Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

nitroturbo

İRON PHARMA !!!!

Önerilen İletiler

nitroturbo    0

Merhaba arkadaşlar İRON PHARMA'yı duymuşsunuzdur piyasaya yeni girdi herkes satmaya başladı fiyatları ne ucuz ne pahalı orta sekmette

Ben 3-4 yıldır hep aynı kişiden alış veriş yapıyorum şuana kadar verdiği tüm ürünler takır takır çalıştı ve piyasanın hep altında verdi fiyatları toplamda 20 kutu clenbeterol, 2 kutu dnp ,5 kutu whey protein,2 kutu Anavar, 3 kutu efedrin vs. vs. aldım adamdan hepsi çalıştı sıkıntı yoktu adama güveniyorum tek 1 ürünü bile patlat çıkmadı bu piyasada herkes memnun bu adamdan.

İLK DEFA STEROİD KÜRÜNE GİRCEKTİM 2 AY ÖNCE HER ŞEYİ PLANLADIM MARKA OLARAK G.E.P. VEYA THAİR PHARMA istedim oda boşver onları İRON PHARMA yapalım dedi İRON PHARMA yolladı bana

şimdi google yazıom hiç kimse kullanmamış ironpharma.com'a mesaj atıom cevap vermiyorlar 2-3 tane satana sordum İSTANBULDA Üretiliyor dio herkes optimum üretiyormuş dio, satıcıma mesaj attım MALEZYADA üretiliyor dio eğer Malezyada üretilmiyorsa bu işi bırakırım dio kime inancaz ?

ARANIZDA KULLANAN TECRÜBE ETMİŞ BİRİ VAR MI ? 2 AYDIR DURUO BENDE KULLANIP KULLANMAMADA KARARSIZ KALDIM

3 kutu testo enath. (iron) 3kutu bolde(iron) 3kutu masteron,(iron) 2kutu turinabol(hts laps)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

TreXiaNos    5

Merhabalar,

Şimdi pharma lab açmak kadar dünyada kolay birşey yok. 8 Senedir bu işin içindeyim hocamla birlikte bizde bu sektöre girmeyi düşündük bir ara ama sonra uğraşması sıkıntı diye vazgeçtik. İnsanlarla uğraşması zordur hiçbir şekilde yaranamazsın. Bilindik ve eski markalardan kattiyyen şaşmayın. İron pharma istanbulda üretiliyorsa şayet iron adı geçen bir (ismi lazım değil) arkadaşın bunu yaptığını biliyorum. Zamanında 4 kez ilaçtan patladı ama yinede devam çünkü ülke olarak kandırılması kolay kesim olduğumuz için satışları peynir ekmek gibi yapıyolar ve hepsi köşeyi döndü.

Ürünleri bilmediğim için öneremem ama en temizi elinden çıkar bilindik markalara geç. İnternet üzerinden yok barkod doğrulaması vs yapılıyor denilince insanımız hemen güveniyor. Barkod doğrulama modülünün web sitelerine entegre etmesi 2 gün sürebilecek bir olay. Basittir yazılım uzmanları o sistemi hemen yapabilir. Güvenmeyiniz.

Sevgiler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tolgacan94    213

testo enant boldenon kürüne masteron gibi etkisini yüzde 10 lardan daha düşük seviyede top seviyede gösteren bir yarışma kuruma ilacını hemde ilk küründe ekleyip sana kaktıran satıcıya güven olmaz bence :))

bulk kürleri ilaçları gücünü su tutmaktan alır bence daha iyi araştır :)

gep balkan optimum carbon thaiger labs gibi ürünleri alıp kullanmayın yüzde 90 95 sahte şuanda piyasanın içinde olan birisi olarak söylüyorum.

alpha,thaiger pharma,genesis meds,bvs labs,leon labs bu markayı bulabiliyorsan al yoksa kür işine bulaşma

