Jump to content

• Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

gymibo

Daha önce girilmiş ilaçla verim alınır mı? diğer kür için tercihler

Önerilen İletiler

gymibo    137

Merhabalar hocalarım herkese sağlıklı günler diliyorum. Bu konu hakkinda kafamda soru işaretleri var eminim başka arkadaşları da aydınlatacak bir konu olacaktır. Soru şu; Geçen yıl temmuz ayından beri kürdeyim yaklasık 3 hafta sonra bitirmeyi planlıyorum.

Pct yapıp 2 ay kadar vucudumu dinlendirecegim ardindan kan tahliline gore yeniden baslayacagim. Bu kürde 500 mg testo, 450 mg boldenon aralarda bi yerde 150 mg tren enant kullandım.

Pctden sonra yeniden boldenon kullanimi nasil olur? ayni dozajda verim alinir mi yoksa 600-650 lere cikmam gerekir mi? deca kullanmak istemiyorum, tren gece uyutmadi terlemekten kaldi ki mersinde yasiyorum yaz geliyor bu sebepten kullanmak istemiyorum. Diger kur icin aklima sadece only testo geliyor.

Onerebileceginiz bir ilac kombinasyonu var mi? veya dedigim gibi ayni ilacla yine verim alabilir miyim? tesekkurler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Askabar    999
gymibo, 34 dakika önce yazdı:

Merhabalar hocalarım herkese sağlıklı günler diliyorum. Bu konu hakkinda kafamda soru işaretleri var eminim başka arkadaşları da aydınlatacak bir konu olacaktır. Soru şu; Geçen yıl temmuz ayından beri kürdeyim yaklasık 3 hafta sonra bitirmeyi planlıyorum.

Pct yapıp 2 ay kadar vucudumu dinlendirecegim ardindan kan tahliline gore yeniden baslayacagim. Bu kürde 500 mg testo, 450 mg boldenon aralarda bi yerde 150 mg tren enant kullandım.

Pctden sonra yeniden boldenon kullanimi nasil olur? ayni dozajda verim alinir mi yoksa 600-650 lere cikmam gerekir mi? deca kullanmak istemiyorum, tren gece uyutmadi terlemekten kaldi ki mersinde yasiyorum yaz geliyor bu sebepten kullanmak istemiyorum. Diger kur icin aklima sadece only testo geliyor.

Onerebileceginiz bir ilac kombinasyonu var mi? veya dedigim gibi ayni ilacla yine verim alabilir miyim? tesekkurler.

Reis zaten hep topl 6-7 farklı ilaç var. Olimpia daki yarışmacılar bile hala bolde kullanıyor. Sadece bir yerden sınra (tahmin ettiğinden daha uzun süre ) doz artırmak gerekiyor. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.470
gymibo, 32 dakika önce yazdı:

Abi kilox15 mg=androjen+anabolik bu senin planlamanda maks değer olmalı. Başlangıçta 7.5 mg ile baslarsın örnek olarak 100 kilo orta yağlı bir bireyde.

300 test 300 rimo 150 npp kürün başlangıcı

600 test 600 rimo 300 npp kür bitişi. 

Bu şekilde 4 5 haftada bir minimal artış yaparak 20 hafta kadar kür yapabilirsin.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gymibo    137
otopsicikedi, 32 dakika önce yazdı:

Abi kilox15 mg=androjen+anabolik bu senin planlamanda maks değer olmalı. Başlangıçta 7.5 mg ile baslarsın örnek olarak 100 kilo orta yağlı bir bireyde.

Bu şekilde 4 5 haftada bir minimal artış yaparak 20 hafta kadar kür yapabilirsin.

Kanka npp deca gozumu korkutuyor malum sebeplerden, neyden korkarsan basina gelir hesabi :) rimo da malum bulunamiyor stok yapmam lazim hem pahali hem cok uzun ugras lazim. Mg hesabini dikkate alacagim.

Askabar, 37 dakika önce yazdı:

Reis zaten hep topl 6-7 farklı ilaç var. Olimpia daki yarışmacılar bile hala bolde kullanıyor. Sadece bir yerden sınra (tahmin ettiğinden daha uzun süre ) doz artırmak gerekiyor. 

