Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Önerilen İletiler

Hocalarım abilerim saygılar iyi akşamlar.Bütçe konusunda çok çok rahat olmamak kaydıyla aldığım eski markaların ilaçlarının veyron m.y.o evogen gibi markaların hepsinden winstrol boldenon testesteron trenbolon clenbuterol gibi definasyon ve bulk süreci geçirmiş fakat yaptığım kan testlerinde bile testesteron seviyeleri çok düşük çıktı diğer ilaçların da etkilerini hiç alamadım Bunun sonucunda eczane kürüne dönmeyi düşünüyorum haftada 4 ampül sustanon vurarak diğer eczane ilaçları ile beraber veya zphc pharma değer mi yorumlarınızı bekliyorum 16 hafta kadar kür yapıcam şuan kütle temiz

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Testocu    141

Haftada 2 sustanon yeterli çok daha ileri gider isen yanına 300 primo yeter gibi 

tarihinde Testocu tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
scorocco    113

Haftalık 4 sustanon fazla değilmi ?

spor geçmişiniz kür geçmişiniz nedir ? 
Eczane en güveniliri tabiki yanına 200-300 rimo güzel olabilir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

4 dememin sebebi içindeki esterlerden kaynaklı 4 ester ve 2 tanesi 2 gün içinde etkisi azalacak zaten 250 mg olan bir ilaç ne kadar yeterli gelenilir 2 ester çıktığında elimize 100-150 mg testo kalıyor 2 defa vursam 300 test e vurduğumda 500 olarak alıyorum 3. Kürüm olucak

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Preworkout    104

haftalık 1 gr testo wow.Senin mantıkta şöyle ciddi bir hata var,okey bazı esterler 2 gün tutunuyor doğru ama 1 ay tutunanda var onu da hesaba kat.Sustanon güçlü ilaç ve orjinal 1k çılgın rakam çünkü underdose ürün değil.Vücudünü çok yıpratırsın 3 günde 1 kere 1 flakon gayet yeterli benim fikrimce.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
benneyaptımmdd, 18 dakika önce yazdı:

4 dememin sebebi içindeki esterlerden kaynaklı 4 ester ve 2 tanesi 2 gün içinde etkisi azalacak zaten 250 mg olan bir ilaç ne kadar yeterli gelenilir 2 ester çıktığında elimize 100-150 mg testo kalıyor 2 defa vursam 300 test e vurduğumda 500 olarak alıyorum 3. Kürüm olucak

Sustanonda ester ağırlıklarını çıktığında 186 mg testo kalıyor. prospektüste bakabilirsin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762

vur 1gr testo sonra nickin gibi dolaşırsın ortalıkta benneyaptımmmm 

• Beğen 1
  • ahahaha 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Larues    235
galicik, 2 saat önce yazdı:

vur 1gr testo sonra nickin gibi dolaşırsın ortalıkta benneyaptımmmm 

1 gr testo hadi merdivrnalti olsa eyv da sustanon %100 orijinal aga sakat bırakır valla 🤣

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
klorsex    1

1000mg alan tanıdıklarım oldu 2 günde bir vuranlar vb. Ama tecrüben yoksa gereksiz bir rakam. 500 sustanon 300-400 rima ile çok sağlam olur diye düşünüyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gokalaf    134

bende yakın zamanda 1g testo denemeyi düşünüyorum. Evogen çalışmamış sende ama deca ve boldesini kullandım bolde 3. enj de sivilce yaptı deca da deca dick yaptı bıraktım. ilaçlar çalısıyordu. Ama en iyisi yine sustanon diye düşünüyorum, dikkat et enjeksiyon inanılmaz ağrılı geçiyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    915
gokalaf, 26 dakika önce yazdı:

bende yakın zamanda 1g testo denemeyi düşünüyorum. Evogen çalışmamış sende ama deca ve boldesini kullandım bolde 3. enj de sivilce yaptı deca da deca dick yaptı bıraktım. ilaçlar çalısıyordu. Ama en iyisi yine sustanon diye düşünüyorum, dikkat et enjeksiyon inanılmaz ağrılı geçiyor.