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
nitroturbo    0
dostum elindeki ürünü satmak icin tabiki öyle dicek thaiger pharma dan daha üst kalite bir ürün piyasada pek de var diyemeyiz adam boşver onu diyor çünkü kâr marjı düşük ürün onlar zaten gelişleri pahalı napıyolar peki kâr marjı yüksek ürünlere kaçıyorlar git gide thaiger pharma yı boşver diyor ya elinde kalmamıstır stogunda yada en net yanıtla kâr marjı yüksek iron pharma yı öneriyor sana türkiye yapımlı evet optimumun elinin oldugunuda duydum evet oda doğrudur ürünleri çalışır çalışmaz diyemiyorum optimumun ürünleri çalışıyor ama merdivenaltı içine ne koydukları belirsiz bazı ürünleri varki yani bu benmıyımm dersin ama kür sonu alır senden onu optimum un kalıcı adelesi yok kürde görüntü ve adele gibi gösterten içerikler var içinde ismini pek hatırlayamıyorum cok uzun zaman geçti yani kâr marjı yüksek oldugu ıcın sana onu övüyor thaiger pharma nın yanına hangi ürün yaklaşabilir? sağlığın için thaiger pharma kullan derim elindeki üründe çalışacaktır fakat merdiven altı ürün oldugu için içinde neler yaptıgını belli sıkıntılar görmeyeceğini garanti edemeyiz thaiger pharma kullan kafan rahat etsin sevgiler dikkat et kendine

CEVABIN İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM BEN STEROİDLRİ 1 YILDAN FAZLADIR ARAŞTIRIOM AMA HİÇ MARKA ARAŞTIRMAMIŞTIM SONUÇTA HAMMADDE FİYATI BELLİ ÜRETEN SATAN ÇOK İYİ PARA KAZANIYOR SAHTESİNİ YAPMAZLAR DİE DÜŞÜNÜYORDUM YANILMIŞIM O KADAR ÇOK SIKILDIM Kİ BU STEROİD MUHABETİNDEN KALKCAM FIRLATCAM ŞİMDİ DUVARA ŞİŞELERİ AMA DAHA VÜCUDUMA SOKMADIM BELKİ ÇALIŞIR İLK 2 HAFTA TESTO VURCAM SONRA TESTE GİTCEM BAKALIM TESTO ÇALIŞIYORMU SONRA BOLDENONU EKLİCEM BAKCAM ACIKIYORMUYUM KAS GELİŞİMİME ETKİSİ VAR MI TURİNABOLU DENİCEM SONRA GÜÇ ARTIŞI VS. VAR MI DENİCEM YA HAMMADE ALIP KENDİM YAPCAM EVDE LABORANTLIK OKUYAN ARKADAŞIM VAR BU SENE MEZUN OLCAK O KONTROL EDEBİLCEKSE HAMMADELERİN SAFLIĞINI EVDE KENDİM ÜRETCEM EĞER OLMAZSA BİDAHA ASLA BULAŞMAM STEROİDLERE

THAİR PHARMA OLAYIDA ŞU ORJİNALİNİ BULMAK ZOR OKADAR ÇOK SAHTESİ VAR Kİ ALIP GÖNÜL RAHATLIĞIYLA KULLANABİLECEĞİN TEK BİR MARKA BİLE YOK BENCE VARDA ŞİŞESİ 100 DOLAR

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
nitroturbo    0
Merhabalar,

Şimdi pharma lab açmak kadar dünyada kolay birşey yok. 8 Senedir bu işin içindeyim hocamla birlikte bizde bu sektöre girmeyi düşündük bir ara ama sonra uğraşması sıkıntı diye vazgeçtik. İnsanlarla uğraşması zordur hiçbir şekilde yaranamazsın. Bilindik ve eski markalardan kattiyyen şaşmayın. İron pharma istanbulda üretiliyorsa şayet iron adı geçen bir (ismi lazım değil) arkadaşın bunu yaptığını biliyorum. Zamanında 4 kez ilaçtan patladı ama yinede devam çünkü ülke olarak kandırılması kolay kesim olduğumuz için satışları peynir ekmek gibi yapıyolar ve hepsi köşeyi döndü.