Hocam bu yorum icin tesekkur ederim bolde devam o halde yada testo + peptid ilede ilerleyebilirim

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
gymibo, 43 dakika önce yazdı:

Kanka npp deca gozumu korkutuyor malum sebeplerden, neyden korkarsan basina gelir hesabi :) rimo da malum bulunamiyor stok yapmam lazim hem pahali hem cok uzun ugras lazim. Mg hesabini dikkate alacagim.

Hocam bu yorum icin tesekkur ederim bolde devam o halde yada testo + peptid ilede ilerleyebilirim

Primoyu çok seven birisi değilim boldeye zaten tövbeliyim ama primo yerine kesinlikle ıgf tercih ederim vallaha üzücü ama ilaçların arasında bana kalırsa tek bir gerçek var trenbolone ben şunu farkettim kür içerisinde vücuda yükleme yapmak büyük bir hata bir yerden sonra tıkanıyorsun karaciğer kolesterol tansiyon vesaire güzel ilerliyorsun ama kitliyor bir noktadan sonra, bundan kaynaklı bu saatten sonra 500mg testo + düşük doz anabolizan kullanırım asla 400 500 mg boldeymiş primoymuş almam ne yaparım 140mg tren 20 hafta 200npp 15 hafta ilaçları kestim kan tahlillerim düzeldi 8 hafta 50mcg ıgf1 gibi gibi giderim  

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    999
gymibo, Bir saat önce yazdı:

Bence Peptid işine hiç girme o baya ileri seviye. Yanına düşük doz deca ekle daha verimli olur 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gymibo    137
galicik, 48 dakika önce yazdı:

Primoyu çok seven birisi değilim boldeye zaten tövbeliyim ama primo yerine kesinlikle ıgf tercih ederim vallaha üzücü ama ilaçların arasında bana kalırsa tek bir gerçek var trenbolone ben şunu farkettim kür içerisinde vücuda yükleme yapmak büyük bir hata bir yerden sonra tıkanıyorsun karaciğer kolesterol tansiyon vesaire güzel ilerliyorsun ama kitliyor bir noktadan sonra, bundan kaynaklı bu saatten sonra 500mg testo + düşük doz anabolizan kullanırım asla 400 500 mg boldeymiş primoymuş almam ne yaparım 140mg tren 20 hafta 200npp 15 hafta ilaçları kestim kan tahlillerim düzeldi 8 hafta 50mcg ıgf1 gibi gibi giderim  

Bu kadar uzun sure nor19 da kalmak ciddi tehlike degil mi hocam

Askabar, 25 dakika önce yazdı:

Bence Peptid işine hiç girme o baya ileri seviye. Yanına düşük doz deca ekle daha verimli olur 

Yani kafamda sadece igf var buradan temin etmek istedigim. Bide deca icin su tutuyor kur sonunda kazanc kalmiyor diyorlar evet kisiden kisiye degisir ama bir bolde kadar kalici yorumu duymadim. Tecrubeniz var mi hocam artilari eksileri nelerdir

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
gymibo, 11 dakika önce yazdı:

Bu kadar uzun sure nor19 da kalmak ciddi tehlike degil mi hocam

Yani kafamda sadece igf var buradan temin etmek istedigim. Bide deca icin su tutuyor kur sonunda kazanc kalmiyor diyorlar evet kisiden kisiye degisir ama bir bolde kadar kalici yorumu duymadim. Tecrubeniz var mi hocam artilari eksileri nelerdir

Dostum aynı kapıya çıkıyoruz yine dozajlama düşük doz kalınır diye düşünüyorum bi 500 bolde girdik çekmediğimiz kalmadı tansiyon basınç kolesterol sivilce.. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gymibo    137
galicik, 5 dakika önce yazdı:

Dostum aynı kapıya çıkıyoruz yine dozajlama düşük doz kalınır diye düşünüyorum bi 500 bolde girdik çekmediğimiz kalmadı tansiyon basınç kolesterol sivilce.. 

