Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Emreturlu

Ilk kür için önerilerinizi almak isterim

Önerilen İletiler

Emreturlu    13

Testo bolde dianabol kürüm hazır 

boy 179 kilo 55 

Geçmişte ara ara spor yaptım şuan 1 aydır ağır tempoda devam ediyorum günlük 3k üzeri kalorili besleniyorum

ilk defa kür kullanıcam kür içi mtc için ve kür sonu ptc için ne kullanabilirim. Sorma sebebim öncesinden gereken ilaçları tedarik etmem için.

Testo ve boldeyi aynı enjektörden vurabilir ve bunu yaparken enjektöre 1 ml e vitamini eklersem ağrıda azalma olur mu çünkü bacak çalışamıyorum 

geçen hafta 1 er ml vurup bıraktım bacaklarımda 4-5 gün ağrı olunca ara vermek istedim şuan tekrar başlamak istiyorum 

Siz değerli üyelerden bilgi almak istiyorum  @rastlantisal

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

desperado    104

Öncelikle hoşgeldin. Yaş kaçtı? Güncel form fotoğrafına pek de gerek yok bu boy kilo az buçuk tahmin edilebilir ne formda olduğun. Keşke önce beslenme ve antrenman düzenini oturtsaydın direkt kür işine girmek yerine. MCT ve pct için forumu aratabilirsin. E vitamini bende ağrı konusunda bir etki yapmadı. Zaten bir süre sonra bacak alışıyor ağrı yapmamaya başlıyor. Bende rimabolan bile pek ağrı yapmıyor. Bir de vastus lateralis kadına enjeksiyon yaparsan daha rahat olur rektus femoris zayıf kalıyor enjeksiyon için.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emreturlu    13

Hocam yaş 28 formum  kiloma göre bi tık düzgün kas gücüm yerinde kiloma göre ağırlıklarda zorlanmıyorum. Günlük 500 gr prinç 200 gr tavuk tüketiyorum bunun yanı sıra kahvaltıarda 5-6 yumurta yulaf vs yiyiyorum ara öğünlerde sürekli kuru yemiş prinç patlağı vs yiyiyorum günlük 1-2 80grmlık ton balığı tüketiyorum 100 gr fıstık ezmesi yiyiyorum yine de kilo almakta çok zoranıyorum yaza kadar biraz toparlanmak adına kürü aldım sizce başlamalımıyım bi artısını görür müyüm bu beslenmeyle birlikte

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
desperado    104
Emreturlu, 4 dakika önce yazdı:

Hocam yaş 28 formum  kiloma göre bi tık düzgün kas gücüm yerinde kiloma göre ağırlıklarda zorlanmıyorum. Günlük 500 gr prinç 200 gr tavuk tüketiyorum bunun yanı sıra kahvaltıarda 5-6 yumurta yulaf vs yiyiyorum ara öğünlerde sürekli kuru yemiş prinç patlağı vs yiyiyorum günlük 1-2 80grmlık ton balığı tüketiyorum 100 gr fıstık ezmesi yiyiyorum yine de kilo almakta çok zoranıyorum yaza kadar biraz toparlanmak adına kürü aldım sizce başlamalımıyım bi artısını görür müyüm bu beslenmeyle birlikte

Zaten küre başlamışsın enjeksiyon yapmışsın. Bundan sonra ya pct yapacaksın yada küre devam edeceksin. Ben yerinde olsam 20 hafta falan 250mg only Testo kullanırım. Aldığın ilaçlar ne marka? Orijinal olmama ihtimali de çok yüksek.

