Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Halley

Igf kullanıp faydasını gören varmı ?

Önerilen İletiler

Halley    1

İgf kullanımı varsa verim alan tecrübelerini aktara bilir mi kullanım süresi dozajlar ve marka ve gelişim olarak ne sağladı ?  

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Tritren89    16

Merhaba ben  ilk 3  sene önce kullandım çok bir beklentim yoktu ilk önce aldım ürünleri baktığın zaman küçük bir flakon dedim napacak:) sabahları kalkar kalkmaz  vuruyordum dozajını pek hatırlamıyorum ama 50 70 mg arası alıyordum  İlk başlangıçta sabahları kullandım ondan sonra hem sabah hem antrenman sonrası vücudumdaki deri incelmeye başladı  kas kutlem gözle görülür şekilde arttı en iyi kürüm oldu hatta arkadaşlarım ne oluyor senin vücuduna ne kullanıyorsun demeye başladılar vücudumda her gün yeni bir damar keşfediyordu arkadaşlar😅 ve sürekli pump li geziyodum ilk defa kullandım ve ondan sonra da bir daha hiçbir kürümü igf siz yapmadım yag oranın gittikçe düştü acayip definasyon oldum peptitler gerçekten mucize ama orijinal olması şart ve  steroidlerle beraber kullanıldığı zaman daha verimli Max 4  flakon kullandım 

Marka olarak arenis medico ve  magnus kullandım( Bulgar üretimi magnus'tan bahsetmiyorum ama sahte olan piyasadaki dikkatli olun)   şu an zaten Türkiye'de yok getiren kiside daha getirmiyor ilaç satışını bıraktı 

Türkiye'de birkaç marka var 1-2 kişi var orijinal getiren Burak Hoca'dan bilgi almanı tavsiye ederim, piyasa mallarına dikkat et  çoğu yerli   içindepamuk şeker olabilir :)

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
IMJOLLNIRR    31

Sizlere igf hakkında detaylı bilgi vereyim . Ülkemizde maalesef igf konusunda çok bilgili kişiler yok . İgf1-lr3 - İgf1 İgf1-Des - igf1-lr3 Receptör Bunlar Sentetik insan kullanımı için henüz kanıtlanmamış türlerdir Ve Kullanılır verimde alınır . 1 mg için günlük önerilen doz 100 mcg yani 0.1 mgdir ortalama kullanım süresi 2 ay 

Birde  Sentetik olmayan ortalama fiyatı 1500-2 bin Euro olan İncrelex mecasermin vardır . Ürün cidden çok etkili bir ürün olup büyüme eksikliği görülen 5-12 yaş grubu çocuklarda kullanılır . Yanlış kullanımda yetişkin bir bireyde kanser yapma olasılığı çok yüksektir ürün 40 mgdir . Doğru bir planlama ile İncrelex ile yapacağınız vücüdü 2 senede yapamazsınız anaboliklerle İncrelex dozlama günlük 1.3 Mg rakam çok  büyük 

Birde Şuan ülkemizde herkese satılan İnfrajet var İnfrajet kaliteli bir igf değildir sentetiktir ve Rusya fiyatı 400 toptan alımda 280 Euro’ya kadar veriyorlar . Doğru igf vezir eder . 

sentetik igflerde kombin yapacak olsam 

igf - Hexarelin ve Cjc olurdu iyi forumlar 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
proliqht1    147

Igf ve trenbolone var kürümde şuan 7. Haftaya giriyorum inanılmaz bir degism var ama bunu trene mi yoksa igf mi borcluyum bilemiyorum.  Kan şekeri düşüklüğü oluyo sanirim biraz igf kullanınca. 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Halley    1
proliqht1, 56 dakika önce yazdı:

Igf ve trenbolone var kürümde şuan 7. Haftaya giriyorum inanılmaz bir degism var ama bunu trene mi yoksa igf mi borcluyum bilemiyorum.  Kan şekeri düşüklüğü oluyo sanirim biraz igf kullanınca. 

Ne marka kullanıyosun igf ve treni bide dozajlarını öğrenebilir miyim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
proliqht1    147
Halley, Şimdi yazdı:

Ne marka kullanıyosun igf ve treni bide dozajlarını öğrenebilir miyim 

Med pharma igf1 günde 10 iu  ve sp trenbolone acetat haftada 3 ml.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
IMJOLLNIRR    31
proliqht1, 2 saat önce yazdı:

Kan şekeri düşük seviyelerde kullanılır, ancak igf kan şekeri yüksek seviyelerde çalışır. Yani idman sonrası vurulur üzerine hızlı şeker yenir

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    229
proliqht1, 2 saat önce yazdı:

Med pharma igf1 günde 10 iu  ve sp trenbolone acetat haftada 3 ml.