Ürünleri bilmediğim için öneremem ama en temizi elinden çıkar bilindik markalara geç. İnternet üzerinden yok barkod doğrulaması vs yapılıyor denilince insanımız hemen güveniyor. Barkod doğrulama modülünün web sitelerine entegre etmesi 2 gün sürebilecek bir olay. Basittir yazılım uzmanları o sistemi hemen yapabilir. Güvenmeyiniz.

CEVAPINIZ İÇİN TEŞEKÜRLER CHECK OLAYINA ZATEN HİÇ İNANMIYORUM İRONU CHECK ETSEN NOLCAK :)) SADECE BİR MARKA VARDI HATIRLAMIYORUM İSMİNİ, 1 KERE CHECK EDEBİLİYODUN 2. KEZ CHECK ETTİĞİN ZAMAN 2. KEZ CHECK EDİLDİ DİYORDU ESKİ MARKALARADA GÜVEN YOK ÇALIŞIYORMU ÇALIŞIYOR AMA ÜZERİNDE 200 YAZIO İÇİNDE 100 VAR SAHTELERİ İNANILMAZ ÇOK ADAM CLENBETEROLUN SAHTESİNİ YAPIYOR ULAN ECZANEDE 3-4 TL AYIP YA O YÜZDEN 4-5 ARKADAŞ TOPLANIP EVDE KENDİMİZ YAPMAYI DÜŞÜNÜYORUZ EĞER BAŞARILI OLURSAK VİDEO FELAN ÇEKCEZ PAYLAŞIRIZ BURDA HERKES BİLİNÇLENİR YABANCI FORUMLARDA YÜZLERCE SAYFA VAR EVDE STEROİD YAPIMIYLA İLGİLİ MALESEF TR YOK

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tolgacan94    213

ben olsam vucuduma ne olduğu belirsiz şeyleri sokmam konu ile ilgili özel mesaj attım size kimsenin vucudu deneme tahtası olarak kullanılmamalı.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
nitroturbo    0
testo enant boldenon kürüne masteron gibi etkisini yüzde 10 lardan daha düşük seviyede top seviyede gösteren bir yarışma kuruma ilacını hemde ilk küründe ekleyip sana kaktıran satıcıya güven olmaz bence :))

bulk kürleri ilaçları gücünü su tutmaktan alır bence daha iyi araştır :)

gep balkan optimum carbon thaiger labs gibi ürünleri alıp kullanmayın yüzde 90 95 sahte şuanda piyasanın içinde olan birisi olarak söylüyorum.

alpha,thaiger pharma,genesis meds,bvs labs,leon labs bu markayı bulabiliyorsan al yoksa kür işine bulaşma

CEVAPIN İÇİN TEŞEKÜRLER

Kardeşim masteron ben istedim adam olmaz dedi zaten masteronu kullanmıcam zaten 2. kür olarak eczaneden sustanon alıp defile kürü yapcaktım kendime o yüzden masterona takılma

G.e.p. sahte evet çakması çok çünkü orjinali çalışır bence optimum çalışanı var çalışmayanı şans carbon hiç görmedim bilmiyorum ama Tr malı :)

Alpha'nın boldenonu öve öve bitiremiyorlar denemek lazım. ( zaten yasal ürün üretiyor kontrol ediliyordur İşhalah :)

THAİR,genesis orjinalini şuan yok gibi piyasada sahtesi aşırı var ama onlarda çalışıyor yarım yamalak

BVS ŞİKAYETÇİ OLAN HİÇ KİMSE GÖRMEDİM

KARDEŞ LEONUN NERESİ İYİ MARKA GÖZÜNÜ SEVEYİM YA NERDEN DUYDUN BUNU :))))

SORMAK İSTEDİĞİM BALKAN NİE SAHTE ZATEN ECZANE MALI ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
nitroturbo    0
ben olsam vucuduma ne olduğu belirsiz şeyleri sokmam konu ile ilgili özel mesaj attım size kimsenin vucudu deneme tahtası olarak kullanılmamalı.