Bu bolde sadece bana yaradi galiba😂😂 35 hafta falan kaldim sanirim herhangi bir sorun yasamadim onumde iki secenek var ya bolde ya deca

tarihinde gymibo tarafından düzenlendi
dd
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
gymibo, 9 dakika önce yazdı:

Bu bolde sadece bana yaradi galiba😂😂 35 hafta falan kaldim sanirim herhangi bir sorun yasamadim onumde iki secenek var ya bolde ya deca

Sorma vallaha sana harbiden yaradı değişimin olsun tahlillerin olsun 30 hafta kullandın kan tahlillerin benim 14. haftadan iyiydi beni çok yordu 

• Üzgün 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gymibo    137
galicik, 9 dakika önce yazdı:

Sorma vallaha sana harbiden yaradı değişimin olsun tahlillerin olsun 30 hafta kullandın kan tahlillerin benim 14. haftadan iyiydi beni çok yordu 

Yine forumda gormustum bagirsakla alakali biraktiktan bir sure sonra ortaya cikan bir rahatsizlik varmis bolde kaynakli beni suanlik tek tedirgin eden nokta o hocam

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mokarper    15
otopsicikedi, 3 saat önce yazdı:

bu dozajlar nedir? Chris bumstead bile 500 mg testosteronu geçmediğini söylüyor...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
mokarper, 48 dakika önce yazdı:

bu dozajlar nedir? Chris bumstead bile 500 mg testosteronu geçmediğini söylüyor...

xD aynen hatta natural o adam 

gymibo, Bir saat önce yazdı:

Yine forumda gormustum bagirsakla alakali biraktiktan bir sure sonra ortaya cikan bir rahatsizlik varmis bolde kaynakli beni suanlik tek tedirgin eden nokta o hocam

Bide bu mu çıktı umarım başımıza gelmez 

• ahahaha 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gymibo    137
mokarper, 20 dakika önce yazdı:

Hocam belki de dogru soyluyordur bilemeyiz ama dunyanin en klas yarismasinda defalarca birinci olan adamin 500 mg testo kullandigi pek inandirici gelmiyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Larues    235
mokarper, 18 dakika önce yazdı:

Aynen kesin 500 dur🤣 eminim ki flakon flakon insülin vurup su gibi dnp iciyolardir o kütleleri minimal dozlarla tutman imkansız mens fizik gibi sikletteki yariscilar bile bizim cesaret edemediğimiz şeyleri yapıyor classic ve openi sen düşün 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gymibo    137
galicik, 7 dakika önce yazdı:

Tepkine kahkaha attim helal et😅😅

• ahahaha 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Larues    235
galicik, 7 dakika önce yazdı:

Sanırım irritabl bağırsak sendromu deniyor bende de var ondan. Stres durumunda ve yağlı yiyecekte tetiklenip ishal kabızlık iştahsızlık yapıyor aniden iştah sciyor vs eger ki başına gelirse kefir icmen ve kardiyo yapmak çözüm. Takviye olarakta balik yağı ve c vitamini alırsan hafifler aklında olsun 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
Larues, 5 dakika önce yazdı:

Sanırım irritabl bağırsak sendromu deniyor bende de var ondan. Stres durumunda ve yağlı yiyecekte tetiklenip ishal kabızlık iştahsızlık yapıyor aniden iştah sciyor vs eger ki başına gelirse kefir icmen ve kardiyo yapmak çözüm. Takviye olarakta balik yağı ve c vitamini alırsan hafifler aklında olsun 

eyw brom umarım başıma gelmezde not aldım teşekkür ederim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mokarper    15
Larues, 18 dakika önce yazdı:

Aynen kesin 500 dur🤣 eminim ki flakon flakon insülin vurup su gibi dnp iciyolardir o kütleleri minimal dozlarla tutman imkansız mens fizik gibi sikletteki yariscilar bile bizim cesaret edemediğimiz şeyleri yapıyor classic ve openi sen düşün 

adamlar sizin gibi boş ilaç kullanmıyor ki bro :) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gymibo    137
mokarper, 16 dakika önce yazdı:

adamlar sizin gibi boş ilaç kullanmıyor ki bro :) 

Hocam 500 sustanon kullanan adamlar bos mu kullaniyor yani eczaneden alinanlar

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mokarper    15
gymibo, 23 dakika önce yazdı:

Hocam bu iş sadece testosteronla da bitmiyor ki. 4-5 çeşit dolu ilaç kombine ediliyor. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mokarper    15
gymibo, 24 dakika önce yazdı:

internette araştırma yapıp rich piananın kürünü bile bulabilirsiniz. Bizim boş ilaç kullanan arkadaşlarımızın çoğundan daha düşük dozla gitmiş :D 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
mokarper, 14 saat önce yazdı:

Hocam bu iş sadece testosteronla da bitmiyor ki. 4-5 çeşit dolu ilaç kombine ediliyor. 

