Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Kartal1325

Optimum pharma

Önerilen İletiler

Kartal1325    34

Çevremde herkes bu markadan kullanıyor ve yeni seri cart curt diyolar anlamadım gitti ben oldum olası zhpc taraftarıyım fakat arkadaşımın kan testinde ilaçların çalıştığını gördüm siz ne düşünüyorsunuz denemek istiyorum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

galicik    762

Yerli bulaşma düşük doz aynı markayı üreten kişiler kendilerine de ilaç üretiyorlar daha iyi iletişime geçip fiyat alabilirsin herkese satıyorlar mı bilmiyorum ama fiyatları tuzlu haberin olsun. Yerli ilaç alacaksanız illa ki böyle süslü püslü x pharma c pharma almayın yarışmacıların kendilerine ürettirdikleri markasız süssüz püssüz flakon ilaçlar var herkese verirler mi tekrar diyorum bilmiyorum onlardan araştırın. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
Kartal1325, 23 dakika önce yazdı:

Çevremde herkes bu markadan kullanıyor ve yeni seri cart curt diyolar anlamadım gitti ben oldum olası zhpc taraftarıyım fakat arkadaşımın kan testinde ilaçların çalıştığını gördüm siz ne düşünüyorsunuz denemek istiyorum 

3 parça ilaç alıyorsun 3 üde testo testo yüksek çıkınca ilaç çalışıyor sanıyorsun ama çalışmıyor aslına bakarsan 1gr testo vurup geçiyorsun hafta da sonra tavan e2 yüksek su tutumu vs ... almayın çöpe gider komple paran üreten ekibi de biliyorum ilaçları da biliyorum bulaşma. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
galicik, 10 dakika önce yazdı:

Yerli bulaşma düşük doz aynı markayı üreten kişiler kendilerine de ilaç üretiyorlar daha iyi iletişime geçip fiyat alabilirsin herkese satıyorlar mı bilmiyorum ama fiyatları tuzlu haberin olsun. Yerli ilaç alacaksanız illa ki böyle süslü püslü x pharma c pharma almayın yarışmacıların kendilerine ürettirdikleri markasız süssüz püssüz flakon ilaçlar var herkese verirler mi tekrar diyorum bilmiyorum onlardan araştırın. 

Kaba taslak şöyle söyleyeyim optimum pharma ben ürettikleri fiyatı da biliyorum da örnek vereceğim sadece 100 tl ye üretiyor süslüyor 500 e veriyor, %400 kar, kendilerine ürettiklerinden herkese verirler mi bilmem dememin sebebi o ilaçlardan %20 civarı kar ediyor olmalı. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kerem kurt    67
galicik, 1 saat önce yazdı:

Kaba taslak şöyle söyleyeyim optimum pharma ben ürettikleri fiyatı da biliyorum da örnek vereceğim sadece 100 tl ye üretiyor süslüyor 500 e veriyor, %400 kar, kendilerine ürettiklerinden herkese verirler mi bilmem dememin sebebi o ilaçlardan %20 civarı kar ediyor olmalı. 

Abi optimumu da arkadaşım kullanıyor fakat dolusu da var boşu da anlamadım 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
Kerem kurt, Şimdi yazdı:

Abi optimumu da arkadaşım kullanıyor fakat dolusu da var boşu da anlamadım 

var 2 part üretiyorlar dolusu da var boşu da var doğru ama dolusuda %100 dolu değil ama en azından ilaç bulunduruyor ama değer mi asla dolusu da orijinalin %30 su falandır ancak 

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kerem kurt    67
galicik, 56 dakika önce yazdı:

var 2 part üretiyorlar dolusu da var boşu da var doğru ama dolusuda %100 dolu değil ama en azından ilaç bulunduruyor ama değer mi asla dolusu da orijinalin %30 su falandır ancak 

Bu testo yerine sustanon vursalar daha yararlı değil mi 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    921
galicik, 6 saat önce yazdı:

Dediğin markasız süssüz püssüz ilaçlardan kullanıyorum bende baya baya iyi ürünler. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
swezy    191
Askabar, 2 saat önce yazdı:

Dediğin markasız süssüz püssüz ilaçlardan kullanıyorum bende baya baya iyi ürünler. 

nasıl ve kimden aldın hocam ? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    921
swezy, 50 dakika önce yazdı:

nasıl ve kimden aldın hocam ? 

