Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

aralas

Uzun aranın ardından spora dönüş ve kür

Önerilen İletiler

aralas    3

İyi forumlar arkadaşlar. Uzun zaman sonra spor yapmaya başladım ve anlarsınızki ilaç kullanan biri doğal olarak yapmak istemiyor.

2019 ve 2020 yıllarında olmak üzere iki adet bulk kürü yaptım. Deca ve boldenon kullandığım kürlerimde istediğim forma ulaştım. Üniversite için yurtdışında çıkmam gerekti, orada yaşadığım talihsiz kaza vs derken sporu hayatımdan çıkarmak mecburiyetinde kaldım. Maddi ve manevi olarak kendimi hazır buldum ve spora dönme kararı verdim.

Yaklaşık 1 aydır idman ve beslenme düzenini oturtmaya çalışıyorum ve epeyde yol katettim. Bu kadar uzun süre spordan uzak kalmışken haliyle endişelerim bulunuyor. Aklıma takılan sorulardan biriside 6 aylık planladığım kürümde 24 adet local idman yapacağım. Mesela 24 adet göğüs idmanı yapacağım. Kağıt üstünde 24 adet idmanda taş gibi olacakmışım gibi gelmiyor :D:D. Düşünceleriniz, önerileriniz benim için önemli. Ne gibi şeylere dikkat etmeliyim, kürümde beni neler bekliyor? @Vural2

Kür planlamamızı: 1-24 Testo Enantanthe, 1-24 İGF, 1-6 50MG Anapolon şeklinde yaptık. @rastlantisal

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Askabar    999
aralas, Bir saat önce yazdı:

İyi forumlar arkadaşlar. Uzun zaman sonra spor yapmaya başladım ve anlarsınızki ilaç kullanan biri doğal olarak yapmak istemiyor.

2019 ve 2020 yıllarında olmak üzere iki adet bulk kürü yaptım. Deca ve boldenon kullandığım kürlerimde istediğim forma ulaştım. Üniversite için yurtdışında çıkmam gerekti, orada yaşadığım talihsiz kaza vs derken sporu hayatımdan çıkarmak mecburiyetinde kaldım. Maddi ve manevi olarak kendimi hazır buldum ve spora dönme kararı verdim. Yaklaşık 1 aydır idman ve beslenme düzenini oturtmaya çalışıyorum ve epeyde yol katettim. Bu kadar uzun süre spordan uzak kalmışken haliyle endişelerim bulunuyor. Aklıma takılan sorulardan biriside 6 aylık planladığım kürümde 24 adet local idman yapacağım. Mesela 24 adet göğüs idmanı yapacağım. Kağıt üstünde 24 adet idmanda taş gibi olacakmışım gibi gelmiyor :D:D. Düşünceleriniz, önerileriniz benim için önemli. Ne gibi şeylere dikkat etmeliyim, kürümde beni neler bekliyor?

Kür planlamamızı: 1-24 Testo Enantanthe, 1-24 İGF, 1-6 50MG Anapolon şeklinde yaptık.

Bence 24 hafta gibi uzun bir kürde bu kadar uzun süre igf kullanmak hem maddi zarar hemde açıkçası çok gereksiz onun yerine 20 hafta bolde veya rimo ile yanına 8-10 hafta deca ile çok daha güzel verim alırsın. Peptidler iyidir ama bir anabolizan olmadığı zaman sadece testo ile kullanmak çok mantıksız geliyor 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
aralas    3
Askabar, 2 dakika önce yazdı:

Bence 24 hafta gibi uzun bir kürde bu kadar uzun süre igf kullanmak hem maddi zarar hemde açıkçası çok gereksiz onun yerine 20 hafta bolde veya rimo ile yanına 8-10 hafta deca ile çok daha güzel verim alırsın. Peptidler iyidir ama bir anabolizan olmadığı zaman sadece testo ile kullanmak çok mantıksız geliyor 

Deca kullandığım zamanlarda cinsel açıdan sorun yaşamıştım aman diyim 😬 igf gelincede maddi sorunum yok. Forumlarda çoğunlukla minimum 12 hafta kullanılması tavsiye verilmiş. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    999
aralas, 1 dakika önce yazdı:

Deca kullandığım zamanlarda cinsel açıdan sorun yaşamıştım aman diyim 😬 igf gelincede maddi sorunum yok. Forumlarda çoğunlukla minimum 12 hafta kullanılması tavsiye verilmiş. 

