Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Mojo_jojo

Test en-bolde-turinabol test sonucu

Önerilen İletiler

Mojo_jojo    10

Herkese iyi günler.bolde-testo en-turin kürümde (ilk kürüm) 4. Haftayı bitirip tahlil verdim.Sonuçlar beni çok tatmin etmedi ama sizin yorumlarınızı merak ettim.Kürü bırakmalı mıyım? @Vural2

8FD39713-F6AA-4095-9025-6A114222278D.png 14A5E998-F5E6-4726-B62A-F5DD04E150E0.png 6419C41E-FD0A-4E3A-A160-FDBB04D2F133.png 53B503D3-676A-47C8-BA16-B457F3BFCE82.png 16CE18D6-814E-4DD3-928D-3F0CA5DB480C.png E280C159-C616-460B-BF52-EC054DDC9614.png 

EB66E804-29A4-41BB-A3A3-D539E6EC207A.png 0E22336E-B7AF-4E5B-B4A3-1BD90399898E.png F9970598-C972-4E06-81B4-033887C7469D.png 5E1F9145-F8A1-4CC0-9CD5-1C6ED62D274F.png AAE5CB29-7AE5-4F2C-9842-2B8AB2BA133B.png 053D5417-0EDB-4A15-BDB4-1C48C4E7C94A.png

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Vural2    992

Hormon testi istemediniz sanırım onları göremedim.Alt biraz sıkıntı gibi ama halledilir.Hemogramda HGB değeri yüksek çünkü kürde bolde var bu da normal,diğer değerlerde referansın biraz üstünde zaten.CRP ye gelecek olursak bu vücutta çeşitli indikasyonlar var demek de olabilir yani enfeksiyon vb.Ya da sık enjeksiyon da CRP değerini yükseltir.Şu anlık önceliğiniz ALT yi düzeltmek olsun bol yeşillik,su,NAC 600/Milk thistle.Bir de CRP den emin olmak için sorayım halsizlik ya da yaşadığınız sıkıntı mevcut mu ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mojo_jojo    10
gönderildi (düzenlendi)
Vural2, 46 dakika önce yazdı:

Hormon testi istemediniz sanırım onları göremedim.Alt biraz sıkıntı gibi ama halledilir.Hemogramda HGB değeri yüksek çünkü kürde bolde var bu da normal,diğer değerlerde referansın biraz üstünde zaten.CRP ye gelecek olursak bu vücutta çeşitli indikasyonlar var demek de olabilir yani enfeksiyon vb.Ya da sık enjeksiyon da CRP değerini yükseltir.Şu anlık önceliğiniz ALT yi düzeltmek olsun bol yeşillik,su,NAC 600/Milk thistle.Bir de CRP den emin olmak için sorayım halsizlik ya da yaşadığınız sıkıntı mevcut mu ?

Hocam geçenki enjeksiyonda ödem şişlik oldu hala geçmedi onunla alakalı sanıyorum.Boldenin çalışmadığını düşünüyordum ama daha beşinci haftaya girdim sizce çalışıyor mu?çünkü hgb referans değerinin altında kalmış bir tık diye gördüm

tarihinde Mojo_jojo tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Cakir    5

@Vural2 hocam arkadaşın kortizolunun yüksek çıkması ilaçlarının orjinalliği ile alakalı olabilir mi yoksa kür içi kortizolun yüksek çıkması normal midir?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    992
Mojo_jojo, 16 dakika önce yazdı:

Hocam geçenki enjeksiyonda ödem şişlik oldu hala geçmedi onunla alakalı sanıyorum.Boldenin çalışmadığını düşünüyordum ama daha beşinci haftaya girdim sizce çalışıyor mu?çünkü hgb referans değerinin altında kalmış bir tık diye gördüm

Olabilir,ilaçlar ne marka

Cakir, 11 dakika önce yazdı:

@Vural2 hocam arkadaşın kortizolunun yüksek çıkması ilaçlarının orjinalliği ile alakalı olabilir mi yoksa kür içi kortizolun yüksek çıkması normal midir?