Kilo alma konusuna gelirsek 65 kilodan 87-88 kiloya kadar bu sporla çıkmış biri olarak konuşuyorum. Kilo alıp vermedeki en önemli şey kalori saymaktır. Günlük 2500 kalori bile yesen kilo alırsın şuanda. Kilonla eşit gramda yağ ye fazlasına gerek yok. Günlük 200-300 gram tavuk 2-3 yumurta yesen senin protein ihtiyacını fazlasıyla karşılar. 2500 kalori diyet üzerinden hesaplasak geriye kalan tüm kalorileri karbonhidrat yiyerek tamamla gör bak nasıl temiz kilo alıyorsun. Kilo alımın yavaşladıkça kalori arttırırsın. Ben 3000 kaloriyle başlamıştım 4500 kaloriye kadar çıktım günlük.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emreturlu    13

Hocam iran testo orjinal muhtemelen 2027 sk ilaç rengi sarımsı

Benelux boldenon 400 mg sitesindn baktım orjinal görünüyor umarım orjinaldir

benelux dianabol 10 mg oda orjinal görünüyor

image.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
desperado    104
Emreturlu, 26 dakika önce yazdı:

İlacın orijinalliği renginden sktsinden anlaşılmaz. Beneluxlar yerli üretim diye biliyorum. Umarım enjeksiyon yapmadan önce Total testosteron lh fsh falan baktırmışsındır. Baktırmadıysan da en azından Total testosteron baktır only testosteron kullanıp 3-4 hafta sonra tekrar baktır testonun çalışıp çalışmadığını görürsün. Yerinde olsam beneluxlara elimi sürmem. Only Testo yap 20 hafta.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
YellowDe    24
Emreturlu, 13 dakika önce yazdı:

image.jpg

Yerli merdivenaltı üretim %50 si boş geçmiş olsun 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
YellowDe    24
steroidnediryahu, 10 dakika önce yazdı:

1 cc vuracaksa 2 cc vurur ? :D

Steril değil içeriği belli değil hocam istersen 3 cc vur merdivenaltı demek ne olduğunu açıklıyor bence :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rota    225
Emreturlu, Bir saat önce yazdı:

Testo bolde dianabol kürüm hazır 

boy 179 kilo 55 

Geçmişte ara ara spor yaptım şuan 1 aydır ağır tempoda devam ediyorum günlük 3k üzeri kalorili besleniyorum

ilk defa kür kullanıcam kür içi mtc için ve kür sonu ptc için ne kullanabilirim. Sorma sebebim öncesinden gereken ilaçları tedarik etmem için.

Testo ve boldeyi aynı enjektörden vurabilir ve bunu yaparken enjektöre 1 ml e vitamini eklersem ağrıda azalma olur mu çünkü bacak çalışamıyorum 

geçen hafta 1 er ml vurup bıraktım bacaklarımda 4-5 gün ağrı olunca ara vermek istedim şuan tekrar başlamak istiyorum 

Siz değerli üyelerden bilgi almak istiyorum  @rastlantisal

Kilon gerçekten düşük. 6 ay en az spora devam etmen lazım. Antreman bu işin neredeyse tamamı beslenme falan işin yan ayağı. Düzgün antreman yapmayı muhtemelen bilmiyorsun. Düzgün bir programın yok. Muhtemelen 15-20 kg curl dahi yapman çok zor. 

Hızlı kilo alırsın gelişirsin bu seviyede kür yapmak sadece zarar vericek su tutucaksın belki biraz kas. Hızlı kazanım  içeren acemi dönemini "acemi" şekilde kür yaparak geçireceksin. 

Boldenon kullanma demiycem sonra olay çıkıyor :D Bir kere kullanmışsın zaten... Ancak ilk kürüm ve sadece testo ile gitmen gerek çünkü ilacın bağlanabileceği vücunda kas kütlesi yok. Testo hariç diğer ürünler bir sonra ki kürlerde tercih edebilirdin. Zaten haftalık 250 mg testo seni büyütecektir. 3 ay bu şekilde kür yapabilirsin.

Kür sonu test sonucuna göre, Ovitrelle, Tamoksifen ve Klomen gerekecektir. Bu ilaçlar kür yapmadan önce her zaman elinde olsun.