Maddi sorunun yoksa igf yerine bence günlük 4-6 iü gh kullan hem orijinallik sorunu olmaz. Testo yanına rimo veya bolde kesin ekle. Bu şekilde daha güzel sonuç alırsın. 

tarihinde Askabar tarafından düzenlendi
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    993
aralas, 2 saat önce yazdı:

2019 ve 2020 yıllarında olmak üzere iki adet bulk kürü yaptım. Deca ve boldenon kullandığım kürlerimde istediğim forma ulaştım. Üniversite için yurtdışında çıkmam gerekti, orada yaşadığım talihsiz kaza vs derken sporu hayatımdan çıkarmak mecburiyetinde kaldım. Maddi ve manevi olarak kendimi hazır buldum ve spora dönme kararı verdim.

Yaklaşık 1 aydır idman ve beslenme düzenini oturtmaya çalışıyorum ve epeyde yol katettim. Bu kadar uzun süre spordan uzak kalmışken haliyle endişelerim bulunuyor. Aklıma takılan sorulardan biriside 6 aylık planladığım kürümde 24 adet local idman yapacağım. Mesela 24 adet göğüs idmanı yapacağım. Kağıt üstünde 24 adet idmanda taş gibi olacakmışım gibi gelmiyor :D:D. Düşünceleriniz, önerileriniz benim için önemli. Ne gibi şeylere dikkat etmeliyim, kürümde beni neler bekliyor? @Vural2

Kür planlamamızı: 1-24 Testo Enantanthe, 1-24 İGF, 1-6 50MG Anapolon şeklinde yaptık. @rastlantisal

Öncelikle ilk 1 ay beslenme ve spor düzenine kendinizi adapte ederek çok iyi bir hamle yapmışsınız.Küre gelecek olursak IGF hiç kullanmadım trde de orjinali nadir bulunur onu alan sporcularda zaten çok üst düzey sporcular hepimizin ismini bildiği kişiler oluyor.Bir çok yabancı sporcuyu takip ediyorum soru cevaplarını okuyorum.Ian valliere Cbum'un eski koçu,kayinçosu diyor ki:Peptidlerin hepsi çöp sadece INCRELEX kullanmaya değer diyor.O kadar anabolizan varken bu topa girmenizi önermem.Bütçe sıkıntınız yoksa önerim Primo,testo,gh ve hala istiyorsanız anapolon olacaktır.24 idman gözünüze az gelebilir ama şu an tam eski spordaki prime dönemlerinize dönmediniz.Kas hafızası ile birlikte ilaçlarda kanda peek yapacak ve 20kilo yaptığınız hareketi belki 40-45 kilolarla yapacaksınız.Kademeli olarak bu ağırlık artışı ile de kas kazanımı kaçınılmaz.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
aralas    3
Vural2, 19 dakika önce yazdı:

Öncelikle ilk 1 ay beslenme ve spor düzenine kendinizi adapte ederek çok iyi bir hamle yapmışsınız.Küre gelecek olursak IGF hiç kullanmadım trde de orjinali nadir bulunur onu alan sporcularda zaten çok üst düzey sporcular hepimizin ismini bildiği kişiler oluyor.Bir çok yabancı sporcuyu takip ediyorum soru cevaplarını okuyorum.Ian valliere Cbum'un eski koçu,kayinçosu diyor ki:Peptidlerin hepsi çöp sadece INCRELEX kullanmaya değer diyor.O kadar anabolizan varken bu topa girmenizi önermem.Bütçe sıkıntınız yoksa önerim Primo,testo,gh ve hala istiyorsanız anapolon olacaktır.24 idman gözünüze az gelebilir ama şu an tam eski spordaki prime dönemlerinize dönmediniz.Kas hafızası ile birlikte ilaçlarda kanda peek yapacak ve 20kilo yaptığınız hareketi belki 40-45 kilolarla yapacaksınız.Kademeli olarak bu ağırlık artışı ile de kas kazanımı kaçınılmaz.

