Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

powerlifter

Kür içi öneri( beslenme antrenman ilaç vitamin)

Önerilen İletiler

powerlifter    5

Şuan testo bolde tren growth insülin küründeyim bu benim ilk kürüm değil

boy 180 kilo 90

5 yıldır powerlifting sporuyla ilgileniyorum uzun süreden sonra sakatlık geçirdiğim için dal değiştirip klasik fizikte yarışmak istiyorum yarışma eylülde önce bulk yapıp ardından definasyon yapıcam

günlük sabahları 1 saat kardio gün içi 600 gram pirinç 1 kilo tavuk tüketiyorum(kırmızı et balık alınca ölçüler değişiyor)

ppl antrenman sistemini uyguluyorum haftada 6 gün pazar off cardio her sabah 1 saat 4 gün karın antrenmanı yapıyorum

thaiger labs ve omega meds kulanıyorum test sonuçları 4 haftada sonra aldım

şunana kadar ilaçlarda bir ödem veya bir ağrı yaşamadım bacaktan ve kalçadan yapıyorum kendime

500 tren 500 bolde 750 testo gidiyorum

@metinav @rastlantisal değerli üyelerimizden bilgi almak istiyorum

81 kilo başladım şuanda 90 kiloyum

Enabiz-Tahlilleri-1.pdf

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

galicik    762

Oranlara bak dostum 500 mg tren ile şu zamana kadar kendinden geçmen gerekirdi sana bu oranda bu ürünleri kim önerdiyse kaçarak uzaklaş o kişiden ki prolaktinde de belli muhtemelen 2 gram testo vuruyorsun e2 de baktırsaydın keşke yerinde olsam keserim bu kürü 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rota    225
powerlifter, 12 dakika önce yazdı:

Şuan testo bolde tren growth insülin küründeyim bu benim ilk kürüm değil

boy 180 kilo 90

5 yıldır powerlifting sporuyla ilgileniyorum uzun süreden sonra sakatlık geçirdiğim için dal değiştirip klasik fizikte yarışmak istiyorum yarışma eylülde önce bulk yapıp ardından definasyon yapıcam

günlük sabahları 1 saat kardio gün içi 600 gram pirinç 1 kilo tavuk tüketiyorum(kırmızı et balık alınca ölçüler değişiyor)

ppl antrenman sistemini uyguluyorum haftada 6 gün pazar off cardio her sabah 1 saat 4 gün karın antrenmanı yapıyorum

thaiger labs ve omega meds kulanıyorum test sonuçları 4 haftada sonra aldım

şunana kadar ilaçlarda bir ödem veya bir ağrı yaşamadım bacaktan ve kalçadan yapıyorum kendime

500 tren 500 bolde 750 testo gidiyorum

@metinav @rastlantisal değerli üyelerimizden bilgi almak istiyorum

81 kilo başladım şuanda 90 kiloyum

Enabiz-Tahlilleri-1.pdf

Prolaktin referans seviyesinde. 500 tren alıp prolaktinin bu seviyede kalıyorsa ilaç boştur. Zaten bu kadar tren ve boldeyle yan etkiden küre devam edemezsin. Test vermeden önce Cabaser, Dostinex gibi ilaçlar kullandın mı?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
Rota, Şimdi yazdı:

Prolaktin referans seviyesinde. 500 tren alıp prolaktinin bu seviyede kalıyorsa ilaç boştur. Zaten bu kadar tren ve boldeyle yan etkiden küre devam edemezsin. Test vermeden önce Cabaser, Dostinex gibi ilaçlar kullandın mı?

her şeyi geçtim ilaç çalışsa bile 500mg tren söz konusu 1 flakon 4 haftada bitiyor 1 flakon ilaçla 15 hafta kür yapıyoruz biz etkilerini görüyoruz zapt edilemiyor belli bir zamandan sonra prolaktin hangi fizik bu 500mg tren kaldıracak şaka gibi oranlar 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rota    225
gönderildi (düzenlendi)
galicik, 1 dakika önce yazdı:

her şeyi geçtim ilaç çalışsa bile 500mg tren söz konusu 1 flakon 4 haftada bitiyor 1 flakon ilaçla 15 hafta kür yapıyoruz biz etkilerini görüyoruz zapt edilemiyor belli bir zamandan sonra prolaktin hangi fizik bu 500mg tren kaldıracak şaka gibi oranlar 

Trenden yoğun bakımda yatanlar var. 100 150 arası kesiyor beni. Göğsüme ağırlık veriyor mecazi değil gerçek anlamda öldürür adamı. Tabi kimisi 300 e fazlasına dayanır bünye meselesi.

tarihinde Rota tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
powerlifter    5

trene daha bu hafta yeni başladım 500 testo 250 bolde gidiyordum calıştığım hoca bu dozajlarda gitmemi söyledi . E2 gittiğim hastanede ölçülmediğini söylediler 3-4 hafta sonra bir daha gidicem bu sefer başka bir hastanede veririm

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.