Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Oktaysss

Ilac calisiyormu

Önerilen İletiler

Oktaysss    10

Selamun aleyküm 

Hocalarim testo enant bolde tren enant kurundeyim yarin 4. Enjeksiyonu vurdurcam pazarteside tahlile gidicem ama

Tren calistigindan supheliyim kurde hic bir yan etki gormedim ne oksuruk sinir vs vs bu yan etkiler illa olmasi gerekiyormu ve calistigini nasil anlarim

Teşekkürler simdiden

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

STALOB    126

herkes de sinir ve öksürük olucak diye bir şey yok kan tahlili ver bakalım bir de ilaçların markası ne

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rota    225
Oktaysss, 5 dakika önce yazdı:

Selamun aleyküm 

Hocalarim testo enant bolde tren enant kurundeyim yarin 4. Enjeksiyonu vurdurcam pazarteside tahlile gidicem ama

Tren calistigindan supheliyim kurde hic bir yan etki gormedim ne oksuruk sinir vs vs bu yan etkiler illa olmasi gerekiyormu ve calistigini nasil anlarim

Teşekkürler simdiden

Sen kaç liraya aldığını söyle yeterli hocam. Çalışıyor çalışmıyor mu anlaşılır?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gymibo    137
Rota, 2 dakika önce yazdı:

Artık bu söylem pek geçerli değil gibi,beddua pharma 1000₺ 😄

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rota    225
gymibo, Şimdi yazdı:

Artık bu söylem pek geçerli değil gibi,beddua pharma 1000₺ 😄

Hocam istisnalar kaideyi bozmaz :D

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Oktaysss    10

Zphc marka hocam

STALOB, 45 dakika önce yazdı:

herkes de sinir ve öksürük olucak diye bir şey yok kan tahlili ver bakalım bir de ilaçların markası ne

Rota, 41 dakika önce yazdı:

Testo bolde tren 3150 aldim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rota    225
Oktaysss, 7 dakika önce yazdı:

Aslında çok ucuz değil. Testo 500 olsa Bolde 800 Trene epey para kalıyor. Bolde ve Testo daha mı pahalı? Kimden aldın kodlayarak söyler misin? Markaları nedir?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Oktaysss    10
Rota, 7 dakika önce yazdı:

Aslında çok ucuz değil. Testo 500 olsa Bolde 800 Trene epey para kalıyor. Bolde ve Testo daha mı pahalı? Kimden aldın kodlayarak söyler misin? Markaları nedir?

Ilaclarin hepsi zphc

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bumin    72
Oktaysss, 40 dakika önce yazdı:

Selamun aleyküm 

Teşekkürler simdiden

3 hafta biraz erken değil mi, bende zphc deca kullanıyorum 3. haftam bitiyor adalede biraz doluluk az biraz güç artışı hissedebildiğim ha bide boyun ve üst göğüs tarafında kızarıklık yani deri rengi biraz daha kızarık gibi oluyor ara ara,

ilacı siteden mi aldın yoksa direk satıcıdan mı ?  

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rota    225
Oktaysss, 15 dakika önce yazdı:

Ilaclarin hepsi zphc

Anladım gerçekte olabilir sahtede. Zaten sonucu anlamak için biraz daha erken. Tabi Trenin etkisini göstermesi lazımdı. Belki de bünyen sağlamdır... Test sonuçları olmadan bir şey söyleyemeyiz...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Oktaysss    10
Rota, 14 dakika önce yazdı:

Anladım gerçekte olabilir sahtede. Zaten sonucu anlamak için biraz daha erken. Tabi Trenin etkisini göstermesi lazımdı. Belki de bünyen sağlamdır... Test sonuçları olmadan bir şey söyleyemeyiz...

