Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Geleceğin Olympia'sı

Only testoda nabız artışı normal mi ?

Önerilen İletiler

Haftalık 500mg testo e. kullanıyorum haftaya tahlil vereceğim. Bugün 3. enjeksiyonumu yaptım, sabahtan beri kalp atımında hızlanma var oturduğum yerden bile bam güm atışları hissediyorum ellerim titriyor, antrenmanda set bitiminde ufak çaplı baş dönmeleri de oldu bugün, normal bir durum mu ? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Vural2    992

Aldığınız ilacın markası nedir ? Enjeksiyon yaptıktan hemen sonra mı başladı? Ne kadar sürdü ? Ben böyle bir şey yaşamadım.Ama bunlar spesifik şeyler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2, 2 saat önce yazdı:

Aldığınız ilacın markası nedir ? Enjeksiyon yaptıktan hemen sonra mı başladı? Ne kadar sürdü ? Ben böyle bir şey yaşamadım.Ama bunlar spesifik şeyler.

Aburaihan. Enjeksiyondan birkaç saat sonra başladı ama onunla alakalı olacağını düşünmüyorum, damar kontrolü vs her şey sıkıntısızdı.

Geleceğin Olympia'sı, 2 saat önce yazdı:

Aburaihan. Enjeksiyondan birkaç saat sonra başladı ama onunla alakalı olacağını düşünmüyorum, damar kontrolü vs her şey sıkıntısızdı.

Otururken 96 ölçtüm nabız.

tarihinde Geleceğin Olympia'sı tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.532

İlk kürümün ilk haftası bende de aynı durum olmuştu. Ama taşikardi seviyesinde değildi. Panik yaparsan daha fazla adrenalin salgılar ve bu durum sen sakin kalmayı becerebilene kadar devam eder. Dolayısıyla sakin kalıp kendini dinlemeyi bırakmalısın bir süre. Yine de 1-2 gün içinde düzelmiyorsa bir EKG çektirmende fayda var.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ghostmane    21
Geleceğin Olympia'sı, 43 dakika önce yazdı:

Haftalık 500mg testo e. kullanıyorum haftaya tahlil vereceğim. Bugün 3. enjeksiyonumu yaptım, sabahtan beri kalp atımında hızlanma var oturduğum yerden bile bam güm atışları hissediyorum ellerim titriyor, antrenmanda set bitiminde ufak çaplı baş dönmeleri de oldu bugün, normal bir durum mu ? 

Tansiyon sebebiyle olabilir. Adrenalin artışı nedeniyle olabilir. Benim normal kalp hızım 90-100 zamanla alıştım. Ama tabi ki EKG vb. kontrolleri yaptırman sana bir şey kaybettirmez. Sustanon da bu durum fazla meydana gelmekte.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ghostmane, 3 saat önce yazdı:

Tansiyon sebebiyle olabilir. Adrenalin artışı nedeniyle olabilir. Benim normal kalp hızım 90-100 zamanla alıştım. Ama tabi ki EKG vb. kontrolleri yaptırman sana bir şey kaybettirmez. Sustanon da bu durum fazla meydana gelmekte.

Hocam totoyu sağlama almak adına acile gittim ekg+kan tahlili aldılar, tansiyon da ölçüldü ama onunla ilgi bir şey söylenmedi bana. Sonuçları buraya da atayım. Doktor kalp çarpıntısının sebebi kreatin, kullanma bırak 2 gün sonra dahiliyeye git değerler düşmezse hastaneye yatırılırsın dedi.

63e2b897ecf9c_IMG202302072144182.thumb.jpg.f8b8a897e8342fc53256965bab68987e.jpg 63e2b89c6b23f_IMG202302072144452.thumb.jpg.6c8e00ba6680a0314d3db11b0450ab74.jpg 63e2b8a612e1f_IMG202302072145092.thumb.jpg.b06f1b55232eb3e1730f660825535a24.jpg IMG20230207214357~2.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
cristiano    2
Geleceğin Olympia'sı, 25 dakika önce yazdı:

Hocam totoyu sağlama almak adına acile gittim ekg+kan tahlili aldılar, tansiyon da ölçüldü ama onunla ilgi bir şey söylenmedi bana. Sonuçları buraya da atayım. Doktor kalp çarpıntısının sebebi kreatin, kullanma bırak 2 gün sonra dahiliyeye git değerler düşmezse hastaneye yatırılırsın dedi.

63e2b897ecf9c_IMG202302072144182.thumb.jpg.f8b8a897e8342fc53256965bab68987e.jpg 63e2b89c6b23f_IMG202302072144452.thumb.jpg.6c8e00ba6680a0314d3db11b0450ab74.jpg 63e2b8a612e1f_IMG202302072145092.thumb.jpg.b06f1b55232eb3e1730f660825535a24.jpg IMG20230207214357~2.jpg

Daha iyi bilenler vardır tabiki ama CK değeri  ( kasların hasar görmüş olması) diye biliyorum. Antremandan ne kadar süre sonra testi verdiniz ? + Değer yine de fazla (overtraining) olmuş olabilir (Kreatin Kullanmakla Alakası Yok)

tarihinde cristiano tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
cristiano, 10 dakika önce yazdı:

Daha iyi bilenler vardır tabiki ama CK değeri  ( kasların hasar görmüş olması) diye biliyorum. Antremandan ne kadar süre sonra testi verdiniz ? + Değer yine de fazla (overtraining) olmuş olabilir

Sırt biceps antrenmanından 2.5 - 3 saat sonra verdim.

Bu arada haftaya tahlil verecektim hemogramı aradan çıkarttık bu vesileyle :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
cristiano    2
Geleceğin Olympia'sı, 9 dakika önce yazdı:

2.5 - 3 saat sonra verdim.

Bu arada haftaya tahlil verecektim hemogramı aradan çıkarttık bu vesileyle :)

CK değerinin o kadar yüksek olmasının sebebi antremandan sonra verilmiş olması sorun başka yerden kaynaklanıyor olabilir

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
cristiano, 1 dakika önce yazdı:

CK değerinin o kadar yüksek olmasının sebebi antremandan sonra verilmiş olması sorun başka yerden kaynaklanıyor olabilir

Zaten kreatinle kalp çarpıntısının arasındaki ilişkiyi çözemedim ben, bazı doktorlar sorunu bulamayınca gözüne kestirdiği bir değerden yürüyor senin sorunun bu diye, neyse 2 gün sonra dahiliyeye gidip ilaç kullandığımı yaşadığım sorunu anlatacağım, komple bir test yapar büyük ihtimalle.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.