Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Önerilen İletiler

rastlantisal    5.416

Merhabalar. 

Kanda hala testosteron var. 10 gün daha sert antrenman yapıp sonrasında karın bölgesinden (uygulaması youtubede var) 1 ovitrelle enjekte et. Enjeksiyondan 6 gün sonra günde 1 klomen 1 tamoksifen ile 5 hafta devam et. Son hapı içtikten en erken sonra tekrar test lütfen.

• Beğen 3
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal, 17.02.2023 - 12:22 yazdı:

Merhabalar. 

Kanda hala testosteron var. 10 gün daha sert antrenman yapıp sonrasında karın bölgesinden (uygulaması youtubede var) 1 ovitrelle enjekte et. Enjeksiyondan 6 gün sonra günde 1 klomen 1 tamoksifen ile 5 hafta devam et. Son hapı içtikten en erken sonra tekrar test lütfen.

Hocam karın bölgesinden yapmamızın spesifik bir nedeni var mı başka bölgeden olmaz mı ? Bir de ovitrelli tekte vurmak mı daha iyi yoksa bölmek mi?

tarihinde FERİŞTAH SEYİS tarafından düzenlendi
soru eklemesi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.416
FERİŞTAH SEYİS, 13 saat önce yazdı:

Hocam karın bölgesinden yapmamızın spesifik bir nedeni var mı başka bölgeden olmaz mı ? Bir de ovitrelli tekte vurmak mı daha iyi yoksa bölmek mi?

Prospektüsünde yazan o. Deri altına enjeksiyon. O da en kolay karın bölgesinden oluyor. Ovitrellenin tekte kullanılması taraftarıyım.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jacop    60

Merhabalar. 

24 haftalık only testo kürümün son enjeksiyonunu haftaya yapacağım abi.Klomen ve tamoksifeni küre girmeden önce temin etmiştim fakat haftalardır aramama rağmen hcg bulamıyorum.Testislerde minimal bir küçülme varken 1hafta boyunca günde 2 klomen 2 tamoksifen 25 gün boyunca 1 klomen 1 tamoksifen almak döngüyü toparlamak adına yeterli olur mu?

Son enjeksiyondan 14 gün sonra test vereceğim sıra dışı bir durum görürsem sizlerle paylaşırım

• Beğen 1
  • Olumsuz 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Merhabalar. 

Hocam merhaba bu işe gönül vermiş ve öğrenmek için sürekli araştıran bir antrenörüm kanda hala testesteron olduğunun tanısını Lh ve Fsh'ın baskılanmasından mı olduğunu anladınız? total testesteron referans değerinde sanırım ama tanınızın başlıca sebebi Lh ve Fshın baskılanmaya devam etmesi midir? saygılarımla teşekkür ederim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Merhabalar. 

Hocam klomen ve tamoxifen kullanımı için ilacın tamamen kandan atılmlması gerektiği konusunda herkes hemfikir fakat hcg için biraz daha erken başlanılabilir deniyor siz ne düşünüyorsunuz? Kürün son haftasında başlayıp 3 hafta bölerek kullandıktan sonra tamoxifen klomen kullanılır veya biraz daha garantiye almak için ilaç bittikten sonra üç haftaya bölerek kullanılır ondan sonra tamoxifen klomen kullanılır diyenler var sizin bu konuda fikriniz nedir? Yani bu yöntem olur mu olmazsa neden olmaz açıklarsanız çok sevinirim. 

darkestvictory, 4 saat önce yazdı:

Hocam merhaba bu işe gönül vermiş ve öğrenmek için sürekli araştıran bir antrenörüm kanda hala testesteron olduğunun tanısını Lh ve Fsh'ın baskılanmasından mı olduğunu anladınız? total testesteron referans değerinde sanırım ama tanınızın başlıca sebebi Lh ve Fshın baskılanmaya devam etmesi midir? saygılarımla teşekkür ederim

Hocam bana sormamışsınız ama fikrimi yazayım: Basit mantık lh fsh yokken testo varsa mantıken o testo doğal üretilmiş olamaz. Dışardan alınan hala kandadır. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.400
Jacop, 7 saat önce yazdı:

24 haftalık only testo kürümün son enjeksiyonunu haftaya yapacağım abi.Klomen ve tamoksifeni küre girmeden önce temin etmiştim fakat haftalardır aramama rağmen hcg bulamıyorum.Testislerde minimal bir küçülme varken 1hafta boyunca günde 2 klomen 2 tamoksifen 25 gün boyunca 1 klomen 1 tamoksifen almak döngüyü toparlamak adına yeterli olur mu?

Son enjeksiyondan 14 gün sonra test vereceğim sıra dışı bir durum görürsem sizlerle paylaşırım

İki hafta 2 şer tablet 3 hafta 1 er tablet daha garanti olur gibi.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
FERİŞTAH SEYİS, 8 saat önce yazdı:

Hocam klomen ve tamoxifen kullanımı için ilacın tamamen kandan atılmlması gerektiği konusunda herkes hemfikir fakat hcg için biraz daha erken başlanılabilir deniyor siz ne düşünüyorsunuz? Kürün son haftasında başlayıp 3 hafta bölerek kullandıktan sonra tamoxifen klomen kullanılır veya biraz daha garantiye almak için ilaç bittikten sonra üç haftaya bölerek kullanılır ondan sonra tamoxifen klomen kullanılır diyenler var sizin bu konuda fikriniz nedir? Yani bu yöntem olur mu olmazsa neden olmaz açıklarsanız çok sevinirim. 

Hocam bana sormamışsınız ama fikrimi yazayım: Basit mantık lh fsh yokken testo varsa mantıken o testo doğal üretilmiş olamaz. Dışardan alınan hala kandadır. 

Teşekkür ederim bilgileriniz için

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.416
Jacop, 18 saat önce yazdı:

Yapacak bir şey yok. PCT 6 hafta olarak tasarla. En az 6 hafta yapman daha sağlıklı olur.

@FERİŞTAH SEYİS O da bir yol. Ben vücudu ilaçsız bırakıp doğal döngü üzerine zaten strese girmişken HCG+Klomen ile düzelmenin tetiklenmesi taraftarıyım. 

@darkestvictory Üretim yokken kanda testosteron var ise bu hali ile dışarıdan alınandır.

tarihinde rastlantisal tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ArdaK2    53

Merhabalar. 

Hocam yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim bir sorum olucak dediğiniz gibi yapicam ayın 27 sinde ovitrella vurucam 6 gün sonrada klomen tomoksifen baslicam ama benim 2-3 gündür göğüs uçlarında hafif kaşıntı olmaya başladı belki psikolejiktir bilemiyorum çünkü östrojen 19 çıkmıştı epey düşük çıktı ne yapmamı önerirsiniz 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.416
ArdaK2, 13 dakika önce yazdı:

Hocam yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim bir sorum olucak dediğiniz gibi yapicam ayın 27 sinde ovitrella vurucam 6 gün sonrada klomen tomoksifen baslicam ama benim 2-3 gündür göğüs uçlarında hafif kaşıntı olmaya başladı belki psikolejiktir bilemiyorum çünkü östrojen 19 çıkmıştı epey düşük çıktı ne yapmamı önerirsiniz 

Hiç bir şey yapma. PCT başlamak üzere. Bu tarz hafif kaşıntıda aksiyon almayın.

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.