Yorumunuz için teşekkür ederim. Önceki kürlerimdede ilaçlarımı burak hocadan temin etmiştim. Dolayısıyla orjinaliiğinden bir şüphem yok. Umarım 6 ayda güzel bir kütle koyacağız.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
swager    43

Uzun süredir piyasadan uzak kaldığınız için belki görmemiş veya ilginizi çekmemiş olabilir. Push pull legs antreman tarzı kafanıza yatarsa 24 kere değil 48 kere kaslarınızı çalıştırmış olursunuz. Şuan birçok orta düzey kişinin uyguladığı bir method. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
aralas    3
swager, 5 dakika önce yazdı:

Uzun süredir piyasadan uzak kaldığınız için belki görmemiş veya ilginizi çekmemiş olabilir. Push pull legs antreman tarzı kafanıza yatarsa 24 kere değil 48 kere kaslarınızı çalıştırmış olursunuz. Şuan birçok orta düzey kişinin uyguladığı bir method. 

Evet duydum, aldığım verime göre ilk 12 hafta tek bölge ardından son 12 hafta bu tarz yapmayı düşünüyorum gücümün zirve olduğu zaman yani. Sadece varsayım, kesin yaparmıyım bilmiyorum yani 😬 vücudumun veriöine göre

tarihinde aralas tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.682
aralas, 10 saat önce yazdı:

Merhabalar. Spora tekrardan hoşgeldin.

Şu nokta kür için erken bir yer. En az 6 ay natural olarak devam edip, kaldığın yere yaklaşıp öyle küre girmelisin. 6 ay sonraki formuna göre ne kullanırsın ne kullanmazsın oturur konuşuruz. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.540

Ben  : Uzun süre vücut geliştirme sporu yapmış ve sonrasında yıllarca spor yapmayı bırakmış bir kişi, tekrar vücut geliştirme sporuna başladığında hem yağ yakıp hem kas kütlesi kazanabilir mi?

Yapay Zeka : Evet, tekrar vücut geliştirme sporuna başlayan bir birey hem yağ yakabilir hem de kas kütlesi kazanabilir. Ancak bu süreç, kişinin önceden sahip olduğu kas kütlesine, antrenman düzenine, beslenme alışkanlıklarına, yaşına ve diğer faktörlere bağlı olarak değişebilir. Yağ yakmak için, kişinin günlük kalori alımını azaltması ve kalori açığı yaratması gerekiyor. Bu, yeterli miktarda protein alımıyla birleştirildiğinde, kas kaybını minimize ederek yağ kaybına neden olabilir. Ayrıca, yüksek yoğunluklu kardiyo egzersizleri de yağ yakımını artırabilir.Kas kütlesi kazanmak için ise, kişinin kalori alımını artırması ve yeterli miktarda protein alması gerekiyor. Ayrıca, kas kütlesi kazanmak için ağırlık kaldırma ve diğer direnç antrenmanları yapması da gerekiyor. Ancak, vücut geliştirme sporuna yeniden başlamadan önce, bir doktor veya antrenör ile konuşmanızı ve sağlıklı bir şekilde geri dönmeniz için bir plan hazırlamanızı öneririz.

Dolayısıyla hem yağ yakıp hem kas kazanmak istiyorsan bir an önce küre başlamalısın.

• Beğen 2
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
aralas    3
rastlantisal, 4 saat önce yazdı:

Merhabalar. Spora tekrardan hoşgeldin.

Şu nokta kür için erken bir yer. En az 6 ay natural olarak devam edip, kaldığın yere yaklaşıp öyle küre girmelisin. 6 ay sonraki formuna göre ne kullanırsın ne kullanmazsın oturur konuşuruz. 