Kür içinde yüksek doz Omega-3, ve vazgeçilmez olan Çinko takviyesi kalbini ve deri bütünlüğünü koruycaktır. Çinko çatlar önler, yüksek doz Omega-3 yüksek tansiyonu düşürür kalbi korur.

Ayrıca herkesin kullandığı Karaciğer koruyucularını da kullanabilirsin Nac-600, Milk Thistle tarzı...

Bütçen varsa yanına multivitamin ekle... Örneğin Kingsize MonsterPak gibi...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emreturlu    13
Rota, 21 dakika önce yazdı:

Kilon gerçekten düşük. 6 ay en az spora devam etmen lazım. Antreman bu işin neredeyse tamamı beslenme falan işin yan ayağı. Düzgün antreman yapmayı muhtemelen bilmiyorsun. Düzgün bir programın yok. Muhtemelen 15-20 kg curl dahi yapman çok zor. 

Hızlı kilo alırsın gelişirsin bu seviyede kür yapmak sadece zarar vericek su tutucaksın belki biraz kas. Hızlı kazanım  içeren acemi dönemini "acemi" şekilde kür yaparak geçireceksin. 

Boldenon kullanma demiycem sonra olay çıkıyor :D Bir kere kullanmışsın zaten... Ancak ilk kürüm ve sadece testo ile gitmen gerek çünkü ilacın bağlanabileceği vücunda kas kütlesi yok. Testo hariç diğer ürünler bir sonra ki kürlerde tercih edebilirdin. Zaten haftalık 250 mg testo seni büyütecektir. 3 ay bu şekilde kür yapabilirsin.

Kür sonu test sonucuna göre, Ovitrelle, Tamoksifen ve Klomen gerekecektir. Bu ilaçlar kür yapmadan önce her zaman elinde olsun.

Kür içinde yüksek doz Omega-3, ve vazgeçilmez olan Çinko takviyesi kalbini ve deri bütünlüğünü koruycaktır. Çinko çatlar önler, yüksek doz Omega-3 yüksek tansiyonu düşürür kalbi korur.

Ayrıca herkesin kullandığı Karaciğer koruyucularını da kullanabilirsin Nac-600, Milk Thistle tarzı...

Bütçen varsa yanına multivitamin ekle... Örneğin Kingsize MonsterPak gibi...

Tamam hocam kürü artık bir defa enjekte etmiştim geri dönüşü yok sanırım devam edicem fakat enjekteden sonra ağrıyı azaltmak için e vitamini kullanmak işe yarıyor mu ve testo bolde e vitaminini aynı enjektörden bacağa totalde 3 ml olarak vurabilir miyim ve testo haftada 2 gün 250ml olarak tavsiye eder misiniz totalde haftalık 500mg testo olacak boldenonda 400mg zaten 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rota    225
gönderildi (düzenlendi)
Emreturlu, 5 dakika önce yazdı:

Tamam hocam kürü artık bir defa enjekte etmiştim geri dönüşü yok sanırım devam edicem fakat enjekteden sonra ağrıyı azaltmak için e vitamini kullanmak işe yarıyor mu ve testo bolde e vitaminini aynı enjektörden bacağa totalde 3 ml olarak vurabilir miyim ve testo haftada 2 gün 250ml olarak tavsiye eder misiniz totalde haftalık 500mg testo olacak boldenonda 400mg zaten 

Yanlış anlama ama o dozda o ilaçları asla kullanma. 500 mg testo kullanmanla 250 arasında kullanman arasında fark olmayacak. Vücudunda kas kütlesi yok. Boldenon 400mg hiç kullanma. 250 testo 250 bolde devam et. Ayrıca aklında bulunsun hiç bir ilacın dozu TESTO'dan daha fazla olmamalı. Tek mesele döngünün kapanması değil. E vitamini kullanman ağrıyı ciddi oranda azaltıcaktır. 1 defa enjeksiyonun hiç bir anlamı yok. İstersen bırak istersen devam et.