EN KÖTÜ BADEM YAĞIDIR :)) AZCIK ÖDEM YAPAR

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tolgacan94    213

ahah bu işin içinde olmadığın çok belli şuanda optimumun çalışanı var dediğinde zaten kahkahaya boğuldum 4 yıldır optimumun orjinali çıkmıyor türkiyede üretim yerleri basılıp basılıp duruyor aynı adamlar olan balkan kodlarını kopyalayıp kopyalayıp orjinalin yarısını çakma şekilde piyasaya sürüyor.

gep olayı zaten muamma aldıgın ürün yüzde 99 sahte çıkar sitesinin bile bundan haberi var ki artık resimli inceleme felan koymuş :)

thaiger labs alırsan sahte çıkar pharma bul bakalım da çalışmasın.

genesis meds ile bvs labs ı türkiyeye aynı kişi sokuyor alley gh peptidler ile birlikte orjinali var yani ve türkiyede ilk defa senden çalışmayan genesis duyuyorum pek bulamazsın çünkü :) bvs de de çok sahte satanlar var internetten almamak gerekli bu arada :)

leon labs ı da türkiyeye sokan adamı biliyorum orjinalini bulursan salak saçma sitelerden alışveriş yapmaz isen denedim ve memnun kaldım ki genel olarak kullanan yorumları da baya iyi

hani bulamıyorsak olayı ürünlere atmamalı :) balkanı toplu sokan 3 kişi var ama her satıcıda var bir ürün ne kadar duyulursa o kadar çakması olur yani eczane malı diye çakma olamaz diye birşey yok 10 liraya mal edersin 150 liraya kaktırırsın yeterki düzeneğin olsun ;) daha yeni açılan konulara bak veysel adlı kullanıcıya nasıl sahte balkan çakmışlar aha burdan linki viewtopic.php?f=23&t=1827&p=13397#p13397

2.kürde de sustanon masteron ve definasyon derken olayı çözemedim piyasadaki en çok su tutan testo türevi ile definasyon yapmayı açarsan :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
nitroturbo    0

OPTİMUMUN 4 YILDIR ORJİNALİ ÇIKMIYOR DİYE Bİ ŞEY YOK BENİM SALONUMDA KULLANANLAR VAR KİMİSİ ÇOK MEMNUN KİMİSİ SATANA BEDDUA EDİYOR ÖDEM TUTUYOR ÇÜNKÜ BENİM ARKADAŞIM GEÇEN YAZ KULLANDI OPTİMUM MİX VE MASTEON DERİSİ İP İNCE OLDU MÜTHİŞ ETKİ ALDI BEN KENDİMDE ANAVARINI KULLANDIM GERÇEKTEN ETKİ ALDIM

G.E.P. KONUSU KİME SORSAM UZAK DUR DİYOR SAHTESİ ÇOKMUŞ PİYASADA

THAİR PHARMA GERÇEKTEN MÜTHİŞ BİR MARKA EYVALLAH ONA Bİ ŞEY DEMİOM ZATEN THAİR LAPS ÇAKMASI ONUN İSİM BENZERLİĞİNDEN YÜRÜRÜM MUHABETİNE AMA THAİR PHARMADA ŞÖYLE Bİ OLAY VAR ONUNDA SAHTESİ ÇOK HATTA 5 DK ÖNCE Bİ SATICIYLA KONUŞTUM ORJİNALİ YOK DEDİ ÇAKMASI BENDE VAR İSTİOSAN YOLLAYIM DEDİ

GENESİS MEDS ZATEN ÇOK AZ KİŞİ SATIYOR ONLARDA SAHTEYMİŞ ÖYLE KONUŞULUYOR

BVS TR AYNI KİŞİ SOKUYOR MUHABETİ YOK BEN MAİL ATTIM YOLLAYA BİLCEKLERİNİ SÖYLEDİLER AMA GÜMREKTEN GEÇME MUHABETİNE KARIŞMIYORLAR ZATEN ÜLKENİN HALİ BELLİ 3-5 KURUŞ ATARSIN GEÇİRİRSİN DAYIN VARSA ONADA GEREK YOK