Bir çok nedeli olabilir kötü beslenme yenilenmeme vücudün alkali olmaması.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mojo_jojo    10
Vural2, 4 dakika önce yazdı:

Olabilir,ilaçlar ne marka

Bir çok nedeli olabilir kötü beslenme yenilenmeme vücudün alkali olmaması.

Hocam ilaç optimum pharma özel seri,şu sıralar yoğun antrenman yapıyorum bir de biraz streli bünyem son bir iki aydır.Kan tahlilinden bir gün önce akşam cheat meal yaptım ama normalde beslenmem çok temiz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    992

Dediklerimi yaparsanız düzeleceğini düşünüyorm değerlerin.Optimumda kötü marka değil satıcı güvenilirse.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mojo_jojo    10

Herkese iyi günler.2 hafta boyunca yukarıdaki gibi olan kötü karaciğer alt ast mi düzeltmek için dozu yarıya indirdim ayrıca karaciğer koruyucu ve nac600 kullandım.Bugünkü test sonuçlarım aşağıdaki gibi fakat kh ve progesteronu anlayamadım yorumlayabilirseniz sevinirim kortizol de çok yüksek çıkıyor son iki üç haftadır çok stres yüklüyüm ondan olabilir mi

1D1A11C1-7FD3-4915-9DE8-22EEE7024477.png 6721A151-79AB-4621-B299-768E63D0AE7E.png C6CC2C46-131E-4C99-915B-7B3835B67916.png 4A5E1E20-9154-480D-8092-744CC60F0132.png CF451D70-EC34-4674-9CFF-4DF7152290A9.png FD47763D-2DCF-4977-87C6-5AEFA8CF2E75.png F4F8B4C3-FDD0-4663-9F45-CC35059D06DA.png 10EA27FC-476C-498C-B807-2414370AF945.png

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mojo_jojo    10
gokalaf, 25 dakika önce yazdı:

lh - fsh hala nasıl açık ?

Ben de anlamadım testo çok yüksekti iki hafta önce ama dozları haftada iki yerine bir yaptım ondan olabilir mi acaba

Yaklaşık yedi haftadır bolde, testo, turinabol kullanıyordum. Beşinci haftada turinabolü bıraktım .Bundan iki hafta önce kan testinde alt ast değeri yüksek çıktığı için iki hafta boyunca karaciğer koruyucu ve nac600 aldım bol yeşillik yedim ayrıca testo boldeyi yarım doz aldım iki hafta boyunca. Bugünkü test sonuçlarımı aşağıya koyuyorum. lh ve fsh hala kapanmamış ayrıca progesteron ve kortizol yüksek. İki hafta önceki testte testo>1500 çıkmıştı ne demek oluyor bunlar açıklayacak var mı?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
turboakif    69

Bu ilaçların dışında ve içindeki bileşenler farklı. Boldenin içindeki tren mix. Bu ilaçları lavoboda yaptıklarına inanıyorum. Kortizol ferrari, progestron prolaktin uzamento.  e2 dib, lh fsh stabil testo zaten boş. ialçları çöpe at. 1/3 dostinex al. çeyrek tablet yeterli Brokoli, bruksel lahanası kereviz felan ye. Total testoyu yükselten trunibol ve boldenon içindeki her neyse o. bu ilacları satan adam isterse cbum olsun ordan uzaklaş.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mojo_jojo    10
turboakif, 2 dakika önce yazdı:

Bu ilaçların dışında ve içindeki bileşenler farklı. Boldenin içindeki tren mix. Bu ilaçları lavoboda yaptıklarına inanıyorum. Kortizol ferrari, progestron prolaktin uzamento.  e2 dib, lh fsh stabil testo zaten boş. ialçları çöpe at. 1/3 dostinex al. çeyrek tablet yeterli Brokoli, bruksel lahanası kereviz felan ye. Total testoyu yükselten trunibol ve boldenon içindeki her neyse o. bu ilacları satan adam isterse cbum olsun ordan uzaklaş.