O kürdeli etkiyi 2 sene kadar yaşamış ve o psikolojiyi tecrübe ettiğimden 6 ay naturel yapabileceğimi hiç sanmıyorum hocam 😬

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.682
aralas, 19 dakika önce yazdı:

O kürdeli etkiyi 2 sene kadar yaşamış ve o psikolojiyi tecrübe ettiğimden 6 ay naturel yapabileceğimi hiç sanmıyorum hocam 😬

Bağımlılık kötüdür. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.540
aralas, 55 dakika önce yazdı:

@rastlantisal  Dede'yi de vazgeçireceğim bu huyundan. Laz ve yönü hep burnunun dikine ama olsun, deveye hendek de atlattım zamanında bunu da başarırım diye düşünüyorum.

Ben kendim 1 ay spor sonrası bu işi hayatımın geri kalanında yaparım diyerek küre girdiğim için, "önce natural sınırlara ulaş" denildiğinde kulağıma hoş gelmiyor hiç :)

Üstelik önceden küre girmiş, spora ara verip tekrar geri dönmüş adama bunu dediğinde küfür bile edebilir dikkatli olmak lazım :P   

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
aralas    3
Rdm, Bir saat önce yazdı:

@rastlantisal  Dede'yi de vazgeçireceğim bu huyundan. Laz ve yönü hep burnunun dikine ama olsun, deveye hendek de atlattım zamanında bunu da başarırım diye düşünüyorum.

Ben kendim 1 ay spor sonrası bu işi hayatımın geri kalanında yaparım diyerek küre girdiğim için, "önce natural sınırlara ulaş" denildiğinde kulağıma hoş gelmiyor hiç :)

Üstelik önceden küre girmiş, spora ara verip tekrar geri dönmüş adama bunu dediğinde küfür bile edebilir dikkatli olmak lazım :P   

Natural sınırına ulaşmadan nasıl bir verm aldın tatmin edici mi? 4 senelik spor geçmişinin ardından küre girmiştim ben zamanında naturel olarakta iyiydim. Şuan fıs tabii 😬

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.682
aralas, 19 dakika önce yazdı:

Natural sınırına ulaşmadan nasıl bir verm aldın tatmin edici mi? 4 senelik spor geçmişinin ardından küre girmiştim ben zamanında naturel olarakta iyiydim. Şuan fıs tabii 😬

4 Senede ulaştığın forma, şu noktada aynı disiplinle 1 senede ulaşabilirsin. Kazandığın kaslar senin çünkü. Asıl olan ilaç değil spor olmalı. Azami noktada bir itekleme aracı olacak ilaç kullanılmalı. Şimdi ilaca başlayacaksın, seni natural azami formuna yaklaştıracak ama bir gün yine bırakacaksın. O zaman ne olacak? 

Ben RDM dedemden farklı olarak bu ilaç işinin kafada bağımlılık düzeyinde değil, imkanlar el veriyorsa itekleme aracı olarak kullanılması gerektiğini düşünüyorum. Bu spor hepimizin malumu üzere nankör. İnsanın her halini sevebilmesi gerekli. Yoksa gerçekten bağımlılık düzeyine ulaşıyor. Formsuz haline tahammül kalmıyor. Gerçeklik ve güzellik algısı bozuluyor.

Mesela sen iyi bir örneksin. 4 sene emek vererek başarmışsın ama şuan ilaçsız başaramayacağına inanıyorsun. E bir kere yaptın bunu zaten, üstelik işin daha kolay iken niye ilaç peşine düşüyorsun.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
aralas    3
rastlantisal, 11 dakika önce yazdı:

4 Senede ulaştığın forma, şu noktada aynı disiplinle 1 senede ulaşabilirsin. Kazandığın kaslar senin çünkü. Asıl olan ilaç değil spor olmalı. Azami noktada bir itekleme aracı olacak ilaç kullanılmalı. Şimdi ilaca başlayacaksın, seni natural azami formuna yaklaştıracak ama bir gün yine bırakacaksın. O zaman ne olacak? 