Ne kadar aldın dostum medpharma igf yi

Meditech mi med  pharma dediğin 

tarihinde Tr3n tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
IMJOLLNIRR, 1 saat önce yazdı:

Kan şekeri düşük seviyelerde kullanılır, ancak igf kan şekeri yüksek seviyelerde çalışır. Yani idman sonrası vurulur üzerine hızlı şeker yenir

Aynen idman sonra enjeksiyon arkasına pirinç alımı hatta, rice cream ile daha iyi hissiyat yakalıyorsun 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
turhanoğlu    17

Sormak istediğim birkaç şey var bilgisi olanlar yardımcı olursa sevinirim hocalarım.

Şimdi ilk defa peptid kullancam. İgf1 lr3 kullanmayı düşünüyorum

Testo cypionat 20 hafta

Boldenon 20 hafta

İlk 6 hafta dainabol  kürüne ilave olarak

İlk 45 gün igf1 lr3 kullanmayı planlıyorum 

Bu mantık doğru mu yani kürün sonuna mı koymak mantıklı başına mı 

Bide dozaj konusunda her yerde bişey yazıyor dozajlama nasıl olmalı günlük.

Ayrıca deri altı enjeksiyon yapılıyor kas içi yapılırsa daha verimli olabileceği yazıyor bu kas içi enjeksiyonu gene insülin iğnesi ile mi yapıyoruz.  

En doğru kullanım zamanı ne zaman spor sonrası mı sabah uyanınca mı. 

Biraz uzun oldu kusura bakmayın yanlış bişey yapmak istemiyorum.  Hayırlı geceler .

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bugracos    14
turhanoğlu, 1 saat önce yazdı:

Sormak istediğim birkaç şey var bilgisi olanlar yardımcı olursa sevinirim hocalarım.

Şimdi ilk defa peptid kullancam. İgf1 lr3 kullanmayı düşünüyorum

Testo cypionat 20 hafta

Boldenon 20 hafta

İlk 6 hafta dainabol  kürüne ilave olarak

İlk 45 gün igf1 lr3 kullanmayı planlıyorum 

Bu mantık doğru mu yani kürün sonuna mı koymak mantıklı başına mı 

Bide dozaj konusunda her yerde bişey yazıyor dozajlama nasıl olmalı günlük.

Ayrıca deri altı enjeksiyon yapılıyor kas içi yapılırsa daha verimli olabileceği yazıyor bu kas içi enjeksiyonu gene insülin iğnesi ile mi yapıyoruz.  

En doğru kullanım zamanı ne zaman spor sonrası mı sabah uyanınca mı. 

Biraz uzun oldu kusura bakmayın yanlış bişey yapmak istemiyorum.  Hayırlı geceler .

Benim tavsiyem, yapacağım şey bolde açıldıktan sonra veya ilaçlaın pick yapmasına yakın ıgf1 e başlarım yani senin kür planlamana göre 12. Hafta başlar günlük 50mcg 8 hafta kullanırdım. Ve dianabol kullanacaksam sadece ve sadece 15 gün kullanırdım fazlası sadece gereksiz organ yormak başka bir şey değil sağlıklı sporlar..ıgf 1 des kullanacaksan bölgesel enjeksiyon öneririm o gün hangi bölgeyi çalıştıysan o bölgeye vuracak şekilde lr3 kullanacaksan deri altı idman sonrası yemek öncesi kullanım uygundur im enjeksiyon değil deri altı öneririm. Dozajlama konusuna girecek olursak bu igf in kalitesine göre değişir kaliteli gerçek bir ıgf ise 50mcg çok kafi bir doz ama merdiven altı ise 100mcg 200mcg tedarikçin ilacının kalitesini bilir sana ona göre rakam çıkarır peptidlerde bu dozlamadan tedarikçinin elindeki malın ne kadar iyi olduğunu anlayabilirsin ve kaliteli ise yüksek doz söyleyip ahlaksızlığını da, benden bu kadar dev gibi olursun umarım.

