Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Samo06

Fenomen vucutcular! ne kullanıyorlar?

Önerilen İletiler

Samo06    2

Selam arkadaşlar, bu instagramdaki sporcular ne kullanıyor akdaşlar Alllah aşkına hepsi birbirine benziyor hepsi makina keskin ,hatlı, kuru. Bunların kullandığı bu işin şifresi gibi geliyor bakarak anlamaya çalışıyorsun ama nafile nedir bu ghmı ? Peptidmi? İnsulinmi?  Anabolizan değil bu inanmıyorum :) 

AC410092-F744-47E2-9263-41E9FD47B499.jpeg B95A8B78-09E9-472C-AF9A-B272FA22771F.jpeg 609D4B37-9312-48FB-B655-7E085812634C.jpeg 89CB3E3F-C825-4886-B1B7-DBF8E3EC5DBC.jpeg 30864BC5-EEE4-48E6-A382-196692F68C48.png C473FF86-B0A0-4E3F-9C93-F54B7B858F6D.jpeg 6B256F15-1A39-4D26-8585-3E726DB7A134.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Yıllarca sıkı çalışma sıkı beslenme  anabolik ilaçlar peptidler ve sonuç. Bu adamlarda imkan var her şeyin en iyisine ulaşabiliyor adamlar, ne zaman ne lazımsa anında temin edebilecek adamlar bunlar. Biz de KYK kredisini biriktirip testo alıyoruz işte...

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
batuhan33    24

Maddi sorunun yoksa sen de pekala böyle olabilirsin. Adamlar en kaliteli ilaçlara en temiz besinlere ulaşabiliyorlar. TR'de satılan ilaçların çoğu testo ve dianabol, onlar da underdose. Adam tren diye satıyor underdose testo çıkıyor, anavar diye satıyor dianabol çıkıyor. O yüzden sen iyi ilaç kullandım sansan bile böyle olman zor.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Alaz    135

İşin şifresi yok. Yılların emeği, istikrar, azim, kaliteli beslenme, kaliteli idman ve tabi ki bunlara eşlik eden kaliteli ilaçlar, takviyeler. (Genetiği dahil etmiyorum zaten en başta bu ana kriter)

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Samo06    2
Geleceğin Olympia'sı, 42 dakika önce yazdı:

Yıllarca sıkı çalışma sıkı beslenme  anabolik ilaçlar peptidler ve sonuç. Bu adamlarda imkan var her şeyin en iyisine ulaşabiliyor adamlar, ne zaman ne lazımsa anında temin edebilecek adamlar bunlar. Biz de KYK kredisini biriktirip testo alıyoruz işte...

Sıkı çalışma beslenme olayı doğru ama adamlar kısa sürede form tutup balon gibi şişiyorlar ve  tüm yıl koruyorlar en iyisine ulaştıklarıda da doğru ama ne bu işte  en iyi ?  

batuhan33, 36 dakika önce yazdı:

Maddi sorunun yoksa sen de pekala böyle olabilirsin. Adamlar en kaliteli ilaçlara en temiz besinlere ulaşabiliyorlar. TR'de satılan ilaçların çoğu testo ve dianabol, onlar da underdose. Adam tren diye satıyor underdose testo çıkıyor, anavar diye satıyor dianabol çıkıyor. O yüzden sen iyi ilaç kullandım sansan bile böyle olman zor.

Tunahan gülerin aylık 50 k harcıyorum dediği doğrumu yani 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Probis    181
Samo06, 4 dakika önce yazdı:

Pfizer kulanıyorsa eczaneden zaten 25k büyüme hormonuna gidiyodur. 5kde insülin etti 30k. 5kda ilaç 35. 15te yeme içme 50k, doğru gibi duruyor.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Samo06    2
Alaz, 1 saat önce yazdı:

İşin şifresi yok. Yılların emeği, istikrar, azim, kaliteli beslenme, kaliteli idman ve tabi ki bunlara eşlik eden kaliteli ilaçlar, takviyeler. (Genetiği dahil etmiyorum zaten en başta bu ana kriter)

Bunların kullandığı melet genetiğide düzeltiyor yemin ediyorum :) 

Probis, Bir saat önce yazdı:

Pfizer kulanıyorsa eczaneden zaten 25k büyüme hormonuna gidiyodur. 5kde insülin etti 30k. 5kda ilaç 35. 15te yeme içme 50k, doğru gibi duruyor.