Gram Testo ne reis 120 kilo podyum mu yapıyorsun. Çok ilaç çok kas demek değil anlayın artık. Vücudun bugün max 450-500 ünü kullanacak gerisi olduğu gibi yan etki yapacak. 1.5 yıldır kür yapan biriyim asla 500 ü geçmiyorum. Geçmekte çok saçma tr de 500 Testo ile kas koyamayacak sporcu sayısı bir elin parmak sayısını geçmez. Hele ki gram sustanon. Vücuda vereceğin travma benim gözümü korkuttu 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Larues    235
Askabar, 15 saat önce yazdı:

Gram Testo ne reis 120 kilo podyum mu yapıyorsun. Çok ilaç çok kas demek değil anlayın artık. Vücudun bugün max 450-500 ünü kullanacak gerisi olduğu gibi yan etki yapacak. 1.5 yıldır kür yapan biriyim asla 500 ü geçmiyorum. Geçmekte çok saçma tr de 500 Testo ile kas koyamayacak sporcu sayısı bir elin parmak sayısını geçmez. Hele ki gram sustanon. Vücuda vereceğin travma benim gözümü korkuttu 

Asıl olay gh insülin istersen 2g vur. Her geçen gün sporcular ölüme koşuyor ama hayırlısı diyelim bakalım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    915
Larues, 9 saat önce yazdı:

Asıl olay gh insülin istersen 2g vur. Her geçen gün sporcular ölüme koşuyor ama hayırlısı diyelim bakalım

Kesinlikle bir yerden sonra gh devreye girmesi gerekiyor. Gh den bir süre sonrada gh yanına insülin eklenmesi gerekiyor. Yoksa sadece anabolik ajanlarla bir yere kadar büyüme oluyor 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gokalaf    134

-Eczane kürü.

tarihinde gokalaf tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Sparta34
      Arkadaşlar selam, nasılsınız?
      Definasyondayım bi süredir ve uzun bi zaman bulk yapamayacağım yaparsam da çok ağır değil ufak 2-3 aylık şeklinde. Elimde sp nin boldeleri var zamanında stok yapmıştım. Tren ace ile kombini nasıl olur deneyimleyen var mı?
      Form şuan şu şekilde. Teşekkürler şimdiden

• Yazan: BGslayer
      Merhaba arkadaşlar,
      Bu gün size 12 Haftalık Npp Sustanon Rimobolan kürümün son evresine kadar gelişimimi anlatacağım size de keyifli okumalar...
      1-6 Hafta arası:
      Sustanon 500 Mg Rimobolan 300 Mg Npp 300 Mg 6-12 Hafta:
      Sustanon 750 Mg Rimobolan 450 Mg Npp 450 Mg Koruyucu olarak:
      Nac 600 Omega 3/6 Milkthistle Kullandım 1-6 hafta arası -Bilek Güreşi sporcusu olarak- oldukça güzel bir güç kazanımı elde ettim ve Npp'nin en güzel yan etkisi olan eklem ve tendonları güçlendirmesini iliklerime kadar yaşadım, 6-12 haftalar arasında ani bir 5 kiloluk sıçramam oldu ve güç artışı neredeyse durdu diyebilirim -12. Haftayı saymazsak- Ancak sulu bir görüntüden çok yapılı bir görüntüye eriştim açıkçası bu mutlu ediyor.
      Testo değerlerim eski oranlarına dönünce pct yapmaya başlayacağım, okuduğununuz için sağ olun. İyi forumlar
    • Yazan: roonies328
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      Elimde İran deca var ama her ampulde 25mg var sizce minimum haftalık kaç mg kullana bilirim?
      Şuan sadece 500 mg testosteron kullanıyorum yanına decayı eklemek istiyorum. Deca 50 mg eklesem çok mu düşük kalır? Çünkü çok bilgili değilim dozaj konusunda. Mazur görün  Kontrollü ilerlemek istiyorum ve vücudumun vereceği tepkiye göre ilerlemek istiyorum. Tüm cevaplar için teşekkürler.
    • Yazan: ugurrgennc
      Selamlar arkadaşlar,
      Deca da hem libido sorunu hem de kontrol zorluğu oluşturduğu için kürümde deca yerine npp kullanacağım.
      Npp de deca gibi libido sorunu yapar mı?
    • Yazan: bselim
      Arkadaşlar selamlar,
      Şimdi üstatlar genel olarak gördüğüm kadarıyla çok önermiyorlar ama ben TRT dozlarında yani 2 haftada veya 3 haftada bir olacak şekilde hafif bir sustanon kürü yapmak istiyorum primabolan ile birlikte.
      E2 sınır değerden biraz yüksek Total Testo ise 3.30 civarı çıktı, kolesterol 207 seviyelerinde ve kiloluyum, buradaki amacım hem testoyu arttırıp biraz daha motive bir şekilde kendimi salona atabilmek hem de normalden bi %20-30 daha hızlı kilo verip kas yaparak metabolizmayı bir nebze hızlandırmak, sizler neler düşünürsünüz?

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.