Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

anon3322

Rad-140 mk-677 mk2866 sonrası tahlil sonucu

Önerilen İletiler

anon3322    2

Merhabalar üyeliğim yeni konuyu doğru seçmişimdir umarım. 2022 haziran ayında 1 ay boyunca sadece mk 677 kullanımı ile sarms deneyimine başladım. Fakat başlamadan önce herhangi hormon testi yaptırmadım, bilinçsiz bir yaklaşımım oldu bu konuda fakat maalesef orada burada yazan sarms pct gerektirmez, hormonları baskılamaz yazıları beni yanılttı. Ertesi ay temmuzda rad-140 ve mk-677yi beraber kullandım, marka vermem sıkıntı yaratabilir diye düşündüğüm için yazmayayım ama ürünlerin sahte olduğunu düşünüyorum zaten orijinallerini temin etmek zormuş sonradan fark ettim.

1 ay boyunca ikisini kullanıp daha sonra kestim. 2023'e geldiğimizde Şubatta bu sefer mk2866'yı denemek istedim ve sadece 1 ay boyunca mk2866 kullandım. mk2866 kullanmaya başlamadan önce göğüs uçlarımda yağ bezesine benzer şişlikler oluşmaya başlamıştı, yüzüstü yatmada da biraz zorluk çekiyodum fakat jinekomastiye çok bağlamadan düzelir diye düşündüm. mk2866 bittikten sonra sabah ereksiyonumun eskisi gibi olmadığını fark ettim, kan tahlili verdim bu sebeple.

Sonuçlar bu şekilde, doktor kendiliğinden düzelebileceğini ve ilaca gerek olmadığını söyledi fakat yine de danışmak istiyorum, hormonlarımın biraz baskılandığı kanaatindeyim, kendiliğinden sistemimin normale dönmesi mümkün mü yoksa ilaç kullanmalı mıyım? yardımlarınızı bekliyorum şimdiden çok teşekkür ederim.

Ekran Alıntısı.PNG

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

raretesto    22
anon3322, Bir saat önce yazdı:

Merhabalar üyeliğim yeni konuyu doğru seçmişimdir umarım. 2022 haziran ayında 1 ay boyunca sadece mk 677 kullanımı ile sarms deneyimine başladım. Fakat başlamadan önce herhangi hormon testi yaptırmadım, bilinçsiz bir yaklaşımım oldu bu konuda fakat maalesef orada burada yazan sarms pct gerektirmez, hormonları baskılamaz yazıları beni yanılttı. Ertesi ay temmuzda rad-140 ve mk-677yi beraber kullandım, marka vermem sıkıntı yaratabilir diye düşündüğüm için yazmayayım ama ürünlerin sahte olduğunu düşünüyorum zaten orijinallerini temin etmek zormuş sonradan fark ettim. 1 ay boyunca ikisini kullanıp daha sonra kestim. 2023'e geldiğimizde Şubatta bu sefer mk2866'yı denemek istedim ve sadece 1 ay boyunca mk2866 kullandım. 

geçmiş olsun dostum bende sarm konusuunda kötü tecrübeler edindim benim sistemim komple kapanmıştı. öğrendiğim bilgiler dogrultusunda sistemin kapanmamış biraz baskılanmış gibi görünüyor @rastlantisal abi bana yardımcı oldu sana da yol gösterecektir. bir de libido durumun nasıl merak ettim.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
anon3322, Bir saat önce yazdı:

Merhabalar üyeliğim yeni konuyu doğru seçmişimdir umarım. 2022 haziran ayında 1 ay boyunca sadece mk 677 kullanımı ile sarms deneyimine başladım. Fakat başlamadan önce herhangi hormon testi yaptırmadım, bilinçsiz bir yaklaşımım oldu bu konuda fakat maalesef orada burada yazan sarms pct gerektirmez, hormonları baskılamaz yazıları beni yanılttı. Ertesi ay temmuzda rad-140 ve mk-677yi beraber kullandım, marka vermem sıkıntı yaratabilir diye düşündüğüm için yazmayayım ama ürünlerin sahte olduğunu düşünüyorum zaten orijinallerini temin etmek zormuş sonradan fark ettim.