Ben RDM dedemden farklı olarak bu ilaç işinin kafada bağımlılık düzeyinde değil, imkanlar el veriyorsa itekleme aracı olarak kullanılması gerektiğini düşünüyorum. Bu spor hepimizin malumu üzere nankör. İnsanın her halini sevebilmesi gerekli. Yoksa gerçekten bağımlılık düzeyine ulaşıyor. Formsuz haline tahammül kalmıyor. Gerçeklik ve güzellik algısı bozuluyor.

Mesela sen iyi bir örneksin. 4 sene emek vererek başarmışsın ama şuan ilaçsız başaramayacağına inanıyorsun. E bir kere yaptın bunu zaten, üstelik işin daha kolay iken niye ilaç peşine düşüyorsun.

1 sene naturel yapmak psikolojik olarak hiç ama hiç heves vermiyor. Bu ilaçları kullanmasam spora başlamam bile 😬

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.682
aralas, 41 dakika önce yazdı:

1 sene naturel yapmak psikolojik olarak hiç ama hiç heves vermiyor. Bu ilaçları kullanmasam spora başlamam bile 😬

İşte bunu sezdiğim için özellikle natural devam etmeni belirttim. Amaç her daim spor olmalı. Görüntü vs bunlar yan amaç olabilir ancak. 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hafifzargana    216
rastlantisal, 3 dakika önce yazdı:

İşte bunu sezdiğim için özellikle natural devam etmeni belirttim. Amaç her daim spor olmalı. Görüntü vs bunlar yan amaç olabilir ancak. 

hocam haklısınız bakış açınıza saygı duyuyorum fakat bu sporu yapan çoğu kişi simetri hastası aynaya baktığında kaslı bir adam görmek isteyen kişiler

çoğumuz bir nevi bigoreksiya hastasıyız. Ağırlık kaldırmak zevkli fakat önceliğim spordan aldığım zevk olsa powerlifting hatta strongmen tarzı antrenmanlar yaparım bodybulding çalışma stilinden daha zevklilier

amacım sağlık olsa yüzerim doğa yürüyüşü yaparım plates yaparım 

ben bu sporu daha kaslı olmak ve daha güzel gözükmek için yapıyorum yani burada amacım egomu tatmin etmek 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
aralas    3
Hafifzargana, 3 dakika önce yazdı:

hocam haklısınız bakış açınıza saygı duyuyorum fakat bu sporu yapan çoğu kişi simetri hastası aynaya baktığında kaslı bir adam görmek isteyen kişiler

çoğumuz bir nevi bigoreksiya hastasıyız. Ağırlık kaldırmak zevkli fakat önceliğim spordan aldığım zevk olsa powerlifting hatta strongmen tarzı antrenmanlar yaparım bodybulding çalışma stilinden daha zevklilier

ben bu sporu daha kaslı olmak ve daha güzel gözükmek için yapıyorum yani burada amacım egomu tatmin etmek 

Aynen öyle. İmza

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hafifzargana    216
aralas, Şimdi yazdı:

Aynen öyle. İmza

fakat bunun yanında daha iyi görünmemizi sürdürülebilir hale gelmek için 50 yaşında karaciğer nakli yada böbrek nakli beklememek için 50 yaşında da yaşıtlarımızdan iyi görünebilmek için bu işi sağlıklı bir şekilde yapmalıyız dönem dönem vücudumuzu dinlendirmeliyiz yılın 8 ayı takır takır gezmek için 4 ayı daha sönük daha küçük bir şekilde boş gezmeyi göze almalıyız düzenli kan testi almalıyız kan değerlerimiz izin vermiyorsa küre girmemeliyiz eğer bu dediklerimi yapmazsanız yukarıda @rastlantisal hocamın korktuğu şeyin başınıza gelmesi kaçınılmaz

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.682
Hafifzargana, 5 dakika önce yazdı:

