Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

xxdeesxx111

İlk Kur Sustanon Primobolan

Önerilen İletiler

xxdeesxx111    0

Merhaba abilerim ablalarım kardeşlerim

15 yaşımda bu spora ilk defa adım attım aralıksız 2 sene yaptım suan 17 yasındayım ve 52 kilodan 72 kiloya geldim

Kol 27 >37

gogus 101 117

omuz 111 >124 123 arası

evet bir çogunuz bu kure baslamak ıcın çok küçük oldugumu düşüneceksiniz ama asla aklımdaki fikri degistiremiceksınız :seyt:kas

Dozlarım

1.hafta 1sustanon 1 primobolan

2.hafta 2 sustanon 1 primobolan

3.hafta 2 sustanon 1 primobolan

4.hafta 3 sustanon 2 primobolan

5.hafta 3 sustanon 3 primobolan

6.hafta 2 sustanon 1 primobolan

7.hafta 2 sustanon 1 primobolan

8.hafta 1 sustanon 1 primobolan

Yemek

Sabah 5 yumurta beyaz peynır 25 gr salatalık domates peynır zeytin yeşil çay ekmek ya da 2 pogaca

oglen 300 krmızıı et (çogunlukla kırmızı et ) veya beyaz et (tavuk,balık)

ara öğün 15 gr fındık fıstık

akşam 350 gr kırmızı et (çogunlukla kırmızı et ) veya beyaz et (tavuk,balık)

ara öğün elma veya mevsım meyvesı

yatmadan once yagsız 2 bardak süt

Ölçülerimi yukarıda belırttım ilk 2 haftayı tamamladım 3. haftayı salı günü yapacagım ama suan olçulerımde herhangi bir değişim yok değişim ne zaman başlar ve bu planla ölçülerim maksımum ve minimum neye ulasır

not:konuyu yanlıs yere açmış olabilirim düzeltirsenız sevinirim kaldırmadan

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

tolgacan94    213

bu kürü kim yazdı ki sana hiçbir işe yaramaz 8 hafta kür mü olur kür ortasında 750 mg sustanon mu :D:D baya yüksek çoğu insanın 4. 5. küründe bile girmediği bir değer :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
xxdeesxx111    0
bu kürü kim yazdı ki sana hiçbir işe yaramaz 8 hafta kür mü olur kür ortasında 750 mg sustanon mu :D:D baya yüksek çoğu insanın 4. 5. küründe bile girmediği bir değer :)

Nasıl olmalı bilgilendireydın iyiydi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tolgacan94    213

sadece eczane malı mı istiyorsun bir kere sustanon ağır ilaçtır kür mantığını çözmeden kullanılmaz önerim

12-15 hafta 500 mg testo enant

11-14 hafta 400-500mg boldenon

1-4 danabol

ille de eczane malı kullanacagım diyorsan

12 hafta 500 mg sustanon pazartesi 250 perşembe 250 şeklinde

12 hafta 300-400 mg primobolan

hem testosu dalgalı hemde primonun hacmi büyük oldugundan zor olur

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tolgacan94    213

öyle bi sonuç yok kişiden kişiye değişir o kadar çok parametre var ki genetiğinden vucudunun kimyasına yemen içmenden vucut tipine antreman tarzına

net bir değişim olmaz ilk kürde boldenon enantante gidersen yaklaşık 7-15 kilo arası bi aralık verebilirim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TreXiaNos    5

Merhaba,

Şimdi yenisin heveslisin, ergenliktesin düşüncelerini anlıyorum. 1.si ilk kürde sustanon ben şahsen önermem. 4 farklı testosteron barındırdığı için dalgalanmaları senin altyapın kaldıramayabilir. Tabi ölmezsin ya da erkekliğini kaybetmezsin ama onun yerine enanth. kullanman daha mantıklı bir seçim olur.

Ayrıca direk sorduğun soru kürden sonra kolum kaç cm olur? göğüslerim kaç cm büyür?... Böyle bir dünya yok. Hani ilaç sana 2cm aldırır diye bir garanti yok. Sen BESLENME düzeni yapmadığın sürece ilaçlar sna hiçbirşey sağlamaz. Sustanon ile danabol ikisi harika kombinleneceği için mükemmel su tutacaktır sende büyüdüğünü sanacaksın, sonra kür sonu suyun bir miktarı atılacağı için ufalacaksın psikolojik olacak çökeceksin. Hepimiz bunları yaşadık.

350 gr eti bir öğünde yiyorsun 2 öğünde 700 gram et tüketeceğine 200gr şeklinde 4 seferde alsan daha iyi olur. Öğün sıklığı lazım, güreş vb ağır spor yapıyorsan ozaman tamam ama senin amacın o değil. Beslenmeni elden geçirmen gerek, bu sporun %70i beslenmedir.

Kür konusundada primobolan uzun kullanımlarda prostatı tetiklediği için ben önermiyorum, onun yerine ondan çok daha etkili ve yumuşak ilaç olan boldenon tercih etmeni öneririm.

Kürün ilk olacaksa şayet 12- 14 hafta yapabilirsin.

1-14 hafta 500mg testo - 1-14 hafta 50mg bolde. 1-3hafta (1 kutu) danabol. Bunları bilinçlen diye yazdım. Ben 18 - 19 yaş altı bireylere kür önermiyorum. Gelişime açık vücudun var kürle onu kapatma, kür en son çaredir herzaman ama ülkecek kolayına kaçıyoruz çok beleşçiyiz, götünden ter akıtmayı sevmiyor bizim sporcularımız. Ne desek boş bilgilenmen için yazdım ama kür yapman taraftarı değilim 38 40cm kol beslenme ile yapılabilecek bir kol.

Sevgiler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mhmt22    79

İlk kür de sustanon olmaz hafta da 1 enjeksiyon sustanon iç olmaz primo balaon 100mg vuracak san hiç vurma. Yaşın daha küçük bana kalırsa 4-5 yıl daha naturel sporuna devam et ondan sonra yap ben illa kullanacağım diyor san Testosteron Enantat ve Boldenon olabilir kick start için dianabol yerine turinabol tercih edebilirsiniz. Kimse müneccim Y..... Yemedi hangi ölçülere geleceğini söyleyemez :) herkese hayırlı günler

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.