Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Loving

Trenbolone gerçekleri ve rehberi (kullanmak isteyenler mutlaka okusun)

Önerilen İletiler

metinav    4.578
turhanoğlu, 6 saat önce yazdı:

Abi saygılar hayırlı geceler. Buna göre küre masteron ekleyip e2 yi baskılamak yan etki bakımından mantıklı bir hareket mi 

Tren a 300

Masteron a 200

Sustanon gün aşırı 0.5 girmeyi düşünüyorum 

Geçmişte bir kürde haftalık 450-600 trenbolon asetat + 500 sustanon + arimidexle 8 hafta define olmayı denemiştim...Tam tersi bulk oldum :) Ondan sonra anladım ki sustanonla bu iş bende olmuyor, trenbolon bile yetmiyor.

Vucudun fazla aromataz enzimi üretiyorsa masteronun faydası olur, ayrıca progesteronun yan etkilerini dengeler...Ama sustanonla define olabilirmisin bunu içindeki propionat esterini düşünerek de günlük dozlar olarak alsan da inan emin değilim.Gerçekten tam bir bulk ilacı.İçindeki deconoat esteri olmasaydı defineye de kesin uyardı...Deneyip vucudunun verdiği tepkiyi görmekten başka bir yol yok.Trenbolonun etkisini 2-3 haftadan önce pek hissetmezsin..

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ParsKocak    4
rastlantisal, 04.03.2024 - 07:40 yazdı:

Evet dostinex. Çok düşürmek de iyi değil ama her kullandığında 3-4 gün dibi görecek. Eklem ağrısı çekeceksin.

Hocam dostinex 8 tabletten aldım şuan kürde değilim proloktin 17.7 çıktı referans aralığında 2 oran fazla küre girmeden 10 günde bir yarım tablet kullansam mi diye düşünüyorum bir kaç gündür konu da tam üzerine geldi herkese teşekkür ederim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Halo0619    22

@metinav hocam sizi bulmuşken bir sürü soru sormak istiyorum sizi bunaltmadan 🥹 Trenbolon küründe propionat ve masteron küründe armidex gerekli mi ? Bu kürde prolaktini düşürmeme rağmen sertleşme olmuyorsa sebebi ne olabilir saygılarımla

ParsKocak, 17 dakika önce yazdı:

Hocam dostinex 8 tabletten aldım şuan kürde değilim proloktin 17.7 çıktı referans aralığında 2 oran fazla küre girmeden 10 günde bir yarım tablet kullansam mi diye düşünüyorum bir kaç gündür konu da tam üzerine geldi herkese teşekkür ederim 

Prolaktin çok oynak bir hormon benim araştırdığım ve forumdan okudugum kadarıyla. Mesela 12 den 8e kadar uyuyorsun. Ama test günü 12den 10a kadar uyudun o bile arttırabilir çok dert etme. Sertleşmene ve duygusal durumuna etki ediyorsa o zaman çözğm yollarına bak

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ParsKocak    4
Halo0619, Şimdi yazdı:

Prolaktin çok oynak bir hormon benim araştırdığım ve forumdan okudugum kadarıyla. Mesela 12 den 8e kadar uyuyorsun. Ama test günü 12den 10a kadar uyudun o bile arttırabilir çok dert etme. Sertleşmene ve duygusal durumuna etki ediyorsa o zaman çözğm yollarına bak

Teşekkür ederim hocam yorumunuz için çok şükür öyle bir sorunum yok

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Halo0619    22
ParsKocak, Şimdi yazdı:

Teşekkür ederim hocam yorumunuz için çok şükür öyle bir sorunum yok

O zaman rahat ol dostum. Dert edilecek birşeyin yok. Sağlıklı günler

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.578
Halo0619, 7 dakika önce yazdı:

@metinav hocam sizi bulmuşken bir sürü soru sormak istiyorum sizi bunaltmadan 🥹 Trenbolon küründe propionat ve masteron küründe armidex gerekli mi ? Bu kürde prolaktini düşürmeme rağmen sertleşme olmuyorsa sebebi ne olabilir saygılarımla

