Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

thompson

Ne yaptıysam ruh halimi düzeltemedim

Önerilen İletiler

thompson    4

Selam öncelikle 2 seneye yakındir biten uzun bir ilişkim vardı ondan önce de sorunlu bir hayatım vardı ancak ilişkim ile bu sorunları sıfıra indirdim mutluydum sonra birkaç problem yüzünden terk edildim ve kız uzun ilişkiye rağmen karaktersizce birkaç ay sonra başkasıyla oldu bir de aşıktı yillardir kadinlar cok acimasiz, atlatamadım. kilo aldım hicbir şeye odaklanamıyorum hayattan zevk alamıyorum ondan sonra 3 tane kız arkadaşım oldu ama hepsinde isteksizdim sevemedim neticede bitti. 

Şimdi ne spora ne de hayatıma odaklanabiliyorum çalışmak evden çıkmak istemiyorum. zayıflamak vücudu düzeltmek istiyorum ama birçok noktada beslenme veya gün içinde stresten odağım spora olmuyor güvensizlik ve hüzün yaşıyorum eskiden herkes ile sohbetim güzelken şimdi hiç sohbet edesim gelmiyor zorla veya kısa kesiyorum. 

Psikoterapi gördüm 3 farklı antidepresan içtim ama çözüm olmadı. Ozguvenim de düştü kendimi çok kötü görüyorum ve umutsuz hedefsiz.

Testosteron değerim 350, prolaktin 18.7

Hocam bu işin hormonlarla duzeltilebilmesi mümkün mü prolaktin düşürüp testo yükseltip? Lütfen yardımcı olun

@rastlantisal

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

roddy0    27

Ah hocam ah 200 kilo kaldirdim 45 kilo kizin yaptiklarini kaldiramadim anliyorum seni umarim düzelir fakat bence bu seninle alakali prolaktin vs. düzeltmez gibi

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.330
thompson, 3 dakika önce yazdı:

Selam öncelikle 2 seneye yakındir biten uzun bir ilişkim vardı ondan önce de sorunlu bir hayatım vardı ancak ilişkim ile bu sorunları sıfıra indirdim mutluydum sonra birkaç problem yüzünden terk edildim ve kız uzun ilişkiye rağmen karaktersizce birkaç ay sonra başkasıyla oldu bir de aşıktı yillardir kadinlar cok acimasiz, atlatamadım. kilo aldım hicbir şeye odaklanamıyorum hayattan zevk alamıyorum ondan sonra 3 tane kız arkadaşım oldu ama hepsinde isteksizdim sevemedim neticede bitti. 

Şimdi ne spora ne de hayatıma odaklanabiliyorum çalışmak evden çıkmak istemiyorum. zayıflamak vücudu düzeltmek istiyorum ama birçok noktada beslenme veya gün içinde stresten odağım spora olmuyor güvensizlik ve hüzün yaşıyorum eskiden herkes ile sohbetim güzelken şimdi hiç sohbet edesim gelmiyor zorla veya kısa kesiyorum. 

Psikoterapi gördüm 3 farklı antidepresan içtim ama çözüm olmadı. Ozguvenim de düştü kendimi çok kötü görüyorum ve umutsuz hedefsiz.

Testosteron değerim 350, prolaktin 18.7

Hocam bu işin hormonlarla duzeltilebilmesi mümkün mü prolaktin düşürüp testo yükseltip? Lütfen yardımcı olun

@rastlantisal

Bu değerler yaşadığın durumun sonucu. Yani sorunu ortadan kaldırmadan geçici çözüm olmaz.

Kardeşim siz niye böylesiniz. Biri sizi terk mi etti. S..rsin gitsin!!! Seni bırakanın peşi sıra ağıt yakmak nedir arkadaş??? Seni terk eden birinin bir kaç ay sonra ilişkisinin başladığını ne biliyorsun? Kardeşim niye dönüp dönüp ardına bakıyorsun.

Bak kardeşim sen yolunda yürü. Biri senle yürümek istiyorsa gelir yanında yürür. Yürümek istemiyorsa da kendi bilir. Başında senle olmayan canlılar için ne bu kasvet. Sen yoluna "biri benle yürüsün" diye mi çıktın?

Bir an önce toparlan kendine gel. Kendin için yaşa. Öyle ol ki kimse de seni terk edemesin.

Motivasyon nedir ayrıca? Silin kafanızdan motivasyon lafını. Sporcuya motivasyon gerekmez disiplin gerekir. Git çalışabildiğin en ağırlarda çalış. Endorfin dopamin derken silkeleneceksin zaten.