Ben de bu görüşe saygı duyuyorum. Beni artık tanıyorsunuz. Sizleri kendi dünya görüşüme göre en iyiye, en doğruya ve en güvenliye yönlendirmeye çalışıyorum. Kaslı görüntüyü, simetriyi illaki hepimiz seviyoruz. Sağlık için body building yapılabilir hatta hormon bile kullanılabilir bunda da sıkıntı yok. Ama çok gençsiniz ve bilmediğiniz husus şu ki bu gerçeklikten uzak "daha fazla" anlayışı inanın özgüveninizi kıracak. Zaten ortalamanın çok üstünde ve görüntü olarak %5e girmiş haldeki insanların, nasıl özgüvensiz olduklarını nasıl kötü göründüklerini düşündüklerini biliyor ve şahit oluyorum. O yüzden ve özellikle -eğer profesyonel değilseniz- çare olarak değil, itki olarak değil olarak tıkandığınız yerde bir seviye ileri taşıyacak etki olarak görmenizin psikolojik olarak daha doğru ve iyi olduğunu biliyorum.

Yoksa bu "daha fazla" kısmının sonu yok arkadaşlar. Ama vücudun bir üstüne çıkamayacağı nokta var. Oraya geldiğinizde ne yapacaksınız?

Seviyorum sizleri :)

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hafifzargana    216
rastlantisal, Şimdi yazdı:

Ben de bu görüşe saygı duyuyorum. Beni artık tanıyorsunuz. Sizleri kendi dünya görüşüme göre en iyiye, en doğruya ve en güvenliye yönlendirmeye çalışıyorum. Kaslı görüntüyü, simetriyi illaki hepimiz seviyoruz. Sağlık için body building yapılabilir hatta hormon bile kullanılabilir bunda da sıkıntı yok. Ama çok gençsiniz ve bilmediğiniz husus şu ki bu gerçeklikten uzak "daha fazla" anlayışı inanın özgüveninizi kıracak. Zaten ortalamanın çok üstünde ve görüntü olarak %5e girmiş haldeki insanların, nasıl özgüvensiz olduklarını nasıl kötü göründüklerini düşündüklerini biliyor ve şahit oluyorum. O yüzden ve özellikle -eğer profesyonel değilseniz- çare olarak değil, itki olarak değil olarak tıkandığınız yerde bir seviye ileri taşıyacak etki olarak görmenizin psikolojik olarak daha doğru ve iyi olduğunu biliyorum.

Yoksa bu "daha fazla" kısmının sonu yok arkadaşlar. Ama vücudun bir üstüne çıkamayacağı nokta var. Oraya geldiğinizde ne yapacaksınız?

Seviyorum sizleri :)

hocam sizin her zaman bunlar söylemeniz gerekiyor yin yang misali 

biz işin büyüsüne kapılabiliyoruz dışarıdan bir gözün olayın diğer yüzünü hep söylemesi gerek yoksa bu iş hayatımızın önüne geçebilir 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
Hafifzargana, 22 dakika önce yazdı:

Vallaha önceliğim yıllardır ağırlık kaldırmaktan zevk almaktı sonrasında da hunlarca yemek yemekti fakat ipin ucunu kaçırdım patlayıcı kuvveti yüksek olan birisiyim ve bilinçsiz, adrenalin ile sağlıklı düşünmeden kaldırdığım ağırlıklar sakatlıkları yanında getirdi. Hala vücut yapmaktan değil ağırlık kaldırmaktan zevk alan bir kişiyim kendime göre modifikasyona gittim öyle bir idman sistemi tasarladım kendime mesela çoğu insanın aksine kollarım ufaktır, bileklerimin size ı kollarıma neredeyse yakındır neden bilek güreşi idmanları basınç idmanlarından aşırı keyif alıyorum 39cm bileğim 43 cm kolum var keza sırtım pull idmanlarında kaldırdığım yüksek ağırlıklar sebebiyle bir çok yarışmacıyı gölgede bırakabilecek sırt size ına sahibim omuzlarım sırtımın yanında küçük kalıyor dediğim gibi bu iş bir hastalık ben zevk aldığım işi yapıyorum aynaya takıntılı değilim ama genel anlamda herkes aynada ki görüntüye odaklanır bu da benim için önemli ama zevk almadığım hareketi yapıp spordan soğuyacağıma zevk aldığım işi yapmayı tercih ediyorum.

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.