzenlendi
  • Olumsuz 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Larues, 20 saat önce yazdı:

clen efedrin insülin hiç biri döngüyü kapatmaz sekteye de uğratmaz bunların testesteron ile uzaktan yakından hiç bir bağlantısı yok , diyabet , astım , hipertansiyon ilaçlarının testo lh fsh ile ne bağlantısı olabilir tamamen yanlış bilgi.

tarihinde Anayurt Oteli tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.