Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

xStana

Kalp ritm bozukluğu / ventolin ve kafein

Önerilen İletiler

xStana    14

Merhabalar hocalarım uzun süredir düşük seviyelerde ritim bozukluğu söz konusu ama hiç bir zaman ciddiye alınacak veya rahatsız edici bir düzeye gelmedi benim için uzun süredir belirli aralıklarla antrenmanlarımdan önce ventolin ve 400mg kadar kafein alıyorum ama son dönemde only testo kürümünde eklenmesi ile kalp ritmim vücutta her hangi bir şey yokken dinlenme zamanında 90'ın altına asla inmiyor

kafein ve ventolin ile birleştiğinde vücutta ve ellerde ciddi titreme yaşıyorum. 

Bu durum için ne yapabilirim sorun sadece ventolinden kaynaklanmıyor ventolin kullanmadığım dönemlerde aynı hemen hemen aspirin yada koraspin kullansam fayda sağlar mı ne dozlarda ne sürelerde kullanmalıyım 

Önerilere açığım şimdiden teşekkürler @metinav

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Alaz    135

Sakına alaycı bir şekilde cevap verdiğimiz düşünmeyin ancak şuan içerisinde bulunduğunuz süreci tam olarak kavramamanız beni biraz şaşırttı.

Uzun bir süredir ventolin kullandığınızı belirtmişsiniz; herkeste olmasa da yatkın kişilerde kalıcı kalp ritim bozukluğuna yol açıyor. Sizin bunun üstünde bir de gidip kafein ekliyorsunuz. 

Sizce sorunuzun cevabı nedir? Bu noktada size önerilebilecek en önemli ve tek tavsiye nedir? Ventolin kullanımını bırakmanız ve kafein alımınızı belirli bir süre kesmeniz-azaltmanız. Ventolin kullanmadığınız dönemlerde de o etkileri yaşamanız normal, çünkü dediğim gibi uzun süreli kullanımlarda kalıcı etki var ettiği, ilacın kendi prospektüsünde bile yazmakta. X kişisi yaşamamış  olabilir ama bu demek değildir ki siz yaşamayasınız. Bu sporu sağlıklı şekilde yapınca bir anlam ifade ediyor, umarım dikkate alırsınız. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
xStana    14
Alaz, 24 dakika önce yazdı:

Sakına alaycı bir şekilde cevap verdiğimiz düşünmeyin ancak şuan içerisinde bulunduğunuz süreci tam olarak kavramamanız beni biraz şaşırttı.

Uzun bir süredir ventolin kullandığınızı belirtmişsiniz; herkeste olmasa da yatkın kişilerde kalıcı kalp ritim bozukluğuna yol açıyor. Sizin bunun üstünde bir de gidip kafein ekliyorsunuz. 

Sizce sorunuzun cevabı nedir? Bu noktada size önerilebilecek en önemli ve tek tavsiye nedir? Ventolin kullanımını bırakmanız ve kafein alımınızı belirli bir süre kesmeniz-azaltmanız. Ventolin kullanmadığınız dönemlerde de o etkileri yaşamanız normal, çünkü dediğim gibi uzun süreli kullanımlarda kalıcı etki var ettiği, ilacın kendi prospektüsünde bile yazmakta. X kişisi yaşamamış  olabilir ama bu demek değildir ki siz yaşamayasınız. Bu sporu sağlıklı şekilde yapınca bir anlam ifade ediyor, umarım dikkate alırsınız. 

Kimse içerisinde bulunduğu durumu tam olarak algılayamaz özellikle vücut geliştirme ve farmakoloji gibi değişkenlerin çok olduğu alanlarda. Bu yüzdendir hepimiz uzaktan gören 3. bir göze ve diğer kişilerin yönlendirmelerine ihtiyaç duyuyoruz.

