Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

suleymanof

Novalife pharma

Önerilen İletiler

suleymanof    1

Selamlar, novalife pharma yeni seri testosteron  deneyenler tecrübesini aktarabilirse çok sevinirim. Fiyattan dolayı anaboliklerin boş olduğunu düşünüyorum ama testosteron çalışıyorsa almayı düşünüyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

suleymanof, 1 dakika önce yazdı:

Selamlar, novalife pharma yeni seri testosteron  deneyenler tecrübesini aktarabilirse çok sevinirim. Fiyattan dolayı anaboliklerin boş olduğunu düşünüyorum ama testosteron çalışıyorsa almayı düşünüyorum.

Yeni testosunun tahlihi bende bugün çıktı haftada 500 mg 15 üstü görünüyor yarın bir konu oluştaracağım orada da görebilirsin testosu boş değil.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
STALOB    126

yeni testosunu 1 flakon kullanmıştım test vermedim ama çalışıyor 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jacop    60
suleymanof, 9 saat önce yazdı:

Yeni serinin fiyatları nasıl hocam

• Olumsuz 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
swezy    191
gönderildi (düzenlendi)

kullanmayın abi şunu kaç tane konu açıldı yahu. çalışsa bile kullanılmaz vücudunuza hammadde kalitesi belirsiz steril olmayan ürünler sokmak nedir çalışsa ne yazar illaki verim düşecektir.

2 ml vurabildim kalanı hala duruyor nasıl bişey oldugunu burdan anlayın

tarihinde swezy tarafından düzenlendi
  • Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762

yanlış anlamayın da 600 tlik iran enant da alamıyorsanız girmeyin abi bu kür işine 200tlye ilaç mı olur allah aşkına ağrı kesici olmuş 100tl hala ama çalışıyor diyorsunuz joke or what ... 

swezy, 1 saat önce yazdı:

kullanmayın abi şunu kaç tane konu açıldı yahu. çalışsa bile kullanılmaz vücudunuza hammadde kalitesi belirsiz steril olmayan ürünler sokmak nedir çalışsa ne yazar illaki verim düşecektir.

2 ml vurabildim kalanı hala duruyor nasıl bişey oldugunu burdan anlayın

Grupta novalife kullanan birisinin kanında enfeksiyon çıktı fb ye yazdığında aldığı cevapları daha 3 ay önce burada tartıştık yani bu forumda yani herkes, daha neyi tartışıyoruz bazen anlam veremiyorum pırıl pırıl olan yıllardır tercih edilen iranın eczane ürünü varken ne gerek var, o 400tl cebimde kalsın kafasıyla bu ilaçları zaten vuruyorsanız geçmiş olsun yanlış yaklaşım.

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rota    225
gönderildi (düzenlendi)
suleymanof, 12 saat önce yazdı:

Arkadaş diyor ya İran git al. Piyasadan rastgele tren (sahte olduğu için) alsan teston yükselecek zaten. Mesele vücuduna soktuğun şeyin ne olduğu ne kadar olduğu dahi belli değil...

tarihinde Rota tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik, 1 saat önce yazdı:

yanlış anlamayın da 600 tlik iran enant da alamıyorsanız girmeyin abi bu kür işine 200tlye ilaç mı olur allah aşkına ağrı kesici olmuş 100tl hala ama çalışıyor diyorsunuz joke or what ... 

Grupta novalife kullanan birisinin kanında enfeksiyon çıktı fb ye yazdığında aldığı cevapları daha 3 ay önce burada tartıştık yani bu forumda yani herkes, daha neyi tartışıyoruz bazen anlam veremiyorum pırıl pırıl olan yıllardır tercih edilen iranın eczane ürünü varken ne gerek var, o 400tl cebimde kalsın kafasıyla bu ilaçları zaten vuruyorsanız geçmiş olsun yanlış yaklaşım.

Hocam İran güvenilir ve çalışır durumda mi önerir misiniz

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.404
Muscularnurse, 7 dakika önce yazdı:

Hocam İran güvenilir ve çalışır durumda mi önerir misiniz

Kullandığım en iyi testosteron kesinlikle İRAN ENHANTATE.

sitenin sol alt köşesinde whatsapp simgesi var. Ona basarsan orjinaline ulaşırsın. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
suleymanof, 30 dakika önce yazdı:

Cevaplar için çok teşekkür ederim. En makul olanı eczane ürününe yönelmek gibi duruyor.

Son 2 yıldır düzenli olarak novalife kullanıyorum ( testesteron,deca ) testlere bakıldığında 1500 üstü çıkıyor ama 250 mg iran testo ile de bu oranı görebilirsin.. novalife tam doz mu hala emin değilim 500 yerine 360 mg da alıyor olabilirim o yüzden iran zamlanmadan stoklanabilir. İran anapolonu aldığım satıcıda iran testo 2026 skk tarihi bende alacağım. Novalife'ın 2 katından fazla fiyatı var ama alıp kenara koyacağım hatta belki pazartesi iran perşembe novalife testo bile vurabilirim deneyeceğim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
suleymanof    1

Hocam ben bu kandaki iltihaplanmadan bahsedilen başlığı görmemiştim, daha yaşımız genç sağlığı sokakta bulmadım ki ucuz diye denemem açıkçası. Küre hiç girmem veya eczaneden sustanon alırım, iran enanthate alabilirim diye düşünüyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rota    225
rastlantisal, 06.01.2023 - 13:37 yazdı:

Kullandığım en iyi testosteron kesinlikle İRAN ENHANTATE.

sitenin sol alt köşesinde whatsapp simgesi var. Ona basarsan orjinaline ulaşırsın. 

Hocam şu sustanon 176 mg yazıyor üstünde 3 ampul mu 2 ampul mu vuralım?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
swezy    191
Rota, 18 dakika önce yazdı:

Hocam şu sustanon 176 mg yazıyor üstünde 3 ampul mu 2 ampul mu vuralım?

buna bende değinmiştim haftada 750 sustanon vuruyorum demiştim. elemanın biri iki saat dırdır yaptı fazla doz kullanıyorsun, prolar 1k alıyor falan filan😃 ester ağırlığını unutuyorlar. 750 mg sustanonda 500-550 mg testo var. vur a...

tarihinde swezy tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rota    225
swezy, Şimdi yazdı:

buna bende değinmiştim haftada 750 sustanon vuruyorum demiştim. elemanın biri iki saat dırdır yaptı fazla doz kullanıyorsun, prolar 1k alıyor falan filan😃 ester ağırlığını unutuyorlar. 750 mg sustanonda 500-550 mg testo var 

Aynen kutudan okudum şimdi yağ mağ alkol falan varmış. 3 vuracağım mecbur.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Markus Rühl    142

Novalife testo kullanıyorum dolu ama ne kadar dolu onu test edemedim 500 mg ile total testesteron +1500 125 mg ile 826 değerini aldım ama önemli olan 250 mg ile kaç değerini verdiği , birisi en az 1 ay 250 mg e. veya 200 mg c. kullanıp test verirse ne kadar dolu olduğunu anlayabiliriz

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
proliqht1    147
Rota, 53 dakika önce yazdı:

Aynen kutudan okudum şimdi yağ mağ alkol falan varmış. 3 vuracağım mecbur.

Vur dayı sustanon mükemmel ilaç. Tek sıkıntısı biraz ağrı şişlik yapar. İlk 1 ay vurduğun yer inler şişer ağrır ama sonra alisiyor vücut. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.