Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

baransoprano

Ilk kür tavsiyesi

Önerilen İletiler

Selamlar,

12-14 haftalık bir kür yapmak istiyorum. amacım yağ yakmak ancak yağ yakım kürlerinin kalp ritmine olan etkisi çok daha ağır galiba. büyüklük olarak halimden memnunum 21 yaş 91 boy 102 kiloyum tek beğenmediğim kısım bel ve karın çevresi. omuz sırt göğüs bacak büyüklük olarak iyi ancak karın çevrem hoşuma gitmiyor. kür olsun supplement olsun genel önerileriniz nedir. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ben şu an DNP+sustanon gidiyorum,  dnp en tehlikeli ilaçtır ama yağ yakımında her ilaca fark atar. Hata payın çok az ve vücudun ters tepki verirse, 1 tablet fazla alırsan vs. ölürsün. Hastaneye gitsen de kurtaramazlar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
BİLGE MADAM SEYİS, 2 dakika önce yazdı:

Ben şu an DNP+sustanon gidiyorum,  dnp en tehlikeli ilaçtır ama yağ yakımında her ilaca fark atar. Hata payın çok az ve vücudun ters tepki verirse, 1 tablet fazla alırsan vs. ölürsün. Hastaneye gitsen de kurtaramazlar.

dnp dinamit diye geçen madde miydi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
baransoprano, 4 dakika önce yazdı:

2,4 dinitrophenol. Dinamit yapımında da kullanılıyor. Çeşitli sektörlerde kullanılan bir kimyasal.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.536
BİLGE MADAM SEYİS, Bir saat önce yazdı:

Eee yani ? 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
BİLGE MADAM SEYİS, 6 dakika önce yazdı:

2,4 dinitrophenol. Dinamit yapımında da kullanılıyor. Çeşitli sektörlerde kullanılan bir kimyasal.

dnp tehlikeliymiş doz aşmam ancak yinede  riske değmez. Amacım min zarar görmek.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
IMJOLLNIRR    31

İlk kür önerisi bana kalırsa 

300-400 mg Test e veya Cypionat 

yanına 300 mg Primobolan 

tablet kullanımına ilk kür için karşıyım 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm, 38 dakika önce yazdı:

Eee yani ? 

hocam senin tavsiyen varmı

IMJOLLNIRR, 35 dakika önce yazdı:

İlk kür önerisi bana kalırsa 

300-400 mg Test e veya Cypionat 

yanına 300 mg Primobolan 

tablet kullanımına ilk kür için karşıyım 

neden karşısın hocam

turianabol + testo nasıl

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762

Ben yerinde olsam 2 türlü hamle yaparım ya çok iyi araştırır aromatizanları öğrenir, yaşadığım şehirde nerede kan tahlili yaptırılır, devlet hastanesindeki doktorlar nasıl, enjeksiyonumu yapabilecek sağlık kabini gibi yerler var mı gibi soruların cevaplarını öğrenir bütçem var ise genetik olarak saçım dökülmeye yatkın değil ise testo enant + 200 primo ile 20-24 haftalık bir planlama yaparım clean beslenir he yağ yakar hem size koyarım. Bir diğer seçenek diğer işler ile uğraşacak vaktim yok hormon dengemi bozmak istemiyorum size ım bana yeter yağ yakayım yeter diyorsan hgh fragment + yohimbine kullanırım tecrübem var ise son haftalara efedrin ki sana önermem bunu 8 hafta olacak şekilde kürüme girerim pct derdim olmaz enjeksiyon derdim olmaz kan tahlili derdim olmaz ereksiyon derdim olmaz da olmaz 2 seçenek çıkar benden sana, winstrol clen vesaire asla yanına yaklaşma gereksiz.. Bütçen yoktur only testo ile enant ile temiz beslenerek uzun soluklu haftada tek enjeksiyon ağrısız sızısız bir kür planlamasına da gidebilirsin sağlıklı sporlar. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
klorsex    1
BİLGE MADAM SEYİS, 55 dakika önce yazdı:

dinitrofenol nerden buldun acaba dost? Mazeret gibi insanların aklına boş boş şeyler sokma sustanon dnp nasıl bir saçmalık her neyse iyi uçuşlar

