Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Geleceğin Olympia'sı

16 haftalık kürüme ne ekleyebilirim

Önerilen İletiler

Şubatta ilk kürüme gireceğim ama only testo mu yapsam yanına anabolikte mi eklesem çok kararsız kaldım. Only testo yapanların before after fotoğraflarına baktım çokta ilaçlık bir değişim göremedim dolayısıyla verim alamamaktan korkuyorum, girmişken tam gireyim kafasındayım. Şuanki planım 16 hafta boyunca 500mg testo, 6. Haftadan itibaren npp ekleme gibi bir düşüncem var ama başka bir ilaç da ekleyebilirim ya da hiçbir ekleme yapmadan 16 haftayı only testo olarak bitirebilirim bilmiyorum fikirlerinize ihtiyacım var bu konuda.

Güncel kilo 81

Boy 182

IMG-20221214-WA0018~4.jpg IMG20230110185539~2.jpg IMG_20221214_222152_679~2.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

BLACAXELOT    39
Geleceğin Olympia'sı, 14 saat önce yazdı:

Şubatta ilk kürüme gireceğim ama only testo mu yapsam yanına anabolikte mi eklesem çok kararsız kaldım. Only testo yapanların before after fotoğraflarına baktım çokta ilaçlık bir değişim göremedim dolayısıyla verim alamamaktan korkuyorum, girmişken tam gireyim kafasındayım. Şuanki planım 16 hafta boyunca 500mg testo, 6. Haftadan itibaren npp ekleme gibi bir düşüncem var ama başka bir ilaç da ekleyebilirim ya da hiçbir ekleme yapmadan 16 haftayı only testo olarak bitirebilirim bilmiyorum fikirlerinize ihtiyacım var bu konuda.

Güncel kilo 81

Boy 182

Amacınız saf kütlemi hocam yoksa yağlamsanız sulansanız ds olur kafasındamısınız ona göre söylim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jacop    59
Geleceğin Olympia'sı, 7 saat önce yazdı:

Güncel kilo 81

Boy 182

Only testo 24 hafta veya npp testo 16 hafta yapabilirsin dostum only testoda 16 hafta tatmin etmeyebilir

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
BLACAXELOT    39
Geleceğin Olympia'sı, 5 saat önce yazdı:

Saf kütle.

Hocam ilk kür olacağı için tren ağır gelebilir tabletleri es geçtim zaten anavar hariç şöyle bir kür planladım sizin için az öz 500 testosteron hafta, 400 rimobolan , yanınada 100 masteron hafta östrojen engellemek adına rimobolan yerine anavarda eklenebilir 20. hafta rimobolan 24 .haftada testoyu kesersiniz elinizin altında tamoxifen ve klomen kesinlikle olsun onun yanında çinko ve  demir provironda isteğe göre günde 50 mg sıkı beslenme ve antreman ile muhteşem gelişebilirsiniz ama şunu belirteyim lütfen testlerinizi yaptırın ,paylaşın ve herhangi bir sıkıntınız varsa küre girmeyin hocam 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
BLACAXELOT, 3 dakika önce yazdı:

Hocam ilk kür olacağı için tren ağır gelebilir tabletleri es geçtim zaten anavar hariç şöyle bir kür planladım sizin için az öz 500 testosteron hafta, 400 rimobolan , yanınada 100 masteron hafta östrojen engellemek adına rimobolan yerine anavarda eklenebilir 20. hafta rimobolan 24 .haftada testoyu kesersiniz elinizin altında tamoxifen ve klomen kesinlikle olsun onun yanında çinko ve  demir provironda isteğe göre günde 50 mg sıkı beslenme ve antreman ile muhteşem gelişebilirsiniz ama şunu belirteyim lütfen testlerinizi yaptırın ,paylaşın ve herhangi bir sıkıntınız varsa küre girmeyin hocam 

Hocam aslında ufaktan şeytan dürtüyor tren al diye :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
BLACAXELOT    39
Geleceğin Olympia'sı, Şimdi yazdı:

Hocam aslında ufaktan şeytan dürtüyor tren al diye :D

Aman hocam gözünüzü seveyim ben etim siz etmeyin :) çok yan etki görürsünüz dediğim kürde yan etki çok hafif olur 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ozgur511    38
Geleceğin Olympia'sı, 14 saat önce yazdı:

Güncel kilo 81

Boy 182

IMG-20221214-WA0018~4.jpg IMG20230110185539~2.jpg IMG_20221214_222152_679~2.jpg

Kardeşim npp deca zaten ve ağır bi ilaç bence testo primo yap bi alt yapı oluştur doğal olarak iyi alt yapın var sabırlı ol 

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ozgur511, 18 dakika önce yazdı:

Kardeşim npp deca zaten ve ağır bi ilaç bence testo primo yap bi alt yapı oluştur doğal olarak iyi alt yapın var sabırlı ol 

O zaman primo da ekliyorum hocam çok tavsiye edildi, 500mg testo e + 200mg primoya karar verdim. Testo gibi haftada 1 enjeksiyon şeklinde mi kullanacağım onu da ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
BLACAXELOT    39
Geleceğin Olympia'sı, 1 dakika önce yazdı:

O zaman primo da ekliyorum hocam çok tavsiye edildi, 500mg testo e + 200mg primoya karar verdim. Testo gibi haftada 1 enjeksiyon şeklinde mi kullanacağım onu da ?

