Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Önerilen İletiler

7 haftadır only testo yapıyorum, testoya başladığımdan beri iki yakam bir araya gelmedi arkadaş, ilk 2 haftam kendi hatamdan dolayı sakatlıkla geçti neyseki iyileştik kısa sürede. Şimdi de overtrain belirtileri var, beslenmem tam, en az 7-8 saat uyuyorum ama sabahları yorgun kalkıyorum gün içinde de uykulu ve yorgun hissediyorum. Bazı bölgelerim bidahaki antrenmana toparlayamamaya başladı. Antrenmanlara da ara vermek istemiyorum ne yapabilirim?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

fert    75
Geleceğin Olympia'sı, Şimdi yazdı:

7 haftadır only testo yapıyorum, testoya başladığımdan beri iki yakam bir araya gelmedi arkadaş, ilk 2 haftam kendi hatamdan dolayı sakatlıkla geçti neyseki iyileştik kısa sürede. Şimdi de overtrain belirtileri var, beslenmem tam, en az 7-8 saat uyuyorum ama sabahları yorgun kalkıyorum gün içinde de uykulu ve yorgun hissediyorum. Bazı bölgelerim bidahaki antrenmana toparlayamamaya başladı. Antrenmanlara da ara vermek istemiyorum ne yapabilirim?

Yakın zamanda bu durumu yaşamış biri olarak direk çözümü söyliyeyim en az 4 gün diyetini bozmadan devam ediyorsun protein ve karbonhidratı sanki idman yapıyormuş gibi almaya devam ediyorsun. İlaçlarını ahnı vurmaya devam ediyorsun. her gün 1 öğün abartmadan cheat meal yapıyorsun sevdiğin şeylerden yiyorsun bu cheat mealde. Hünde en az 10 saat uyuyorsun tamamı karanlıkta olmak üzere. ve asla spora gitmiyorsun. ideali 1 haftadır yerinde olsam bu dediğimi 7 gün yaparım. 8. Gün idmana gittiğinde hem kaslarının ölçü aldığını su topladığını kendini yenilediğini görüyorsun. Hem de deli gibi pump oluyorsun. Kas bu ara dinlenme dönemlerinde gözle görebileceğin boyutta büyüyo.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardapktty    6
Geleceğin Olympia'sı, 20 dakika önce yazdı:

Arimidex veya aromisini fazla alıyor olabilir misin? Bunları cok sık alınca sıkıntı çıkıyor diye biliyorum kemikler güçsüzleşiyor vs.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardapktty, 1 dakika önce yazdı:

Arimidex veya aromisini fazla alıyor olabilir misin? Bunları cok sık alınca sıkıntı çıkıyor diye biliyorum kemikler güçsüzleşiyor vs.

Arimidex vs kullanmıyorum hocam.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
quacky    93

Bir hafta dinlen bu süreçte spor yapma ve uyku-beslenme düzenini bozma. Bu süreçte antreman programını oluştururken bölge başına haftalık 20 seti geçmeyecek şekilde bir program hazırla. Bu şekilde bile iyileşemiyorsan set sayısını daha da azalt, intensity odaklı çalış.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
quacky, 1 dakika önce yazdı:

bölge başına haftalık 20 seti geçmeyecek şekilde bir program hazırla.

Şuan da böyle hocam zaten. Sadece omuzda drop setlerle birlikte 32 civarına çıkıyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
qwert    25

Karbonhidratı şu sıralar arttır ilaçlara devam et 3-4 gün spora ara ver ve uykunu arttır. birde kendini öyle bir dene düzelme  yoksa tahlil ver hormonlarında bi değişiklik olabilir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.