Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Berzerk010

Canada peptides alicam sizde orjinalmidir?

Önerilen İletiler

Berzerk010    0

Arkadaslar instagramda ifbb F. K.can olan kisiden ilac temin edicem elinde zphc bittigini ayni kalitede canada peptides oldugunu soyledi sizce orjinalmidir bu kisiden urun alan oldumu

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Rota    225
Berzerk010, 2 dakika önce yazdı:

Arkadaslar instagramda ifbb F. K.can olan kisiden ilac temin edicem elinde zphc bittigini ayni kalitede canada peptides oldugunu soyledi sizce orjinalmidir bu kisiden urun alan oldumu

Türkiyede internetten alacağın peptidlerin yüzde 95 i sahte. Özellikle Canada Peptides net sahte ürünlerden. Sol altta ki whatsapp ikonundan Burak Hocaya ulaş. Peptid vb. konusunda yardımcı olacaktır.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
blackpaper    1
Berzerk010, 37 dakika önce yazdı:

Bro ben yeni aldim banada zphc bıttıgı ıcın canada yı önerdi guvendıgım kısı olduğu ıcın aldım bu markanın tr pıyasasında steroıdlerıne hıc rastlamadım umarım dedıklerı gıbı saglamdır.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rota    225
blackpaper, 7 dakika önce yazdı:

Bro ben yeni aldim banada zphc bıttıgı ıcın canada yı önerdi guvendıgım kısı olduğu ıcın aldım bu markanın tr pıyasasında steroıdlerıne hıc rastlamadım umarım dedıklerı gıbı saglamdır.

Geçmiş olsun. Canada Peptidesin çalışanını duymadım. Bu forumda çalıştığını gördüm max 1 peptide markası vardı merdivenaltı oda dolu değildi. F.K ya güvenmen ayrı bir hata. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762

F.K nın neyine güveniyorsunuz diyalog kurduğunuz kişi bile F.k değil yanında ki arkadaşı xD Adam pro kart için ölüm diyetlerindeyken kuruyorken ilaç temin ettiniz bu adamın işi gücü yok size ilaç gönderip sizin kahrınızı mı çekiyor sanıyorsunuz. 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jacop    60
galicik, 45 dakika önce yazdı:

F.K nın neyine güveniyorsunuz diyalog kurduğunuz kişi bile F.k değil yanında ki arkadaşı xD Adam pro kart için ölüm diyetlerindeyken kuruyorken ilaç temin ettiniz bu adamın işi gücü yok size ilaç gönderip sizin kahrınızı mı çekiyor sanıyorsunuz. 

Hocam bu f.kyı çözmüş değilim androchem ürünlerinde dolu çıkan var boş çıkan var.İran satın almadan önce bundan androchem sipariş vermiştim kargoya vermeden hemen önce vaz geçtim hiç soru sormadan paramı iade etti.Boş ürün satan bir adamdan beklenmeyecek kadar düzgün konuşuyor soruları cevaplıyor

Çevresinde bulunan m.y ve a.k satıcı a.k ile düzenli alışverişim var diğer ürünleri nasıldır bilmem fakat iran testosu on numara

• Olumsuz 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
Jacop, Bir saat önce yazdı:

Hocam bu f.kyı çözmüş değilim androchem ürünlerinde dolu çıkan var boş çıkan var.İran satın almadan önce bundan androchem sipariş vermiştim kargoya vermeden hemen önce vaz geçtim hiç soru sormadan paramı iade etti.Boş ürün satan bir adamdan beklenmeyecek kadar düzgün konuşuyor soruları cevaplıyor

Çevresinde bulunan m.y ve a.k satıcı a.k ile düzenli alışverişim var diğer ürünleri nasıldır bilmem fakat iran testosu on numara

Öncelliklle 1. elden ilaç getiren birisi değil toplu tr ye girdikten sonra satın alan birisi kaçıncı el allah bilir, ben markaya ilaca değil kişiye önem veriyorum ilaç alırken, f.k portföyünde underground ürün bulunduran birisi benim çalışacağım birisi değil açıkçası. 

Jacop, Bir saat önce yazdı:

İade eder soru sormadan zaten adam da biliyor o ilaç nasıl olsa 18-19 yaşında bir çocuğa satılacak... 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
YellowDe    24

Bu Tr ilaç satıcılarına güvenmeyin kardeşim hepsi yolunda 1 dolu 1 boş yollayan mı ararsın boş dedikten sonra engelleyen mi ararsın 100 binin üstünde takipçisi olup sahte markalar ile çalışan mı ararsın son zamanlarda karşıma çok çıkıyor sw…n uzak durun o kadar kişiye sponsor olmuşlar  tamamen göz boyama paranız ve sağlığınızdan olmayın

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
blackpaper    1
Rota, 4 saat önce yazdı:

Geçmiş olsun. Canada Peptidesin çalışanını duymadım. Bu forumda çalıştığını gördüm max 1 peptide markası vardı merdivenaltı oda dolu değildi. F.K ya güvenmen ayrı bir hata. 

Benim aldigim kisi F.K degil ve peptid markasi diyorsun peptid almadim diyorum teste e. aldim peptid icin dedigin dogru olabilir

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rota    225
blackpaper, 19 dakika önce yazdı:

Benim aldigim kisi F.K degil ve peptid markasi diyorsun peptid almadim diyorum teste e. aldim peptid icin dedigin dogru olabilir

Testolar genelde çalışır merak etme. Ama yanlış yazmışsın fazla üstü kapalı. Testo lafı bile geçmedi anlıyamadım o yüzden.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
blackpaper    1
Rota, 4 dakika önce yazdı:

Testolar genelde çalışır merak etme. Ama yanlış yazmışsın fazla üstü kapalı. Testo lafı bile geçmedi anlıyamadım o yüzden.

