Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Önerilen İletiler

Hocam klomen ve tamoxifen kullanımı için ilacın tamamen kandan atılması gerektiği konusunda herkes hemfikir fakat hcg için biraz daha erken başlanılabilir deniyor siz ne düşünüyorsunuz? Kürün son haftasında başlayıp 3 hafta bölerek kullandıktan sonra tamoxifen klomen kullanılır veya biraz daha garantiye almak için ilaç bittikten sonra üç haftaya bölerek kullanılır ondan sonra tamoxifen klomen kullanılır diyenler var sizin bu konuda fikriniz nedir? Yani bu yöntem olur mu olmazsa neden olmaz açıklarsanız çok sevinirim. @rastlantisal

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hafifzargana    216

ben hemfikir değilim testosteron kandan atılmadan klomifen kullanınca da sistem açılıyor.

testo kandan çıkmadan klomifene başlayıp örneğin 10 gün kullanıp, 10. günde de testosteron kandan çıkıyor diyelim, testo kandan çıktığında üretim ufak ufak başlamış oluyor, bir 20 gün daha klomifen kullanımına devam edilirse döngü sağlıklı bir şekilde açılabilir.

hocalarım bana katılmayabilirler saygı duyarım ben uygulanabileceğini düşünüyorum.

hcg kullanımına gelince bunun bir zamanı yok, klomifen kullanımıyla çakışmasın yeter.

kür ortasında da testisleri uyarmak için kullanımı var, kür sonuna doğru da uygulanabilir, klomifen kullanımı bittikten sonra tekrar uygulanabilir. Neden olmasın ?

• Beğen 1
  • Olumsuz 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mcanmeco    314

Bana kalırsa testosteron nun esterine göre tamamen vücuttan çıkma süreleri var bunları araştırıp beklemen daha iyi olur,, işini garantiye almış olursun 

Kan temizlensin diye En fazla 4 hafta fazladan zaman kaybı yaşarsın bişey kaybetmezsin 

Eskiden kara düzen pct yapardık kan tahlili falan nedir bilmezdik hala birsürü arkadaşım var yıllardır kür yapıp kan tahlili ne ihtiyaç duymuyorlar

Vücudun tepkisine göre baskılayıcı alıyorlar ve pct içinde aynı şekilde kan tahliline gerek duymuyorlar... 

HCG kullanımı ise yaptığın Kürün çeşitine göre ve uzunluğuna göre değişebilir,, kimisi 10 hafta only testo yada testo rimo kürü yapar hcg ye gerek duymadan 4 _5 hafta KLOMEN kullanıp pct bitiriyor 

10 haftadan uzun kürlerde hcg kullanımı süreci daha hızlandırıcaktır,, HCG yi şuan sadece ovitrelle olarak bulursun sanırım diğerlerini bulman çok zor 

Ovitrelle de biraz daha zayıf kalıyor ve tek seferde kullanman daha iyi olur zaten 0.50 ml ilacı bölmeye çokta gerek yok,, KLOMEN kullanımı hcg den en az 5 gün sonra öneriyorlar 

KLOMEN VE TAMOKSİFEN ortak çalışıyor aynı anda başlaman faydalı olur 

Ben 1 ay sonra pct ye geçicem ve kendi pct programımı anlatıyım en azından fikir oluşsun 

19 haftadır kürdeyim ve testosteron olarak sustanon tercih ediyorum pct içinde son enjeksiyon dan 30 gün kadar geçmesi lazımki kandan tamamen çıkmış olsun 

Son enjeksiyondan 20 gün sonra günde 1 tablet klomen başlıyıp 1 kutuyu bitirince ovitrelle tam doz alıp,, 3 gün bekliyip tamoksifen ve klomen kullanmaya başlıycam tamoksifeni 4. Haftada kesicem klomeni ise 5. Haftada kesicem 

Sonra 2 hafta kadar bekliyip kan tahlili yaptırıp değerlerimi kontrol edicem 

Burada eksiğim yada yanlışım varsa hocalarımız ve tecrübeli arkadaşlar beni düzelticektir sanada yapılan yorumları karşılaştırarak bilgi toplamaya bak 

tarihinde mcanmeco tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mcanmeco, 3 saat önce yazdı:

Bana kalırsa testosteron nun esterine göre tamamen vücuttan çıkma süreleri var bunları araştırıp beklemen daha iyi olur,, işini garantiye almış olursun 

Kan temizlensin diye En fazla 4 hafta fazladan zaman kaybı yaşarsın bişey kaybetmezsin 

Eskiden kara düzen pct yapardık kan tahlili falan nedir bilmezdik hala birsürü arkadaşım var yıllardır kür yapıp kan tahlili ne ihtiyaç duymuyorlar

Vücudun tepkisine göre baskılayıcı alıyorlar ve pct içinde aynı şekilde kan tahliline gerek duymuyorlar... 