Hiç kesmeden kullanıyorlar yani bunları 50 k akıl karı değil senede 600 k para yapar 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Samo06, 15 dakika önce yazdı:

Sıkı çalışma beslenme olayı doğru ama adamlar kısa sürede form tutup balon gibi şişiyorlar ve  tüm yıl koruyorlar en iyisine ulaştıklarıda da doğru ama ne bu işte  en iyi ?  

Hocam sadece Instagram'da gördüğün fotoğraflara göre yorum yapıyorsun. Sürekli öyle gezmiyor adamlar. Güzel form tutunca çektikleri fotoğrafları atıyorlar hatta kimisi seneler öncesinin fotoğraflarını paylaşıyor.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Alaz    135
Samo06, 1 dakika önce yazdı:

Bunların kullandığı melet genetiğide düzeltiyor yemin ediyorum :) 

Aslında tam tersi, genetiği olanı düzeltiyor. 

Sistemin işleyişi basit aslında; Para =  kaliteli beslenme = kaliteli idman = kaliteli supplements = kaliteli ilaç = kaliteli bir kas inşa süreci vb. vb. 

Parası olmayan nasıl yarışmacı oluyor ya da böyle ön plana çıkıyor dediğimiz zaman ise, fırsatlar ve yıllarının emeğinin meyveleri. Örneği fazlasıyla mevcut piyasada. 

Samo06, 8 dakika önce yazdı:

Evet doğru. Growth, supplements, beslenme, ilaçlar. Aylık sağlık yönünden harcamalar, insülin vb. bir ton masraf söz konusu, ki Tunahan profesyonel seviyede icra ediyor bu sporu, harcamaları çok ayrı boyutta. 

Hadi Tunahan değil, farklı bir yarışmacıyı ele alalım emin ol o masraf çok fazla oynamıyor olacak. Mesleği yarışmak olan birisi için bu harcamalarda gayet normal, çünkü şampiyonluklar ona kazanç getiriyor. İkinci olan çokta öne çıkmıyor. En fazla 3-5 kutu supplements, 2-3 adet spor atleti alıyorlar. Generation İron belgesel serisi var, orada çok iyi anlatılıyor bu bahsettiğim olay. 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Samo06    2

İşin bi komik yanıda ilk iki fotoğraftaki sporcu only 200 testo başkada kullanmadığını söylüyor :) 

Geleceğin Olympia'sı, 48 dakika önce yazdı:

Hocam sadece Instagram'da gördüğün fotoğraflara göre yorum yapıyorsun. Sürekli öyle gezmiyor adamlar. Güzel form tutunca çektikleri fotoğrafları atıyorlar hatta kimisi seneler öncesinin fotoğraflarını paylaşıyor.

Olurmu hocam adamların çoğu  günlük form paylaşıp video çekiyor 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Probis    181
Samo06, 14 dakika önce yazdı:

İşin bi komik yanıda ilk iki fotoğraftaki sporcu only 200 testo başkada kullanmadığını söylüyor :) 

chris bumsted diyorki '' I’ve been doing a very low dose, 200 [migs] a week. Then, after that, I’ll go up to 500 maybe, and that’s going to be my peak off-season. With that, my body can easily get up to 265-pounds if I’m training and eating perfectly''

off sezonda 200mg testo alıyormuş haftalık, off sezon en yoğun çalışma döneminde 500mg testoya kadar çıkıyormuş eğer doğru yiyip doğru çalışırsam 120kg oluyorum diyor sadece testoyla inanıp inanmamak sana kalmış :D doğru olma ihtimali bence yok. Eskiden ben kullanmıyorum deniyordu, şimdide TRT alıyorum , only testo alıyorum vsvs deniyor yalanların türü değişti :D 

• Beğen 1
  • ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
proliqht1    147
Samo06, 34 dakika önce yazdı:

Kardeşim çoğu insan doğrusunu soylemiyor maalesef.

Probis, 16 dakika önce yazdı:

chris bumsted diyorki '' I’ve been doing a very low dose, 200 [migs] a week. Then, after that, I’ll go up to 500 maybe, and that’s going to be my peak off-season. With that, my body can easily get up to 265-pounds if I’m training and eating perfectly''

off sezonda 200mg testo alıyormuş haftalık, off sezon en yoğun çalışma döneminde 500mg testoya kadar çıkıyormuş eğer doğru yiyip doğru çalışırsam 120kg oluyorum diyor sadece testoyla inanıp inanmamak sana kalmış :D doğru olma ihtimali bence yok. Eskiden ben kullanmıyorum deniyordu, şimdide TRT alıyorum , only testo alıyorum vsvs deniyor yalanların türü değişti :D 

Hepsi yalanın kitabını yazıyor 🤣

• Beğen 1
  • ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ozgur511    38
Probis, 16 dakika önce yazdı:

Cbum sallıyor şu sporda dürüst insan sayısı az 

Samo06, 34 dakika önce yazdı:

Only testo ile su tutarsın geri sönersin anabolizan ekliyceksin yanına böyle damarlı vücutlar deli gibi tren basıyor bide yanına peptid hormon falan güzel sonuçlar çıkıyor ama resimdeki kişiler gibi ilaç kullansan bile zor olursun adamlarda istikrar genetik doğru beslenme antrenman falan her şey mevcut 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Samo06    2

Bence bunların olayı takviyede gh ve peptidler,anabolizanda varsa dediğiniz gibi çok kaliteli ilaçlar .

