Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

fafi1903

Yardımcı olur musunuz ?

Önerilen İletiler

galicik    762

Bu ilaç satıcılarıyla mücadele eden oldu mu daha önce hukuki olarak bunu cidden merak ediyorum. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

fafi1903    18
Hafifzargana, 3 dakika önce yazdı:

aferin yeni dolandırıcını bulmuşsun :D 

solda bir tane watsap simgesi var ya ona tıkla ya da bilinen hocalardan birine ayda 500-1000 tl ver ilaç için değil danışmanlık için eczaneden sustanon primobolan topla onlarla kür yap bu dediklerimin dışında işe girme senin iyiliğin için diyorum bunu

😅 Önerin primobolan sustanon mu hocam

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
fafi1903, 1 dakika önce yazdı:

iran testo primo

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fafi1903    18
galicik, Şimdi yazdı:

iran testo primo

Elimde baya bı primo kaldı da acaba iyi mi :) sonuçta buda novalife 😅😅

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hafifzargana    216
fafi1903, Şimdi yazdı:

ya bunu alacaksın ya da soldaki watsap simgesinden garanti dolu ilaç alacaksın adam malının arkasında duruyor tabi f.b. ye verdiğin 2 kür parasına 3 aylık kürü anca yaparsın 130 liraya testo almışsın hayal mi görüyorsun sen canını sevdiğim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hafifzargana    216
fafi1903, Şimdi yazdı:

f.b. nin only primo yaptırdığı bir kişinin lh ı fsh ı kapanmıştı only primo lh fsh kapatmaz baskılayabilir ama kapatmaz o elindeki muhtemelen testodur 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
fafi1903, 1 dakika önce yazdı:

xD ÇÖP

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fafi1903    18
Hafifzargana, 12 dakika önce yazdı:

ya bunu alacaksın ya da soldaki watsap simgesinden garanti dolu ilaç alacaksın adam malının arkasında duruyor tabi f.b. ye verdiğin 2 kür parasına 3 aylık kürü anca yaparsın 130 liraya testo almışsın hayal mi görüyorsun sen canını sevdiğim 

Hocam piyasayı bilen biri değiliz ki. Böyle forumlarda aktif sohbetlerin döndüğünü de bilmiyordum yani givendik adama aldık hata işte. Demekki daha çok araştır ve daha az güven 

galicik, 10 dakika önce yazdı:

xD ÇÖP

😂😂

Hafifzargana, 11 dakika önce yazdı:

f.b. nin only primo yaptırdığı bir kişinin lh ı fsh ı kapanmıştı only primo lh fsh kapatmaz baskılayabilir ama kapatmaz o elindeki muhtemelen testodur 

Vay arkadaş ne adammış ya 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hafifzargana    216
fafi1903, Şimdi yazdı:

Hocam piyasayı bilen biri değiliz ki. Böyle forumlarda aktif sohbetlerin döndüğünü de bilmiyordum yani givendik adama aldık hata işte. Demekki daha çok araştır ve daha az güven 

ve ilaçları parça parça siperiş et çalışması için süre ver tutupta 6 aylık mal alma

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
fafi1903, Şimdi yazdı:

Yıllardır sporun içerisindeyim çevremde tonlarca ilaç kullanan insan var ona rağmen 4 ay araştırdım sonuç buradayız zor değil yani 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Markus Rühl    142

Instagram da T.M adlı kişi 10k takipçisi var iran eczane enanthate satıyor 400 TL diyor güvenilir mi sürekli iran testo diyoruz ama kopyalanması çok kolay kutuları kalitesiz barkod varmı yok mu bilmiyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.390
Markus Rühl, 6 saat önce yazdı:

Instagram da T.M adlı kişi 10k takipçisi var iran eczane enanthate satıyor 400 TL diyor güvenilir mi sürekli iran testo diyoruz ama kopyalanması çok kolay kutuları kalitesiz barkod varmı yok mu bilmiyorum.

