Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

qwert

Only testo faydaları

Önerilen İletiler

qwert    25

Herkese merhaba haftalık 250 mg testo cypionat şeklinde 20 hafta kür düşüncem var yanına bişey koymadan.

Sizde bana ne gibi faydası olur kilo vermede baya etkisi olur mu kas kütlesi yanına anabolik koymadan da etki eder mi ?

Arkadaşımdan flex pharma testosu aldım bu marka nasıldır. @Vural2

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ispenciyar    2

Merhaba , 

Bilgim dahilinde yorum yapmak isterim:

Testo-c 250 mg  TRT düzeyinde kullanımdır.

Beslenmeyle alınan azotlu bileşenlerin vücutta tutulumunu arttıracağı için iyileşme sürecine destek olacaktır. 

Anabolik etkileri androjenik etkilerine göre zayıf olduğu için kas kazanımı zayıf olur. Sıfır olur denmez tabiki. 

Kilo vermede kilit nokta beslenmedir. Beslenme düzenli ve kalori açığı yaratıldı ise kilo vermek kaçınılmaz olur. 

Antreman esnasında agresifliği kesinlikle arttırır

Kullanım esnasında libido takip edilmeli , genetik olarak globulin miktarı ve aktivitesi kişide fazla ise hemen serbest testosteronlar globulinlere bağlanıp etkisizleşecektir. 

Bu gerçekleşirse DHT türevi bir takviye şart olur. (proviron, masteron) DHT türevi ilaçlar testo ile globülinlere bağlanmak için yarışırlar. Globülinler DHT ile meşgul olurken serbest kalan testolar çalışmaya devam eder.

Bu kullanıma başlamadan önce kesinlikle bi tahlil yapılmalı , naturel düzey testo seviyeleri not alınmalı. 

• Beğen 1
  • Olumsuz 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Preworkout    104
qwert, Bir saat önce yazdı:

Herkese merhaba haftalık 250 mg testo cypionat şeklinde 20 hafta kür düşüncem var yanına bişey koymadan.

Sizde bana ne gibi faydası olur kilo vermede baya etkisi olur mu kas kütlesi yanına anabolik koymadan da etki eder mi ?

Arkadaşımdan flex pharma testosu aldım bu marka nasıldır. @Vural2

Kilo verip kas kazanmada ciddi yardımcı etksi olur.Only testo dünyada ve ülkemizde çokça kullanılan ve tartışılan kullanım şekli.250 mg ilk kür için gayet yeterli miktar TRT 250 ile olmaz.Haftada üretilen testo ortalama 40mg civarı.1 haftada 250 alıyosun,üretilen değerden kat ve kat fazla.Tek başına bile benim fikrimce gayet olumlu etkileri olucaktır.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
ispenciyar, 1 saat önce yazdı:

Merhaba , 

Beslenmeyle alınan azotlu bileşenlerin vücutta tutulumunu arttıracağı için iyileşme sürecine destek olacaktır. 

Anabolik etkileri androjenik etkilerine göre zayıf olduğu için kas kazanımı zayıf olur. Sıfır olur denmez tabiki. 

Kilo vermede kilit nokta beslenmedir. Beslenme düzenli ve kalori açığı yaratıldı ise kilo vermek kaçınılmaz olur. 

Kullanım esnasında libido takip edilmeli , genetik olarak globulin miktarı ve aktivitesi kişide fazla ise hemen serbest testosteronlar globulinlere bağlanıp etkisizleşecektir. 

Bu gerçekleşirse DHT türevi bir takviye şart olur. (proviron, masteron) DHT türevi ilaçlar testo ile globülinlere bağlanmak için yarışırlar. Globülinler DHT ile meşgul olurken serbest kalan testolar çalışmaya devam eder.

Bu kullanıma başlamadan önce kesinlikle bi tahlil yapılmalı , naturel düzey testo seviyeleri not alınmalı. 

