Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

swezy

Kadınlarda steroid

Önerilen İletiler

swezy    191

Selamlar millet, uzun zamandır bu sporla uğraşan bir kız arkadaşım var ve kendisi küre girmek istiyor. vazgeçiremedim gidip saçma saçma şeyler kullanmasını da istemiyorum.

sarms türü şeyler istemiyor şuan definasyon yapıyor. o kür olarak istiyor ama ben madem yapıcaksın only testo yap dedim haftalık 50- veya 70 mg kadar only prop işini görür mü yoksa doz fazla mı gelir? çok kararlı 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Rota    225
gönderildi (düzenlendi)
swezy, 20 dakika önce yazdı:

Selamlar millet, uzun zamandır bu sporla uğraşan bir kız arkadaşım var ve kendisi küre girmek istiyor. vazgeçiremedim gidip saçma saçma şeyler kullanmasını da istemiyorum.

sarms türü şeyler istemiyor şuan definasyon yapıyor. o kür olarak istiyor ama ben madem yapıcaksın only testo yap dedim haftalık 50- veya 70 mg kadar only prop işini görür mü yoksa doz fazla mı gelir? çok kararlı 

Bir kadının vücuduna kasten erkeklik hormonu sokmak çok kötü. Biz testo alıyoruz östrojen hormonu vurmuyoruz. Bir sıkıntı çıkarmıycak olsa bile korkunç bir düşünce benim için bu. Şahsi görüşüm. Ayrıca bir kadın testo alırsa adet döngüsü darmadağın olur yani.

tarihinde Rota tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
swezy    191
Rota, 4 dakika önce yazdı:

Bir kadının vücuduna kasten erkeklik hormonu sokmak çok kötü. Biz testo alıyoruz östrojen hormonu vurmuyoruz. Bir sıkıntı çıkarmıycak olsa bile korkunç bir düşünce benim için bu. Şahsi görüşüm. Ayrıca bir kadın testo alırsa adet döngüsü darmadağın olur yani.

evet çok uyardım bende ama koymuş kafaya, clen bile önerdim genelde önermem aşırı gereksiz ve zararlı bulurum. sağlam bir bulk yapmış cut da ille de kullanmak istiyorum diyor 😩

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rota    225
swezy, Şimdi yazdı:

evet çok uyardım bende ama koymuş kafaya, clen bile önerdim genelde önermem aşırı gereksiz ve zararlı bulurum. sağlam bir bulk yapmış cut da ille de kullanmak istiyorum diyor 😩

Yahu kadınlığına zarar verir. Korkut bir şey yap a... Çok mantıksız. Bi de internetten baktım kalıcı göğüs küçülme genelde hemen hemen her kadında oluyormuş. Steroid kullanınca. Jinonun tersi gibi bir şey.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
swezy    191
Rota, Şimdi yazdı:

Yahu kadınlığına zarar verir. Korkut bir şey yap a... Çok mantıksız. Bi de internetten baktım kalıcı göğüs küçülme genelde hemen hemen her kadında oluyormuş. Steroid kullanınca. Jinonun tersi gibi bir şey.

yazdığını ss alıp atıyorum hemen tırsar belki

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rota    225
swezy, Şimdi yazdı:

yazdığını ss alıp atıyorum hemen tırsar belki

İnşallah tırsar. Bizde östrojen fırlayınca ödümüz kopuyor dışarıda yemeğe para vermem Arimidexe 250 yi çıkarırım o durumda. 