Yemin ediyorum bazen sizi odunlu terapiye alasım geliyor. 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
thompson    4
rastlantisal, 1 dakika önce yazdı:

Bu değerler yaşadığın durumun sonucu. Yani sorunu ortadan kaldırmadan geçici çözüm olmaz.

Kardeşim siz niye böylesiniz. Biri sizi terk mi etti. S..rsin gitsin!!! Seni bırakanın peşi sıra ağıt yakmak nedir arkadaş??? Seni terk eden birinin bir kaç ay sonra ilişkisinin başladığını ne biliyorsun? Kardeşim niye dönüp dönüp ardına bakıyorsun.

Bak kardeşim sen yolunda yürü. Biri senle yürümek istiyorsa gelir yanında yürür. Yürümek istemiyorsa da kendi bilir. Başında senle olmayan canlılar için ne bu kasvet. Sen yoluna "biri benle yürüsün" diye mi çıktın?

Bir an önce toparlan kendine gel. Kendin için yaşa. Öyle ol ki kimse de seni terk edemesin.

Motivasyon nedir ayrıca? Silin kafanızdan motivasyon lafını. Sporcuya motivasyon gerekmez disiplin gerekir. Git çalışabildiğin en ağırlarda çalış. Endorfin dopamin derken silkeleneceksin zaten.

Yemin ediyorum bazen sizi odunlu terapiye alasım geliyor. 

Hocam biliyorum çünkü dürüst biriydi o konuda zaten sosyal medya vs dahi şifresi vardı ve ilişki son birkaç aydır zaten problemliydi onu katsam 8 9 ay sonra biriyle oldu diyebilirim ama sorun şu ki ilişki sürecinde beni taparcasına severdi ve tüm sorunlarımı sorunu görürdü çok iyiydi kendi hatam yüzümden gitse de son bir şans vermesini istemiştim.

6 7 aydır çalışıyorum ama düzen oturtamadım zayiflayamadım saydığım sebeplerden hormon değerlerim de düşük ve prolaktin yüksek bilmiyorum kür yapsam iyi hisseder miyim 2 sene olacak nerdeyse aşamadim bu lanet olayı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
proliqht1    147

Zamana bırakmalısın.  6 yıllık ilişkim vardi terkedildim aynı sorunları bende yaşadım.  Biraz uzun sürüyor ama geçiyor, bunları yaşayan tek sen yoksun.  Şunu hiç unutma insanlar herşeyi yapabilir. Kız arkadasinda bir insandı ve bunu sana yapti. Bir kaç ay kendine zaman ver sonra başlaman gereken yerden tekrar başlarsın. Kız arkadaş yapmaya çalışma bu zamanda pek sağlıklı ililerlemez. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
thompson    4
roddy0, 7 dakika önce yazdı:

Ah hocam ah 200 kilo kaldirdim 45 kilo kizin yaptiklarini kaldiramadim anliyorum seni umarim düzelir fakat bence bu seninle alakali prolaktin vs. düzeltmez gibi

Hocam ne yaptıysam 2 senede düzelmedi anlamıyorum psikolog, psikiyatrist dahi çare olmadi ise nasıl çözüm bulcam forumda tren kullananlar testo kullananlar çok iyi hissettiğini söylüyor yan etki dışında bu yolu düşünüyorum aylardır

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.330
thompson, 1 dakika önce yazdı:

Hocam biliyorum çünkü dürüst biriydi o konuda zaten sosyal medya vs dahi şifresi vardı ve ilişki son birkaç aydır zaten problemliydi onu katsam 8 9 ay sonra biriyle oldu diyebilirim ama sorun şu ki ilişki sürecinde beni taparcasına severdi ve tüm sorunlarımı sorunu görürdü çok iyiydi kendi hatam yüzümden gitse de son bir şans vermesini istemiştim.