Anladım hocam çok kötü bir durum.Bunları bırakıp bu forumdan only testo devam etsem nasıl olur sizce daha ara vermek istemiyorum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mojo_jojo, 4 dakika önce yazdı:

Anladım hocam çok kötü bir durum.Bunları bırakıp bu forumdan only testo devam etsem nasıl olur sizce daha ara vermek istemiyorum 

Diyet yapıyorsan kortizol kilo verdiğin için yükselebilir. Testo 1500 ü geçmiş ilk testte 2. de gözükmüyor tam atmamışsın. En azından testo çalışıyor yani ben olsam devam ederdim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
turboakif    69
Mojo_jojo, 18 dakika önce yazdı:

Dostum benim imkanım olsa burak hocadan başkasından su bile almam. bu forum 10 yıldan fazladır hizmet veriyor, sahibi hakkında bir tane şikayet bulamadım ki benim araştırmamı arimidex yazımdan görebilirsin bir konunun dinini imanını araştırırım. Benim burak hocayla aram limoni sen sen ol papaz olma. o kullandığın ilaçları çöpe at sol taraftaki whatsapp butonundan iletişime geç testo enanthate varsa al haftalık 400 pazartesi 200 perşembe 200 olarak devam et.  Vücüdunun temizlenmesi için nac600 kullanmaya devam et. pct için sadece 1/3 çeyrek dostinex al başka birşeye ihtiyacın yok 2 hafta sonra yarım tablet aguamentin al (alerji yapabilir) sakın 1 tablet alma. Alerji yapması vücüdundaki toxic madde miktarıyla orantılıdır. Bütün pisliği 1 gecede atacaktır. 2 saattte peek yapar 3. saatte mikropları tamamen inhibe eder.  tertemiz hiç bişey olmamış gibi hayatına devam edersin.

BİLGE MADAM SEYİS, 12 dakika önce yazdı:

Diyet yapıyorsan kortizol kilo verdiğin için yükselebilir. Testo 1500 ü geçmiş ilk testte 2. de gözükmüyor tam atmamışsın. En azından testo çalışıyor yani ben olsam devam ederdim

Bu testo çalışmıyor. Total testo yüksek olması ilacın çalıştığı anlamına gelmez. SHBG ve Serbest testo (Testosteronun çalıştığı anlamına gelir.) Emin ol bu adamın libido ve ereksiyon problemi şuan diblerde. Testo çalıştığında dalga kalkık gezersin, oturmalı yatay bisiklet vardır salonda onun üzerinde 2 pedal döndüremessin. Hemen ayaklanır benlik bişey varmı diye gerçek testonun etkileri bunlar. Bolde tren trunibol cyponat winstrol propionat hepsi total testoyu yükseltir. Ama dht dönüşemeden ya aromataz olur yada karaciğer tarafından çöp edilir. Karaciğerin akıllı olduğunu böylece anlarız. Bu arkadaşımızın kullandığı testo boş ne e2 ye dönüşmüş nede libido vvermiş. 

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Larues    235

Kefir maydanoz balik yağı c kompleks al kan değerlerin çok kötü biraz vücudu toplasin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mojo_jojo    10
turboakif, 30 dakika önce yazdı:

Dostum benim imkanım olsa burak hocadan başkasından su bile almam. bu forum 10 yıldan fazladır hizmet veriyor, sahibi hakkında bir tane şikayet bulamadım ki benim araştırmamı arimidex yazımdan görebilirsin bir konunun dinini imanını araştırırım. Benim burak hocayla aram limoni sen sen ol papaz olma. o kullandığın ilaçları çöpe at sol taraftaki whatsapp butonundan iletişime geç testo enanthate varsa al haftalık 400 pazartesi 200 perşembe 200 olarak devam et.  Vücüdunun temizlenmesi için nac600 kullanmaya devam et. pct için sadece 1/3 çeyrek dostinex al başka birşeye ihtiyacın yok 2 hafta sonra yarım tablet aguamentin al (alerji yapabilir) sakın 1 tablet alma. Alerji yapması vücüdundaki toxic madde miktarıyla orantılıdır. Bütün pisliği 1 gecede atacaktır. 2 saattte peek yapar 3. saatte mikropları tamamen inhibe eder.  tertemiz hiç bişey olmamış gibi hayatına devam edersin.

