Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

berke331974

Ilaçlarım sahte mi ?

Önerilen İletiler

berke331974    8

Herkese iyi akşamlar değerli abilerim , hocalarım 26 eylülden beri devam eden haftalık 500 testo 500 bolde (anti aromataz olarak haftada 1 arimidex kullandım) kürümü devam ettirmekteyim dün kan testine girdim ( bu kadar beklememin sebebi içimde hep bir kuruntu vardı çalıştığım koç kuruntu yaptığımı söyledi ben de kendisine çok güveniyorum bu sebepten ilaçların peak noktasına ulaşmasını bekledim ve testi bugün 15.haftada yaptırdım) total testo değerim neredeyse önceki sonuçla oynamamış (-40 daha az çıkmış) ek olarak tsh değerlerimin çok yüksek olduğunu gördüm , bunların nedeni ne olabilir acaba ilaçlarımın sahte olma ihtimali var mı ?

tsh.PNG

testo.PNG

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

proliqht1    147

Hangi marka ürünleri kullandin . Hocam muhtemelen ürünler sahte ya üzülerek söylüyorum. Döngün bile kapanmamış. Tsh baya artmış.  Ustalarım daha iyi bilir ama bence hemen bırak o ürünleri.

tarihinde proliqht1 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Alaz    135

İlaçlar çalışmıyor. Çöpe atabilirsin, ilaçları sana ayarlayan da yüksek ihtimal koçun onunla da tez vakitte bağını koparmanı tavsiye ederim. 

İlaçlar hem çalışmıyor hem de sadece zarar vermişler.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
berke331974    8
proliqht1, 2 dakika önce yazdı:

Hangi marka ürünleri kullandin ve tsh hep böyle miydi yoksa bunları kullandıktan sonra mi artti böyle.

flex pharma , tsh önceden 5.6 yken 9.26ya fırlamış

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
proliqht1    147

Daha fazla kullanma tsh bozmuş içinde ne varsa. Güzel dinlen beslen tsh düzeltmek için ne yapılır bilmem ama birazdan gelip öneride bulunurlar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
berke331974    8
Alaz, 2 dakika önce yazdı:

İlaçlar çalışmıyor. Çöpe atabilirsin, ilaçları sana ayarlayan da yüksek ihtimal koçun onunla da tez vakitte bağını koparmanı tavsiye ederim. 

İlaçlar hem çalışmıyor hem de sadece zarar vermişler.

öyle yapacağım , çok büyük güven oluşturmuştu kendisi tanınan bir isimin asistan koçuydu o şekilde tanışmıştık gerçekten büyük bir ihanete uğradığımı hissediyorum ne zaman kuruntu yapsam alıkoydu öyle değildir şöyle değildir diyerekten

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
BLACAXELOT    39
berke331974, 3 dakika önce yazdı:

flex pharma , tsh önceden 5.6 yken 9.26ya fırlamış

Hocam şunu söyliyim bana yapılsa adamın canını alırdım çok sinirlendim yani adam sizi dolandırmış gerçekten çok moralim bozuldu bir hedefle giriyorsunuz sahtekarın biri gelip umut veriyor o adamıda mahkemeye verin uğraşsın hiç değilse

tarihinde BLACAXELOT tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Alaz    135
berke331974, Şimdi yazdı:

öyle yapacağım , çok büyük güven oluşturmuştu kendisi tanınan bir isimin asistan koçuydu o şekilde tanışmıştık gerçekten büyük bir ihanete uğradığımı hissediyorum ne zaman kuruntu yapsam alıkoydu öyle değildir şöyle değildir diyerekten

Tamamdır biliyorum o kişiyi. İlaçları kes, vücudunu dinlendir. Tsh yüksekliği için ise üstadlar yönlendirme yaparlar. Dikkatli olmak lazım, söz konusu ilaç ve yönlendirme olunca piyasadaki "ticari" kişiliklere yanaşmamak en iyisi. Deneyim oldu senin için, modunu düşürme.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
berke331974    8
BLACAXELOT, Şimdi yazdı:

Hocam şunu söyliyim bana yapılsa adamın canını alırdım çok sinirlendim yani adam sizi dolandırmış gerçekten çok moralim bozuldu bir hedefle giriyorsunuz sahtekarın biri gelip umut veriyor

Podyum hedefim vardı , sosyal medyadan tanıştık kendisi yaşımın genç olduğunu ve çok güzel şeyler başaracağımızı öne sürerek içimi rahatlattı ve dediğim gibi tanıyıp saygı duyduğum oldschool bir isimin aisistan koçluğunu yapmakta sağlık konusunda zaten tsh mahvolmuşken gerçekten abim , mentorum olarak gördüğüm birinden böyle bir ihanete uğramak leş gibi hissettirdi açıkcası 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
proliqht1    147

Kardeşim her insanın başına gelebilir . Şuan yapman gereken adamı şikayet etmek savcılığa bana bunları sattı diyip . Urunleride çöpe atmazsın götürür savcılığa verirsin. Bilmiyorum bu işler nasıl ilerliyor . Bundan sonra çok dikkatli olursun ve eczaneden şaşma.