Umuyorum ki testo cyp yi herkes önermez camiada isim yapan bir şahıs var umuyorum ki ondan almıyorsundur ilaçları alıyorsan tüm emeğin çöpe gidecek çünkü

• Beğen 2
  • Olumsuz 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Turbo    3

Sen imkanın varsa baştan sona ekle boldenşn pik yapması diye birşey igf ile alakalı bir durum değil kas içi veya deri altı vurablrsin vucut onu hertürlü emer emdiği zaman karaciğerden direk olarak beyne hipofiz bezine gitmeden igf salgılanır kullandıgın günden itibaren çalışmaya başlar testo hızlı çalıştgı için yanı sıra igf nin sana kattgını anlarsın tecrüben yoksa zaten boldenin çalışmasyla da anlayamassn bunu başta vurki ne oldgunu hisset boldeyı beklemene gerek yok sana direk olarak saf kas kütlesi kazandırır ve en önemlisi ürünün orjinal olması türkiyede orjin peptit cok nadir orjinalini kullandım hindistandan gelmişti şuan tailand ürünü getiren hocam var onu kullanıyorum ve içerik olarak çok mükemmel ürün adelende hissediyorsun senin dikkat etmen gereken ürünün kalitesi kalın sağlıcakla

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
turhanoğlu    17
Bugracos, 7 saat önce yazdı:

Umuyorum ki testo cyp yi herkes önermez camiada isim yapan bir şahıs var umuyorum ki ondan almıyorsundur ilaçları alıyorsan tüm emeğin çöpe gidecek çünkü

Kendim istedim cypionat ilaçlar düzgün çalışıyor. Çok teşekkür ettim yardımınız için.

Turbo, 6 saat önce yazdı:

Sen imkanın varsa baştan sona ekle boldenşn pik yapması diye birşey igf ile alakalı bir durum değil kas içi veya deri altı vurablrsin vucut onu hertürlü emer emdiği zaman karaciğerden direk olarak beyne hipofiz bezine gitmeden igf salgılanır kullandıgın günden itibaren çalışmaya başlar testo hızlı çalıştgı için yanı sıra igf nin sana kattgını anlarsın tecrüben yoksa zaten boldenin çalışmasyla da anlayamassn bunu başta vurki ne oldgunu hisset boldeyı beklemene gerek yok sana direk olarak saf kas kütlesi kazandırır ve en önemlisi ürünün orjinal olması türkiyede orjin peptit cok nadir orjinalini kullandım hindistandan gelmişti şuan tailand ürünü getiren hocam var onu kullanıyorum ve içerik olarak çok mükemmel ürün adelende hissediyorsun senin dikkat etmen gereken ürünün kalitesi kalın sağlıcakla

Komple kullanmak ekonomik zorlar beni. İlk dört hafta ve son 4 hafta kullansam mantıksız mı olur. İlaçtan verim almak için 4 hafta yeterli mi . En düşük çalıştırabileceğim doz alcam. 50 ile 100 arası öneriliyorsa 50 mgc alcam.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Turbo    3

Başladımmı tek sefer 8 hafta kullan öyle bırak   Yükleme gibi farzet karaciğer sentezi başlattıgı gibi durmadan sürekli büyüme salgılansın ara verip sentezi durdurup telrar başlaman bukadar verimli olmaz. örnek:haftanın 6 günü antrenman yapan birisi ile aralıklı şekilde 3 gün antrenman yapan birisi aynı ölçülere sahip olmaz

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
Turbo, Bir saat önce yazdı:

Başladımmı tek sefer 8 hafta kullan öyle bırak   Yükleme gibi farzet karaciğer sentezi başlattıgı gibi durmadan sürekli büyüme salgılansın ara verip sentezi durdurup telrar başlaman bukadar verimli olmaz. örnek:haftanın 6 günü antrenman yapan birisi ile aralıklı şekilde 3 gün antrenman yapan birisi aynı ölçülere sahip olmaz

Katılıyorum 8 hafta sabit doz kullanımı için uygun zaten 8 haftanın üzerine çıkacaksan doz arttırımına gitmen gerekecek bu da bütçeyi bir hayli zorlayacaktır. Ama yine de önerim starta eklememen olacaktır en azından testo açılsın vücudunun anabolik oranı artsın o zaman başla 3. veya 4. hafta 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
proliqht1    147
Tr3n, 20 saat önce yazdı:

Ne kadar aldın dostum medpharma igf yi

Meditech mi med  pharma dediğin 

Hayir med pharma . 1550 tl di sanırım 2 mg flakonu 2 x aldım ben 10 güne bitecek ürünler.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.