Bu testo çalışmıyor. Total testo yüksek olması ilacın çalıştığı anlamına gelmez. SHBG ve Serbest testo (Testosteronun çalıştığı anlamına gelir.) Emin ol bu adamın libido ve ereksiyon problemi şuan diblerde. Testo çalıştığında dalga kalkık gezersin, oturmalı yatay bisiklet vardır salonda onun üzerinde 2 pedal döndüremessin. Hemen ayaklanır benlik bişey varmı diye gerçek testonun etkileri bunlar. Bolde tren trunibol cyponat winstrol propionat hepsi total testoyu yükseltir. Ama dht dönüşemeden ya aromataz olur yada karaciğer tarafından çöp edilir. Karaciğerin akıllı olduğunu böylece anlarız. Bu arkadaşımızın kullandığı testo boş ne e2 ye dönüşmüş nede libido vvermiş. 

Hocam tamamdır öyle yapacağım zararın neresinden dönsem kardır.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
turboakif    69
Mojo_jojo, 12 dakika önce yazdı:

Hocam tamamdır öyle yapacağım zararın neresinden dönsem kardır.

Aguamentin sadece sana özel bu yazıyı okuyan birisi aguamentin kullanmasın. CRP çok yüksek; Kardeşim aguamentini 2 hafta sonra yarım tablet kullan kullandıktan sonra saç diblerin, eklem yerlerin, sırt ve gögüsün üst tarafı, kızarabilir,  kaşıntı normaldir. Bu durumda kalp atışı, nabız yükselecek, korkma elini yüzünü yıka yanında bir tane sigara bulundur sakinleştirir kan akışını yavaşlatır.  Bu endikasyonlar sonrasında vücudundaki  bütün mikrobu saç ve kıl köklerindeki tüm pisliği temizleyecektir. Eğer alerjik reaksiyon göstermesse 24 saat sonra 1 tablet alabilirsin. Sonra aguamentinile işin bitiyor 1 hafta vucudunun temizlenmesi için bol su ve adaptasyon antremanlarına devam et. Emin ol ilk başta daha önce hiç steroid kullanmamış biri olacaksın. Ve aldığın only testonun etkilerini zirvede yaşayacaksın. Enerjik, halka zarar verecek bir libido, yorulmayan bir insan.  

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mojo_jojo    10
turboakif, 18 dakika önce yazdı:

Aguamentin sadece sana özel bu yazıyı okuyan birisi aguamentin kullanmasın. CRP çok yüksek; Kardeşim aguamentini 2 hafta sonra yarım tablet kullan kullandıktan sonra saç diblerin, eklem yerlerin, sırt ve gögüsün üst tarafı, kızarabilir,  kaşıntı normaldir. Bu durumda kalp atışı, nabız yükselecek, korkma elini yüzünü yıka yanında bir tane sigara bulundur sakinleştirir kan akışını yavaşlatır.  Bu endikasyonlar sonrasında vücudundaki  bütün mikrobu saç ve kıl köklerindeki tüm pisliği temizleyecektir. Eğer alerjik reaksiyon göstermesse 24 saat sonra 1 tablet alabilirsin. Sonra aguamentinile işin bitiyor 1 hafta vucudunun temizlenmesi için bol su ve adaptasyon antremanlarına devam et. Emin ol ilk başta daha önce hiç steroid kullanmamış biri olacaksın. Ve aldığın only testonun etkilerini zirvede yaşayacaksın. Enerjik, halka zarar verecek bir libido, yorulmayan bir insan.  