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik, 52 dakika önce yazdı:

Ben yerinde olsam 2 türlü hamle yaparım ya çok iyi araştırır aromatizanları öğrenir, yaşadığım şehirde nerede kan tahlili yaptırılır, devlet hastanesindeki doktorlar nasıl, enjeksiyonumu yapabilecek sağlık kabini gibi yerler var mı gibi soruların cevaplarını öğrenir bütçem var ise genetik olarak saçım dökülmeye yatkın değil ise testo enant + 200 primo ile 20-24 haftalık bir planlama yaparım clean beslenir he yağ yakar hem size koyarım. Bir diğer seçenek diğer işler ile uğraşacak vaktim yok hormon dengemi bozmak istemiyorum size ım bana yeter yağ yakayım yeter diyorsan hgh fragment + yohimbine kullanırım tecrübem var ise son haftalara efedrin ki sana önermem bunu 8 hafta olacak şekilde kürüme girerim pct derdim olmaz enjeksiyon derdim olmaz kan tahlili derdim olmaz ereksiyon derdim olmaz da olmaz 2 seçenek çıkar benden sana, winstrol clen vesaire asla yanına yaklaşma gereksiz.. Bütçen yoktur only testo ile enant ile temiz beslenerek uzun soluklu haftada tek enjeksiyon ağrısız sızısız bir kür planlamasına da gidebilirsin sağlıklı sporlar. 

hocam hgh fragment + yohimbine seçeneği aklıma yattı. çünkü cidden sizeım okay sadece karın bölgesinden rahatsızım 95-97 kilo bandında oraları eritebilirsem ne mutlu bana. BU seçeneği araştırayım nereden temin ederim vs yardımcı olursan sevinirim. Hgh fragment kapsül formunda mı

tarihinde baransoprano tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
baransoprano, 19 dakika önce yazdı:

hocam hgh fragment + yohimbine seçeneği aklıma yattı. çünkü cidden sizeım okay sadece karın bölgesinden rahatsızım 95-97 kilo bandında oraları eritebilirsem ne mutlu bana. BU seçeneği araştırayım nereden temin ederim vs yardımcı olursan sevinirim. Hgh fragment kapsül formunda mı

Dostum fragment peptid insülin iğnesi ile karından vuruyorsun inan bana enjeksiyonu dünyanın en basit ağrısız sızısız enjeksiyonu 3 yaşında ki çocuğa göster o bile kendisine uygular, yohimbine oral olarak alıyorsun tedarik için ise burak hocamızı öneririm özellikle bu 2 ilaçla kendisi zaten seni bilgilendirecektir alttaki wp butonuna tıklayarak destek alabilirsin. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik, 6 saat önce yazdı:

Dostum fragment peptid insülin iğnesi ile karından vuruyorsun inan bana enjeksiyonu dünyanın en basit ağrısız sızısız enjeksiyonu 3 yaşında ki çocuğa göster o bile kendisine uygular, yohimbine oral olarak alıyorsun tedarik için ise burak hocamızı öneririm özellikle bu 2 ilaçla kendisi zaten seni bilgilendirecektir alttaki wp butonuna tıklayarak destek alabilirsin. 

anladım hocam aklıma yattı valla çok sağ ol

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
turboakif    69

Dostum kürden önce diyete ihtiyacın var. Bu diyete sadık kalırsan zaten kilo verirsin.

Şimdi sana yapman gerekenleri yazıyorum.

Bu 3 günlük 1 liste uzman bir diyetisyen tarafından hazırlandı. İllaki orada yazanları yemek zorunda değilsin eşdeğer şeyleri yiyebilirsin mesela portakal yerine elma veya mandalina. ;) 

Kilo vermek için önceliğin açlık olmalı ve diyete sadık olmalısın,  Mümkünse sabah Açık havada aç karna yürüyüş yaparsan daha hızlı sonuç alırsın. 

Diyeti hallettik, şimdi nasıl antreman yapacaksın.

Ağırlık çalışmana gerek yok, spor salonunda crosfit hareketleri vb deli dana gibi sağa sola koşmanada gerek yok. 