HCG kullanımı ise yaptığın Kürün çeşitine göre ve uzunluğuna göre değişebilir,, kimisi 10 hafta only testo yada testo rimo kürü yapar hcg ye gerek duymadan 4 _5 hafta KLOMEN kullanıp pct bitiriyor 

10 haftadan uzun kürlerde hcg kullanımı süreci daha hızlandırıcaktır,, HCG yi şuan sadece ovitrelle olarak bulursun sanırım diğerlerini bulman çok zor 

Ovitrelle de biraz daha zayıf kalıyor ve tek seferde kullanman daha iyi olur zaten 0.50 ml ilacı bölmeye çokta gerek yok,, KLOMEN kullanımı hcg den en az 5 gün sonra öneriyorlar 

KLOMEN VE TAMOKSİFEN ortak çalışıyor aynı anda başlaman faydalı olur 

Ben 1 ay sonra pct ye geçicem ve kendi pct programımı anlatıyım en azından fikir oluşsun 

19 haftadır kürdeyim ve testosteron olarak sustanon tercih ediyorum pct içinde son enjeksiyon dan 30 gün kadar geçmesi lazımki kandan tamamen çıkmış olsun 

Son enjeksiyondan 20 gün sonra günde 1 tablet klomen başlıyıp 1 kutuyu bitirince ovitrelle tam doz alıp,, 3 gün bekliyip tamoksifen ve klomen kullanmaya başlıycam tamoksifeni 4. Haftada kesicem klomeni ise 5. Haftada kesicem 

Sonra 2 hafta kadar bekliyip kan tahlili yaptırıp değerlerimi kontrol edicem 

Burada eksiğim yada yanlışım varsa hocalarımız ve tecrübeli arkadaşlar beni düzelticektir sanada yapılan yorumları karşılaştırarak bilgi toplamaya bak 

Anladım. Ben sadece düşük doz testo enantat (250MG) 10 hafta + oxandrolon (40mg) 4 hafta gireceğim. Her şeyde olduğu gibi pct de kişiden kişiye göre değişir ama bu kadar az ilaca ve dozaja ovitrelle ille de gerekir mi?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mcanmeco    314
FERİŞTAH SEYİS, 4 dakika önce yazdı:

Anladım. Ben sadece düşük doz testo enantat (250MG) 10 hafta + oxandrolon (40mg) 4 hafta gireceğim. Her şeyde olduğu gibi pct de kişiden kişiye göre değişir ama bu kadar az ilaca ve dozaja ovitrelle ille de gerekir mi?

Herkezin bünyesi aynı değil ilaçlara verdiğimiz tepkiler farklı olabilir 

Aynı küre ben girerim benim pct dönemim ağır geçer toparlamam zor olur Ama senin daha kolay olur bunu bilemeyiz 

Bunu öğrenmenin tek yolu kür bitince 2 hafta kadar bekle kan tahlili yaptır çıkan sonuçlara göre pct yapabilirsin 

Yani şöyle söyliyim ovitrelle kullanmak sana sadece maddi kayıp olur ama Testis durumunun iyileşmesi ve üreme hormonlarının eskisi gibi olma sürecini hızlandırıcağın dan eminol 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mcanmeco, 8 saat önce yazdı:

Herkezin bünyesi aynı değil ilaçlara verdiğimiz tepkiler farklı olabilir 

Aynı küre ben girerim benim pct dönemim ağır geçer toparlamam zor olur Ama senin daha kolay olur bunu bilemeyiz 

Bunu öğrenmenin tek yolu kür bitince 2 hafta kadar bekle kan tahlili yaptır çıkan sonuçlara göre pct yapabilirsin 

Yani şöyle söyliyim ovitrelle kullanmak sana sadece maddi kayıp olur ama Testis durumunun iyileşmesi ve üreme hormonlarının eskisi gibi olma sürecini hızlandırıcağın dan eminol 

Paran varsa kullan garanti olur diyosun yani hocam.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mcanmeco    314
FERİŞTAH SEYİS, 40 dakika önce yazdı:

Paran varsa kullan garanti olur diyosun yani hocam.

Aynen öle 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.