• Beğen 2
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kartal1325    34
swezy, 29 dakika önce yazdı:

Enjeksiyon yaparsa ömür boyu erkek gibi bir ses erkek çene hattı ve dişil enerjiden uzak bir kadın olarak yaşar bu işi bıraktığında ne olacak? Birşeyler yapıcaksa tablet ile yapmalı kadınların bir numarası oxandrolondur

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rota    225
gönderildi (düzenlendi)
Kartal1325, 4 dakika önce yazdı:

Enjeksiyon yaparsa ömür boyu erkek gibi bir ses erkek çene hattı ve dişil enerjiden uzak bir kadın olarak yaşar bu işi bıraktığında ne olacak? Birşeyler yapıcaksa tablet ile yapmalı kadınların bir numarası oxandrolondur

Bencede. Anavar testodan daha iyi iş yapar kadınlarda define olmak için. Gerek doz sınırı gerek karar-zarar durumuna göre.

tarihinde Rota tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
swezy    191
Rota, 3 dakika önce yazdı:

İnşallah tırsar. Bizde östrojen fırlayınca ödümüz kopuyor dışarıda yemeğe para vermem Arimidexe 250 yi çıkarırım o durumda. 

umarım hocam

Kartal1325, 2 dakika önce yazdı:

bunları da ileticem , araştırmış biraz oxa fazla etki etmeyecek diyor🫠

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rota    225
swezy, Şimdi yazdı:

umarım hocam

bunları da ileticem , araştırmış biraz oxa fazla etki etmeyecek diyor🫠

Yanlış. Erkeklerde genellikle pek etkin olmuyor. Yüksek doz gerektiriyor. Ayrıca ilacın gerçek olması lazım. Malum Anavar bu. Balkan Anavar üstüne tanımam. Pahalı ama iyidir sonuçları tatmin eder. Özellikle kadınlarda düşük dozda çok güzel işler yapar. Deli dehşet parçalıyor anavar. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
swezy    191
Rota, 1 dakika önce yazdı:

Yanlış. Erkeklerde genellikle pek etkin olmuyor. Yüksek doz gerektiriyor. Ayrıca ilacın gerçek olması lazım. Malum Anavar bu. Balkan Anavar üstüne tanımam. Pahalı ama iyidir sonuçları tatmin eder. Özellikle kadınlarda düşük dozda çok güzel işler yapar. Deli dehşet parçalıyor anavar. 

bunu da ssledim hocam iletiyorum

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kartal1325    34
Rota, 9 dakika önce yazdı:

Aynen öyle oxandrolone kullanmayan badici kadın yok olamaz

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Alaz    135

Winstrol, Oxandrolone bu ikisi hariç kadın sporcuların ilaç kullanması keskin bir karar gerektiriyor. 

Arkadaşınız hayatını bu spora adamak, doğal tabiatına özgü bazı durumlardan feragat etmek, kazanç sağlamak, ileri seviye kadın yarışmacı olmak istiyorsa diğer ilaçlara yönelebilir. Aksi taktirde tamamen olumsuz bir sürece start vermiş olur. 

Gözünü karartmak, cesaret sahibi olmak iyi hoştur fakat realist olmak lazım, kadınsı özelliklerinin birçoğu körelecek enjeksiyon ilaç kullanımında. 

-Göğüslerde küçülme

-Ses tellerinde kalınlaşma

-Çene yapısının, çene kaslarının şekillenmesi ve erkeksi bir hat kazanması 

-Düzensiz adet döngüsü (En sağlam pct bile kadınlarda eski adet döngüsünü geri getirmiyor) Bu durum ince bir iplik gibi. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rota    225
Alaz, 2 dakika önce yazdı:

Winstrol, Oxandrolone bu ikisi hariç kadın sporcuların ilaç kullanması keskin bir karar gerektiriyor. 

Arkadaşınız hayatını bu spora adamak, doğal tabiatına özgü bazı durumlardan feragat etmek, kazanç sağlamak, ileri seviye kadın yarışmacı olmak istiyorsa diğer ilaçlara yönelebilir. Aksi taktirde tamamen olumsuz bir sürece start vermiş olur. 

Gözünü karartmak, cesaret sahibi olmak iyi hoştur fakat realist olmak lazım, kadınsı özelliklerinin birçoğu körelecek enjeksiyon ilaç kullanımında. 