Trenbolonla testosteronun her esteri kullanılabilir, hedefe göre...Masteron genelde, östrojeni etkisizleştirmek ve kas gelişimini mümkün olduğunca susuz yapmak, free testosteron artışı için ekleniyor, define kürlerine...Prolaktin çok düşmemeli, yüksek de olmamalı.Onun dışında östrojen de aynı şekilde fazla düştüğünde ve bir seviyenin üzerine çıktığında hep benzer ereksiyon sorunları yaşatır...Bu ikisi ortalama değerlerdeyse geriye trenbolonun psikolojiyi etkilemesiyle bağlantılı sebepler kalıyor.Zaten aşırı uyarıcı bir madde trenbolon, uykusuzluk öfke tahammülsüzlük ve nefes darlığı uyku apnesi gibi yan etkileri cinselliği ereksiyonu çeşitli şekillerde bozabilir...Progesteronla dht birbirine antagonist etkiler oluşturuyor.Onun için aralarındaki oranı iyi ayarlamak lazım, bu kişisel bir şey...Dht yetersiz kalıyor olabilir.İstersen bir kaç gün 2 tablet proviron kullan duruma bak...Ama önce münkünse hormon tahlili yaptır ezbere olmasın...

• Beğen 1
  • +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Halo0619    22
metinav, 7 dakika önce yazdı:

Trenbolonla testosteronun her esteri kullanılabilir, hedefe göre...Masteron genelde, östrojeni etkisizleştirmek ve kas gelişimini mümkün olduğunca susuz yapmak, free testosteron artışı için ekleniyor, define kürlerine...Prolaktin çok düşmemeli, yüksek de olmamalı.Onun dışında östrojen de aynı şekilde fazla düştüğünde ve bir seviyenin üzerine çıktığında hep benzer ereksiyon sorunları yaşatır...Bu ikisi ortalama değerlerdeyse geriye trenbolonun psikolojiyi etkilemesiyle bağlantılı sebepler kalıyor.Zaten aşırı uyarıcı bir madde trenbolon, uykusuzluk öfke tahammülsüzlük ve nefes darlığı uyku apnesi gibi yan etkileri cinselliği ereksiyonu çeşitli şekillerde bozabilir...Progesteronla dht birbirine antagonist etkiler oluşturuyor.Onun için aralarındaki oranı iyi ayarlamak lazım, bu kişisel bir şey...Dht yetersiz kalıyor olabilir.İstersen bir kaç gün 2 tablet proviron kullan duruma bak...Ama önce münkünse hormon tahlili yaptır ezbere olmasın...

Muhteşemsiniz hocam bilgiler için teşekkür ederim.  200 mg kullanıyordum hiçbir problem yoktu sadece uykusuzluk. 300 mgye çıkartınca tüm yan etkileri hissetmeye başladım. 200 mgye tekrar düşürdüm ve problemlerim düzeldi sadece uykusuzluk kaldı. Riske gerek yok ben 200 mg devam edeyim en iyisi. Tekrardan yanıtlarınız için teşekkür ederim hocam saygılar iyi çalışmalar

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Slmrt    4
metinav, 03.04.2024 - 02:33 yazdı:

Bunu kendimiz deneyimleyerek önerdik...Yan etkileri daha az hissediliyor.Testosteron arttıkça östrojene dönüşen miktar da artıyor; bu da trenbolonun sentetik progesteron olması ve reseptörleri aktifleştirmesi sebebiyle sinerjiyi arttırıyor bana göre.Bu da yan etki profilini yükseltiyor olmalı...

Çok teşekkür ediyorum hocam 500 enantet 200 rimo 100 de tren enanthate alıyordum şimdi dahada düşürecem testosteronu belki rimo.yukseltirim eczane rimosu iran testo 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Halo0619    22
Slmrt, 22 dakika önce yazdı:

Çok teşekkür ediyorum hocam 500 enantet 200 rimo 100 de tren enanthate alıyordum şimdi dahada düşürecem testosteronu belki rimo.yukseltirim eczane rimosu iran testo 

Testoyu 250 300e düşür. Treni yükselt ya testoyla aynı olsun yada testodan biraz yüksek olsun

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Slmrt    4
Halo0619, 22 dakika önce yazdı:

Testoyu 250 300e düşür. Treni yükselt ya testoyla aynı olsun yada testodan biraz yüksek olsun

Panik hastasıyım manik depresif ondan çok az alıyorum öbür türlü hastalığım nuks eder dostum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Halo0619    22
Slmrt, 11 dakika önce yazdı:

Panik hastasıyım manik depresif ondan çok az alıyorum öbür türlü hastalığım nuks eder dostum 

O zaman trenden uzak dur 

• +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.388
Slmrt, 18 dakika önce yazdı:

@Halo0619 kesinlikle haklı. NOR19 grubundan komple uzak dur. Aynı şekilde Dalga yaratacak karışık testosteron ilaçlarından da (Testo mix ürünler, sustanon vs) uzak dur. İlla küre gireceksen prolaktine çok yük bindirmeyen ilaçlardan gitmelisin. Sabit ester testolar ve DHT türevleri anabolikler. Çünkü prolaktin yüksekliği panik atağı tetikler. E gittin baskılayıcı kullandın. Orada da dibi görüp gene tetikler.