Ventolin ve kafeinin kalp ritim bozukluğu yaptığını takdir edersiniz ki biliyorum bu yüzden özellikle belirttim ventolini daha öncr kestiğim 3-4 aylık süreçlerdede bir değişim gözleyememiştim. Şu ana kadar ciddiye alınacak bir düzensizlik söz konusu değildi fakat son dönemde testesteronunda kalp ritmini etkilemesi dolayısı ile bu durumu takip etmeye başladım.

tabi ki son seçeneğim ventolin ve kafein kullanımımı kesmek fakat çok verim aldığım bir ikili olduğu için kür içerisinde çözüm bulabilirsem tutmayı istiyorum. Özellikle uzun süredir kafein destekli yaptığım için antrenmanlarımı kafein olmadan antrenman yapmakta zorlanıyorum Eğer alternatif bir şekilde çözebilirsem bu durumu kürden daha fazla verim alabilirim yoksa ventolin ve kafein kullanımımı keseceğim

tarihinde xStana tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
  • Olumsuz 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
GuruhuXGod    15

Öncelikle merhaba sizin kalp ritim bozukluğu olan birisi olarak ventolini geçtim kafein i bile minimal dozajlarda çok dikkatli kullanmanız gerekiyor 

Benim görüşüm uyarıcılar steroidlere göre çok daha zararlı ölen sporcuların bir çoğu bu uyarıcı maddeler yüzünden ölüyor malesef

Bence kardiyo öncesi mininal dozajlarda (200-300mg)kafein alın baktın yeteri kadar yağ yakamıyorsun kardiyo süresini artırıp beslenmendeki karbı kıs 

illa farmakolojiden yararlanmak istiyorsan fragmentde kullanabilirsin biraz pahalıha gelir ama kalbini yormaz 

tarihinde GuruhuXGod tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Larues    235

İntihar ediyorsun kardeşim farkında değilsin, şu an kürde olmak keyifli geliyor olabilir ama borakmani tavsiye ediyorum. Hatta pct de kullanacağınız ilaçlar bile kalbe vurabiliypr boşuna aksiyon arama :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
xStana, 8 dakika önce yazdı:

Kimse içerisinde bulunduğu durumu tam olarak algılayamaz özellikle vücut geliştirme ve farmakoloji gibi değişkenlerin çok olduğu alanlarda. Bu yüzdendir hepimiz uzaktan gören 3. bir göze ve diğer kişilerin yönlendirmelerine ihtiyaç duyuyoruz.

Ventolin ve kafeinin kalp ritim bozukluğu yaptığını takdir edersiniz ki biliyorum bu yüzden özellikle belirttim ventolini daha öncr kestiğim 3-4 aylık süreçlerdede bir değişim gözleyememiştim. Şu ana kadar ciddiye alınacak bir düzensizlik söz konusu değildi fakat son dönemde testesteronunda kalp ritmini etkilemesi dolayısı ile bu durumu takip etmeye başladım.

tabi ki son seçeneğim ventolin ve kafein kullanımımı kesmek fakat çok verim aldığım bir ikili olduğu için kür içerisinde çözüm bulabilirsem tutmayı istiyorum. Özellikle uzun süredir kafein destekli yaptığım için antrenmanlarımı kafein olmadan antrenman yapmakta zorlanıyorum Eğer alternatif bir şekilde çözebilirsem bu durumu kürden daha fazla verim alabilirim yoksa ventolin ve kafein kullanımımı keseceğim

Dostum bu uyarıcılar bir bataklık gözümde uyuşturucular, PL yaparken 1000mg cafein alıyordum amonyak kokluyorduk preler havada uçuşuyordu, düzensiz uyku halleri kalp çarpıntıları gibi bir çok problem baş göstermeye başladı ama panik yapmadım düşürerek kestim çünkü birden kesmek idman tempomu bozacaktı, azalarak 0 a indirdim 2 yıldır uyarıcı çok nadir alırım şuan türk kahvesi yapıyorum idman öncesi, son 6-7 haftadır, kürümün son demlerindeyim vücudum eklemleri tendomlarım ciddi yoruldu artık ağır yoğunluk idmanlarından kaynaklı bu yüzden kullanıyorum, rest geçtiğim zaman tekrar 0 a indireceğim benim için sadece elzem durumlar için varlar yoksa asla dönüp yüzlerine bakmam. Senin ritim bozukluğu nabız yüksekliği ilaçlarla gelen tansiyondan kaynaklı sigara içiyorsan azalt artık vücudun dur demeye başlamış bende de aynı durum söz konusu kan verip rahatlıyorum başka çaresi yok tansiyon nabız yüksekliği düşük cardiovascular tempo sıkıntılı durumlar.. 

