Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

quacky

Güncel tahlil ve ast yüksekliği

Önerilen İletiler

quacky    93

2022 Ekim ortası 500Testo-400Boldenon kürüne başladım 1 ay önce kadar boldenonu kestim, yani 4.5 ay kadar kürdeyim şu an only 500testo devam ediyorum.Mevcut referans dışı değerlerim bu şekilde 25 gün önce kadar  alt ast karaciğer değerlerimi referansa sokmuştum şu an aynı koruyucuları uygulamama rağmen tekrar yükselmiş, 92AST şu an küre devam etmeme engel bir değer mi? Tavsiyelerinizi bekliyorum

Günlük Koruyucular
Nac600 1 servis (2 servise çıkartmalı mıyım?)

Kingsize Black Guardian sabah 1 servis

Omega - 3 gece yatmadan 1000mg (Şu an ki kolestrole göre 3 servise çıkartmalı mıyım?)

Günlük 400 gr kadar roka-maydonoz 

Enginar Sirkesi Sabah 5ml

Çörek Otu Yağı Sabah 5ml

Vitaminler hepsi tam

xx.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

otopsicikedi    1.395
quacky, 34 dakika önce yazdı:

2022 Ekim ortası 500Testo-400Boldenon kürüne başladım 1 ay önce kadar boldenonu kestim, yani 4.5 ay kadar kürdeyim şu an only 500testo devam ediyorum.Mevcut referans dışı değerlerim bu şekilde 25 gün önce kadar  alt ast karaciğer değerlerimi referansa sokmuştum şu an aynı koruyucuları uygulamama rağmen tekrar yükselmiş, 92AST şu an küre devam etmeme engel bir değer mi? Tavsiyelerinizi bekliyorum

Günlük Koruyucular
Nac600 1 servis (2 servise çıkartmalı mıyım?)

Kingsize Black Guardian sabah 1 servis

Omega - 3 gece yatmadan 1000mg (Şu an ki kolestrole göre 3 servise çıkartmalı mıyım?)

Günlük 400 gr kadar roka-maydonoz 

Enginar Sirkesi Sabah 5ml

Çörek Otu Yağı Sabah 5ml

Vitaminler hepsi tam

xx.jpg

Şahsen uzun zamandır kürde olduğun için değerlerin böyle olması normal. Alacağın verimi neredeyse almış olduğundan daha fazla risk almaktansa dinlenmeye geçmen daha mantıklı olur.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
MajesteBVB    58

Nac 600 olayını hala anlamış değilim ,  bizzat Çapa tıp fakültesinde ve eczanelerde kişilere sorma fırsatım oldu. 

Aldığım cevap hep aynı oldu ;  Nac600 'ün akciğer ile alakalı olduğunun ve aman aman bir etkisinin olmadığını , karaciğer alt - ast değerlerine etki etmediğini söylediler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.414
MajesteBVB, 5 dakika önce yazdı:

Nac 600 olayını hala anlamış değilim ,  bizzat Çapa tıp fakültesinde ve eczanelerde kişilere sorma fırsatım oldu. 

Aldığım cevap hep aynı oldu ;  Nac600 'ün akciğer ile alakalı olduğunun ve aman aman bir etkisinin olmadığını , karaciğer alt - ast değerlerine etki etmediğini söylediler.

Evet doktorlar böyle söylüyorlar lakin güçlü antioksidan yapısı sayesinde değerleri düşürdüğünü bizzat tecrübe ettim. Hatta enginar extratı ile kullanıldığında çok daha başarılı olduğunu gördüm. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
MajesteBVB    58
rastlantisal, 3 dakika önce yazdı:

Evet doktorlar böyle söylüyorlar lakin güçlü antioksidan yapısı sayesinde değerleri düşürdüğünü bizzat tecrübe ettim. Hatta enginar extratı ile kullanıldığında çok daha başarılı olduğunu gördüm. 

Anladım abi teşekkür ederim , bende şuan yanına 4 Hepa ekledim bu ay sonuçlarda belli olur.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
quacky    93

Bilgin ve tecrübeli hocalarımla bilgi alışverişimden sonra " AST " yüksekliğinin yoğun antremanlar sonrası da artabileceğini, sadece organ ve karaciğer tahribatıyla ilişkili olmadığını, kür sırasındayken şu anki değerimin korkutucu bir değer olmadığını küre devam edilebileceğini söylediler.

otopsicikedi, 3 saat önce yazdı:

Şahsen uzun zamandır kürde olduğun için değerlerin böyle olması normal. Alacağın verimi neredeyse almış olduğundan daha fazla risk almaktansa dinlenmeye geçmen daha mantıklı olur.

Değerli tavsiyen için teşekkür ederim, şu an definisyon döneminde olduğumdan dolayı bu sakıncalı dönemde kas kaybını minimize etmek amacıyla yaza kadar only testo devam edip yazın cruise ile dinleneceğim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.414
quacky, 12 saat önce yazdı:

Bilgin ve tecrübeli hocalarımla bilgi alışverişimden sonra " AST " yüksekliğinin yoğun antremanlar sonrası da artabileceğini, sadece organ ve karaciğer tahribatıyla ilişkili olmadığını, kür sırasındayken şu anki değerimin korkutucu bir değer olmadığını küre devam edilebileceğini söylediler.

Değerli tavsiyen için teşekkür ederim, şu an definisyon döneminde olduğumdan dolayı bu sakıncalı dönemde kas kaybını minimize etmek amacıyla yaza kadar only testo devam edip yazın cruise ile dinleneceğim.

Evet tehlike arz edecek boyutta değil. Lakin bozulma yönünde eğilim var ise tedbir alıp süreci durdurmak en doğrusu oluyor.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
quacky    93
gönderildi (düzenlendi)
rastlantisal, 3 saat önce yazdı:

Evet tehlike arz edecek boyutta değil. Lakin bozulma yönünde eğilim var ise tedbir alıp süreci durdurmak en doğrusu oluyor.

Bu tahlil geçen ayın tahliliymiş ve karıştırmışım güncel tahlilimde referans aralığına alt-as'ı 1 ay içinde düşürmüşüm. Bozulma yönünde eğilim varken pct yapmadan düzeltmişim yani, teşekkürler :) 

tarihinde quacky tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.