tarihinde Rota tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emreturlu    13
Rota, 11 dakika önce yazdı:

Yanlış anlama ama o dozda o ilaçları asla kullanma. 500 mg testo kullanmanla 250 arasında kullanman arasında fark olmayacak. Vücudunda kas kütlesi yok. Boldenon 400mg hiç kullanma. 250 testo 250 bolde devam et. Ayrıca aklında bulunsun hiç bir ilacın dozu TESTO'dan daha fazla olmamalı. Tek mesele döngünün kapanması değil. E vitamini kullanman ağrıyı ciddi oranda azaltıcaktır. 1 defa enjeksiyonun hiç bir anlamı yok. İstersen bırak istersen devam et.

Hocam bendeki bolde 450 mg olanından 0.5 ml çekip vursam olur mu peki aynı enjektörden

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rota    225
Emreturlu, Şimdi yazdı:

Hocam bendeki bolde 450 mg olanından 0.5 ml çekip vursam olur mu peki aynı enjektörden

Markası nedir kimden ne kadara aldın? Kimden aldığını kodlayarak söyle.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rota    225
gönderildi (düzenlendi)
Emreturlu, 3 dakika önce yazdı:

Benelux hocam 450 tlye aldım 2 ay önce almıştım s.s.18 siteden aldım 

Geçmiş olsun. İlaçların sahte. Boldenon ucuz bi ilaç değil üstelik 450 mgsi. Benelux çok dandik bi marka. Testosu bende çalışmışdı sadece. Diğerleri leş gibiydi. Ödem vb. gibi sorunlar yaşatmıştı. Tabi yine test sonucu görmeden yorum yapmak yanlış ama fiyatlar ortada. Sol altta whatsap ikonu var. Forumun sahibi Burak Hocadan temin et ilaçları bir daha ki küründe. Sen sadece testo vurarak devam et. İlacın dolu olsa bile içinde Bolde yerine testo vardır muhtemelen. 

tarihinde Rota tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
Emreturlu, 7 dakika önce yazdı:

Hocam istersen haftada 1 yap enjeksiyonu ben şahsen 1 e döndüm zaten uzun ester ilaçlar bolde testo aynı enjektör çekip vurabilirsin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emreturlu    13
Rota, 26 dakika önce yazdı:

Geçmiş olsun. İlaçların sahte. Boldenon ucuz bi ilaç değil üstelik 450 mgsi. Benelux çok dandik bi marka. Testosu bende çalışmışdı sadece. Diğerleri leş gibiydi. Ödem vb. gibi sorunlar yaşatmıştı. Tabi yine test sonucu görmeden yorum yapmak yanlış ama fiyatlar ortada. Sol altta whatsap ikonu var. Forumun sahibi Burak Hocadan temin et ilaçları bir daha ki küründe. Sen sadece testo vurarak devam et. İlacın dolu olsa bile içinde Bolde yerine testo vardır muhtemelen. 

Tamam hocam bundan sonraki kürümde burak hocayla iletişime geçicem bolde de boşa gitmesin diye vurmak istiyorum aslında 0.5 ml olarak vursam bir problem yaşatır mı 

galicik, 25 dakika önce yazdı:

Hocam istersen haftada 1 yap enjeksiyonu ben şahsen 1 e döndüm zaten uzun ester ilaçlar bolde testo aynı enjektör çekip vurabilirsin

Tamdır hocam haftada 250 testo 250 bolde vurmam yeterli olur mu 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rota    225
Emreturlu, 17 dakika önce yazdı:

Tamam hocam bundan sonraki kürümde burak hocayla iletişime geçicem bolde de boşa gitmesin diye vurmak istiyorum aslında 0.5 ml olarak vursam bir problem yaşatır mı 

Yahu neden yaşatsın. Arkadaş demiş zaten. Hiç bir problem olmaz için rahat olsun. Vur gitsin :) İlacı flakondan almak için enjektöre 0.5 ml hava çek, iğnenin ucuna flakonun ucuna sok (iğnenin tamamını asla içeri sokma sadece) sonra flakonu ters bir şekilde tut ve enjektöre çektiğin havayı flakonun içine koy. Sonrasında ilaç kendi kendine rahat bir şekilde gelecektir. Bu şekilde çekmen işini kolaylaştırır ve havasını almış olursun.