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
Larues, 5 dakika önce yazdı:

İntihar ediyorsun kardeşim farkında değilsin, şu an kürde olmak keyifli geliyor olabilir ama borakmani tavsiye ediyorum. Hatta pct de kullanacağınız ilaçlar bile kalbe vurabiliypr boşuna aksiyon arama :)

Kalp beni bu sporda çok korkutuyor böbrekler karaciğer hepsine okeyimde kalbin ciddi şakası yok özellikle bu genç yaşlarda, zaten insan dışı beslenmelerimizle steroidlerle yoruyoruz bir de uyarıcılar kalbe ciddi zarar veriyor bu işten para kazanmayacaksan zaten bu lanet ilaçlara da bulaşılmamalı orası ap ayrı bir konu hadi bulaştın uyarıcıları aklının ucundan bile geçirmemek lazım diye düşünüyorum. He tabiki böbreğin karaciğerinde şakası yok ama düzenli test veriyoruz kontrol ediyoruz kalpte her şey ani olabiliyor bir anda devrilip kalabiliriz yormamak lazım. 

tarihinde galicik tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
GuruhuXGod    15
galicik, 3 dakika önce yazdı:

Dostum bu uyarıcılar bir bataklık gözümde uyuşturucular, PL yaparken 1000mg cafein alıyordum amonyak kokluyorduk preler havada uçuşuyordu, düzensiz uyku halleri kalp çarpıntıları gibi bir çok problem baş göstermeye başladı ama panik yapmadım düşürerek kestim çünkü birden kesmek idman tempomu bozacaktı, azalarak 0 a indirdim 2 yıldır uyarıcı çok nadir alırım şuan türk kahvesi yapıyorum idman öncesi, son 6-7 haftadır, kürümün son demlerindeyim vücudum eklemleri tendomlarım ciddi yoruldu artık ağır yoğunluk idmanlarından kaynaklı bu yüzden kullanıyorum, rest geçtiğim zaman tekrar 0 a indireceğim benim için sadece elzem durumlar için varlar yoksa asla dönüp yüzlerine bakmam. Senin ritim bozukluğu nabız yüksekliği ilaçlarla gelen tansiyondan kaynaklı sigara içiyorsan azalt artık vücudun dur demeye başlamış bende de aynı durum söz konusu kan verip rahatlıyorum başka çaresi yok tansiyon nabız yüksekliği düşük cardiovascular tempo sıkıntılı durumlar.. 

Hocam ilaç kullanırken kan vermek sıkıntı olmuyormu kanı verdiğiniz kişi açısından

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
GuruhuXGod, Şimdi yazdı:

Hocam ilaç kullanırken kan vermek sıkıntı olmuyormu kanı verdiğiniz kişi açısından

çöpe atıyorum işlemin bir adı vardı unuttum @otopsicikedi arkadaşımız bilir, sağlık kabinlerinde cihaz oluyor belirtiyorum veriyorum yoksa karşı taraf için evet ciddi sıkıntı. 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
xStana    14
Larues, 4 dakika önce yazdı:

Merhalabar sürekli olarak gerek kan tahlilleri 7/24 nabız kontrolü ve düzenli tansiyon kontrolü yaptırdığım halde leblebi gibi yan etkileri daha fazla olan clen yutan insanlar varken benim durumumu "İntihar" olarak adlandırmak pek olmamış sanki. 90-120 aralığında seyreden nabız şu an için bir risk teşkil etmemekte konuyu ilerleyen süreçte zarar görmemek ve bilgi edinmek adjba "tecrubesi olan kişilerden" bilgi alma amaçlı açtım

Keza yakın zamanda açtığığınız ilk kür genotropin ve insülin hakkında konularından yola çıkarsak sizin durumunuzu toplu katliam olarak değerlendirebiliriz

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Larues    235
galicik, 4 dakika önce yazdı:

çöpe atıyorum işlemin bir adı vardı unuttum @otopsicikedi arkadaşımız bilir, sağlık kabinlerinde cihaz oluyor belirtiyorum veriyorum yoksa karşı taraf için evet ciddi sıkıntı. 