Boş ilaç sattığı bilinen birisi gözümün önünde eczaneden parol alıp bana verse ben gene almam açıkçası.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    993
fafi1903, 9 saat önce yazdı:

😂😂

Vay arkadaş ne adammış ya 

Gerekli testleri yaptırıp atarsanız ilacın içinde ne var ne yok görmüş oluruz hocam.Canınızı sıkmayın burdaki insanların çoğu sizin gibi mağdur olup burayı keşfediyor.Zaman ve sağlık paradan daha değerli.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fafi1903    18
Vural2, 1 saat önce yazdı:

Gerekli testleri yaptırıp atarsanız ilacın içinde ne var ne yok görmüş oluruz hocam.Canınızı sıkmayın burdaki insanların çoğu sizin gibi mağdur olup burayı keşfediyor.Zaman ve sağlık paradan daha değerli.

Teşekkür ederim kardeşim haklısın şimdi bu tahlilleri vermeye gideceğim sonuçları paylasacagim

Markus Rühl, 12 saat önce yazdı:

Test vereceğin zaman alttaki değerleri doktordan iste , sonuçları buraya paylaşabilirsin.

1- Hemogram

2- Karaciğer enzimleri ( alt, ast, ggt)

3- Böbrek fonksiyon testleri ( üre, kreatin, ürik asit )

4- Hormon profili ( t3, t4, tsh, testesteron, östrojen , prolaktin, fsh, LH ) 

Hocam bunlari Ankara'da 4 5 özel hastaneye sordum 3000 gibi uçuk rakamlar çıkıyor. Yani bu tahlilleri özel olarak mı istemeliyim yoksa tam kan sayımı gibi genel bir tahlilde çıkar mı 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jacop    60
fafi1903, Bir saat önce yazdı:

Hocam bunlari Ankara'da 4 5 özel hastaneye sordum 3000 gibi uçuk rakamlar çıkıyor. Yani bu tahlilleri özel olarak mı istemeliyim yoksa tam kan sayımı gibi genel bir tahlilde çıkar mı 

Devlette yaptırabilirsin kardeşim zaten paranı kaybetmişsin bari ona vereceğin para cebinde kalsın.Dahiliye bölümünden randevu alıp rica edersen yapacaklardır.

Doktora yaptıracagın testleri tek tek sayman gerekiyor bir kağıda yazıp eline verebilirsin

Markus Rühl, 15 saat önce yazdı:

eğer dediklerin doğruysa F.B yeni seri testoları boş yapmış galiba , total testesteron kaç çıktı kan tahlilini atabilirmisin.

Bu f.byi nasıl bulabilirim hocam yolumuz düşer denk gelir diye listeme ismini eklemek istiyorum😀

Markus Rühl, 15 saat önce yazdı:

eğer dediklerin doğruysa F.B yeni seri testoları boş yapmış galiba , total testesteron kaç çıktı kan tahlilini atabilirmisin.

Bu f.byi nasıl bulabilirim hocam yolumuz düşer denk gelir diye listeme ismini eklemek istiyorum😀

tarihinde Jacop tarafından düzenlendi
  • Olumsuz 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
swezy    191
Jacop, 2 dakika önce yazdı:

bi tek novalife satan o zatwn kanka kolay bulursun. kel sakallı yt videoları da çekiyor son videosu 3 ay önce, ytye şunu yaz ilk video onun ; boldenon ne işe yarar ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jacop    60
swezy, 4 dakika önce yazdı:

bi tek novalife satan o zatwn kanka kolay bulursun. kel sakallı yt videoları da çekiyor son videosu 3 ay önce, ytye şunu yaz ilk video onun ; boldenon ne işe yarar ?

Söylediğin şeyi yazdığımda en başta f.b olmak üzere piyasada kaç tane çöp satan eleman varsa çıktı.Bence burak hocanında izniyle artık bu maymunların isimlerini direkt olarak forumda paylaşmalıyız.Dolandırıcı oldukları tartışmaya kapalı insanlar bilinçlense ceplerinde ekmek alacak para kalmaz

• Beğen 1
  • Olumsuz 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
swezy    191
Jacop, Şimdi yazdı:

Söylediğin şeyi yazdığımda en başta f.b olmak üzere piyasada kaç tane çöp satan eleman varsa çıktı.Bence burak hocanında izniyle artık bu maymunların isimlerini direkt olarak forumda paylaşmalıyız.Dolandırıcı oldukları tartışmaya kapalı insanlar bilinçlense ceplerinde ekmek alacak para kalmaz

100de 100 katılıyorum. burak hocam izin verse de bu adamları burada ifşalasak . anabolizanı geçtim bu adamın arttık sattığı testoya bile güven olmaz. ki olmuyor da zaten konu sahibine yazdığı mglerden anlaşılıyor.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fafi1903    18
Jacop, Bir saat önce yazdı:

Devlette yaptırabilirsin kardeşim zaten paranı kaybetmişsin bari ona vereceğin para cebinde kalsın.Dahiliye bölümünden randevu alıp rica edersen yapacaklardır.