Emreturlu, 15 dakika önce yazdı:

Tamdır hocam haftada 250 testo 250 bolde vurmam yeterli olur mu 

Bana kalırsa fazla bile. Gayet yeterli.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emreturlu    13
Rota, 1 dakika önce yazdı:

Bana kalırsa fazla bile. Gayet yeterli.

Tamam hocam çok teşekkürler 

Rota, 2 dakika önce yazdı:

Yahu neden yaşatsın. Arkadaş demiş zaten. Hiç bir problem olmaz için rahat olsun. Vur gitsin :) İlacı flakondan almak için enjektöre 0.5 ml hava çek, iğnenin ucuna flakonun ucuna sok (iğnenin tamamını asla içeri sokma sadece) sonra flakonu ters bir şekilde tut ve enjektöre çektiğin havayı flakonun içine koy. Sonrasında ilaç kendi kendine rahat bir şekilde gelecektir. Bu şekilde çekmen işini kolaylaştırır ve havasını almış olursun.

Anladım hocam e vitamini aldıktan sonra küre başlıyıcam tavsiyen içinde ayrıca teşekkür ederim umarım hacim kazanmamda yardımcı olurlar birazda olsa :) hayırlı akşamlar 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rota    225
Emreturlu, Şimdi yazdı:

Tamam hocam çok teşekkürler 

Anladım hocam e vitamini aldıktan sonra küre başlıyıcam tavsiyen içinde ayrıca teşekkür ederim umarım hacim kazanmamda yardımcı olurlar birazda olsa :) hayırlı akşamlar 

Hayırlı akşamlar :) Yardımcı olucaktır. İğneye ilaç bulaştırmazsan, yavaş enjekte edip, ufak iğne kullanırsan sorun kalmaz. Yağ oranın çok düşük en büyük enjektörün siyah uçlu olsun...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emreturlu    13

Turuncu uç aldım hocam yeterli olur sanırım. 
birde danabolü kullanayım mı bir süre oda benelux 450 tl çöp olucak 😂

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
gönderildi (düzenlendi)
Emreturlu, 1 dakika önce yazdı:

Turuncu uç aldım hocam yeterli olur sanırım. 
birde danabolü kullanayım mı bir süre oda benelux 450 tl çöp olucak 😂

Ya karaciğerin çöp olacak ya paran sen seç bu iş para verdim vurayım gitsin kafasıyla yapılacak iş değil bir enfeksiyon kaparsın ilaçlardan aylarca belki yıllarca tüm hayat konforun değişsin sağlığını para ile satın alamazsın bunu unutma. 

tarihinde galicik tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emreturlu    13
galicik, 4 dakika önce yazdı:

Ya karaciğerin çöp olacak ya paran sen seç bu iş para verdim vurayım gitsin kafasıyla yapılacak iş değil bir enfeksiyon kaparsın ilaçlardan aylarca belki yıllarca tüm hayat konforun değişsin sağlığını para ile satın alamazsın bunu unutma. 

Haklısınız hocam onu kullanmıyıcam kür içinde muhtemelen yeni bir danabol eklemesi yaparım ilerleyen süreçte 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
Emreturlu, 7 dakika önce yazdı:

Haklısınız hocam onu kullanmıyıcam kür içinde muhtemelen yeni bir danabol eklemesi yaparım ilerleyen süreçte 

eklemene gerek yok sana bir şey katmayacak. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.