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hafifzargana    216
Ozgur511, 32 dakika önce yazdı:

Cbum sallıyor şu sporda dürüst insan sayısı az 

Only testo ile su tutarsın geri sönersin anabolizan ekliyceksin yanına böyle damarlı vücutlar deli gibi tren basıyor bide yanına peptid hormon falan güzel sonuçlar çıkıyor ama resimdeki kişiler gibi ilaç kullansan bile zor olursun adamlarda istikrar genetik doğru beslenme antrenman falan her şey mevcut 

yahu bu cbum ben growth hormon hiç kullanmadım diyor deli eder bunlar adamı lütfen inanmayın kimseyi özendirmek istemiyorum ama çoğu 16 yaşında testesteron kullanmaya başlıyor bir podcastte duymuştum nick walker ilk antrenmanını steroit alarak yapmış  örneğin son dönemde youtubede ünlü olan yerli bir sporcumuz var iyi kalpli ... abi 16 yaşında kullanmaya başladığından bahsediyordu 3-5 sene steroit kullanarak yapılacak vücutlar değil çoğu

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Markus Rühl    142

Kimsenin formundan ne kullandığını anlayamazsınız kimi 300 prop la efsane form tutar kimi de tren le bile kuruyamaz , kimi deca ile su topuna döner kimiside deca ile define olur , yani define olmak için şu ilaç büyümek için bu ilaç diye ezbere kavramlar yok , ha ileri seviye için kaliteli peptidlerin büyük rol oynadığını düşünüyorum onlar da çok uçuk fiyatlara satılıyor.

tarihinde Markus Rühl tarafından düzenlendi
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Samo06    2
Hafifzargana, 41 dakika önce yazdı:

yahu bu cbum ben growth hormon hiç kullanmadım diyor deli eder bunlar adamı lütfen inanmayın kimseyi özendirmek istemiyorum ama çoğu 16 yaşında testesteron kullanmaya başlıyor bir podcastte duymuştum nick walker ilk antrenmanını steroit alarak yapmış  örneğin son dönemde youtubede ünlü olan yerli bir sporcumuz var iyi kalpli ... abi 16 yaşında kullanmaya başladığından bahsediyordu 3-5 sene steroit kullanarak yapılacak vücutlar değil çoğu

O abi son antreman videosunda goril abiyi yarıp geçmesi lazım , gel görki yanından geçemiyor burdada tık ediyor işte abi bi farklılık var diyorsun  bu adam başka bişey kullanıyor :) 

Markus Rühl, 29 dakika önce yazdı:

Kimsenin formundan ne kullandığını anlayamazsınız kimi 300 prop la efsane form tutar kimi de tren le bile kuruyamaz , kimi deca ile su topuna döner kimiside deca ile define olur , yani define olmak için şu ilaç büyümek için bu ilaç diye ezbere kavramlar yok , ha ileri seviye için kaliteli peptidlerin büyük rol oynadığını düşünüyorum onlar da çok uçuk fiyatlara satılıyor.

hep çok uçuk  hem çok saf. Bencede 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mhmt38    289

Çok uzun anabolik kullanımı bence. Antreman beslenme zaten mükemmel ama burda da aynı disiplinde arkadaşlar var. Ama 30 hafta tren giden yok. Aramızda 12 haftadan uzun deca giden var mı mesela. İnsülin,gh,peptitler boyutu var birde. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Samo06    2
Mhmt38, 5 dakika önce yazdı:

Çok uzun anabolik kullanımı bence. Antreman beslenme zaten mükemmel ama burda da aynı disiplinde arkadaşlar var. Ama 30 hafta tren giden yok. Aramızda 12 haftadan uzun deca giden var mı mesela. İnsülin,gh,peptitler boyutu var birde. 

Sakatlıktan vesaire 20 30 kilo kaybeden sporcular var 6 ayda 1 senede eski formlarına kavuşuyorlar mesala lazer angelov jeff seid vs 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.