İçine ne koydu acaba boldenon ile testosteronun.  Bu zamana kadar nasıl anlayamadin hiç 15 hafta geçmiş bariz fark olması gerekirdi.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
berke331974    8
Alaz, 1 dakika önce yazdı:

Tamamdır biliyorum o kişiyi. İlaçları kes, vücudunu dinlendir. Tsh yüksekliği için ise üstadlar yönlendirme yaparlar. Dikkatli olmak lazım, söz konusu ilaç ve yönlendirme olunca piyasadaki "ticari" kişiliklere yanaşmamak en iyisi. Deneyim oldu senin için, modunu düşürme.

Deneyim her zaman iyidir fakat öğrenciyim ben bu sporu geleceğim olarak görüyorum vaktimi paramı buna harcıyorum parasında olmasam da emeğimin vaktimin en önemlisi SAĞLIĞIMIN çöpe atıldığını gördüm bu konuyu okuyan arkadaşlar varsa çalışacakları sağlıklarını emanet edecekleri kişiyi iyice gözden geçirsinler ben 4 koçtan birini seçtim ve bunları yaşadım 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
BLACAXELOT    39
berke331974, Şimdi yazdı:

Podyum hedefim vardı , sosyal medyadan tanıştık kendisi yaşımın genç olduğunu ve çok güzel şeyler başaracağımızı öne sürerek içimi rahatlattı ve dediğim gibi tanıyıp saygı duyduğum oldschool bir isimin aisistan koçluğunu yapmakta sağlık konusunda zaten tsh mahvolmuşken gerçekten abim , mentorum olarak gördüğüm birinden böyle bir ihanete uğramak leş gibi hissettirdi açıkcası 

Ya harbiden anlamıyorum gerçek ilaç sat istersen 100 dolar kar koy enazından hak yemekten iyidir hocam yaptığı yanına kalmaz sıkma canını sağlını düşün şimdi ayrıca şu herifide mahkemeye verin. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
berke331974    8
proliqht1, Şimdi yazdı:

İçine ne koydu acaba boldenon ile testosteronun.  Bu zamana kadar nasıl anlayamadin hiç 15 hafta geçmiş bariz fark olması gerekirdi.

Temiz şekilde 5000 kalori alıyorum günde , idmanlarda tahribatı aldığım kaloriye göre ayarlıyorum varımı yoğumu ortaya koyuyorum uyku ve dinlenmeye dikkat ediyorum buna rağmen neden kürdeki biri gibi kütle koyamadığımı merak ediyordum ben de :D bu 15 haftanın son 7 haftası kendimi sorguladım acaba nasıl daha iyi hale getirebilirim 8 haftada illa etki görmem gerekirdi sorun bende mi diye en azından sorunun benden kaynaklı olmadığını gördüm

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
proliqht1    147
berke331974, 2 dakika önce yazdı:

Temiz şekilde 5000 kalori alıyorum günde , idmanlarda tahribatı aldığım kaloriye göre ayarlıyorum varımı yoğumu ortaya koyuyorum uyku ve dinlenmeye dikkat ediyorum buna rağmen neden kürdeki biri gibi kütle koyamadığımı merak ediyordum ben de :D bu 15 haftanın son 7 haftası kendimi sorguladım acaba nasıl daha iyi hale getirebilirim 8 haftada illa etki görmem gerekirdi sorun bende mi diye en azından sorunun benden kaynaklı olmadığını gördüm

Hocam aklınızda bulunsun ayda 1 veya 1.5 ayda bir kan vermek çok işe yarıyor. 200 300 tl masraf çıkartıyor sadece kafada soru işareti kalmaz en azından.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ozgur511    38
berke331974, 25 dakika önce yazdı:

Herkese iyi akşamlar değerli abilerim , hocalarım 26 eylülden beri devam eden haftalık 500 testo 500 bolde (anti aromataz olarak haftada 1 arimidex kullandım) kürümü devam ettirmekteyim dün kan testine girdim ( bu kadar beklememin sebebi içimde hep bir kuruntu vardı çalıştığım koç kuruntu yaptığımı söyledi ben de kendisine çok güveniyorum bu sebepten ilaçların peak noktasına ulaşmasını bekledim ve testi bugün 15.haftada yaptırdım) total testo değerim neredeyse önceki sonuçla oynamamış (-40 daha az çıkmış) ek olarak tsh değerlerimin çok yüksek olduğunu gördüm , bunların nedeni ne olabilir acaba ilaçlarımın sahte olma ihtimali var mı ?