1 ay boyunca ikisini kullanıp daha sonra kestim. 2023'e geldiğimizde Şubatta bu sefer mk2866'yı denemek istedim ve sadece 1 ay boyunca mk2866 kullandım. mk2866 kullanmaya başlamadan önce göğüs uçlarımda yağ bezesine benzer şişlikler oluşmaya başlamıştı, yüzüstü yatmada da biraz zorluk çekiyodum fakat jinekomastiye çok bağlamadan düzelir diye düşündüm. mk2866 bittikten sonra sabah ereksiyonumun eskisi gibi olmadığını fark ettim, kan tahlili verdim bu sebeple.

Sonuçlar bu şekilde, doktor kendiliğinden düzelebileceğini ve ilaca gerek olmadığını söyledi fakat yine de danışmak istiyorum, hormonlarımın biraz baskılandığı kanaatindeyim, kendiliğinden sistemimin normale dönmesi mümkün mü yoksa ilaç kullanmalı mıyım? yardımlarınızı bekliyorum şimdiden çok teşekkür ederim.

Ekran Alıntısı.PNG

İlaçlar boş değilmiş ama büyük ihtimal sarms değil, düşük doz dbol almışsındır. Normale elbette döner kendi başına da ama pct yapman süreci hızlandırır.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
anon3322    2
furkan35, 3 saat önce yazdı:

geçmiş olsun dostum bende sarm konusuunda kötü tecrübeler edindim benim sistemim komple kapanmıştı. öğrendiğim bilgiler dogrultusunda sistemin kapanmamış biraz baskılanmış gibi görünüyor @rastlantisal abi bana yardımcı oldu sana da yol gösterecektir. bir de libido durumun nasıl merak ettim.

evet libidodan bahsetmeyi unutmuşum o konu açısından da sıkıntılarım var cinsel isteğim baya azaldı.

BİLGE MADAM SEYİS, 3 saat önce yazdı:

İlaçlar boş değilmiş ama büyük ihtimal sarms değil, düşük doz dbol almışsındır. Normale elbette döner kendi başına da ama pct yapman süreci hızlandırır.

teşekkürler kral yorum için, pct'de ilaçlar ve doz olarak kullanım şekilleri için bir önerin var mı bu tahlilde

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.426

Geçmiş olsun. Kür öncesi testlerin olmadığı için sağlıklı yorum yapmak zor. Şu noktada sperm üretimin zayıf. Testosteron üretimin zayıf.

3 Hafta günde 1 klomen 1 tamoksifen 20mg ile PCT başlat. 3 hafta bu şekilde devam. Son hapı içtikten 14 gün sonra hormon testi ver durumuna bakalım.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
anon3322    2
rastlantisal, 15 saat önce yazdı:

Geçmiş olsun. Kür öncesi testlerin olmadığı için sağlıklı yorum yapmak zor. Şu noktada sperm üretimin zayıf. Testosteron üretimin zayıf.

3 Hafta günde 1 klomen 1 tamoksifen 20mg ile PCT başlat. 3 hafta bu şekilde devam. Son hapı içtikten 14 gün sonra hormon testi ver durumuna bakalım.

teşekkürler hocam çok sağolun ilginiz için

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
raretesto    22
rastlantisal, 23.03.2023 - 07:20 yazdı:

hocam PCT biteli 6 gün oluyor bu süreçte hiç bir zorluk çekmedim ne psikolojik ne de cinsellik anlamında ilişkiye girmek için her hangi bir taviye ilaca ihtiyaç duymadım ereksiyonum da bir sıkıntı olmadı. Ama bu son 3 4 günde ciddi bir libido artışım mevcut sabah ereksiyonlarım var ayın 14 ün de kan tahlili vereceğim yine ayrı değerleri mi istiyim hocam yoksa şunlara da baktır dediğiniz var mı ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.426
furkan35, 13 saat önce yazdı:

hocam PCT biteli 6 gün oluyor bu süreçte hiç bir zorluk çekmedim ne psikolojik ne de cinsellik anlamında ilişkiye girmek için her hangi bir taviye ilaca ihtiyaç duymadım ereksiyonum da bir sıkıntı olmadı. Ama bu son 3 4 günde ciddi bir libido artışım mevcut sabah ereksiyonlarım var ayın 14 ün de kan tahlili vereceğim yine ayrı değerleri mi istiyim hocam yoksa şunlara da baktır dediğiniz var mı ?

İlaçlar kandan çıktıkça libido biraz daha artar sonra normal seyrine dönersin :)

LH, FSH, Prolaktin, E2, Total testosteron, Free testosteron.

Bunları yaptırman kafidir.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.