Dur dur brom eğlence çıktı gece gece ahahahah kanka sen ne anlatıyorsun xD adamlar of season da 2-2.5kg pirinç yiyor sadece bunu geçtim isim vermek yasak çok basit ortalama tanınan 90kg hard yarışan x isimli kişi bile of seasonlarında türkiyede bu adam 1.5kg pirinç alıyor bu pirinci alan tüketen adam ne seviyede insülin ne seviyede gh alıyordur otur sen hesapla, adamlar of seasonda +20-30kg size ile ortalıkta geziyor sence bu adamlar 500 testo mu alıyor ? birde kalkmış adamlar sizin gibi boş ilaç kullanmıyor ki  xD 

-kanka adamda iyi sırt var ha

-heee kesin ilaçlıdır iğneyi bassam bende öyle olurum 500 testo is god lvl xD 

Bu arada rich piana bizim 10 haftada kullandığımız flakonu tek enjektöre çeken aynı zamanda oral steroid bağımlısı bir adamdı... 

çok eski bir fotoğrafı türkiyede bu size da hala bir sporcumuz mevcut değil diye biliyorum eski bir fotoğrafı ... Evet Türkiyede ki çoğu sporcunun kullandığı dozlardan daha düşük dozda gitti... Hayal dünyanızdan çıkın kendi gözlerimle yarışma yapan dostlarımın kullandığı ilaçları dozları gördüm ve bu kişi risk almayı seven bir kişi bile değildi enjeksiyonlarını yapıyordum hayal edemeyeceğin acılar çekiyorlar bize göre bir hayli riskler alıyorlar öyle 500 testo 200 primo ile bu instaboylar gibi  yarışmacılar gibi fizik hayali kurmayın bu forumdan 1000 kişiden belki genetik şanslı 2kişi ancak bunu yapabilir en güzel örneği @Vural2 başka henüz göremedim... Türkiyede bizim gibi boş ilaç xD neyse inan bana çok ciddi bu işin hakkını vererek abd standartında ilaçları temin ederek podyum yapan durumu iyi sporcularımızda var her neyse.. 

sana rich piananın kendi ağzından bir kesit;

Piana offered advice on how to use steroids for those he said were going to use them anyway.[13] He said that when he was competing at the national level, he was taking 20 international units per day of Serostim, a synthetic form of human growth hormone, which would cost about $8,000 per month at ordinary prescription prices (although he was sometimes getting it for free or for about $2,000 through connections with people who had prescriptions for it to fight HIV infection).[13]

....... 

Rich Piana had an impressive physique. : r/bodybuilding

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.682

O 500 testo işin sadece testo kısmı arkadaşlar. Bu adamlar testosteronu bizim gibi anabolik etkisinden dolayı kullanmıyorlar. Koruyucu olarak kullanıyorlar :)

O yüzden 500 testo olayı bize sadece kullandığı hormonel koruyucuyu anlatmış oluyor. Ne kullandığı anabolikler ne de diğer hormonlar hakkında bilgi veya fikir veriyor. Çok takılmayın. 

gymibo, 11 saat önce yazdı:

Only testo ile başlarsın. Tıkandığın yerde testosteron dozunu artırmak yerine anabolik eklersin.

Misalen 250 testosteron ile başladın ve bir yerde vücut doydu. Orada 500e çıkmak yerine 200 tren eklersin ve misalen 8 hafta daha gidersin. Trenle işin bittiğinde yine testo dozu artırmadan 300 rimabolon ekler 16 hafta daha gidersin. Only testo ile vücudunu 4-8 hafta dinlendirirsin. Sonra hedefine göre yine anabolik eklemesi yaparsın. Nihayetinde 6 hafta only testo ile kürü bitirir PCT başlatırsın.

Yani testosteronu hafif protein sentez artırıcı olarak kullanırsın. Hormonel koruyucu olarak kullanırsın ve anaboliklerin etkisi ile devam edersin. Vücudunu da yormamış olursun.

• Beğen 2
  • Vayyyy!! 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    825

Hocam Cbum'ın videosunu izledim bahsettiğiniz gibi off sezonda sadece  500 mg testo kullandığını söyledi koçu( ne kadar inandırıcı size kalmış). On cycle'da ne kadar ne kullandığını özellikle söylemiyor örnek olmamak için 🖐🏻

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.