İşlemin adı ekg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
xStana    14
galicik, 9 dakika önce yazdı:

1000mg güzel rakam 😂 evet kesinlikle uzun vadede ciddi sorunlar doğurabileceğinin farkındayım günlük kafein alımımı hap ile takipli yapmaya çalışıyorum 400mg ı geçmeyecek şekilde genelde kullandığı mdoz 300mg ventolini bir süre sadece pr günlerim ile sınırlandıracağım ve sorun devam ederse kürden çıkartacağım. Ama hala testesteronun kalp ritmimi hatrı sayılır oranda etkilemesş beni şaşırtıyor tedbiri elden bırakmamak gerek

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Larues    235

Kalp beni bu sporda çok korkutuyor böbrekler karaciğer hepsine okeyimde kalbin ciddi şakası yok özellikle bu genç yaşlarda, zaten insan dışı beslenmelerimizle steroidlerle yoruyoruz bir de uyarıcılar kalbe ciddi zarar veriyor bu işten para kazanmayacaksan zaten bu lanet ilaçlara da bulaşılmamalı orası ap ayrı bir konu hadi bulaştın uyarıcıları aklının ucundan bile geçirmemek lazım diye düşünüyorum. He tabiki böbreğin karaciğerinde şakası yok ama düzenli test veriyoruz kontrol ediyoruz kalpte her şey ani olabiliyor bir anda devrilip kalabiliriz yormamak lazım. 

Stresten dolayı kirik kalp sendromu yaşadım, etkileri tam 3 4 ay gecmedi adım attığım an başım dönüyordu nabiz 90 ama carpinti vardi sayısız test yaprirdim önceki konularda dediğim gibi kalp ağır sıkıntı şakaya gelmez

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
xStana    14
GuruhuXGod, 19 dakika önce yazdı:

Öncelikle merhaba sizin kalp ritim bozukluğu olan birisi olarak ventolini geçtim kafein i bile minimal dozajlarda çok dikkatli kullanmanız gerekiyor 

Benim görüşüm uyarıcılar steroidlere göre çok daha zararlı ölen sporcuların bir çoğu bu uyarıcı maddeler yüzünden ölüyor malesef

Bence kardiyo öncesi mininal dozajlarda (200-300mg)kafein alın baktın yeteri kadar yağ yakamıyorsun kardiyo süresini artırıp beslenmendeki karbı kıs 

illa farmakolojiden yararlanmak istiyorsan fragmentde kullanabilirsin biraz pahalıha gelir ama kalbini yormaz 

Konudaki durum yanlış anlaşılmış şöyle bir düzeltme yapayım kalp ritim bozukluğum mevcut değil bahsetmeye çalıştığım şey bu dönemsel bir taşikardi aslında yanlış tabir etmişim. Ventolin ve akfeini şu an yağ yakımından ziyade antrenman şçinde bana sağladığı performans ve güç artışı için tercih ediyorum

tarihinde xStana tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
Larues, 1 dakika önce yazdı:

Stresten dolayı kirik kalp sendromu yaşadım, etkileri tam 3 4 ay gecmedi adım attığım an başım dönüyordu nabiz 90 ama carpinti vardi sayısız test yaprirdim önceki konularda dediğim gibi kalp ağır sıkıntı şakaya gelmez

Aklıma vertigo geldi ya bir dönem denizde çok fazla tekne kullanmaktan vibrasyondan kaynaklı kulak kristallerim oynamıştı baş edilecek gibi değil 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Larues    235
xStana, 4 dakika önce yazdı:

Merhalabar sürekli olarak gerek kan tahlilleri 7/24 nabız kontrolü ve düzenli tansiyon kontrolü yaptırdığım halde leblebi gibi yan etkileri daha fazla olan clen yutan insanlar varken benim durumumu "İntihar" olarak adlandırmak pek olmamış sanki. 90-120 aralığında seyreden nabız şu an için bir risk teşkil etmemekte konuyu ilerleyen süreçte zarar görmemek ve bilgi edinmek adjba "tecrubesi olan kişilerden" bilgi alma amaçlı açtım

Keza yakın zamanda açtığığınız ilk kür genotropin ve insülin hakkında konularından yola çıkarsak sizin durumunuzu toplu katliam olarak değerlendirebiliriz

