Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Mojo_jojo

Testo en-bolde-turinabol küründe beslenme

Önerilen İletiler

Mojo_jojo    10

Selamlar,ben üç haftadır bolde-testo en-turin kürü uyguluyorum.Yaş20 kilo73 boy180 yağ oranı yaklaşık 10-12 civarı

mezımorf bir yapım var kolay kilo alıp verebiliyorum ama kilo alırken çok kolay sı tutan bir yapım var haliyle yüzüm çok şişiyor.

Yukarıdaki bilgileri de göz önünde tutarak günde almam gereken macrolar nelerdir ve kardiyoyu haftada kaç yapmam gerekiyor fazla sulu bir vücut istemiyorum

ayrıca bu sitede kür ürünleri satılıyor mu bilgilendirebilir misiniz 

herkese iyi günler

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

otopsicikedi    1.390
Mojo_jojo, Şimdi yazdı:

Selamlar,ben üç haftadır bolde-testo en-turin kürü uyguluyorum.Yaş20 kilo73 boy180 yağ oranı yaklaşık 10-12 civarı

mezımorf bir yapım var kolay kilo alıp verebiliyorum ama kilo alırken çok kolay sı tutan bir yapım var haliyle yüzüm çok şişiyor.

Yukarıdaki bilgileri de göz önünde tutarak günde almam gereken macrolar nelerdir ve kardiyoyu haftada kaç yapmam gerekiyor fazla sulu bir vücut istemiyorum

ayrıca bu sitede kür ürünleri satılıyor mu bilgilendirebilir misiniz 

herkese iyi günler

Sen ne şekilde besleniyorsun makroların vs neler formun ne durumda  antrenmanın nasıl kardiyo yapıyo musun yorum yapabilmemiz için bunlarında olması gerek.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mojo_jojo    10
otopsicikedi, 2 saat önce yazdı:

Sen ne şekilde besleniyorsun makroların vs neler formun ne durumda  antrenmanın nasıl kardiyo yapıyo musun yorum yapabilmemiz için bunlarında olması gerek.

Hocam haftada 5 veya altı push pull leg şeklinde ant yapıyorum.beslenmem neredeyse tamamen temiz:

sabah 75 gr yulaf 1 büyük muz iki yemek kaşığı fıstık ezmesi 6 yumurta 3 ü sarısız

ant öncesi 450-500 gr pişmiş basmati (iki kaşık zeytinyağlı)pilav+200 gr pişmiş hindi

ant sonrası 450-500 gr pişmiş basmati(iki kaşık zeytinyağlı)+200 gr pişmiş hindi

yeşillik çok yiyemiyorum ama daha çok yemeye çalışacağım

pilav miktarı bende çok su tutuyor özellikle yüz bölgesinde psikolojik de olabilir ama pilavı azaltsam mı yoksa bu düzey iyi mi ona karar veremedim total kalori ort 3200 civarı

kardiyoyu çok yapamıyorum haftada üç 6 eğimde 3.5 hız 15-20 dk arası

resimleri aşağıda attım fakat telefonumun kalitesi çok kötü olduğu için çekmiyordum şu zamana kadar daha çok resim atmaya çalışacağım normalde daha hatlıyım

2BF54859-DAF7-47BD-9304-259571A4D9AD.jpeg D7445028-89BF-4BC4-A74C-ACCEB201C135.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hafifzargana    216

pişmiş miktar kafa karıştırıyor herkesin pişirme yöntemi farklı 

pişmemiş ne kadara tekabül ediyor 

benim tavsiyem yediğin öğünleri bölmen

200 pişmiş pirinç +100 hindi şekilde 4 öğüne bölersen daha verimli olacaktır(büyümek için)

yağ yakımı içinse ne kadar az öğün tüketirsen o kadar iyi 

tarihinde Hafifzargana tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.390

Beslenmeni en azından 4 e bölersen çok daha iyi olacaktır. Beslenmeden yana bir sorun yok hem bulk yapıp hemde ilaç kullanırken maalesef su tutumu çok normal.  Kür içi testlerinde de e2 yi dengede tutarsan aşırı sulanmazsın. Birde ne kadar çok su o kadar çok su atımı demek

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mojo_jojo    10
otopsicikedi, 31 dakika önce yazdı:

Beslenmeni en azından 4 e bölersen çok daha iyi olacaktır. Beslenmeden yana bir sorun yok hem bulk yapıp hemde ilaç kullanırken maalesef su tutumu çok normal.  Kür içi testlerinde de e2 yi dengede tutarsan aşırı sulanmazsın. Birde ne kadar çok su o kadar çok su atımı demek

Anladım hocam çok sağolun,peki su tutumu için bitkisel su atıcı(karahindiba,yeşil çay vb) yatmadan önce bir bardak sorun teşkil eder mi 

bir de e2 değeri hangi aralıkta olmalı, kontrol için ilaç mı kullanılmalı

tarihinde Mojo_jojo tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
quacky    93
Mojo_jojo, 1 saat önce yazdı:

Anladım hocam çok sağolun,peki su tutumu için bitkisel su atıcı(karahindiba,yeşil çay vb) yatmadan önce bir bardak sorun teşkil eder mi 

bir de e2 değeri hangi aralıkta olmalı, kontrol için ilaç mı kullanılmalı

Hiç bir sorun teşkil etmez günde 3 findanı geçme bir tatlı kaşığı karahindiba,yeşilçayı demle sabah ögle akşama doğru ılık bir şekilde iç.Yatmadan önce yeşil çay uykunu kaçırabilir akşam 7yi geçirme bence.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mojo_jojo    10
quacky, Bir saat önce yazdı:

Hiç bir sorun teşkil etmez günde 3 findanı geçme bir tatlı kaşığı karahindiba,yeşilçayı demle sabah ögle akşama doğru ılık bir şekilde iç.Yatmadan önce yeşil çay uykunu kaçırabilir akşam 7yi geçirme bence

Çok sağolun hocam 🙏🏾

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.