Çok sağolun hocam 🙏🏾 dostinex ve augmentin i only testo devam edersem testoyu kullanırken mi alayım yoksa bittikten sonra pct için mi kullan dediniz onu anlayamadım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
turboakif    69
Mojo_jojo, 19 dakika önce yazdı:

Çok sağolun hocam 🙏🏾 dostinex ve augmentin i only testo devam edersem testoyu kullanırken mi alayım yoksa bittikten sonra pct için mi kullan dediniz onu anlayamadım

Önümüzdeki 3 hafta  sadece vücudunu temizlemeye odaklan dışarıdan enjeksiyon veya tablet AAStreoid alma. Dostinex 1/3 Çeyrek tablet 1 defa. Nac600, C vitamini, Brokoli, Lahana, Turp, vb sebze meyveler tüket bol su iç. 2 Hafta böyle devam ettikten sonra Yarım tablet aguamentin vücutta yapışan boldenon içindeki herneyse o CRP oranını yükseltmiş yani intihaplanma olmuş vücudunda bunu aguamentinle temizlemeyi hedefliyoruz. (Kullanmış olduğun ilaçlar hijyeni 0) tanımlama veya bağışıklık geliştiremiyor vücudun. Bunu ilacın markası olarak söylemiyorum. Değerlerin bunu gösteriyor. Kortizolün haline bak. Kreatinin zirvede bunların hepsinin anlamları var. Heryerin yara bere içinde protein sentezlenmiyor. Protein var vücudunda ama taşınmıyor hücrelere. Sürekli faydalı ve zararlı olan hiç birşeyi kabul etmiyor karaciğer kendini korumaya almış, kortizolü yükseltiyor. Bağışıklık, direnç sağlayamıyor. Böyle devam edersen ne olurdu. Karaciğer benden bu kadar ne haliniz varsa görün diyebilirdi.  Boldenonun içindeki boldenon değil Eğer gerçek bolde kullansaydın etkilerini RBC, HGB, değerinden görebilirdik. Boldenin dışarıdan görünmesi 1 ile 2 haftada kendini gösterir ilacın açılması şunları içerir; acıkma, miğde ekşimesi, kan artışı, sivilce, dokularda pump kasların normalde bile sanki antremandan yeni çıkmışssın hissi verir yağ oranına bağlı olarak damarların görünmeye başlar. Testo ile agumentin kullanırsan kullandığın testoyuda vücuttan atmak için mücadele eder.  Buda vucuda aldığın testonun çöp olması anlamına gelir. 2 hafta temizlik 1 hafta aguamentin vücuttan atılması 3 günde atılıyor. Ben aguamentin aldıktan sonra 3 gün sonra testo propionat ve masteron kürü ile şuan devam ediyorum. Definasyondayım. Sen bulk yapacaksan Testo enanthate iyi olur vücudunun sana verdiği tepkilere göre cjc 1295 peptite ekleyebilirsin. Aldığın proteinin kaslarına sentezlendiğini gördüğünde peptite kullanmalısın. Büyümek ve küçülmenin en etkili yöntemi beslenmedir. Bu konuları araştır. Burada yazanları mutlaka okumanı tavsiye ederim. Bana çok faydası oldu:  https://peptidturkiye.com/forum/forum/102-kitaplarda-yazmayan-bilgiler/

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mojo_jojo    10
turboakif, 20.03.2023 - 13:19 yazdı:

Hocam dostinexi nereden temin edebilirim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
turboakif    69
Mojo_jojo, 34 dakika önce yazdı:

Hocam dostinexi nereden temin edebilirim 

Eczanede bulunur.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
redbull60    0
turboakif, 20.03.2023 - 13:19 yazdı:

agumentin mi hocam antibiyotik mi pct gibi vücuttan testoyu atmak için mi

tarihinde redbull60 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.