Haklısın atlamışım orayı

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
BOZOBEY    5
Berzerk010, 30.12.2022 - 17:47 yazdı:

Elinde zphc bitti değil bulamıyor türkiye temsilcisi olduğu için kimse dışardan zphc vermiyor zphc 'nin bu politikası çok iyi eğer o ülkede bir temsilci varsa ordan temin edin diyorlar herkes kendi yerini korumuş oluyor tabi zphc 'nin Türkiye temsilciside bunlara ürün vereceğini zannetmiyorum oyuzden canada spectrum gibi ürünlere zıplıyorlar şuan..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    228
gönderildi (düzenlendi)

Sor bakalım canada'dan özel olarak mi getirtiyormuş 😂

tarihinde Tr3n tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    902
BOZOBEY, 2 saat önce yazdı:

Elinde zphc bitti değil bulamıyor türkiye temsilcisi olduğu için kimse dışardan zphc vermiyor zphc 'nin bu politikası çok iyi eğer o ülkede bir temsilci varsa ordan temin edin diyorlar herkes kendi yerini korumuş oluyor tabi zphc 'nin Türkiye temsilciside bunlara ürün vereceğini zannetmiyorum oyuzden canada spectrum gibi ürünlere zıplıyorlar şuan..

Türkiye temsilcisi olduğuna emin misiniz? Bu konu hakkında bir çok söylenti var da 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
BOZOBEY    5
Askabar, 01.01.2023 - 18:45 yazdı:

Türkiye temsilcisi olduğuna emin misiniz? Bu konu hakkında bir çok söylenti var da 

Ben konulara dahil olup gözlerimle şahit oldum burda türkiye temsilcisi cıktı eminmisiniz derken zphc mail atınca cevabini veriyor zaten.Bende öyle birsey olmaz diye mail attım zphc attığım maili bana attip buyrun yardimci olayim dedi zphc mail atmışsınız benim temsilci olup olmadığımı öğrenmek için hem zaten zphc nin kendi sitesinde aracılar kısmında adam kabak gibi yazıyor sene olmuş 2023 öyle herşeye gözü kapalı atlamamak lazım 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
Valhallaxd, 14 dakika önce yazdı:

Zphc temsilcisi denilen kisi de bu markalari satmaya baslamis

Canada türkiye temsilciliği hayırlı olsun 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rota    225
galicik, 24 dakika önce yazdı:

Canada Peptide'nin sahte olup olmadığını tartışıyorlar :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
BOZOBEY    5
galicik, 2 saat önce yazdı:

Spectrum pharma canadapeptide  ZPHC'nin kendi labarotuarinda uretiliyor diye biliyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rota, 30.12.2022 - 17:50 yazdı:

Türkiyede internetten alacağın peptidlerin yüzde 95 i sahte. Özellikle Canada Peptides net sahte ürünlerden. Sol altta ki whatsapp ikonundan Burak Hocaya ulaş. Peptid vb. konusunda yardımcı olacaktır.

net sahte mi? canadapeptides test enanthate kullanıyorum omuzlarım kafam kadar oldu kardeşim. kendi yorumunu belirtirsin de net sahte falan bu kadar emin konuşmak neden yani, rica ediyorum bilgi kirliliğinin önüne geçelim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    228
anak1nskyw4lk3r, 2 saat önce yazdı:

net sahte mi? canadapeptides test enanthate kullanıyorum omuzlarım kafam kadar oldu kardeşim. kendi yorumunu belirtirsin de net sahte falan bu kadar emin konuşmak neden yani, rica ediyorum bilgi kirliliğinin önüne geçelim.

Göster haşmetli omuzlarında millet tatmin olsun canada peptidlerin sahte olup olmadığından

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
Tr3n, 3 saat önce yazdı:

Göster haşmetli omuzlarında millet tatmin olsun canada peptidlerin sahte olup olmadığından

Hocam yanlış konuşuyorsunuz lütfen 250mg testo aldım kollarım soğuk 42 den 51 e çıktı, lütfen bir şeyler hakkında konuşurken asılsız ithamlarda bulunmayın :D Abi doğrudur ilaçlar doludur boştur da (DA) allah aşkına tabiri caizse kıçı kırık bir testo enant, bu nasıl bir kıstastır omuzlarım kafam kadar oldu, doludur dostum benim, ne güzel işte boşuda vardır dolusu da vardır sana iyi ürün denk gelmiş de burası salonda soyunurken konuştuğun ahmetlerden mehmetlerden oluşmuyor, Ahmet DEV gibi oldun ha omuzların ne patladı, ne ilaçmış bee xD alt tarafı testo... Bu arada bahsi geçen ürünün özellikle bilmeden konuşmamak için ilaçlar ile date yaşayan piyasanın içinden bir dostuma sordum aldığım cevap şu şekildeydi brom ilaç yaparken yağ bulamayınca bu ürünlerden alıyorduk dedi anlayan anladı bile... 

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Sahineffect    34
Tr3n, 4 saat önce yazdı:

Only 250 mg testo omuz bu şekilde.

aas3.thumb.jpg.1ba5ac0531bc458987a5cf7614340677.jpg

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    401

Kullananlar var spectrumla Kanada zphc den biraz daha ucuz diye duydum ama getirenler zaten zphc satanlar bir de sadece anabolizan grubu var diye biliyorum peptid gh ürünleri pahalı olduğu için getirmiyorlar sanırım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.