Hangi testleri yaptiricaz peki 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rota    225
gönderildi (düzenlendi)
Oktaysss, 16 dakika önce yazdı:

Hangi testleri yaptiricaz peki 

Total Testo - Serbest Testo - Prolaktin - E2 - Alt-Ast bu değerler çalışıyor mu çalışmıyor mu diye cevap verecektir. Ancak ilaçların gerçekse ve açıldıktan sonra FSH, Lh gibi değerlerine de baktırman lazım. Döngün kapandı mı kapanmadı mı diye... Tabi bu tahlilleri Üroloji veya Dahiliye yapar. (Diğer Testleri) Zaten sağlık ocakları bile tam kan sayımı yapabiliyor...

tarihinde Rota tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
Rota, 1 saat önce yazdı:

Trenin tanesi olmuş 2300tl 3 parça trenli 3150 uygun geldi zphc nin de testosu 900 oldu diye biliyorum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
STALOB    126
galicik, 30 dakika önce yazdı:

Trenin tanesi olmuş 2300tl 3 parça trenli 3150 uygun geldi zphc nin de testosu 900 oldu diye biliyorum 

flakonun fotosunu atsana 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
STALOB, 3 saat önce yazdı:

flakonun fotosunu atsana 

image.thumb.png.84ec384a26633fcc0da15e4a6bd68389.png

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hafifzargana    216
Oktaysss, 6 saat önce yazdı:

Selamun aleyküm 

Teşekkürler simdiden

en azından 4. haftayı beklemek gerek bence

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Sungur    9
gönderildi (düzenlendi)
galicik, 4 saat önce yazdı:

image.thumb.png.84ec384a26633fcc0da15e4a6bd68389.png

Oktaysss, 6 saat önce yazdı:

Zphc marka hocam

Attığın flakon spnin ve tanesi 2250 tl civarlarında

Bütün aldıkların sp ise ve hepsinden 1 er flakon aldığını düşünürsek ki 1 flakonla kür yapılmaz

Bunların 3150 tlye gelmesi imkansız ürünler boş...

Flakondaki check koduyla spnin sitesinden checkleyebilirsin geçmiş olsun.

Edit: 2 Farklı kullanıcının resmi aynı olduğu için karıştırdım yorumum sp ürünleri için geçerli orjinal spnin o kadar ucuz olma imkanı yok

tarihinde Sungur tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
aç goril, 3 saat önce yazdı:

İlaçların hepsi zphc dememiş miydin?

ben orijinal ilaçlardan söz ettim arkadaş foto sorunca attım bende

Sungur, 2 saat önce yazdı:

Attığın flakon spnin ve tanesi 2250 tl civarlarında

Bütün aldıkların sp ise ve hepsinden 1 er flakon aldığını düşünürsek ki 1 flakonla kür yapılmaz

Bunların 3150 tlye gelmesi imkansız ürünler boş...

Flakondaki check koduyla spnin sitesinden checkleyebilirsin geçmiş olsun.

Edit: 2 Farklı kullanıcının resmi aynı olduğu için karıştırdım yorumum sp ürünleri için geçerli orjinal spnin o kadar ucuz olma imkanı yok

Orijinal bir ilaçların 3150tl ye gelmesi imkansız zaten piyasada yok site checkli diye yok temsilci diye satılan tüm zphc ler yunanistan malı hiç biri orijinal gerçek zphc değil neyse şimdi fanları çıkar linç yemeyelim.. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
scorocco    113

İlaçlarım orjinal gibi duruyoru.

falat 1 flakon ile olacak bir kür değil bu.

Boldenonun açılma süresi baya zaman istiyor.

Bunları tercih etme sebebiniz nedir tam olarak ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Oktaysss    10
scorocco, 1 saat önce yazdı:

İlaçlarım orjinal gibi duruyoru.

falat 1 flakon ile olacak bir kür değil bu.

Boldenonun açılma süresi baya zaman istiyor.

Bunları tercih etme sebebiniz nedir tam olarak ?

Yok zaten kurum 25 hafta kadar surucek 

1-25 hafta testo

1-20 hafta testo bolde

1-10 hafta tren 

10-20 hafta masteron enant 

Seklinde 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ronax    1
Oktaysss, 04.01.2023 - 15:51 yazdı:

Selamun aleyküm 

Teşekkürler simdiden

Tren bence tam açılmamış olabilir bir test yap görelim bir zhpc.com dan orjinalik baktınız mı ? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.