Deneme amaçlı insulin vurdum, ve bunun için elimin altında glikoz tableti, glukagon iğnesi ve karb öğünlerim de vardı. Sağlam yemek yedirdi evet ama tehlikeli olduğuna kanaat getirdim daha da vurmadım ve bunun öncesine de kanda glukoza baktirip güzel Bi detaydan geçtim. Fakat senin durumun inan bana farklı, 1 sene içinde ölen sporcularin çoğu stimulanlar veya yag yakicilardan gitti ve kalbin şakası olmaz ortada sorun varsa üzerine gidilmemeli yinede tercih senin

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Larues    235

Aklıma vertigo geldi ya bir dönem denizde çok fazla tekne kullanmaktan vibrasyondan kaynaklı kulak kristallerim oynamıştı baş edilecek gibi değil 

Kanka o zamanlar bende vertigo da vardı hafif 😂 ulan yolda yürürken başım önde falan yürüyorum Allah düşmanıma vermesin hayat kalitesini mahveder

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
Larues, 9 dakika önce yazdı:

Kanka o zamanlar bende vertigo da vardı hafif 😂 ulan yolda yürürken başım önde falan yürüyorum Allah düşmanıma vermesin hayat kalitesini mahveder

Çok berbat bir şey ne zaman geleceği de belli olmuyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Larues    235
galicik, 7 dakika önce yazdı:

Çok berbat bir şey ne zaman geleceği de belli olmuyor

Vertigo başladığı an kafadan zaten 4 5 ay gidiyor 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Markus Rühl    142

İnsanlar 1 tabak yemek yiyip 8-10 saat inşaatlarda, tarlalarda güneşin altında çalışıyor, amelelik yapıyor, kusura bakmada senin burada kafein almadan uyarıcı almadan idman yapamıyorum yaa demen şımarıklık başa bir şey değil, uyarıcıları kesmeyi de istemiyorsun reddediyorsun yolun sonu efedrin gibi gözüküyor... 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
xStana    14
Markus Rühl, 2 dakika önce yazdı:

İnsanlar 1 tabak yemek yiyip 8-10 saat inşaatlarda, tarlalarda güneşin altında çalışıyor, amelelik yapıyor, kusura bakmada senin burada kafein almadan uyarıcı almadan idman yapamıyorum yaa demen şımarıklık başa bir şey değil, uyarıcıları kesmeyi de istemiyorsun reddediyorsun yolun sonu efedrin gibi gözüküyor... 

kusura bakarım hocam nasıl biz soru sorarken uslubumuza dikkat ediyor vakit ve bilginin kıymetine saygı duyuyorsak konuyla ilgili bilgisini beklediğimiz insanların çıkıpta şımarık gibi kelimeler kullanacak durumda olduğu sürece kusura bakarım. Eğer ilahi bir şekilde hiç tecrübe etmeden araştırmadan sormadan bilgi edindiyseniz bilmiyorum fakat herkes bu süreçten geçmiştir diye düşünüyorum 

Kafein almadan antrenman yapamıyorum yeaaaa gibi bi söylemimde mevcut değil keza kullanımı sınırlandıracağımı belirtmişim. kafein almadan yaptığım antrenmanlarda ciddi performans kaybı yaşadığımı belirttim bunun dışında antrenmanlarımı tamamlıyorum.

xStana, Bir saat önce yazdı:

ventolini bir süre sadece pr günlerim ile sınırlandıracağım ve sorun devam ederse kürden çıkartacağım.

galicik, 1 saat önce yazdı:

Özellikle uzun süredir kafein destekli yaptığım için antrenmanlarımı kafein olmadan antrenman yapmakta zorlanıyorum Eğer alternatif bir şekilde çözebilirsem bu durumu kürden daha fazla verim alabilirim yoksa ventolin ve kafein kullanımımı keseceğim

ek olarak konu ile 1 tabak yemek yiyip amalelik yapmanın bağlantısınıda anlamış değilim eğer gelişime faydası varsa aydınlatın uygulayalım :)

Lafı uzatmadan burda kimse kimseye cevap vermek zorunda değil ama saygılı olmak zorunda. O yüzden sizden tecrübeli olsun tecrubesiz olsun üst perdeden konuşmak ve şımarık vb gibi aşağılayıcı cümleler kullanmakta kimsenin haddine değil. Yardımcı olunmak istenen bir konu varsa yardımcı olunur uyarılacak bir şey varsa uygun dille uyarılır.