VALLAHİ LEONU ÖVEN Bİ SEN GÖRDÜM BİDE SATANI :)) BEN KULLANMAM ŞAHSEN BU SAATTEN SONRA :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
nitroturbo    0

BEN ENDOMORFUM BENİM DEFİLASYON AMACIM %15 YAĞ ORANI, 2 TANE KARIN KASI BELLİ OLSUN YETER YARIŞMACI DEĞİLİM HİÇBİR ZAMANDA OLMUCAM SU TUTSAM NOLCAK ZATEN KÜRÜN SONUNA DOĞRU WİNSTEROL EKLEMEYİ DÜŞÜNÜYORUMDUM O YÜZDEN SU TUTMUŞUM TUTMAMIŞIM GRAM UMRAMDA DEĞİL

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tolgacan94    213

olay zaten gümrükten geçirebilmek sıvı olunca öyle 3 5 kuruş at geçir olmuyor bu ürünlerin narkotik sınıfıyla aynı kefede hatta bazı ülkelerde daha büyük suç oldugundan haberin yok heralde o gözle kargolasınlar uyuşturucuyu gümrükten geçireyim :D:D

buyrun optimum pharma

http://www.hurriyet.com.tr/sahte-vucut-gelistirme-ilacina-baskin-30269923

http://www.iha.com.tr/video-istanbulda-sahte-ilac-operasyonu-kamerada-94670/ buda videosu dikkatli izle hangi marka olduğu şişelerinden belli daha araştırsam 2 3 tane bile çıkar adamlar novaldexler klomenler oralara bile bulaşmış

asıl ben optimum pharmayı öven bir sizi gördüm kalçasından 20 ml enfeksiyon çektirenlere daha fazla rasladım yani :))

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
aestetix    0

Beyler optimumu bukadar gommenin manasi yok ben bizzat decasini test enantath ve cypionatini boldenonu nu ve oxandrolone sinj kullandim hepside calisti yani bj bana mi orjinali denk geldi bu malin. Ayrica iron pharmanjn cypionatini kullandim kan testlerinde total testo gayet saglam cikti normalin 4 5 kati kadar yani.tabi satici saglam olmali o cok onemli.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gezadam    1

nitroturbo dostum maalesef ironlar beş para etmez , çalışmayan ürünler ben bolde ve testo sunu kullandım hiç bir işe yaramıyor.Onun dışında aynı satıcıdan anapolon da almıştım.anapolon da 200mg kadar çıktım hiçbir değişim olmadı.200mg çok ciddi bir rakamdır.ya etken madde çok çok az yada tamamen sahte ironlar.

Ayrıca internet sitesi ilk başta türkiye hostuyla açılmıştı sonra yurtdışı host una döndü.Bu kadar da tesadüf olamaz.

Aldığın satıcı da ya a.b. ya da m.ç. büyük ihtimal , ikisi de üçkağıtçı...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TreXiaNos    5

Kullanmadım özür dileyerek söylüyorum ama çok boş bir ürün. Paranızı kaptırmayın derim, alıpta bir verim alamayan çevremde kişiler mevcut.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
labslabs    77

Gezadam bende A.B. ve M.Ç. alışveriş yaptım İrron pharmaları kullanıom çalışıyor ama öyle süper ürünler değil alt kalite

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gezadam    1

labslabs

Kusura bakmada o zaman senin vücudun tam olarak ilaç görmemiş , bence kesinlikle çalışmıyolar , çalışıyorlarsa bile etken maddeleri çok düşük.Yanlış anlama lütfen ama düşüncem bu.

Bir de bu tür homemade ürünler de hiçbir zaman standart olmaz 100 ilaçta 95 i kötü yada vasat olur , 5 ini fena yapmazlar . 5 i sana denk gelir.