6 7 aydır çalışıyorum ama düzen oturtamadım zayiflayamadım saydığım sebeplerden hormon değerlerim de düşük ve prolaktin yüksek bilmiyorum kür yapsam iyi hisseder miyim 2 sene olacak nerdeyse aşamadim bu lanet olayı

Kardeşim yukarıda yazdıklarımı yapmadığın sürece seni hiç bir şey düzeltemez. Sen depresif ruh halinden vazgeç önce. Bak bu zordur. Sanılanın aksine insanlar o noktada olmayı seviyorum. Bir silkelen kendiliğinden düzelecek her şey.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
thompson    4
proliqht1, Şimdi yazdı:

Zamana bırakmalısın.  6 yıllık ilişkim vardi terkedildim aynı sorunları bende yaşadım.  Biraz uzun sürüyor ama geçiyor, bunları yaşayan tek sen yoksun.  Şunu hiç unutma insanlar herşeyi yapabilir. Kız arkadasinda bir insandı ve bunu sana yapti. Bir kaç ay kendine zaman ver sonra başlaman gereken yerden tekrar başlarsın. Kız arkadaş yapmaya çalışma bu zamanda pek sağlıklı ililerlemez. 

Hocam ama 2 sene oldu neredeyse terk edileli daha ne kadar zaman? zaman değil artık çözümü 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.330
thompson, Şimdi yazdı:

Hocam ama 2 sene oldu neredeyse terk edileli daha ne kadar zaman? zaman değil artık çözümü 

Sen gerçekten düzelmek istediğin zaman. 

Sorunların varken küre girersen iyice saçmalarsın. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
thompson    4
rastlantisal, Şimdi yazdı:

Kardeşim yukarıda yazdıklarımı yapmadığın sürece seni hiç bir şey düzeltemez. Sen depresif ruh halinden vazgeç önce. Bak bu zordur. Sanılanın aksine insanlar o noktada olmayı seviyorum. Bir silkelen kendiliğinden düzelecek her şey.

Hocam dediğim gibi 2 sene olacak nasıl silkelenecegim bu süreçte iş güç okul da aksattim ne yapacağım nerden başlayacağım bilmiyorum valla yaşamak izdirap geliyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
proliqht1    147
thompson, Şimdi yazdı:

Kardeşim ben hala rüyalarımda görüyorum o kızı 6 yıl geçti aradan.  Bununla yaşamaya alismalisin . İlaç alınca düzelmiyosun.  Yemeye içmeye dikkat et işin varsa çalış.  Ufaktan spor ekle hayatına istikrarlı olmaya çalış.  Aynaya baktığın zaman güçlendigini hissettiğin an hepsi geçmişte kalıyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.330
thompson, Şimdi yazdı:

Hocam dediğim gibi 2 sene olacak nasıl silkelenecegim bu süreçte iş güç okul da aksattim ne yapacağım nerden başlayacağım bilmiyorum valla yaşamak izdirap geliyor

İnsanlar evlatlarını kaybediyor gözünün önünde. Kucaklarında anası babası ölüyor. Kardeşlerini toprağa veriyor elleri ile. 

O noktadan toparlıyorlar. Nasıl? Çünkü toparlanmak istiyorlar. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jacop    60

Kendine hedef koyup tüm hayatını o hedefe yönelik yaşamaya başlamadığın sürece boş boş oturup zaman geçirmeye çalıştığın sürece unutamazsın dostum hiç bir şeyi zamana bırakma zamanla geçer unuturum dersin ama zaman geçtikçe çok daha kötü olursun.Hedef koy ve kovalamaya başla iş hayatı olur vücut geliştirme olur ne olursa olsun bir şeyi kovalaman şart

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
proliqht1    147
Jacop, 1 dakika önce yazdı:

Kendine hedef koyup tüm hayatını o hedefe yönelik yaşamaya başlamadığın sürece boş boş oturup zaman geçirmeye çalıştığın sürece unutamazsın dostum hiç bir şeyi zamana bırakma zamanla geçer unuturum dersin ama zaman geçtikçe çok daha kötü olursun.Hedef koy ve kovalamaya başla iş hayatı olur vücut geliştirme olur ne olursa olsun bir şeyi kovalaman şart

Evet katılıyorum. Hedef koyup başlamak gerekiyor. Biseylerl3 uğraşınca unutuyorsun.  Evde oturursan günde 10 tan3de antidepresan içsen geçmiyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
thompson    4
proliqht1, 1 dakika önce yazdı:

Kardeşim ben hala rüyalarımda görüyorum o kızı 6 yıl geçti aradan.  Bununla yaşamaya alismalisin . İlaç alınca düzelmiyosun.  Yemeye içmeye dikkat et işin varsa çalış.  Ufaktan spor ekle hayatına istikrarlı olmaya çalış.  Aynaya baktığın zaman güçlendigini hissettiğin an hepsi geçmişte kalıyor.