Doktora yaptıracagın testleri tek tek sayman gerekiyor bir kağıda yazıp eline verebilirsin

Tamamdır bı şansımızı deneyelim kardeşim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.390
Jacop, 20 dakika önce yazdı:

Dostum buna izin verilse ardı ardına kesilmeyen karalama başlıkları açılır. Forumu kirletmeye dışardan çok gereksiz insan gelir. Çekilmez olur bence forum

tarihinde otopsicikedi tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jacop    60
otopsicikedi, 28 dakika önce yazdı:

Dostum buna izin verilse ardı ardına kesilmeyen karalama başlıkları açılır. Forumu kirletmeye dışardan çok gereksiz insan gelir. Çekilmez olur bence forum

Forumda isim vermeyle ilgili kuralın kalkması bencede mantıklı olmaz fakat burak hocanın açtığı bir konuda piyasada gerçekten adı çıkmış insanları kanıtlarla ifşalasak yeterli olacaktır diye düşünüyorum

Bu şahısların çoğu sosyal medyada yaptıkları paylaşımlarla insanları kendine çekiyor.İsimleri ifşalanmış olsa en azından parasını vermeden önce ilaç aldığı adamın ismini googleda aratanları engellemiş oluruz

tarihinde Jacop tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
  • Olumsuz 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kerem kurt    67
otopsicikedi, 28 dakika önce yazdı:

Zpch olayında bile çekilmez oldu abi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
swezy    191

belli bir puan üstü kişilerin isim verme yetkisi olsa aslında işler çözülebilir, tabi düz mantık düşünüyorum bunu denetlemek zor olur saçma da olabilir burak abi daha iyi bilir

tarihinde swezy tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    993

Düşünceler güzel ama hepsi bir noktada sıkıntıya yol açabilir.Kimse üstüne alınmasın darılmaca gücenmece yok.Zaten bu ilaçları insanlar kolaylık olsun diye hemen bir şey elde edeyim hevesi,mantığı ile kullanıyor.Forumda gördüğüm ve çevremde gördüğüm kullanan kişilerin çoğu ne kullandığını neden kullandığını bilmiyor.Kas yapacam ya kafası ile başlıyorlar.Sistematiği nasıldır vücutta nasıl çalışır neyi etkiler ? Bunların hiçbirinin cevabını veremezler.Böyle kolaya,hazıra alışkın insanlar zaten sosyal mecralarda görüyor yüksek takipçiyi,video vb. sonra direkt balıklama atlıyor.Bu işe bulaşmadan araştırıp buralara kadar gelip bir şeyler okuyup,öğrenenlerin zaten bu yollara düşeceğini sanmıyorum.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kerem kurt    67
Vural2, 11 dakika önce yazdı:

Düşünceler güzel ama hepsi bir noktada sıkıntıya yol açabilir.Kimse üstüne alınmasın darılmaca gücenmece yok.Zaten bu ilaçları insanlar kolaylık olsun diye hemen bir şey elde edeyim hevesi,mantığı ile kullanıyor.Forumda gördüğüm ve çevremde gördüğüm kullanan kişilerin çoğu ne kullandığını neden kullandığını bilmiyor.Kas yapacam ya kafası ile başlıyorlar.Sistematiği nasıldır vücutta nasıl çalışır neyi etkiler ? Bunların hiçbirinin cevabını veremezler.Böyle kolaya,hazıra alışkın insanlar zaten sosyal mecralarda görüyor yüksek takipçiyi,video vb. sonra direkt balıklama atlıyor.Bu işe bulaşmadan araştırıp buralara kadar gelip bir şeyler okuyup,öğrenenlerin zaten bu yollara düşeceğini sanmıyorum.

Fb yi görünce iyi birisi olmadığını anladım abi dış görüşünden bile anlaşılıyor 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.