şuan ben trt yapıyorum 100mg alıyorum 250mg trt doz değil dostum. Arkadaşın sorusuna gelecek olursak fikrimi sorarsan flex pharma leş dolusu var boşu var merdiven altı pt lerin portfötünde bulunan bir ilaç iran enant varken testoda aksiyona girmek akıl işi gelmiyor anabolizanlarda hak veriyorum bir flakon sp tren olmuş 2500tl hadi diğer ilaçlarda gir de iran testo varken bilemiyorum.. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Preworkout    104

Arkadaşa katılıyorum merdiven altı ürün kullanmaya gerek yok only testo sonuçta.Açıkçası only testo kullansam muhtemelen tercihim sustanon olurdu hem eczanede satılıyor hem diğer esterli testolara göre daha efektif(Tamamen şahsi kanaatim).Dezavantajı 3 günde 1 enjekte edecek zorunda olman.Karar senin bro ama merdivenaltından uzak dur zaten 250 vurucaksın,genelde tr üretim markaların yarısı boş olur.250 vuruyorum diye düşünürsün 150 vurursun yazık etme kendine.Sterilliği katmadım bile 9_9

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    980
ispenciyar, 8 saat önce yazdı:

Merhaba , 

250 Testo  ile trt yapacak babayiğit var mı ? 250 Testo ile 1400-1500 bandında çıkıyor kan sonucum. Referans üst sınırın 800 olduğu göz önünde bulundurursan trt doz demek çok saçma olur. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ArdaK2    53

Hocam haftalık 500mg testosteron e. kullandığım dönem definasyon da natural döneme nazaran daha az kas kaybı yaşadım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ben şuan 350 testo prop 175 masteron ile definasyon yapıyorum ilk kürüm.
Gerçekten naturel definasyon ile arasında dağlar kadar fark var hiç kas kaybetmedim üstüne ekledim bile gücüm kaloriyi yarı yarıya azaltmama rağmen % 25 civarı arttı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ArdaK2    53
BenchSevdalısı55, Şimdi yazdı:

Ben şuan 350 testo prop 175 masteron ile definasyon yapıyorum ilk kürüm.
Gerçekten naturel definasyon ile arasında dağlar kadar fark var hiç kas kaybetmedim üstüne ekledim bile gücüm kaloriyi yarı yarıya azaltmama rağmen % 25 civarı arttı

Hocam yağ oranınınız kaç iken masteron kullanmaya başladınız 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ArdaK2, 4 dakika önce yazdı:

Hocam yağ oranınınız kaç iken masteron kullanmaya başladınız 

18-20 civarıyken başladım masteron kulanmakta esas amacım östrojen ve progestronu baskılayıp serbest testoyu artırıp kulandığım testodan daha fazla verim almak

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Darkdefender    54
Askabar, 3 saat önce yazdı:

250 Testo  ile trt yapacak babayiğit var mı ? 250 Testo ile 1400-1500 bandında çıkıyor kan sonucum. Referans üst sınırın 800 olduğu göz önünde bulundurursan trt doz demek çok saçma olur. 

Haftalık 500 İran Testo ile 1009’40 çıktı total Testo ürün boşmu yani 250 ile 1400çıkmış seninki 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ArdaK2    53
Darkdefender, 5 dakika önce yazdı:

Haftalık 500 İran Testo ile 1009’40 çıktı total Testo ürün boşmu yani 250 ile 1400çıkmış seninki 

1009.40 değildir o >1009.40 dir benimde aynı çıkıyor 250mg testo kullanırken de >1009.40 di 500mg testo kullanırken de >1009.40 di bulunduğun hastanenin makinesi max o kadar ölçüyor demekki 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    980
Darkdefender, 1 saat önce yazdı:

Direkt boş demek yanlış olur genetik etki de önemli ayrıca testi vermeden 3-4 gün boyunca cinsellşk idman yapmamak ve iyi uyumak ciddi manada test sonucunu etkiliyor 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
erc    49
Askabar, 6 saat önce yazdı:

Çok eski zamanlarda erkek testo oranları 1000 1200 civarında olduğu söyleniyor gördüğüm bazı yerlerde doğrumudur acaba

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ArdaK2    53
erc, 14 dakika önce yazdı:

Çok eski zamanlarda erkek testo oranları 1000 1200 civarında olduğu söyleniyor gördüğüm bazı yerlerde doğrumudur acaba

Doğru 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Açık yazmak gerekirse Flex Pharma'yı sosyal medyada çoluk çocuğun elinde görüyorum hep. Abilerinden aldıkları kadarıyla satıyorlar onlar da. E ziyadesiyle bu kadar ele ayağa düşen ürüne pek güvenmem ben. Tavsiyem, Aburaihan İran olur. Ayrıca only testo gelişim sanıldığından çok daha fazla iyidir. Boldenon başlamadan önce testo ile gittiğimde devasa büyümüştüm kendime göre. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.