Hocam pazartesi 250 testo 100 primo, perşembe 250 testo 100 primo yapabilirsiniz daha güzel olur prio çok acı çektirir 2 ml birden vurmayın derim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ozgur511    38
Geleceğin Olympia'sı, 9 dakika önce yazdı:

200 az 300 olsun en az 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gymibo    137

Haftalık 300 olacak şekilde hesaplayıp eczaneden stoklayıp öyle küre başla,parça parça gidersen devamini bulamayabilirsin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ozbe"    33
Geleceğin Olympia'sı, 16 dakika önce yazdı:

Ben Turuncu uçla 500 mg testoyu tek seferde almaya başlıcam, adalen iyi gözüküyor Uğraşmak istemiyorsan Benim gibi yapabilirsin 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
proliqht1    147

Hocam ilk rimobolan temin et piyasada neredeyse hiç yok. Bende 90 kiloyum 185 cm haftalık 300 şeklinde 20 hafta boyunca kullanacağım ürünü temin ettim.  3 5 güne forumda paylaşacağım kan tahlili olup.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
proliqht1, 2 saat önce yazdı:

Hocam ilk rimobolan temin et piyasada neredeyse hiç yok. Bende 90 kiloyum 185 cm haftalık 300 şeklinde 20 hafta boyunca kullanacağım ürünü temin ettim.  3 5 güne forumda paylaşacağım kan tahlili olup.

Kaç TL tuttu hocam rimo

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
proliqht1    147
Geleceğin Olympia'sı, 1 saat önce yazdı:

Kaç TL tuttu hocam rimo

Tanesi 95 veya 95.5 tl . Haftada 3 ampul min kullanmak gerekiyor oradan hesaplayabilirsin.  47 adet falan var bende şuanda 60a tamamlayacağız  ins. 4700 tl sadece rimobolan.  Haftada 3 ampulde sustanon kullanacağım 3700 de o tutuyor. Ben kür içerisinde kullanacağım vs herseyi başta alıyorum sonra başlıyorum. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rota    225
proliqht1, 44 dakika önce yazdı:

Tanesi 95 veya 95.5 tl . Haftada 3 ampul min kullanmak gerekiyor oradan hesaplayabilirsin.  47 adet falan var bende şuanda 60a tamamlayacağız  ins. 4700 tl sadece rimobolan.  Haftada 3 ampulde sustanon kullanacağım 3700 de o tutuyor. Ben kür içerisinde kullanacağım vs herseyi başta alıyorum sonra başlıyorum. 

Nasıl 100 lira oldu ya aklım almıyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
proliqht1    147
Rota, Bir saat önce yazdı:

Sadece 47 adeti alması bana 5500 6  arasına geldi. Istanbulda özel taksiyl3 eczaneleri gezdim 370 tl taksi ücreti tuttu 😀 . İlaç bulması o kadar zor oldu ki Allah sabır versin

Rota, Bir saat önce yazdı:

Yılbaşından önce 77 mi 78 mi neydi.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rota    225
proliqht1, 6 dakika önce yazdı:

Yılbaşından önce 77 mi 78 mi neydi.

Sustanon 61 oldu en çok ona yanarım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762

Yavaştan bir devir kapanacak gibi hissediyorum bu fiyatlarla anabolizan girmek bence akıl işi değil artık peptidler hazır çok talep görmüyorken artık bol bol forumda umarım peptidleri tartışırız diye umuyorum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rota    225
galicik, 1 dakika önce yazdı:

Yavaştan bir devir kapanacak gibi hissediyorum bu fiyatlarla anabolizan girmek bence akıl işi değil artık peptidler hazır çok talep görmüyorken artık bol bol forumda umarım peptidleri tartışırız diye umuyorum 

TR de kapanmaz o devir. Tavuk alacak para yok. Kürü yaparım o sürede tavuk tüketirim, günde 300 gram saf protein alırım ama ancak kür esnasında. Ondan sonrasını idame ettirecek güç olmadığı için girmiyorum büyüme topuna. Hayal kırıklığı oluyor sonu. Kürden sonra balon gibi sönme efsanesi, efsane değil gerçek.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
proliqht1, Bir saat önce yazdı:

O neymiş öyle hocam :o

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
Rota, 16 dakika önce yazdı:

TR de kapanmaz o devir. Tavuk alacak para yok. Kürü yaparım o sürede tavuk tüketirim, günde 300 gram saf protein alırım ama ancak kür esnasında. Ondan sonrasını idame ettirecek güç olmadığı için girmiyorum büyüme topuna. Hayal kırıklığı oluyor sonu. Kürden sonra balon gibi sönme efsanesi, efsane değil gerçek.

Kapanır kapanır anabolizanlara yeni alıştı insanlar az anabolizanlar üzerinden düdüklesinler milleti peptidlere geçerler yaygınlaşır sonrasında temiz tedarikçikler ve üreticiler doğurur bu durumda  

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
proliqht1    147
Geleceğin Olympia'sı, 56 dakika önce yazdı:

O neymiş öyle hocam :o

Pahalı ve ürünü bulmak sorun maalesef. İnsanlara guvenmektense cebimdeki param gitsin kafasında ilerledim.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.