-Göğüslerde küçülme

-Ses tellerinde kalınlaşma

-Çene yapısının, çene kaslarının şekillenmesi ve erkeksi bir hat kazanması 

-Düzensiz adet döngüsü (En sağlam pct bile kadınlarda eski adet döngüsünü geri getirmiyor) Bu durum ince bir iplik gibi. 

Adet döngüsü en önemlisi. Çok ciddi bir problem. İntihara kadar gider kafaya takarsa.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
wesley23    10

Göğüste küçülme, ses telinde kalıcı kalınlaşma olur ki bu hayatının sonuna kadar değişmez(operasyon geçirse bile), vücutta artan kıllar vs. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gymibo    137

Ses bence en önemli yan etkilerden.. Tanıdığım birisi var inanın başta acaba trans mı diye çok düşündüm ilk hitap ederken ne diyeceğimi bilemedim. Gerçekten hiç tolere edilebilecek bir şey değil.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
swezy    191

vazgeçirdim beyler altına s.cırttım baya kötü kötü anlattım😁, ama anavar kullanıcakmış ona bişey diyemedim kullansın bakalım..

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rota    225
swezy, Şimdi yazdı:

vazgeçirdim beyler altına s.cırttım baya kötü kötü anlattım😁, ama anavar kullanıcakmış ona bişey diyemedim kullansın bakalım..

Sesli güldüm :DDD Vay anasını ya.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
swezy    191
Rota, 2 dakika önce yazdı:

Sesli güldüm :DDD Vay anasını ya.

trans olursun farkın kalmaz dedim xD

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rota    225
swezy, 3 dakika önce yazdı:

trans olursun farkın kalmaz dedim xD

O sana atar artık :D

• Beğen 3
  • ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
swezy    191
Rota, 40 dakika önce yazdı:

O sana atar artık :D

QŞKDPSLFLWJDKAJ KAHKAHA ATTIM

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
swezy    191
agfitness, 24 dakika önce yazdı:

Neye göre testo yap propionat yap diyosun ki ya sana kulak verir öyle bir hataya düşerse ve kadınlığını kaybeder duruma gelirse, erkek gibi görünüp sesi erkekleşecek kıllanacak vs vs. Yeniyılın ilk şakalarından mı bu lütfen öyle olsun xD

Kadın sporcular genellikle Anavar ve Winstrol Tablet kullanırlar, enjeksiyon olarak da kadınlarda 50-100mg haftalık olarak primobolan kullanımı vardır. Profesyonel ve Vücut Geliştirme kategorisinde yarışacaklar ise Anandrol ve Deca desteğine de girmekteler. Bu genel anlamda Avrupalı sporcuların kullanımına yönelik belirttiğim bir yazı asla tavsiye niteliği taşımaz.

Destek olarak şuradan da yazdıklarımla birebir uyuşan makaleyi sizlere paylaşmış olayım bilgi olarak;

Kaynak Linki

Sağlıklı sporlar…

hocam tren ace testo p kürüne girecekti ben testo pye zorladım vazgeçmiyordu 😁 sonunda hallettik

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
YellowDe    24
swezy, 1 saat önce yazdı:

hocam tren ace testo p kürüne girecekti ben testo pye zorladım vazgeçmiyordu 😁 sonunda hallettik

Hocam kürdeyken kesinlikle ertesi gün hapı kullandırmamaya dikkat edin en erken kür sonundan itibaren 30 gün aklınızda bulunsun 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    905
swezy, 12 saat önce yazdı:

Testo almak delilik. 7-10 günde bir tek ampül primo baya iy iş görüyor. Yanına günlük 20-30 mg oxy mükemmel oluyor. Fazlası bence gereksiz. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.369

1) Seste kalınlaşma

2) Üreme kabiliyetinin temelli kaybolma ihtimali

3) kıllanma

4) kişilik değişimi

5) göğüs küçülmesi

6) kritoris uzaması / büyümesi

7) yüz hatlarının maskülen yönde değişimi

Bence bunları kendisine gönder. Hala kararlı ise kız arkadaşın değil bron olur artık :D

• ahahaha 4

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.