Karşınızdakinin kim olduğunu nasıl bir hayatı olduğunu bilmeden bu tarz tutumları sergilemek doğru değil. Özellikle bu tarz sanal ortamlarda insanların kalbini kırmak azarlamanın ve bununla ego tatmini sağlamanında doğru olduğunu düşünmüyorum.

Cevabınız için teşekkür ederim

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hafifzargana    216

hocam ne yapmanız gerektiğini biliyorsunuz bence fakat kullandıklarınız o kadar hoşunuza gidiyor ki "amaaan kullan çok ta zararı, yok tolere edebilirsin"

tarzı yorumlar bekliyorsunuz. Yanlış anlamayın bunu siz yapmıyorsunuz bilinç altınız yapıyor. Bizler insanız iradesizlik bağımlılık saplantı gibi hastalıklarımız var.

yukarıdaki yoruma uslup olarak katılmıyorum fakat bakış açısı doğru bunları bıraktığınızda yoksunluk çekmeniz bunlar olmadan antrenman yapamadığınızı göstermez bağımlı olduğunuzu gösterir isterseniz bunlar olmadan bunlarla çıkardığınızdan daha iyi bir antrenman çıkartabilirsiniz ama gerçekten çaba gösterip inanacak mısınız buna

kafeini bıraktığınızda yoksunluk yaşayacağınızı fakat bunun geçeceğini biliyorsunuzdur 

benim tavsiyem antrenmanda hard metal dinleyebilrsiniz bence en baba uyarıcıdan daha etkili 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Markus Rühl    142

Kalbinizi kırdıysam özür dilerim , ben o yazıyı aslında bu sporu yapan hepimiz için yazdım , çünkü efedrin almadan idman yapamayan kişiler var , strapi eldiveni evde unutunca idman yapamayan kişiler var  , bazı zamanlar küçük ayrıntılarda takılı kalıp duruyoruz , şu kadar karbonhidrat aldım kalori aldım , glikojen depolarım boş , tuz şu kadar gr aldım , acaba kafein etki etmemeye mi başladı , intra workout hazırlayamadım , bunlar küçük ayrıntılardan ibaret biz 1-1,5 saat antrenman için bunları düşünürken , bunların hiçbirini düşünmeden 8-10 saat ağırlık kaldıran insanlar işçiler var , ritim bozukluğu yaşadığınızı , el ayakta titreme olduğunu söylüyorsunuz bu işin şakası yok uyarıcıları kesmelisiniz kalbin şakası olmaz , daha genç yaştasınız steroidlerin 1-2 kürden ibaret olmadığını sizde biliyorsunuzdur , bu AAS maddelerini 35-40 yaşına geldiğimizde de kullanıcaz haliyle zaten organlarımız normal insanlara göre daha yoğun çalışıyor ve daha yorgun birde uyarıcılar ile fazladan yormanın manası yok  , ventolini kestiginizde sorunun devam ettiğini söylüyorsunuz size iddia ediyorum ki sorun %90 ventolinden kaynaklanıyor , çünkü benimde ventolin kullandığım zamanlar oldu forumda da yazmıştım toplum içinde kalbim ağzımda geziyordum el ayak titreme yüksek kaygı , kalp o kadar zorlanıyorken birde idman yapmayı düşünemiyorum bile 1 hafta kullandım dayanamadım çöpe attım ilacı , uzun süreli kullanımda kalp ritmini bozmama ihtimali yok ve tekrar söylüyorum KALBİN ŞAKASI OLMAZ , ventolin zaten kalp ritmini bozduysa kesince de bu durum devam edicektir , ventolin kestim sorun devam ediyor yani sorun ventolin de değilmiş demek yanlış.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hafifzargana    216
Markus Rühl, 18 dakika önce yazdı:

Kalbinizi kırdıysam özür dilerim , ben o yazıyı aslında bu sporu yapan hepimiz için yazdım , çünkü efedrin almadan idman yapamayan kişiler var , strapi eldiveni evde unutunca idman yapamayan kişiler var  , bazı zamanlar küçük ayrıntılarda takılı kalıp duruyoruz , şu kadar karbonhidrat aldım kalori aldım , glikojen depolarım boş , tuz şu kadar gr aldım , acaba kafein etki etmemeye mi başladı , intra workout hazırlayamadım , bunlar küçük ayrıntılardan ibaret biz 1-1,5 saat antrenman için bunları düşünürken , bunların hiçbirini düşünmeden 8-10 saat ağırlık kaldıran insanlar işçiler var , ritim bozukluğu yaşadığınızı , el ayakta titreme olduğunu söylüyorsunuz bu işin şakası yok uyarıcıları kesmelisiniz kalbin şakası olmaz , daha genç yaştasınız steroidlerin 1-2 kürden ibaret olmadığını sizde biliyorsunuzdur , bu AAS maddelerini 35-40 yaşına geldiğimizde de kullanıcaz haliyle zaten organlarımız normal insanlara göre daha yoğun çalışıyor ve daha yorgun birde uyarıcılar ile fazladan yormanın manası yok  , ventolini kestiginizde sorunun devam ettiğini söylüyorsunuz size iddia ediyorum ki sorun %90 ventolinden kaynaklanıyor , çünkü benimde ventolin kullandığım zamanlar oldu forumda da yazmıştım toplum içinde kalbim ağzımda geziyordum el ayak titreme yüksek kaygı , kalp o kadar zorlanıyorken birde idman yapmayı düşünemiyorum bile 1 hafta kullandım dayanamadım çöpe attım ilacı , uzun süreli kullanımda kalp ritmini bozmama ihtimali yok ve tekrar söylüyorum KALBİN ŞAKASI OLMAZ , ventolin zaten kalp ritmini bozduysa kesince de bu durum devam edicektir , ventolin kestim sorun devam ediyor yani sorun ventolin de değilmiş demek yanlış.

hocam her insana aynı uslupla yaklaşmamak gerek kişileri tanıyarak hareket etmek gerekli 

benim eski spor salonumdan hocam pirinç yiyemiyorum diyince o zaman **** ye diyordu dinlenemedim kas ağrım var diyince bırak bu işi pinpon oyna diyordu bu tarz dalga geçen sert mizaçlı yorumlar bana hem eğlenceli geliyor hem beni motive ediyor pirinç yiyemiyorum diyince bana yulaf ye deseydi ben şu anda sahip olduğum mentaliteye sahip olamazdım şu anda 2 günlük tavuk pilavı shake yapıp içebiliyorum antrenmanlarımı evimdeki serbest ağırlıklar ve barla yapıyorum tavuk yemeğe param yokken 3 ay aç gezerek antrenmanda kusup bayılarak diyet yaptım kısaca mentalite çok önemli bence

tarihinde Hafifzargana tarafından düzenlendi
  • Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
xStana    14
Hafifzargana, 53 dakika önce yazdı:

hocam ne yapmanız gerektiğini biliyorsunuz bence fakat kullandıklarınız o kadar hoşunuza gidiyor ki "amaaan kullan çok ta zararı, yok tolere edebilirsin"

tarzı yorumlar bekliyorsunuz. Yanlış anlamayın bunu siz yapmıyorsunuz bilinç altınız yapıyor. Bizler insanız iradesizlik bağımlılık saplantı gibi hastalıklarımız var.

yukarıdaki yoruma uslup olarak katılmıyorum fakat bakış açısı doğru bunları bıraktığınızda yoksunluk çekmeniz bunlar olmadan antrenman yapamadığınızı göstermez bağımlı olduğunuzu gösterir isterseniz bunlar olmadan bunlarla çıkardığınızdan daha iyi bir antrenman çıkartabilirsiniz ama gerçekten çaba gösterip inanacak mısınız buna

kafeini bıraktığınızda yoksunluk yaşayacağınızı fakat bunun geçeceğini biliyorsunuzdur 

benim tavsiyem antrenmanda hard metal dinleyebilrsiniz bence en baba uyarıcıdan daha etkili 

Evet sanıtım yol yakınken sınırlandırmak daha faydalı olacak ventolini tamamen çıkartıp antrenman günlerinde antrenman öncesi 1 filtre kahve pr deneyexeğim günlerde ise 300mg ile sınırlandırma kararı aldım büyük ihtinalle kürümün 2-3 haftası oldukça olumsuz etkilenecektir bu durumdan artık açığı heavy metalle kapatacağız 😂

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.