Epliktik 10 dk (Direnç En düşük seviye) 

Bisiklet 10 dk (Direnç En düşük seviye)

Koşu bandı 40 dk 4.5 km %7 eğim.

Bunlar sana haftada 1 kilo verdirecek, Başlangıçta 2 kilo da verebilirsin 1,5 kilosu su olacaktır. Yağ torbaları içerisinde su ile birlikte depolanırlar. Bu benim şuan yaptığım diyet hazirana kadar böyle devam edicem. Umarım senin de işine yarar.

1 gün.png 2 gün.png 3 gün.png

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
turboakif, 11 saat önce yazdı:

Dostum kürden önce diyete ihtiyacın var. Bu diyete sadık kalırsan zaten kilo verirsin.

Bu 3 günlük 1 liste uzman bir diyetisyen tarafından hazırlandı. İllaki orada yazanları yemek zorunda değilsin eşdeğer şeyleri yiyebilirsin mesela portakal yerine elma veya mandalina. ;) 

Kilo vermek için önceliğin açlık olmalı ve diyete sadık olmalısın,  Mümkünse sabah Açık havada aç karna yürüyüş yaparsan daha hızlı sonuç alırsın. 

Ağırlık çalışmana gerek yok, spor salonunda crosfit hareketleri vb deli dana gibi sağa sola koşmanada gerek yok. 

Bunlar sana haftada 1 kilo verdirecek, Başlangıçta 2 kilo da verebilirsin 1,5 kilosu su olacaktır. Yağ torbaları içerisinde su ile birlikte depolanırlar. Bu benim şuan yaptığım diyet hazirana kadar böyle devam edicem. Umarım senin de işine yarar.

Hocam bu nasıl diyet toplasan 50 gr protein yok günlük öğünlerde. Ağırlık çalışması olmadanda olmaz bana göre kardiyo yapmam ağırlık çalışmalarımı süpersetli yaparım. Bu kas kütlesini kolay inşa etmedim öyle riske atamam . Kilo vermek kolay benim için. İsteğim kas kaybını min tutarak yağ yakımını sağlamak bunu uzun süreli sağlayamıyorum. Yoksa 1 haftada 4-5 kilo veririm ama su ama yağ. Yine de sağ ol.

Hocam bu arada günlük ort 4000 kcaldan fazla yakıyorum klasik diyet listeleri bana gelmez

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
turboakif    69
baransoprano, 22 dakika önce yazdı:

Hocam bu nasıl diyet toplasan 50 gr protein yok günlük öğünlerde. Ağırlık çalışması olmadanda olmaz bana göre kardiyo yapmam ağırlık çalışmalarımı süpersetli yaparım. Bu kas kütlesini kolay inşa etmedim öyle riske atamam . Kilo vermek kolay benim için. İsteğim kas kaybını min tutarak yağ yakımını sağlamak bunu uzun süreli sağlayamıyorum. Yoksa 1 haftada 4-5 kilo veririm ama su ama yağ. Yine de sağ ol.

Kas kaybetmekten kastın nedir? Et dokusunun yok olması azalması söz konusu değil, su atarsın glikojen depolarına bağlı olarak, kasların 1 cm küçülür. Yağları yaktıktan 2 şinav çek pump olur yine eski haline gelir :) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
turboakif, 11 saat önce yazdı:

Kanka bunu evde oturan örgü ören ev kadınları gayet iyi uygularda xD bize gelmez üzgünüm 

• ahahaha 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
turboakif, Bir saat önce yazdı:

Kas kaybetmekten kastın nedir? Et dokusunun yok olması azalması söz konusu değil, su atarsın glikojen depolarına bağlı olarak, kasların 1 cm küçülür. Yağları yaktıktan 2 şinav çek pump olur yine eski haline gelir :) 

Bak şimdi depolar zaten boş olacak onu geçtim 100 kilo adamım min 150 gr pr almam lazım sen 50 gr lık liste atıyorsun 😂 okuyorum çalışıylrum spora gidiyorum günde 4-5k kalori harcıyorum nereden baksan. Senin attığını uygulasam ne kas kalır ne yağ hatta 1-2 aya bende kalmam 😂

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
baransoprano, Şimdi yazdı:

Bak şimdi depolar zaten boş olacak onu geçtim 100 kilo adamım min 150 gr pr almam lazım sen 50 gr lık liste atıyorsun 😂 okuyorum çalışıylrum spora gidiyorum günde 4-5k kalori harcıyorum nereden baksan. Senin attığını uygulasam ne kas kalır ne yağ hatta 1-2 aya bende kalmam 😂

Bak bende 100kg yum şuan inceden cut öncesi boşaltma yapıyorum 10 gündür, bugün 200 gr pirinç 1000gram tavuk göğsü kıyma içerisine 30gr galete unu 2 yumurta 1 soğan baharat + 30gr badem aldım sadece adam kalkmış sdfdsdfsf UZMANSSS kibrit kutusu kadar peynir hocam peki ne yemeliyim salatalık sınırsız başka, kabak ye xdddd lan kural basit yemeyeceksin neyse şimdi beslenme UZmanlarımıza sallamayalım gece gece bazen kahkaha atıyorum ya 

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    929
baransoprano, 15 saat önce yazdı:

Dnp ye nereden ulaştın. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
IMJOLLNIRR    31
baransoprano, 20 saat önce yazdı:

hocam senin tavsiyen varmı

neden karşısın hocam

turianabol + testo nasıl

Tablet kullanımına neden karşıyım anlatayım . Örnek danabol güzel bir E2 döngüsü ile iyi bir su tutturup sana güç verecektir vücuda etki oranı 5-7 oranında bunun yanında yüksek e2 den jino olma ihtimali karaciğer enzimlerinin. Yükselmesi ve arkasından yaşayacağınız sivilcelenme iyi bir verim için 40-50 mg kullanım şart . 

turinabol konusuna gelecek olursak turinabol danaboldem 5-10 kat güçsüz bir ilaç e2 üzerinde cok rol oynamadığı için kullanımı önerilir ama en kötü 80-100 mg Alınmalı sağlam bir etki için. Buda toksit bir etkidir . 

baransoprano, 11 saat önce yazdı:

Totalde 2 yarış yaptım bu kadar saçma bir plan görmedim . Vucud geliştirmeyi bizim insanlarımız zorlaştırıyor . Garip garip diyetler garip garip antrenman teknikleri vs vs 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
EmreK    14

Yukarıda 2. mesajda adı geçen adını yazmak istemediğim madde, bir abimizin ölümüne sebep oldu. Hanımı dul kaldı, anne - babası, hanımı ve kardeşi çok büyük acılar çekti. Kendisine ve ailesine olan saygımdan dolayı ismini yazmak istemedim ancak forum yönetimi isterse yazarım. Kendisi zaten spor camiasında tanınan bir sporcuydu, evet profesyonel bir sporcuydu milli takımda da bulunmuştu, o profesyonelliğine rağmen hastanelik oldu ve ne yazık ki aynı gün ruhunu teslim etti. O zehiri sağlayan kişi / kişiler mahkemelik oldular olay televizyonlara da yansıdı. Lütfen bu zehir ilaç diye tanıtılmasın, başka canlar zarar görmesin.

• Beğen 2
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
qwert    25
baransoprano, 18 saat önce yazdı:

Selamlar,

12-14 haftalık bir kür yapmak istiyorum. amacım yağ yakmak ancak yağ yakım kürlerinin kalp ritmine olan etkisi çok daha ağır galiba. büyüklük olarak halimden memnunum 21 yaş 91 boy 102 kiloyum tek beğenmediğim kısım bel ve karın çevresi. omuz sırt göğüs bacak büyüklük olarak iyi ancak karın çevrem hoşuma gitmiyor. kür olsun supplement olsun genel önerileriniz nedir. 

Sadece only testo gir bende öyle yapıcam hem kas koyar hemde yağ yakımında ciddi fark eder tek başına aç kaldığında bile gücün düşmez hemde az riskli. Yağ oranın kaç 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mahmutaga    35
baransoprano, 19 saat önce yazdı:

Selamlar,

Ben simdi only test e 250 mg ve 50mg t3 yapiyom. Yaklasik bi 15 kg verdim Ama siki bir diyet ve cok cardio yapiyom.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.