• Beğen 1
  • +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Slmrt    4
rastlantisal, 28 dakika önce yazdı:

@Halo0619 kesinlikle haklı. NOR19 grubundan komple uzak dur. Aynı şekilde Dalga yaratacak karışık testosteron ilaçlarından da (Testo mix ürünler, sustanon vs) uzak dur. İlla küre gireceksen prolaktine çok yük bindirmeyen ilaçlardan gitmelisin. Sabit ester testolar ve DHT türevleri anabolikler. Çünkü prolaktin yüksekliği panik atağı tetikler. E gittin baskılayıcı kullandın. Orada da dibi görüp gene tetikler.

Tamam hocam teşekkürler benim genelde hep iran testo veya prop rimo maste şeklinde gider gh çok kullanıyorum eczane sene içinde kesmem hiç 10 senedir bu şekilde ilaç alıyorum yarım bi tren enanthate kalmıştı flakon güzel bir marka bitirmek istedim minik minik ilginiz için teşekkür ediyorum

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.578
Slmrt, 2 saat önce yazdı:

90 kg bir insana 400 mg altı rimobolan etkisiz kalıyor, özellikle kür geçmişi varsa...

• 250 testo
  • 400 rimo
  • 300-400 tren

Bence iyi etki verir...

Ama durumu kendi üzerinde gözlemlemeli ve test yaptırarak takip etmelisin...

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Slmrt    4
metinav, 1 saat önce yazdı:

90 kg bir insana 400 mg altı rimobolan etkisiz kalıyor, özellikle kür geçmişi varsa...

• 250 testo
  • 400 rimo
  • 300-400 tren

Bence iyi etki verir...

Ama durumu kendi üzerinde gözlemlemeli ve test yaptırarak takip etmelisin...

Var hocam 11 sene olucak 2024 le beraber daha öncede geçen sene rimoyu 400 çık demiştiniz bana ama işte omuz enjeksiyonu olunca çok ağrılı oluyor maalesef 

• Tamam 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: huseyinatas7
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      18 yaşlındayım ve ilk kürüm olacak. Spor geçmişim yarım yıl kadar.
      trenbolone acethat testesterone cyp Kullanacağım yan etkilerini vs biliyorum ve kabulüm her şeyine lütfen algı yapmayalım boy 170 kilo 65 şu anlık yeme uyku düzenim yok elimde ki koruyucular, vitaminler :
      liv52 omega 3 milk thistle  Abilerim bana öğüt vermeyip lütfen yardımcı olur musunuz dozajlama hakkında 4-5 ayda baya fark görmek istiyorum o yönden bir dozajlama önerebilirseniz ikisiyle beraber ve vitaminleri de nasıl kullanabileceğimi söylerseniz sevinirim teşekkürler🥰
      liv52 omega 3 milk thistle 
      3 aylık testo tren kürü kullanımı nasıl olmalı ilk kürüm lütfen ilk kürde tren olur mu demeyin kafaya koydum aldım ürünleri 
      bu vitaminleri nasıl kullanacagım
    • Yazan: Pnshr
      Hocalarım merhabalar,
      Tren kürü yapıp pct sonrası tecrübelerinizi meral ediyorum...
      Döngü eski haline döndü mü? Şanzıman ve libido eski haline geldi mi? Güç düşüşü oldu mu? Tüm cevaplar için teşekkürler.
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      İlk kürüm olacak definasyon kürüm 4-8 hafta arasında kullanmak istiyorum spor geçmişim 2 yıl
      trenbolone testesteron Kullanmayı düşünüyorum ilk kürde 10 haftayı geçmeyeceği için çok fazla yan etki görür müyüm veya neler olacak veya bunun yanı sıra önerdiğiniz daha az yan etkili ve en az bu kadar güçlü ilaçlar var mı cutting dönemi için definasyon kürü olarak değerlendirmenizi rica edeceğim.
      Tüm yorumlar için teşekkürler.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.