Başkası severek oldu mu hayatında tekrar sevdin mi birini hocam? Şu an rüyada görsen de her gün aklına geliyor mu? veya üzüntünün geçti mi?

rastlantisal, 2 dakika önce yazdı:

İnsanlar evlatlarını kaybediyor gözünün önünde. Kucaklarında anası babası ölüyor. Kardeşlerini toprağa veriyor elleri ile. 

O noktadan toparlıyorlar. Nasıl? Çünkü toparlanmak istiyorlar. 

Hocam doğru haklısın da formülü keşke olsa dediğin gibi elimde değil çünkü ve başlangıç ne yapacağım onu dahi bilmiyorum isteğim yok. Prolaktini düşürmek testo kullanmak neden sacmalatir süreci?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
proliqht1    147
thompson, Şimdi yazdı:

Başkası severek oldu mu hayatında tekrar sevdin mi birini hocam? Şu an rüyada görsen de her gün aklına geliyor mu? veya üzüntünün geçti mi?

Hocam doğru haklısın da formülü keşke olsa dediğin gibi elimde değil çünkü ve başlangıç ne yapacağım onu dahi bilmiyorum isteğim yok. Prolaktini düşürmek testo kullanmak neden sacmalatir süreci?

Ondan sonra hiç bir zaman aptalca birini sevemedim. Şuanda hayatımda bir kadın var benden büyük yaşca seviyorum ona alıştım. Hayat tecrübesi diyeceksin Bi süre sonra sende ya . Benimde çok uzun sürdü travmayi atlatmak ama sonra içimden canavar çıktı. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.330

Zaten toparlayamıyorsun. Kürde iken ne hissediyorsan onu 2 ile çarp. Sen şu halinle baş edemiyorsun o halinle nasıl baş edeceksin?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
thompson    4

Zaten toparlayamıyorsun. Kürde iken ne hissediyorsan onu 2 ile çarp. Sen şu halinle baş edemiyorsun o halinle nasıl baş edeceksin?

Küre girenler tanrı gibi hissettiğini çok iyi ruh halinde olduğunu yazıyorlar okuduğum kadarıyla o yüzden iyi hissederim diye düşünüyorum 

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
proliqht1    147
thompson, Şimdi yazdı:

Küre girenler tanrı gibi hissettiğini çok iyi ruh halinde olduğunu yazıyorlar okuduğum kadarıyla o yüzden iyi hissederim diye düşünüyorum 

Bu halinle bence iğne işlerine başlama. İlk gece başlarsın ağlamaya.  Acayip duygusal değişiklik yaşatıyor ilk haftalar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.330

Çok yanlış anlamışsın sen. İşine gelen taraftan bakıyorsun. Senin gibi sorunları olup küre girenlerin yaşadıklarını okumalısın. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
thompson    4
proliqht1, Şimdi yazdı:

Bu halinle bence iğne işlerine başlama. İlk gece başlarsın ağlamaya.  Acayip duygusal değişiklik yaşatıyor ilk haftalar.

Only testo da mı öyle testo enanth vs

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
proliqht1    147
proliqht1, Şimdi yazdı:

Bir süre sağlam alt yapı oluştur spor istikrarı yap hafif geliş.  Psikoloji olarakta iyi hissedersin kendini sonra ilaç işlerine gir bence.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
thompson    4

Çok yanlış anlamışsın sen. İşine gelen taraftan bakıyorsun. Senin gibi sorunları olup küre girenlerin yaşadıklarını okumalısın. 

Haklısınız belki de hocam çözüm arıyorum açıkçası bu halim için 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
proliqht1    147
thompson, Şimdi yazdı:

Only testo da mı öyle testo enanth vs

Ben antidepresan kullanan birisiyim ilk enjeksiyonu yaptığım gece panik atak krizi yaşadım. 3 4 gün boyunca sürekli duygum degisiyodu . Kimseyle konuşmadım yemek yiyemedim bu sure 10 gün sürdü. İlk aylar ya bisey olursa düşüncesi vs yaşadım.  2 ay sonra çoğu geçti gitti . Ozguvenli birisiydim 3 e 5 e katladı diyebilirim.  Ama paranı ve sağlığını koyuyorsun ortaya.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jacop    60

Only testesteron kullanımında bu tarz şeyler yaşayacağım söylenmişti fakat e2 prolaktin yükselme durumu dışında hiç psikolojik değişim yaşamadım dostum e2de yaşanan değişimlerde negatif yönde.Psikolojik olarak etki yaratan tek ilaç tren olabilir

• Olumsuz 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.