Arkadaşımdan aldım. Buradan isim veremem 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kartal1325, 30.12.2022 - 22:02 yazdı:

Ben daha önce oxydin ve zphc kullandım. Oxydne de Boldenon içinden Propionate çıktı  yani flakonda öyle yazıyordu rengide beyazdı zaten ve ben görmeden vurmuştum. ZPHC de ise ampüllere bakıyodum ve bi tane ampüle baskı yapmayı unutmuşlar boş ampüldü. Velhasılkelam ikiside çalıştı verimde aldım ama bana soracak olursan böyle merdiven altı yerlerden alma referans olacak bilindik ve danışabileceğin güvenilir dürüst insanlardan al sonuçta içinden ne çıkacağını hiç bi zaman bilemezsin ve kendine geri dönülmez hasarlar verebilirsin. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    921
Lordenas, 57 dakika önce yazdı:

Dostum peki nasıl öğrenebiliriz instagram adresi vs veya yasaklı olmayan şekilde söyleme şansın var mı

Malesef buradan hiç bir şekilde bilgi veremem 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
IMJOLLNIRR    31

Bir yerli ne kadar doluysa o kadar dolu . Kalçasında 3. Bir kalça ile gezmek isteyenlerin kullanacağı bir ürün 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ispenciyar    2
IMJOLLNIRR, 2 saat önce yazdı:

Bir yerli ne kadar doluysa o kadar dolu . Kalçasında 3. Bir kalça ile gezmek isteyenlerin kullanacağı bir ürün 

3 gün ödeminden yürünmüyor haklısın. Masaj tabancası aldım. Enjeksyon öncesi ve sonrası masaj yapıyorum. Sustanon da aynı ödemi yapıyor ama. Bende ödem yapmayan bir marka var da konusu burası olmadığından yazmayayım. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Halley    1
ispenciyar, 4 saat önce yazdı:

3 gün ödeminden yürünmüyor haklısın. Masaj tabancası aldım. Enjeksyon öncesi ve sonrası masaj yapıyorum. Sustanon da aynı ödemi yapıyor ama. Bende ödem yapmayan bir marka var da konusu burası olmadığından yazmayayım. 

Hangi marka ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
yasarprime    7

Tamamen kimden aldığına bağlı bu underdose ürünleri aşırı fazla optimum'un ben Optimum NPP kullandım 8 hafta ve gayet sağlam verim almıştım dolu olduğu belliydi güvenilir satıcıdan alman gerek şuan ise Optimum'un Clenbuterolunu kullanıyorum ve 1 tane atmama rağmen inanılmaz etki veriyor ama maddi durumun iyiyse Burak hocadan destek almani tavsiye ederim overdose ürünlerin desteğini veriyor tamamen kafan rahat olur Balkan veya SP en iyisidir

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Denizskaya    2
ispenciyar, 11.03.2023 - 21:43 yazdı:

umarım bunu yazmamda sakınca yoktur. Genontech kullanırken ödem nedir bilmezdim. 

genontech kullandım ödemden ateş yaptı sadece belli kişilere dolu gönderiyorlar. Arkadaş 3 ay kür yaptı kan testinde çalışmadığı ortaya çıktı üstelik kendi instasından almıştı. Önerim ya eczane malı yada yurtdışı kullanılmalı

yasarprime, 15.03.2023 - 12:44 yazdı:

Tamamen kimden aldığına bağlı bu underdose ürünleri aşırı fazla optimum'un ben Optimum NPP kullandım 8 hafta ve gayet sağlam verim almıştım dolu olduğu belliydi güvenilir satıcıdan alman gerek şuan ise Optimum'un Clenbuterolunu kullanıyorum ve 1 tane atmama rağmen inanılmaz etki veriyor ama maddi durumun iyiyse Burak hocadan destek almani tavsiye ederim overdose ürünlerin desteğini veriyor tamamen kafan rahat olur Balkan veya SP en iyisidir

nerden ulaşıyoruz kendisine sürekli görüyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.