tsh.PNG

testo.PNG

Şaka gibi Türk yapımı ilaçlar birazda olsa dolu olur seninki bomboş lh fsh kapanmamış kardeşim boşuna sp balkandan şaşmayın demiyoruz üzüldüm başına gelen duruma ama sana ders olmuştur kimseye güvenmicen bu devirde 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
berke331974    8
Ozgur511, 5 dakika önce yazdı:

Şaka gibi Türk yapımı ilaçlar birazda olsa dolu olur seninki bomboş lh fsh kapanmamış kardeşim boşuna sp balkandan şaşmayın demiyoruz üzüldüm başına gelen duruma ama sana ders olmuştur kimseye güvenmicen bu devirde 

İlk kür deneyimimden böyle bir şey yaşamak beni üzdü gerçekten çalışacağım kişiyi seçerken gerçekten dikkatli olmayı denemiştim yanlış karar vermişim 

• Üzgün 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ozgur511    38
berke331974, 4 dakika önce yazdı:

İlk kür deneyimimden böyle bir şey yaşamak beni üzdü gerçekten çalışacağım kişiyi seçerken gerçekten dikkatli olmayı denemiştim yanlış karar vermişim 

Ben bile üzüldüm senin adına boşuna paran gitti heves kalmadı 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
berke331974    8
Ozgur511, Şimdi yazdı:

Ben bile üzüldüm senin adına boşuna paran gitti heves kalmadı 

hevesle ilgili bir kaybım yok açıkcası hedefim ve ilerde olacağım yer podyum bunu biliyorum sadece 15 haftalık bir zaman , para kaybım oldu en önemlisi sağlığıma zarar verildi ve verdiğim tutarı öğrenci olarak zar zor biriktirmiştim zaten beslenme fazlaca sıkıntı yaratırken şuan ilk hedefim TSH değerimi düzeltmek forumdaki hocalarımızın yardımcı olması durumunda , ilgili kişiye wpdan yazdım gelecek mesajları konu altına yazacağım

• Üzgün 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gymibo    137

@otopsicikedi kanka senin polise şikayetle ilgili bir yazın vardı sanırım,bu arkadaş için tibbi olarak nasil bir yol izlemesi gerekiyor musait vaktinde yine bir bilgi paylasimi yaparsan arkadasa yol gostermis oluruz. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
proliqht1    147
berke331974, 29 dakika önce yazdı:

hevesle ilgili bir kaybım yok açıkcası hedefim ve ilerde olacağım yer podyum bunu biliyorum sadece 15 haftalık bir zaman , para kaybım oldu en önemlisi sağlığıma zarar verildi ve verdiğim tutarı öğrenci olarak zar zor biriktirmiştim zaten beslenme fazlaca sıkıntı yaratırken şuan ilk hedefim TSH değerimi düzeltmek forumdaki hocalarımızın yardımcı olması durumunda , ilgili kişiye wpdan yazdım gelecek mesajları konu altına yazacağım

Emin ol yine kendini haklı çıkartır. Öyle insanlar o kadar yüzsüzlerdir ki kendinden ve bilimden şüphe edersin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit    828

kür öncesi değerlerini paylaşır mısın?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
berke331974    8
forbit, 10 dakika önce yazdı:

kür öncesi değerlerini paylaşır mısın?

Buyrun hocam

küröncesi2.PNG küröncesi.PNG

proliqht1, 11 dakika önce yazdı:

Emin ol yine kendini haklı çıkartır. Öyle insanlar o kadar yüzsüzlerdir ki kendinden ve bilimden şüphe edersin.

İlk defa böyle bir şey yaşadığını söyledi paramı geri iade edecekmiş ve dahiliyeye gitmemi ufak bir ilaç vereceklerini söyledi bir de "post cycle ürünü" gönderecekmiş "bunu düzelteceğiz ben kimyanın içinde değilim ama bak şimdi neler yapıyorum ilgili kişilere gör bakalım" yazdı

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit    828
berke331974, 4 dakika önce yazdı:

Buyrun hocam

İlk defa böyle bir şey yaşadığını söyledi paramı geri iade edecekmiş ve dahiliyeye gitmemi ufak bir ilaç vereceklerini söyledi bir de "post cycle ürünü" gönderecekmiş "bunu düzelteceğiz ben kimyanın içinde değilim ama bak şimdi neler yapıyorum ilgili kişilere gör bakalım" yazdı

Cidden üzüldüm ilaçlar sıkıntılı evet.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
berke331974    8
forbit, 5 dakika önce yazdı:

Cidden üzüldüm ilaçlar sıkıntılı evet.

pct uygulamam gerekli mi şuan böyle bir durumda peki nasıl bir yol izleyebilirim veya troidimi nasıl düzeltebilirim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.