Bir de üçkağıt birürün olduğu o kadar belli ki adamlar ilk başta malezya ayağı çıkardı , ama web sitenin hostu türkiyeden alınmıştı :D :D

Sonra tabi çakanlar oldu mevzuyu ama değiştirdiler web site durumunu avrupadan aldılar :D

Optimum yakalandığı haberi izleyin kenarlarda iron kutuları var ..

İRON = OPTİMUM ... = SIFIR KALİTE

ARTIK ANLAYIN ARKADAŞLAR BEN ZAMANINDA ÇOK ÇEKTİM SİZ YAPMAYIN İRON,OPTIMUM,BAZI ABURAİHANLAR,ÇOĞU LEON,GAMMA,GENESİS,ACE LABS,CARBON,DNA,SHERRE,ROX vs. uzak DURUNN .... Özellikle yeni başlayan arkadaşlara söylüyorum , 5-10 kuruş daha biriktirin, bu ay değil 2 ay sonra girin küre ama kaliteden ödün vermeyin.

YURTDIŞINDA DEĞER GÖRMEMİŞ HER MARKADAN UZAK DURUN.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
labslabs    77

kardeşim GENESİS NASIL KÖTÜ MARKA ?

şimdi takmışsınız optimum baskınına zaten bunlar kaçak üretiliyor yasal izni yok şikayet olursa tabiki baskın olcak bunda anormel bi durum yok

ve optimum çalışaları var ev arkadaşım kullandı gayet iyi çalıştı ama boş ürünüde arada yok değil ben kendim anavarını kullandım sadece çalıştı sıkıntısız

Ben İron pharmayı övmedim zaten ama çalışmıyor diyemem iftiraya girer alt kalite bi ürün ama çalışıyor 1ml vurcağıma 2 ml çekip vuruom

küre gircek arkadaşlarada Balkan, Thair pharma,Genesis öneririm bu 3 markayı kullandım gayet iyi çalışıyorlar check olayı var sahte check asla olamaz sizden önce biri kontrol ettiyse site sizi uyarıyor, fake siteleri var dikkat edin

sana özelden mesaj attım gez adam bakarsın

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gezadam    1

Dostum bak genesis uzakdoğuda üretiliyordu,yıllar önce kapandı , avrupada homemade tarzı üretiliyor. Hepsi çalışmıyor demedim zaten overdose genel olarak.Arada bu markaların iyi ürünleri de olabilir.

https://thinksteroids.com/community/threads/genesis-fake-or-legit.134381400/

Onun dışında kusura bakma bırakın bu optimum,iron ayağını..Yok amcamınoğlu kullandı yok bizim salondaki temizlikçi kullandı ... Çoğu çalışmıyor,overdose ...Adam optimum deca-testo yolluyor ,yanına balkan danabol...Balkan danabolde sağlamsa su içsen şişiyorsun zaten.Kullanan da kalite zannediyor

Hele o sahte leonlar,aburaihanlar su bazlı yağ resmen...Ace,rox,carbo vs. diğer saydıklarıma zaten bişey demiyorum..Hele o al-havli anapolonlar .. Ah ah ..

Bişey demiyorum .

Benim direk marka tavsiyem yok.Ama edilecekse balkan,sp,bvs ... Onlarında sıkıntılıları var...Devir öyle bir devirki firmadan almadığınız sürece babanız verse bile ilacı kontrol edin kardeşlerim , üçkağıtçı çok.

BİR KERE YANLIŞ YAPAN BİR DAHA YAPAR.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
labslabs    77

tamam kardeşim optimumda bırakalım şu kullandı bu kullandıyı ben kendim anavarını kullandım 1 paket kullandım çalıştı omuzlarım 1 ayda patladı günlük 30 mg anavarla o yüzden çalışmıyor diyemem ironuda şuan kullanıom boldenonu acıktırıyor testosu agresif yaptı baya zaten leonu rox carbo dna yazmana gerek yok onlar su bildiğin su yağ bile değil ama desenki bana bidahaki kürde ne girersin Balkan veya BVS girerim başkada girmem

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.