Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Ferdikb61

Eski kür ve yeni kür hakkında

Önerilen İletiler

Ferdikb61    5

Merhabalar daha önce kür öncesi ve kür günlüğü hakkında iki konum oldu. İlaçlar bitene kadar sporla alakalı istisnalar hariç bir sıkıntı yaşamamıştım. Sonrasında eleman eksikliği fln derken ara vermek zorunda kaldım. Son enjeksiyonu vurduktan sonra test vermeye de gidemedim haliyle. Herhangi bir sıkıntı yaşamadığım için elimin altında bulunan pct ilaçlarını kullanma gereksinimi duyana kadar da kullanmamayı tercih ettim ve kullanmadım.

Kürün 1.ayın sonu böyleydi;

1.thumb.jpg.f33c37075e87934ed70d59e922a627ae.jpg 2.thumb.jpg.ea9725328919fb4038143b89fc9d0b7a.jpg 3.thumb.jpg.0929bd1c75b350af5b8cc50efcf37a05.jpg

Kürden 3 ay sonra PCTsiz sonuçlar şöyle;

4.thumb.jpg.0af903fcf6da3e0ffd9da0bac21207be.jpg

17 hafta boyunca Haftalık 500mg Aburaihan testo, 400mg swiss bolde kullandım.

Şuan elimde eczane sustanon var. Primabolan kullanmak istemiyorum dhtden dolayı saç dökülmem var çünkü :)

Sustanonlari kullanıp aburaihan testo ile mi devam edeyim? İş ile alakalı herhangi bir sıkıntı çıkmazsa 1ay sustanon ile devam edip Sonrasında 500testo 200bolde 200deca 150tren en. İle 2 ay gidip son 1ayı da testoyla bitirmeyi düşünüyorum. Bu şekil uygulamam sıkıntı yaratır mı? 

@rastlantisal yardımcı olursan sevinirim abi.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ferdikb61    5
janbertozen, 6 saat önce yazdı:

Kür içindeyken e2 ve prolaktin için birşey kullandın mı ?

Yok kardeşim herhangi birşey kullanmadım kür içerisinde de kür sonrasında da.

Testoyu vurunca e2 düşmüş, baktım kür öncesinde de 40a yakınmış zaten. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.389

Şanslı kesimdensin. PCT gerek olmadan döngün çalışmış. ama bu hep böyle olacak anlamına gelmez. Bunu aklından çıkarma.

Sonrası için tasarladığın kür ise çok sorunlu. İki nor19u aynı kürde almak hiç mantıklı değil.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ArdaK2    53
Ferdikb61, 16 saat önce yazdı:

Merhabalar daha önce kür öncesi ve kür günlüğü hakkında iki konum oldu. İlaçlar bitene kadar sporla alakalı istisnalar hariç bir sıkıntı yaşamamıştım. Sonrasında eleman eksikliği fln derken ara vermek zorunda kaldım. Son enjeksiyonu vurduktan sonra test vermeye de gidemedim haliyle. Herhangi bir sıkıntı yaşamadığım için elimin altında bulunan pct ilaçlarını kullanma gereksinimi duyana kadar da kullanmamayı tercih ettim ve kullanmadım.

Kürün 1.ayın sonu böyleydi;

1.thumb.jpg.f33c37075e87934ed70d59e922a627ae.jpg 2.thumb.jpg.ea9725328919fb4038143b89fc9d0b7a.jpg 3.thumb.jpg.0929bd1c75b350af5b8cc50efcf37a05.jpg

Kürden 3 ay sonra PCTsiz sonuçlar şöyle;

4.thumb.jpg.0af903fcf6da3e0ffd9da0bac21207be.jpg

17 hafta boyunca Haftalık 500mg Aburaihan testo, 400mg swiss bolde kullandım.

Şuan elimde eczane sustanon var. Primabolan kullanmak istemiyorum dhtden dolayı saç dökülmem var çünkü :)

Sustanonlari kullanıp aburaihan testo ile mi devam edeyim? İş ile alakalı herhangi bir sıkıntı çıkmazsa 1ay sustanon ile devam edip Sonrasında 500testo 200bolde 200deca 150tren en. İle 2 ay gidip son 1ayı da testoyla bitirmeyi düşünüyorum. Bu şekil uygulamam sıkıntı yaratır mı? 

@rastlantisal yardımcı olursan sevinirim abi.

Hocam swiss bolde den memnun kaldın mı 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferdikb61    5
ArdaK2, 4 saat önce yazdı:

Hocam swiss bolde den memnun kaldın mı 

Çalışıp çalışmadığını bilemiyorum. @rastlantisal abimiz ilaçların çalıştığından emin misin demişti, konuyu yukarda yazdığım herşey için bilgi almak amaçlı açtım zaten. 

Haftalık 500mg testo enant ile serbest testonun ne kadar olması gerekiyor? Bolde diye testo mu itelediler acaba bize. Bunları tam anlayamadan memnun kaldım veya kalmadım diyemem. 3 aylık bir antrenman beslenme+spor sürecinde gayet iyi ilerliyorum diyebilirim (kendi bakış açımla belki sizi tatmin etmeyebilir)

@rastlantisal neleri ekleyip çıkarmam gerekiyor abi elimdeki sustanonları da kullanmak istiyorum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.389
Ferdikb61, 41 dakika önce yazdı:

Çalışıp çalışmadığını bilemiyorum. @rastlantisal abimiz ilaçların çalıştığından emin misin demişti, konuyu yukarda yazdığım herşey için bilgi almak amaçlı açtım zaten. 

Haftalık 500mg testo enant ile serbest testonun ne kadar olması gerekiyor? Bolde diye testo mu itelediler acaba bize. Bunları tam anlayamadan memnun kaldım veya kalmadım diyemem. 3 aylık bir antrenman beslenme+spor sürecinde gayet iyi ilerliyorum diyebilirim (kendi bakış açımla belki sizi tatmin etmeyebilir)

@rastlantisal neleri ekleyip çıkarmam gerekiyor abi elimdeki sustanonları da kullanmak istiyorum 

Ya treni ya da decayı çıkarman kafi.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferdikb61    5
rastlantisal, 7 dakika önce yazdı:

Ya treni ya da decayı çıkarman kafi.

Sustanonlar bittikten sonra enant. mı devam edeyim yoksa kür boyunca sustanon mu gideyim abi asıl kararsızlığım orda. Deca veya tren yerine Primabolon kullanmak mantıklı olur mu?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.380
Ferdikb61, 9 dakika önce yazdı:

Sustanonlar bittikten sonra enant. mı devam edeyim yoksa kür boyunca sustanon mu gideyim abi asıl kararsızlığım orda. Deca veya tren yerine Primabolon kullanmak mantıklı olur mu?

Deca tren nor19 ailesinden primo DHT ailesinden. Ben olsam kontrolü daha kolay olan primoyu tercih ederim. Deca kullanacaksanda npp öneririm. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.389
Ferdikb61, 15 dakika önce yazdı:

Deca bitince sustanon devam edebilirsin. Kürü bitirmeye karar verdiğin son 6 hafta enhantate geçersin. Primalonon her şekilde etki olarak deca veya trenden düşük ama daha güvenli bir ilaçtır. Çok da klasik bir kürdür :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.