Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Önerilen İletiler

Keyifli forumlar.....

Ben 21 Temmuz 2022 de total testo lh fsh baktırmıştım fakat referans aralığında çizgi var değerlendirmek istiyordum fakat anlayamadım yardımcı olabilirmisiniz 

Teşekkürler...

5828A38E-98B7-44DE-B642-E1ED6BD64D16.thumb.jpeg.d2fc7ef81e269b7366bb41c9aec11bdd.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

LH: 1.7 - 8.6

FSH: 1.5 - 12.4 

PROLAKTİN: 4.04 - 15.02

TOTAL TESTOSTERON: 2.84 - 8

Olması gereken referans aralıkları bunlar sisteme giren kişiler muhtemelen referans aralığını girmeyi atlamışlar ondan dolayı yazmıyor.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gönderildi (düzenlendi)
baltalı hano, 3 dakika önce yazdı:

LH: 1.7 - 8.6

FSH: 1.5 - 12.4 

PROLAKTİN: 4.04 - 15.02

TOTAL TESTOSTERON: 2.84 - 8

Olması gereken referans aralıkları bunlar sisteme giren kişiler muhtemelen referans aralığını girmeyi atlamışlar ondan dolayı yazmıyor.

Hocam peki lh fsh neden düşük ki hocam yoksa değerler normal mi çok teşekkürler bu arada

tarihinde deadlowtr1234 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

FSH düşük değil, LH biraz azalmış sadece ama problem değil bence. Daha önce steroid, antidepresan vb. bi ilaç kullandın mı sebebi bunlar da olabilir. Ama değerlerin zaten normal 1.24 8.62 ye kadar bi problem olmaz. Hormon testleri de natural kişilerde zaten yukarı aşağı yönde strese açlığa vb. durumlarda sürekli oynar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
baltalı hano, 3 dakika önce yazdı:

FSH düşük değil, LH biraz azalmış sadece ama problem değil bence. Daha önce steroid, antidepresan vb. bi ilaç kullandın mı sebebi bunlar da olabilir. Ama değerlerin zaten normal 1.24 8.62 ye kadar bi problem olmaz. Hormon testleri de natural kişilerde zaten yukarı aşağı yönde strese açlığa vb. durumlarda sürekli oynar.

Natural hocam birde 17 yaşındayım ondan dedim acaba yaşıma göre az mı kalmış antidepresan kullanmıştım eskiden ama öyle uzun süre falan değil kısa kesmiştim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
deadlowtr1234, Şimdi yazdı:

Natural hocam birde 17 yaşındayım ondan dedim acaba yaşıma göre az mı kalmış antidepresan kullanmıştım eskiden ama öyle uzun süre falan değil kısa kesmiştim 

Bence bi problem yok zaten ergenlikte bu hormonlar sürekli zıplar düşer dengesizdir yani ruh halinde o yüzden oynamalar olur. Dipnot bence antidepresanda kullanma çok zor durumda kalmadığın sürece kullanma yan etkileri, bağımlılığı vb sonrasında çok zorluyor. (Daha önceden 2.5 sene düzenli kullandım.)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
baltalı hano, 02.03.2023 - 18:13 yazdı:

Bence bi problem yok zaten ergenlikte bu hormonlar sürekli zıplar düşer dengesizdir yani ruh halinde o yüzden oynamalar olur. Dipnot bence antidepresanda kullanma çok zor durumda kalmadığın sürece kullanma yan etkileri, bağımlılığı vb sonrasında çok zorluyor. (Daha önceden 2.5 sene düzenli kullandım.)

Çok teşekkür ederim hocam..  Antidepresan bende sevmiyorum insanı değişik yapıyor ondan bırakmıştım şimdi düzeldim zaten. Bu arada değerlere baktırma sebebim sarms kullanmıştım 6-7 ay önce bi enjeksiyon da anabolic ilaç almıştım tahlile gideceğim de acaba hormonlara zarar verdi mi diye bakacağım anlarım herhalde demi hocam 3 değerle. O zamanlarda doktor bakmamıştı hepsine 

deadlowtr1234, 02.03.2023 - 18:21 yazdı:

Çok teşekkür ederim hocam..  Antidepresan bende sevmiyorum insanı değişik yapıyor ondan bırakmıştım şimdi düzeldim zaten. Bu arada değerlere baktırma sebebim sarms kullanmıştım 6-7 ay önce bi enjeksiyon da anabolic ilaç almıştım tahlile gideceğim de acaba hormonlara zarar verdi mi diye bakacağım anlarım herhalde demi hocam 3 değerle. O zamanlarda doktor bakmamıştı hepsine 

Yani bu eski 3 değerle yeni yaptıracağım tahlili karşılaştıracağım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
deadlowtr1234, 51 dakika önce yazdı:

Anladım 1 enjeksiyon anabolicle bozulacağını sanmıyorum zaten bozulsa bile 6-7 ay da düzelir. sarms olarak da durum çeşitlilik gösterebilir hangisini kullandın önemli olan o ama bence gitmişken karaciğer ve diğer kan testlerinede baktır. Ben bi sorun çıkacağını zannetmiyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
baltalı hano, 15 dakika önce yazdı:

Anladım 1 enjeksiyon anabolicle bozulacağını sanmıyorum zaten bozulsa bile 6-7 ay da düzelir. sarms olarak da durum çeşitlilik gösterebilir hangisini kullandın önemli olan o ama bence gitmişken karaciğer ve diğer kan testlerinede baktır. Ben bi sorun çıkacağını zannetmiyorum.

Çok teşekkür ederim hocam zaman ayırdınız bana.

Hocam ilk zaman swiss MK 677 SP sr9009 sr9009 sahtemiydi neydi ereksiyon da falan sıkıntı yaratmıştı ardından geçti. Piskolojik  de olabilir diye düşünmüştüm. Sonra  bunlar bittikten sonra swiss sr9011 kullandım ıron clen kullandım. Ondan sonra aradan zaman geçti enjeksiyon yaptım şuan herhangi bi sıkıntım yok kafam karıştı acaba ergenlik hormonlarının dengesini mi bozdum diye 

Lh-fsh-prolaktin-östrojen-total testo- serbest testo-tam kan-karaciğer-böbrek değerlerine baktıracağım başka lazım ise hocam onları da yapayım 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ben de daha önce mk-677 kullandım kür içinde ama o tam olarak sarms gibi değilde daha çok ghrelin yani açlık hissi arttırıcı olarak çalışıyo gibi geldi bana genel olarak sarms kullanmanı tavsiye etmem sonuçta çok yeni bi sektör.

Baktırman gereken en önemli şeyler Lh-Fsh-E2-Total Testosteron-Prolaktin-Prostat Spesifik Antijen-Alt-Ast-Kreatinin-Hemogram-Demir-Demir bağlama Kapasitesi-B12

bunları söylediğinde zaten genel olarak diğer çoğu şeye de bakarlar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
aybo59    16
dogukan_6567, 4 dakika önce yazdı:

Konudan alakasız olacak kusura bakmayın sr9011 ile mk2866 kullanılırmı sarms markası benelux pharma

Benelux kullanma çöp haberin olsun

tarihinde aybo59 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
dogukan_6567, 50 dakika önce yazdı:

Ne önerirsiniz hocam

Evde pişen yemeği yiyip, idmanlara gidip basmanı hiçbir sarmsı önermem. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
aybo59, 08.06.2023 - 03:27 yazdı:

Benelux kullanma çöp haberin olsun

Tamam markayı şu anlık  boş verelim ikisi birlikte kullanılır mı?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.